NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

NB1 fantasy

7 feliratkozó

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Tudom,hogy már ezerszer le lett írva,de most légyszi írjátok le mégegyszer,hogy posztonként hány játékost kell draftolni.

több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Egyébként én nem értem miért nem lehet 2 kapus? Meg miért 16 játékos a max, simán lehetne, hogy 4 v 5 csatár és mellé 2 kapus, ha valaki úgy akarja.fetomy
mert így lett megszabva 😛 ezért van a waiver, hogyha nem tetszik a kapusod teljesítménye, akkor is van még elvileg legalább 5 kezdő, akit fel tudsz szedni 😛
ja és Divat, én már a Rybansky picknél mondtam, hogy sok a 2 kapus, és megbeszéltük előtte isHurka
pick előtt direkt megkérdeztem h lehet-e 2 kapusom, és igenlő választ kaptam...no mind1

senkinek se kell ez a fos balajcza? joci? 😊Divat
próbáld meg zavinál, ő úgyis Újpest drukker, és nála van Ranilovic 😊
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
de még jó hogy direkt megkérdeztem, h lehet-e 2 kapusom...

Balajcza kell vkinek? Ranilovic érdekelne pl...Divat
Egyébként én nem értem miért nem lehet 2 kapus? Meg miért 16 játékos a max, simán lehetne, hogy 4 v 5 csatár és mellé 2 kapus, ha valaki úgy akarja.fetomy
mert így lett megszabva 😛 ezért van a waiver, hogyha nem tetszik a kapusod teljesítménye, akkor is van még elvileg legalább 5 kezdő, akit fel tudsz szedni 😛
ja és Divat, én már a Rybansky picknél mondtam, hogy sok a 2 kapus, és megbeszéltük előtte isHurka
pick előtt direkt megkérdeztem h lehet-e 2 kapusom, és igenlő választ kaptam...no mind1

senkinek se kell ez a fos balajcza? joci? 😊

|
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
na autopick + én ezt raktuk össze Farky testvérnek:


K: Bozovic
V: Fehér Cs, Horváth G, Vaskó, Mijadinoski, Babic
KP: Gosztonyi, Takács P., Nagy Gá., Jokic, Balázs B.
CS: Gyánó, Alexejev, Rajczi, Tisza
HC: Komjáti

Ha ez a keret nem lesz seggutolsó, akkor semelyikHöri
Ugyan, nála Bozsó, HG és Gosztonyi megold mindent 😛 Sima élmezőny!

Amúgy mit izéltek, legyen középpályás azt jónapot 😛 Hörinek meg végképp mindegy, mert nem is a mi ligánkban van 😀
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
hát ha 3 csatáros rendszerben Böde középpályás lesz az rohadt nagy pofátlanságHöri
amikor draftoltam, és írtam, hogy kp., senki nem szólt semmit, most meg ilyen hirtelen mekkora köcsög vagyok
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
hát ha 3 csatáros rendszerben Böde középpályás lesz az rohadt nagy pofátlanság

több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Hurka! Gondolom cutolod Bödét, mert 5 csatár sok. Tehát a kérdésem, ha Bödét akarom felvenni waiverről, akkor Neked írjam meg PM-ben?Sanco
nem, őt kp-nak is lehet használni, teljesen hibrid játékosHurka
de csak hogy neked jó legyen.Höri
másét is úgy írtam össze, hogy jó legyen, de Sanconál nem volt olyan ember, akinél tudtam volna váltani a posztját
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
de még jó hogy direkt megkérdeztem, h lehet-e 2 kapusom...

Balajcza kell vkinek? Ranilovic érdekelne pl...Divat
Egyébként én nem értem miért nem lehet 2 kapus? Meg miért 16 játékos a max, simán lehetne, hogy 4 v 5 csatár és mellé 2 kapus, ha valaki úgy akarja.fetomy
mert így lett megszabva 😛 ezért van a waiver, hogyha nem tetszik a kapusod teljesítménye, akkor is van még elvileg legalább 5 kezdő, akit fel tudsz szedni 😛
ja és Divat, én már a Rybansky picknél mondtam, hogy sok a 2 kapus, és megbeszéltük előtte is
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
de még jó hogy direkt megkérdeztem, h lehet-e 2 kapusom...

Balajcza kell vkinek? Ranilovic érdekelne pl...Divat
Egyébként én nem értem miért nem lehet 2 kapus? Meg miért 16 játékos a max, simán lehetne, hogy 4 v 5 csatár és mellé 2 kapus, ha valaki úgy akarja.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Hurka! Gondolom cutolod Bödét, mert 5 csatár sok. Tehát a kérdésem, ha Bödét akarom felvenni waiverről, akkor Neked írjam meg PM-ben?Sanco
nem, őt kp-nak is lehet használni, teljesen hibrid játékosHurka
de csak hogy neked jó legyen.

