NB1 fantasy

7 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
sztem draftolhattok akár egy egész csapatot is, sok értelme nincs, úgyis csak 3 lehet belőle a pályán
több mint 12 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Köszönet ismét a lelkiismeretes munkádért!

zárójelben, aki lehet, hogy kezdőbe verekszi magát.

Kecskemét: Németh G. (Ribánszki)Höri
😂
Nem vagy kicsit elfogult?

És most akkor 3 játékost lehet egy csapatból draftolni, vagy egyszerre 3 játszhat egy csapatból? Mert ez még mindig nem tiszta.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Peach 10 napja nem járt a fórumon.
összepakoljunk egy BPA csapatot neki, remélve, hogy beugrik valaki helyette vagy 10 főre csökkentsem a legendák csoportját ?

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
a HC csak extra poén, nem kell túlizgulni, így elég a 3 pont. akkora stratégák azért nincsenek itthon 😀

és akkor íme a 16 várható alapcsapat. zárójelben, aki lehet, hogy kezdőbe verekszi magát.

Paks: Csernyánszki - Csehi (Heffler N), Éger, Fiola, Báló (Szabó J) - Bartha (Kiss T), Sifter, Heffler T (Sipeki), Vayer (Hrepka) - Böde, Magasföldi (Montvai)

Kecskemét: Németh G. (Ribánszki) - Maynard (Alempijevic), Balogh B., Gyagya (Radanovic), Mohl - Bori, Ebala, Cukic (Savic) - Litsingi (Dosso), Tököli, Foxi

Videoton: Bozovic - Brachi, Liptáh, Horváth G (Vaskó), Hector - Gosztonyi (Nagy D.), Elek (Mitrovic) , Sándor (Vasiljevic), Polonkai (Walter) - Alves, Nikolic (Lencse)

Pápa: Szűcs L. - Tóth G (Horváth L), Farkas A (Dlusztus), Totadze, Présinger - Quintero, Ganugrava, Gyömbér, Puri - Maric (Lovrencsics), Ferenczi

Kaposvár:
Posza (Hajduch) - Zsók, Hegedűs D., Bank, Okuka (Korhut)
Kulcsár K (Farkas P), Pavlovic (Pedro), Balázs B., Gujic (Jawad) - Peric, Alexejev (Grumic)

Győri ETO:
Stevanovic - Takács Á. (Babic), Fehér Z., Djordjevic, Völgyi (Szabó O.) - Koltai (Ceolin), Pilibaitis (Kiss M), Strestik (Dinjar), Tokody (Dudás) - Aleksidze, Ahjupera (Simon A.)

Vasas:
Janjusevic - Balog Zs. (Boukar?), Gáspár J. (Kocsis G.), Mileusnic (Sütő?), Katona - Kulcsár D., Kovács G., Bárányos, Jokic (Bakos) - Lázok (Beliczky), Homma (Simic)

Siófok:
Milinte - Fehér Zs. (Mogyorósi), Graszl K, Tusori, Lengyel D. (Kiss Zs.) - Melczer, Kecskés (Huszák), Kanta Sz., Lattenstein -
Bali (Farkas J.), Sowunmi

Pécs:
Dibusz - Causic (Regedei), Todorovic (Petrók), Goia, Pintér A.
Simonfalvi, Scepanovic, Lantos, Nagy O. (Andorka) - Gyánó, Bajzát (Frőhlich)

Diósgyőr:
Rados - Gal, Rakovic, Vadász V., Gohér - Takács P. (Dobos), Abdouraman, Lippai, Gallardo, Luque (Seydi) -
Cerreno (Seydi)

ZTE:
Vlaszák (Jahic) - Kocsárdi, Bulatovic, Bogunovic, Varga R. (Serif) - Szalai T. Kamber, Bujor (Kovács G.), I. Delic (Hervás) - Turkovs (Meye), Rajcomar (Balázs Zs.)

