NB1 fantasy

7 feliratkozó

több mint 12 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
...fetomy
45 gól is 5+ 😉

Mondjuk agyalhatunk itt mindenfélén, aztán majd jön Höri és jól helyretesz mindenkit! 😂
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 298 — ℧
Na akkor lehet még becserélni olyan játékost aki még nem játszott, vagy nem? 😊

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nee, ilyet semmiképpen 😊 Azért a foci nem úgy működik, hogy ha 30 perc alatt két gólt lövünk, akkor 90 alatt hatot 😊 Tehát ilyen "feltételezett" teljesítmény után semmiképp ne járjon, hát akkor ha mondjuk Szakály a 2. percben betalál, akkor az 45 gólnak számítódhatna 😀

Bazza: Ha jól emlékszem/tippelek akkor eddig kb. 6 ember jelezte, hogy szívesen kiszámol mindent 😊
több mint 12 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Szerintem 2 góltól már számoljuk a mínuszt, egyébként nekem ez is teljesen jó. Illetve annyi, hogy ne az arányosságot nézzük, mert ha az illető a félidőben jön be úgy, hogy csapata 0-6-ra áll, és a meccs vége is 0-6 akkor a védő bűnhődne, pedig nem kellene, tehát annyi minusz, ahány gólnál fent volt. Ugyanígy ne kapjon mínuszt az, akit lecserélnek pl. a 70. percben védő, és a csapata kap pár gólt miután lejött. A helyzetet bonyolítja, hogy akkor ő vajon megkapjon-e shotout bónuszt 😊 de ez nem lényeg, a lényeg az eddigi 😊

Egyébként tessék, szinte az egész liga szívesen számolgat, írogat mindenfélét, nem kell itt az egyszerűség 😀fetomy
Nem véletlen választottam annak idején matek felvételit, szeretek számolgatni. 😀 Btw ez úgyis még csak a béta változat, ami folyamatos fejlesztés alatt van.

Egyébként, ha jobban megnézed, nálam sem kapna mínuszt az, aki nincs fent az adott góloknál. 😛
Viszont, ha valaki 30 percet játszik és az alatt kapnak 2 gólt, akkor az olyan, mint ha 90 perc alatt 6 gólt kaptak volna --> 6 kapott gól utáni mínusz járna neki. Mondjuk ez lehet, hogy nagyon drasztikus, bár nem hiszem, hogy túl sok 30 perces játékos lett draftolva. 😉
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jók ezek az ötletek,csak lesz olyan ember aki ezt mindet tényleg kiszámolgatja?

több mint 12 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 884 — Steelers fan
Nekem mindegy gyerekek, de döntsétek már el végre, mert én úgy draftoltam a védőket, hogy nem volt ilyen szabály. Ha behozzátok, pl Gohért már vágom ki a picsába. Azt se bánnám, ha végre eldöntenénk, akkor Höri módosítaná e topic első hsz-ét és csak a szabályok lennének benne.

A kezdőcsapat kihirdetésénél pedig szerintem maradjunk az eddigi időpontnál, pár forduló után illik tudni, hogy ki várható kezdőnek és ki nem.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Szerintem 2 góltól már számoljuk a mínuszt, egyébként nekem ez is teljesen jó. Illetve annyi, hogy ne az arányosságot nézzük, mert ha az illető a félidőben jön be úgy, hogy csapata 0-6-ra áll, és a meccs vége is 0-6 akkor a védő bűnhődne, pedig nem kellene, tehát annyi minusz, ahány gólnál fent volt. Ugyanígy ne kapjon mínuszt az, akit lecserélnek pl. a 70. percben védő, és a csapata kap pár gólt miután lejött. A helyzetet bonyolítja, hogy akkor ő vajon megkapjon-e shotout bónuszt 😊 de ez nem lényeg, a lényeg az eddigi 😊

Egyébként tessék, szinte az egész liga szívesen számolgat, írogat mindenfélét, nem kell itt az egyszerűség 😀
több mint 12 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Én csak most nézem, hogy a kapott gólért nincs mínusz 😮 Teljesen abban a hitben voltam, hogy azért van levonás, és hiába elkezdődött, azért -hurka legalább a mi csoportunkban- mindenképpen kellene bevezetni valamit, mert így azért nincs különbség egy 0-1-re vesztő csapat kapusa/védői és egy 0-8-ra kikapó csapat kapusa/védői között...fetomy
igen, ez teljesen jogos, írtam is az előbb
mondjuk 2 gólonként mínusz 1 pont? (védőnél és kapusnál) igen, lenne így fél pont is, de belefér sztemHurka
én olyanra gondoltam, hogy 2 gólonként -2 de úgy, hogy 0-1-ért szimplán nem kapja meg a bónuszt, 0-2-ért -2 pont, 0-3ért is, 0-4-ért -4.

Nem tudom, a tied is jó felőlem, de akkor úgy, hogy 0-1-ért még nem jár a mínusz. Ahhoz elég bünti, hogy nem kapják meg a nemtom 4-5 pontot amit shotoutért szerintem.