több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Hurka! Gondolom cutolod Bödét, mert 5 csatár sok. Tehát a kérdésem, ha Bödét akarom felvenni waiverről, akkor Neked írjam meg PM-ben?Sanco
nem, őt kp-nak is lehet használni, teljesen hibrid játékos
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
a big boardról én kihúzgáltam, azzal nem kell fáradnod, de rajtuk kívül még van a ligában másik 500 játékos is 😊

a waivelést a másik topikba kell írni, ilyen formátumban:
Damaszkuszi Ravaszbuzik:
waive: Rajczi Péter, csatár, Újpest
sign: Hernan Crespo, csatár, Parmalat FC

több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 671 — Amerikai sportok rajongója
A waiver listat hol lehet megnezni, hogy kik vannak most rajta?zavi27
ahogy a drafton is volt: kigyűjtöd saját magadnak.

a halasztás beleszámít. ezért is lett roto liga, nem pedig h2h, mivel rohadt sok az elmaradás.Höri
Akkor osszeirom az osszes valasztott embert magamnak (mondjuk kihuzom a big boardon), es aki ott maradt abbol kivalasztom, majd ide beirom, hogy ezt csereltem erre az emberemre most pentekig, ha jol ertem.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Bocsi a tudatlanságomért, de lenne egy kérdésem ezekkel a cserékkel kapcsolatban: gyakorlatilag csak másik tulajdonossal cserélhetek játékost, vagy ha esetleg van olyan játékos, akit nem draftolt senki, nyugodtan cutolhatok valakit és berakhatom a helyére?Szokol
ez a waiver lényege.

a cut más, mert ott caphitet is fizetni kell, de nb1-ben nincs fizetési sapka 😀

több mint 12 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 868 — Steelers fan
Bocsi a tudatlanságomért, de lenne egy kérdésem ezekkel a cserékkel kapcsolatban: gyakorlatilag csak másik tulajdonossal cserélhetek játékost, vagy ha esetleg van olyan játékos, akit nem draftolt senki, nyugodtan cutolhatok valakit és berakhatom a helyére?
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A waiver listat hol lehet megnezni, hogy kik vannak most rajta?zavi27
ahogy a drafton is volt: kigyűjtöd saját magadnak.

a halasztás beleszámít. ezért is lett roto liga, nem pedig h2h, mivel rohadt sok az elmaradás.

több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 671 — Amerikai sportok rajongója
Akkor most lehet pentekig waivereznem, ha eggyel tobb kp. van es kellene egy vedo helyette? A waiver listat hol lehet megnezni, hogy kik vannak most rajta? Ha elhalasztanak egy meccset mint most pl. a Fradiet, de mondjuk kov szerdan lejatszak akkor beleszamit meg az adott fordulo pontozasba vagy nem?
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
a másik topikba senki se szemeteljen, nem azért van!

a waiver használat:

jelenlegi sorrend a draftsorrend forítottja, mivel mr. irrelevant Divathoz került.
szezon közben az aktuális tabella fordítottja lesz majd.

3 waiver periódus van.
vasárnaptól (az utolsó meccs lefújásától) keddig ha valakit el akarsz vinni waiverről, ha a határidő végéig nem nyújtja be rá az igényét egy roszabb mérlegű csapat, akkor megteheted.
keddtől péntekig (a kezdőrúgásig) már nincs ilyen kitétel, azonnal le lehet igazolni a waiveren lévő játékost (ha nem az adott héten került fel rá)
péntektől vasárnapig (míg a forduló tart) nincs waiverezés nyilván.

ha hétközi forduló lesz, akkor mindenki úgy készüljön, hogy 2 fordulón át ugyanaz lesz a kezdő11-e, mert nincs idő ennek a folyamatnak átfutnia rendesen.

nektek most a következő napirendi pont a kezdőcsapat megnevezeése lesz a nyitófordulóra, aminek határideje péntek 17:30

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
de még jó hogy direkt megkérdeztem, h lehet-e 2 kapusom...

Balajcza kell vkinek? Ranilovic érdekelne pl...

|
több mint 12 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Hurka! Gondolom cutolod Bödét, mert 5 csatár sok. Tehát a kérdésem, ha Bödét akarom felvenni waiverről, akkor Neked írjam meg PM-ben?
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Tradelni&waiverezni ugye lehet az egész szezon folyamán?

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
azért a legnagyobb az volt, mikor Czvitkovicsot vitte Schleck 😀Hurka
nekem a vermes pick is bejött 😀Joci
na ne magyarázzá te maki...legnagyobb steal volt 😊

|
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
azért a legnagyobb az volt, mikor Czvitkovicsot vitte Schleck 😀Hurka
nekem a vermes pick is bejött 😀


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
A Tatabányai Bányász kerete:
Csernyánszki (Paks) - Fehér Zs. (Siófok), Tóth (Haladás), Guzmics (Haladás), Takács (Újpest), Héctor (Videoton), - Vayer (Paks), Bárányos (Vasas), Bódi (DVSC), Ivancsics (Honvéd), Polonkai (Videoton) - Kenesei (Haladás), Coulibaly (DVSC), Litsingi (Kecskemét), Simon (Kecskemét)
HC: Mészöly Géza

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
azért a legnagyobb az volt, mikor Czvitkovicsot vitte Schleck 😀