Bp. Honvéd:
Kemenes - Botis, Debreceni, Lovric, Novák A. - Zelenka (Hidi), Németh N (Akassou), Hajdú, Ivancsics (Horváth A.) - Abass (Hercegfalvi), Délczeg

Újpest:
Balajcza - Szokol (Kiss Z.), Vermes (Rubus), Takács Z., Pollák - Simon K. (Barczi), Fehér Cs. (Tajthy), Remili (Böőr), Balajti (Egerszegi) - Kabát, Lázár (Rajczi)

Haladás
Rózsa- Schimmer, Nagy II G., Guzmics, Korolovszky, Tóth P. - Nagy I. G. (Sluka), Molnár B. (Rajos), Halmosi, Sipos N. (Búrány) - Oross, Kenesei

FTC
Ranilovic - Rodenbücher (Grúz), Csizmadia, Otten, Balog (Junior) - Andrezinho (Tóth B.), Maróti (Józsi), Morales (Jovanovic), Rósa (Lisztes) - Oláh, Félix (Abdi)

Debrecen
Poleksic - Nagy Z. (Bernáth), Simac, Mijadinoski, Fodor M. (Mészáros N.) - Bódi (Farkas B.), Szakály P., Varga J. (Ramos), Illés Gy. (Alisic), Yannick (Kulcsár T.) - Coulibaly (S. Nikolic)

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
majd eldöntjük a draft után
Höri, az én csoportomban én vagyok a főnök, akkor döntesz te, ha olyanról van szó, ami mind2 csoportot érinti (meg a sajátodban of course 😊Hurka
Azért ezeket szvsz. nem biztos hogy draft után kéne kitalálni, hiszem a pontozás alapján dönthető el hogy mikor húz az ember HC-t...Rataxes
Hát ja, mert ha a HC max 3 pontot kaphat, jó sok körrel később húzom, mintha mondjuk 8-10-et is.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Höri ne hülyéskedj.
Ha te nem vagy akkor én sem játszok,úgyhogy te cagy a Capitano!Bazzani
nehogy már komolyan veddJoci
Azért a sírógörcs nem kapott el. 😉
Negyedik helyről draftolok, rosszabbat vártam.
Sok meglepetést fogok okozni.

több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Tehát akkor ez a végleges,hogy 2 kapus 5 védő 5 kp 3 csatár?Mert akkor így próbálom összeválogatni,hogy kik jöhetnek majd számításba.

több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Höri ne hülyéskedj.
Ha te nem vagy akkor én sem játszok,úgyhogy te cagy a Capitano!Bazzani
nehogy már komolyan vedd


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Höri ne hülyéskedj.
Ha te nem vagy akkor én sem játszok,úgyhogy te cagy a Capitano!

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
majd eldöntjük a draft után
Höri, az én csoportomban én vagyok a főnök, akkor döntesz te, ha olyanról van szó, ami mind2 csoportot érinti (meg a sajátodban of course 😊Hurka
Azért ezeket szvsz. nem biztos hogy draft után kéne kitalálni, hiszem a pontozás alapján dönthető el hogy mikor húz az ember HC-t...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
akkor én kilépek 😕

több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
7, fél 8 fele jövök majd
én ia arra gondoltam, amire fetomy...Hurka
Hurka, HC pontozással mi a helyzet? Mert írtad, hogy tetszik, de nálunk most az lesz akkor? Csak mert aszerint jóval értékesebb a HC, mint a natúr szerint.fetomy
majd eldöntjük a draft után
Höri, az én csoportomban én vagyok a főnök, akkor döntesz te, ha olyanról van szó, ami mind2 csoportot érinti (meg a sajátodban of course 😊
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
én vagyok a főnök, nem hurka. amit én mondok, az szent, amit ő, az javaslat.