De gondolom az egyszerűség dominál, úgyhogy felőlem jó úgy is 😊fetomy
Én is ezért javasoltam ezt:
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=275712#p275712

Ha csak a "bonyolultsága" zavaró, akkor vállalom, hogy kiszámolom minden fordulóban. Az 1. fordulót megcsinálom próbaként és majd utána eldöntitek, hogy csináljam-e tovább?
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 298 — ℧
Ne emlegesd ezeket a Kulcsárokat mások előtt 😛

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Hát draft után nulla lejátszott fordulóval lehet, hogy 5 sign, de azért szerintem nem annyi lesz fordulók között, hogy két ember igazol 1-1 alkalommal. Majd ha jönnek a meccsek, meg a játékosok, akiket jónak hittünk és szarok, és méginkább akik szarnak tűntek, és utána jók, akkor több sign lesz.

Elég ha megnézed, hogy ma 1 meccs volt, de már volt két játékos (mindkét oldalról egy Kulcsár), akik 1-1 gólpasszt és gólt szereztek és közben egyik ligánkban sincsenek senkinél...

Persze ez nekem tök mindegy, nem én ellenőrzöm 😉
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Jó, GM játékból már van tapasztalat, hogy mennyire lehet bízni ilyenek terén az emberekben 😀
Egyébként nem is csak az, hanem amikor az adminisztráció topic már 100 oldalnál jár mondjuk a 15. fordulóban, akkor a 6. fordulót visszakeresni a ki tudja hányadik fordulóból elhalasztott mérkőzés miatt már necces 😊 Mondjuk ehhez elég csak azokat kiírni, hogy a halasztott játékosok kinél vannak bent.fetomy
azt hiszem nyitni kéne egy új topikot a kezdő csapatok kihirdetéséreHurka
minek? az a heti 5 sign mit zavar ?

több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Jó, GM játékból már van tapasztalat, hogy mennyire lehet bízni ilyenek terén az emberekben 😀
Egyébként nem is csak az, hanem amikor az adminisztráció topic már 100 oldalnál jár mondjuk a 15. fordulóban, akkor a 6. fordulót visszakeresni a ki tudja hányadik fordulóból elhalasztott mérkőzés miatt már necces 😊 Mondjuk ehhez elég csak azokat kiírni, hogy a halasztott játékosok kinél vannak bent.fetomy
azt hiszem nyitni kéne egy új topikot a kezdő csapatok kihirdetésére
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Jó, GM játékból már van tapasztalat, hogy mennyire lehet bízni ilyenek terén az emberekben 😀
Egyébként nem is csak az, hanem amikor az adminisztráció topic már 100 oldalnál jár mondjuk a 15. fordulóban, akkor a 6. fordulót visszakeresni a ki tudja hányadik fordulóból elhalasztott mérkőzés miatt már necces 😊 Mondjuk ehhez elég csak azokat kiírni, hogy a halasztott játékosok kinél vannak bent.
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Ja igen, ezt is akartam mondani, hogy lehetne úgy, hogy a játékosokat a meccsük előtt 1 óráig lehessen cserélni, mert nemtom máshol hogy van, de az nb1.hun pl. csak ma este írták ki, hogy mi a holnapi meccsek várható kezdője.fetomy
oh itt rafináltabb arcok vannak és simán átírnák azt is, aki pénteken szar volt 😀Höri
hát nem nehéz megoldani 😛 Alapból gondolom -remélem-, hogy Hurka menti ki a kezdőket, mert főleg a halasztásokkal azért nem biztos, hogy könnyű lesz visszakeresni itt a hsz-ek között. De ha nem, akkor minden meccs előtti határidő lejártakor valaki kiírja a kezdőket pl. jegyzettömbbe, és bejelöli, hogy kit nem lehet cserélni már. 😊


Ja amúgy ha bármi javító dolgot azért nem vezetünk be, mert pluszmunka, akkor azt szívesen bevállalom inkább, csak legyen 😛fetomy
megmondom őszintén, nem mentettem most le a kezdkőket, de azért bízok benne, hogy senki sem akkora köcsög, hogy úgy változtat, hogy nem szól előtte
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ja igen, ezt is akartam mondani, hogy lehetne úgy, hogy a játékosokat a meccsük előtt 1 óráig lehessen cserélni, mert nemtom máshol hogy van, de az nb1.hun pl. csak ma este írták ki, hogy mi a holnapi meccsek várható kezdője.fetomy
oh itt rafináltabb arcok vannak és simán átírnák azt is, aki pénteken szar volt 😀Höri
hát nem nehéz megoldani 😛 Alapból gondolom -remélem-, hogy Hurka menti ki a kezdőket, mert főleg a halasztásokkal azért nem biztos, hogy könnyű lesz visszakeresni itt a hsz-ek között. De ha nem, akkor minden meccs előtti határidő lejártakor valaki kiírja a kezdőket pl. jegyzettömbbe, és bejelöli, hogy kit nem lehet cserélni már. 😊


