NB1 fantasy

7 feliratkozó

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Lehet tesztelni
http://cbe002.chat.mibbit.com/
server: IRC2.hu (Webirc)
channel: #bowlhu

felhasználónévnek az itteni neved írjad, de vigyázz mert az ékezetet nem szereti

több mint 12 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Ha elvajúdtok fél 9-ig, onnantól bevállalom!
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
mi tudnivaló van rajta? 😀 átmásolsz egy nevet aztán kész 😀 esetleg egyforma alakra alakítod, és a chatbe meg beírod, hogy ki jönfetomy
Ha ilyen egyszerű akkor mihez kellek én?
Ezt Höri is meg tudja csinálni. 😀Bazzani
én mindent meg tudok csinálni, csak keveset akarok 😛

mivel a fő tressgép is én vagyok, így elkallódik az erőm az irodakukac szerepben.
mondjuk a Vidi meccset én nem nézem, így előnyből indulok.

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
mi tudnivaló van rajta? 😀 átmásolsz egy nevet aztán kész 😀 esetleg egyforma alakra alakítod, és a chatbe meg beírod, hogy ki jönfetomy
Ha ilyen egyszerű akkor mihez kellek én?
Ezt Höri is meg tudja csinálni. 😀Bazzani
igen, csak nyűgös téma 😀 egyáltalán nem nagy cucc az egész, csak általában nem fűlik senkinek a foga hozzá, hogy másolgasson.
én pl. tegnap vagy holnap simán bevállalnám, csak ma pont vidi meccs van
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
mi tudnivaló van rajta? 😀 átmásolsz egy nevet aztán kész 😀 esetleg egyforma alakra alakítod, és a chatbe meg beírod, hogy ki jönfetomy
Ha ilyen egyszerű akkor mihez kellek én?
Ezt Höri is meg tudja csinálni. 😀

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
mi tudnivaló van rajta? 😀 átmásolsz egy nevet aztán kész 😀 esetleg egyforma alakra alakítod, és a chatbe meg beírod, hogy ki jön
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
akar ma valaki trackert vezetni, aki nem hurka ?Höri
Én nem értek hozzá.Bazzani
nem is azt kérdeztem, hogy ki nem akar 😛Höri
Nem mondtam,hogy nem akarok.
Nem tudok. 😉

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
akar ma valaki trackert vezetni, aki nem hurka ?Höri
Én nem értek hozzá.Bazzani
nem is azt kérdeztem, hogy ki nem akar 😛

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
senki nem fog trackert vezetni, mert mindenki vidi meccset néz 😛

Bazzani: követed a draftot, és a választásokat beírod ide fórumba, majd szólsz, hogy jöhet a következő 😊
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
akar ma valaki trackert vezetni, aki nem hurka ?Höri
Én nem értek hozzá.

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
akar ma valaki trackert vezetni, aki nem hurka ?

több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Csapathírdetést ide kell majd beírni vagy az adminisztrációsba?JoeyPorter
adminisztráció
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Csapathírdetést ide kell majd beírni vagy az adminisztrációsba?

több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
5/3 az első DVTK player, legalja, mondjuk ott kibaszott nagy steal, grat Schleck
Gohér nagyoon reach, Luque steal, Ákos a helyén ment ki, Carrenoról viszont ötletem sincs tipikus boom or bust, Takács valszeg jobb oldali védő lesz az elején (amíg fel nem épül Rako) de utána is védekező kp, szal sok pontot nem fog hozni 😀 Gal steal, védőhöz képest gólerős, sokat megy fel fejelni, Abdou fantasyba szar, védekező középpályás ráadásul meccsenként min. 1 sárga benne van. Menu nem tudom mennyit fog játszani, sztem csak csere lesz, Seydiből egy meccset láttam, harcos, jól tartja meg a labdát és a gól is benne van, uccsó körben fasza pickkristof
Abdouraman nem fog 1 darab sárgát se kapni 😛 😛
több mint 12 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
hát ha 3 csatáros rendszerben Böde középpályás lesz az rohadt nagy pofátlanságHöri
amikor draftoltam, és írtam, hogy kp., senki nem szólt semmit, most meg ilyen hirtelen mekkora köcsög vagyokHurka
Nem hirtelen! 😛 Akkor is mondtuk, hogy csatár, de mindegy is, azért a két hétért amíg még itthon játszik, nem fogunk összeveszni! Nálam Töxi lesz a centerhalf.