több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
16 kör lesz, 1 kapus, 5 védő, 5 kp és 4 csatár a maximum, bár ugye van 1-2 játékos akinek a posztja nem 1értelmű, de ott meg elnéző leszek
a lényeg a csapatlimit, arra tényleg légyszíves figyeljen mindenjum hogy 1 csapatból max 3 player
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
7, fél 8 fele jövök majd
én ia arra gondoltam, amire fetomy...Hurka
Hurka, HC pontozással mi a helyzet? Mert írtad, hogy tetszik, de nálunk most az lesz akkor? Csak mert aszerint jóval értékesebb a HC, mint a natúr szerint.
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 670 — Amerikai sportok rajongója
7, fél 8 fele jövök majd
én ia arra gondoltam, amire fetomy...Hurka
Csak azert kerdeztem, mert 5ig vagyok gepkozelben, utana telorol probalom majd az elso orat. De akkor eloszor ide kell fellepnem mert ide irod majd be a channel nevet akkor?
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 670 — Amerikai sportok rajongója
OK, csak mert fontebb felmerult hogy lehetne 2 kapus 3 csatar helyett, 1 kapus 4 csatar is.
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
7, fél 8 fele jövök majd
én ia arra gondoltam, amire fetomy...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
gondolom az alap formációkat lehet használni, tehát:
1 kapus, 5 hátvéd, 4 középpályás, 1 csatár (5-4-1)
1 kapus, 5 hátvéd, 3 középpályás, 2 csatár (5-3-2)
1 kapus, 4 hátvéd, 5 középpályás, 1 csatár (4-5-1)
1 kapus, 4 hátvéd, 4 középpályás, 2 csatár (4-4-2)
1 kapus, 4 hátvéd, 3 középpályás, 3 csatár (4-3-3)
1 kapus, 3 hátvéd, 5 középpályás, 2 csatár (3-5-2)
1 kapus, 3 hátvéd, 4 középpályás, 3 csatár (3-4-3)
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 670 — Amerikai sportok rajongója
A ma esti channel nevet mikor tudjuk meg, amivel be lehet majd lepni a chatre? Ide lesz beirva?
Most akkor nem lesz semmi megkotes, hogy hany kapust, csatart stb. kell a 15 fos (+1 edzo) csapatomba valasztani? Formaciot is en valaszthatok barmilyet utana hogy all fel a 11 emberem? A chaten ott lesznek a jatekoskeretek amit tudok bongeszni kozben es latom, hogy kiket lehet meg huzni?
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Két kérdés:
- Mi van, ha mondjuk az egyik játékosom a rosterről külföldre igazol az átigazolási szezon utolsó napján?
- Csak Höri listájából lehet választani, vagy ha én tudok egy megye 3-as magyar Messiről, akit augusztus elsején le fog igazolni a Kaposvár, akkor berakhatom?Szokol
1. rábasztál, marad a waiver
2. bárkit vihetsz, akinek van szerződése. az excel cucc csak azért van ha valakinek megmakkan a gépe, akkor ne hasraütés szerűen kapjon embert. a siófokból pl 2 embbert tudtam felírni összesen

több mint 12 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 865 — Steelers fan
Két kérdés:
- Mi van, ha mondjuk az egyik játékosom a rosterről külföldre igazol az átigazolási szezon utolsó napján?
- Csak Höri listájából lehet választani, vagy ha én tudok egy megye 3-as magyar Messiről, akit augusztus elsején le fog igazolni a Kaposvár, akkor berakhatom?
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
2 kapus? és a 11 csapatunk hogy hoz össze 22 kapust a mennyi 16 nb1-es csapatból? 😊 Akkor már a csatárt 25ször jobban megéri többet engedni, mint 3, mert egy cserecsatár előbb szerez pontokat, mint egy cserekapus..fetomy
Jó, mondjuk ebben van igazság.
De nem feltétlenül kell mindenkinek cserekapus. 😀

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
2 kapus? és a 11 csapatunk hogy hoz össze 22 kapust a mennyi 16 nb1-es csapatból? 😊 Akkor már a csatárt 25ször jobban megéri többet engedni, mint 3, mert egy cserecsatár előbb szerez pontokat, mint egy cserekapus..
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
akkor a posztonkénti megkötés az ami a az első HSZben van?(2 kapus 5 védő 5 kp 3 csatár)Joci
igen.

mivel az élvonalban szinte senki sem támad 3 csatárral, így jó ha 33 db kezdő akad, hogy mindenkinek jusson 3Höri
nem, minek 2 kapus? 1 kapus, és 4 csatár lehet nyugodtanHurka
Miért ne lehetne két kapus? Szerintem ez egy faszság, már megbocsáss. Ha a jobb kapusom a Videoton ellen játszik, a másik pedig Siófok ellen, akkor had kezdethessem már az utóbbit.