Ja amúgy ha bármi javító dolgot azért nem vezetünk be, mert pluszmunka, akkor azt szívesen bevállalom inkább, csak legyen 😛

szerk.: Jó, most mindegy, hogy nb1.hu-e, de szombaton akárhonnan előbb meg lehet tudakolni infókat a kezdőről, míg pénteken még le se szarja senki a szombati meccseket, és akkor nem is beszéltünk a vasárnapról 😊
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
az nb1.hus kezdőt ne vegyétek komolyan, pl. Lázárban biztos vagyok, hogy kezdő lesz...
0-1-nél még nem járna mínusz, de ezt már ebben a fordulóban is betegyük? mert akinél Janjusevic, vagy akármelyik Vasas védő van, azzal nem lenne fair
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ja igen, ezt is akartam mondani, hogy lehetne úgy, hogy a játékosokat a meccsük előtt 1 óráig lehessen cserélni, mert nemtom máshol hogy van, de az nb1.hun pl. csak ma este írták ki, hogy mi a holnapi meccsek várható kezdője.fetomy
oh itt rafináltabb arcok vannak és simán átírnák azt is, aki pénteken szar volt 😀

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
a kiharcolt tizi mellé annak is járni kell majd pontnak, aki olyan szabadrúgást harcol ki, amit később becsavar valaki.Höri
természetesen a kapusok pontozásában gondoltam valamilyen változtatást
Farky és bergernek mondom, hogy Fehér Csaba az első 3 fordulóban nem játszhatHurka
Akkor aki még nem játszott ahelyett betehetek valakit, vagy a már leadott csapatok maradnak végig az első fordulóban?Farky
Ja igen, ezt is akartam mondani, hogy lehetne úgy, hogy a játékosokat a meccsük előtt 1 óráig lehessen cserélni, mert nemtom máshol hogy van, de az nb1.hun pl. csak ma este írták ki, hogy mi a holnapi meccsek várható kezdője.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Én csak most nézem, hogy a kapott gólért nincs mínusz 😮 Teljesen abban a hitben voltam, hogy azért van levonás, és hiába elkezdődött, azért -hurka legalább a mi csoportunkban- mindenképpen kellene bevezetni valamit, mert így azért nincs különbség egy 0-1-re vesztő csapat kapusa/védői és egy 0-8-ra kikapó csapat kapusa/védői között...fetomy
igen, ez teljesen jogos, írtam is az előbb
mondjuk 2 gólonként mínusz 1 pont? (védőnél és kapusnál) igen, lenne így fél pont is, de belefér sztemHurka
én olyanra gondoltam, hogy 2 gólonként -2 de úgy, hogy 0-1-ért szimplán nem kapja meg a bónuszt, 0-2-ért -2 pont, 0-3ért is, 0-4-ért -4.

Nem tudom, a tied is jó felőlem, de akkor úgy, hogy 0-1-ért még nem jár a mínusz. Ahhoz elég bünti, hogy nem kapják meg a nemtom 4-5 pontot amit shotoutért szerintem.

De gondolom az egyszerűség dominál, úgyhogy felőlem jó úgy is 😊
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 298 — ℧
a kiharcolt tizi mellé annak is járni kell majd pontnak, aki olyan szabadrúgást harcol ki, amit később becsavar valaki.Höri
természetesen a kapusok pontozásában gondoltam valamilyen változtatást
Farky és bergernek mondom, hogy Fehér Csaba az első 3 fordulóban nem játszhatHurka
Akkor aki még nem játszott ahelyett betehetek valakit, vagy a már leadott csapatok maradnak végig az első fordulóban?

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
na legendáim, peachberger csapatát átveszi Ork, lehet izgulni mert nagyon vágja, hogy az nb1 ászainak ki a portugál hasonmása

több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Én csak most nézem, hogy a kapott gólért nincs mínusz 😮 Teljesen abban a hitben voltam, hogy azért van levonás, és hiába elkezdődött, azért -hurka legalább a mi csoportunkban- mindenképpen kellene bevezetni valamit, mert így azért nincs különbség egy 0-1-re vesztő csapat kapusa/védői és egy 0-8-ra kikapó csapat kapusa/védői között...fetomy
igen, ez teljesen jogos, írtam is az előbb
mondjuk 2 gólonként mínusz 1 pont? (védőnél és kapusnál) igen, lenne így fél pont is, de belefér sztem
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Én csak most nézem, hogy a kapott gólért nincs mínusz 😮 Teljesen abban a hitben voltam, hogy azért van levonás, és hiába elkezdődött, azért -hurka legalább a mi csoportunkban- mindenképpen kellene bevezetni valamit, mert így azért nincs különbség egy 0-1-re vesztő csapat kapusa/védői és egy 0-8-ra kikapó csapat kapusa/védői között...
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
a kiharcolt tizi mellé annak is járni kell majd pontnak, aki olyan szabadrúgást harcol ki, amit később becsavar valaki.Höri
természetesen a kapusok pontozásában gondoltam valamilyen változtatást
Farky és bergernek mondom, hogy Fehér Csaba az első 3 fordulóban nem játszhat
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
a kiharcolt tizi mellé annak is járni kell majd pontnak, aki olyan szabadrúgást harcol ki, amit később becsavar valaki.