Gohér nagyoon reachkristof
Nem értesz hozzá! 10+ pontja lesz a kanadai táblázaton! 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
5/3 az első DVTK player, legalja, mondjuk ott kibaszott nagy steal, grat Schleck
Gohér nagyoon reach, Luque steal, Ákos a helyén ment ki, Carrenoról viszont ötletem sincs tipikus boom or bust, Takács valszeg jobb oldali védő lesz az elején (amíg fel nem épül Rako) de utána is védekező kp, szal sok pontot nem fog hozni 😀 Gal steal, védőhöz képest gólerős, sokat megy fel fejelni, Abdou fantasyba szar, védekező középpályás ráadásul meccsenként min. 1 sárga benne van. Menu nem tudom mennyit fog játszani, sztem csak csere lesz, Seydiből egy meccset láttam, harcos, jól tartja meg a labdát és a gól is benne van, uccsó körben fasza pick
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
engem csak Rajczi érdekel 😀Joci
Volt alkalmad behúzni, csak hangember vagy 😛fetomy
uccsó körre tartogattam az utolsó csatár pickemet,azonban rajczit sajnos kivitte valaki sokkal korábban 😕Joci
persze hogyne, körökön át hallgattuk, hogy na majd most behúzom... 😛
De mivel úttest játékos, a "majd a következő körben" dolgot elnézzük 😀
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
engem csak Rajczi érdekel 😀Joci
Volt alkalmad behúzni, csak hangember vagy 😛fetomy
uccsó körre tartogattam az utolsó csatár pickemet,azonban rajczit sajnos kivitte valaki sokkal korábban 😕


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 670 — Amerikai sportok rajongója
pick előtt direkt megkérdeztem h lehet-e 2 kapusom, és igenlő választ kaptam...no mind1

senkinek se kell ez a fos balajcza? joci? 😊Divat
próbáld meg zavinál, ő úgyis Újpest drukker, és nála van Ranilovic 😊Hurka
már 3* beajánlottam neki szaszát, de sztem ő is tisztába van a képességeivel... 😊Divat
neha donteni kellett hogy erzelembol jatszom, vagy jeghideg szakmakent. Ott az utobbi mellett dontottem, de majd szezon kozben meglatjuk 😊
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
peach újra a fórumon!
Tudja,hogy ma van draft?

több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Tudom,hogy már ezerszer le lett írva,de most légyszi írjátok le mégegyszer,hogy posztonként hány játékost kell draftolni.Bazzani
1 kapus, 5 védő, 5 középpályás, 4 csatár, 1 HC
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
mert így lett megszabva 😛 ezért van a waiver, hogyha nem tetszik a kapusod teljesítménye, akkor is van még elvileg legalább 5 kezdő, akit fel tudsz szedni 😛
ja és Divat, én már a Rybansky picknél mondtam, hogy sok a 2 kapus, és megbeszéltük előtte isHurka
pick előtt direkt megkérdeztem h lehet-e 2 kapusom, és igenlő választ kaptam...no mind1

senkinek se kell ez a fos balajcza? joci? 😊Divat
próbáld meg zavinál, ő úgyis Újpest drukker, és nála van Ranilovic 😊Hurka
már 3* beajánlottam neki szaszát, de sztem ő is tisztába van a képességeivel... 😊

|
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
engem csak Rajczi érdekel 😀Joci
Volt alkalmad behúzni, csak hangember vagy 😛fetomy
ennyi tesa... 😊

|
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
engem csak Rajczi érdekel 😀Joci
Volt alkalmad behúzni, csak hangember vagy 😛
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Egyébként én nem értem miért nem lehet 2 kapus? Meg miért 16 játékos a max, simán lehetne, hogy 4 v 5 csatár és mellé 2 kapus, ha valaki úgy akarja.fetomy
mert így lett megszabva 😛 ezért van a waiver, hogyha nem tetszik a kapusod teljesítménye, akkor is van még elvileg legalább 5 kezdő, akit fel tudsz szedni 😛
ja és Divat, én már a Rybansky picknél mondtam, hogy sok a 2 kapus, és megbeszéltük előtte isHurka
pick előtt direkt megkérdeztem h lehet-e 2 kapusom, és igenlő választ kaptam...no mind1

senkinek se kell ez a fos balajcza? joci? 😊Divat
engem csak Rajczi érdekel 😀


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/