Aranyköpések

33 feliratkozó

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ki ne ismerné?

Omameh nálam vanBaltimoreDefense
Awim Omameh?

elnézést előre is 😀briareos
Que? 😊BaltimoreDefense
 www.youtube.com/watch?v=_LBmUwi6mEo
mentségemre szoljon nem vagyok jozanbriareos

több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
A vitathatatlan jövőkép:
vége Manningnak. sztem 60% hogy most befejezi.
De ami engem jobban zavar hogy nincs helyére senki, aki nyomdokaiba léphetne,egész nflrosteren.
Az egész passz Játék Dőglödik ebbe mostani Nflbe. (vagy ennyit fejlödtek védelmek?)
Szabályok rosszak, összevissza Zászloznak. Egyszeruen nem éri meg passzolni,(int,sérülések) max rövideket.
Brady még jo, Luck az utolso QB aki még elit Irányito lehet ebbe Mostani Nflbe. lehet itt bármilyen draft meg ilyenek. Mondjatok Csapatokat ahol fény van az alagut végén QB pozicioba.????
Brady meg Rodgers befezi, sztem csökenifog nézőszám,lejtő.
Annyira összetett játék QB, hogy nehéz kiemelkedni, és sérülékeny. Lehet már jo qb edzők sincsenek,?Gyuri34


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante
így már érthető a “What we’re seeing this year is the incredible erosion of the running quarterback" kijelentés!

Mennyire bíznak Logan Thomasban xD még jó, hogy csak a mobilis qb-k tudnak megsérülni!baggio
de ők tényleg gyakrabbanKampman
Mondd ezt az Arizonának. Hány futkározós qb dőlt ki idén bájdövéj?baggio
Newton kocsival 😛Höri


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Az NCIS: New Orleans főszereplője, Agent Pride ugrott be erről.
szerintem ebben a 8-10 ben vagy 7-11-ben a negatív mérlegű csapatok ellen az is benne van, hogy mi vagyunk azok akiket minden csapat meg akar verni, függetlenül attól, hogy csoportmeccs vagy sem, jó formában vagyunk e vagy sem, mert a legtöbb SB győzelem a miénk, és nem csak az aktuális legjobbat, hanem a legtöbbet elért csapatot is büszkeség legyőzni...zzz888


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
A brazil focistákról:
Santost megkérdezték, milyen érzés Brazíliát képviselni az NFLben. Azt mondta, olyan mint Neymarnak a fociválogatottban. Mindenesetre senki ne lepődjön meg, ha feldobja magát, mikor mellékanyarítja.ulpianus


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 209 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Who the fuck is Alice Soldi

Nem trollkodásból, de tényleg kiváncsi vagyok, hogy Soldi erre a meccsre mit mond, mert ha valaki, akkor ő überoptimistafcancellara
Jellemzően Ő mindig pont az ellenkezőjét látja mint mi egyszerű földi halandók...kittli
Most bocs,de kezdő vagyok ki a faszom az a Soldi?sorozatjunkie


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
respektlaci 2.0

nahh most jött el az a pillanat amit én nem akartam elhinni mikor hallottam a főcsoport döntő után...Seges barátom bróker kint amerikában és mondanom se kell NY drukker...a főcsoport döntő után a munkahelyén hallotta az egyik igazgatójától hogy seatle-ben volt és ott egy benfentes emberke mondta neki hogy tegye meg a superbowlt nyugodtan seatlle győzelemre mert nyerni fognak...mire visszakérdezett hogy azért az nem tuti...mire azt a választ kapta hogy köttetett egy háttéralku a denver és bill gates és a baráti köre között akik tulajdonolják a hawks-ot...az összeg nem nyilvános de azt kapta hogy 300 milláról van szó,és arról az opcióról miszerint ha jövőre bejutnak a szuperbowlba akkor mind1 ki lesz az ellenfél megoldják hogy meg is nyerjék a broncoc! cserébe most viszont el kell balfaszoskodniuk a meccset nem feltünően...nem viccelek..mielőtt összeültünk volna nézni a maccset itt ezt közöltem mindenkivel hogy ha olyan dolgokat fognak látni amiket soha nem láttak korában manningtől akkor ez a meccs el lett adva...én is azt mondtam hogy nem hiszem el hogy ezt meg lehet csinálni de kezdem elhinni....amit idáig láttam az kezd gyanus lenni.....jahh és csak hogy átérezze mindenki hogy mennyire hittek ott benne a brókerkörökben az iroda 4 tagja fogadotta seatllre összesen 1 millió dollárral! min.14+ ra!SaaNDooR
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
o_o

Hello,
Az nfl Honors-t hol lehet majd streamelni?eekson
Az interneten.szaba
Firefoxon nem lehet?BigBen7
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
21:0-s Steelers-előnynél az első negyedben:

Ha így folytatódik, Tomlinnak nem kell pályára lépnie 😀Chargers LT
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
No offense, nem tartozom a megszállott Patriots haterek közé, de ennek itt a helye. Egy Pats-szurkolótól:

Kár érte, már a guard játszik LT-t és még így is 2 centin múlik a győzelem, egyszerűen nem lehet nem szeretni ezt a csapatot.
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante
örökzöld téma

azért van 1224 like-om, mert 1224 alkalommal volt igény a hozzászólásaimra.Amadeus91


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Ha nem idézném h kitől van akk se lenne egy nagy feladvány.
Egyetértek, és érthető is, de értelmetlen.
Sobri Jóska


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
...Nem trollkodásnak szántam amit írtam...Sobri Jóska

több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
Közkívánatra - eredetileg a Fekete hattyú című filmről folyt az értekezés:

Cassel játéka a szokott magas színvonalJanek
ez a mondat egy NFL fórumon kicsit vicces 😀fetomy
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Az ultimate szóvicc 😀

Az Outkast atlantai zenekar, poén a zene, mégha azt is tudnák hogy a hey ya fonetikusan leírva magyarul mit jelent!jjncaa


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
A méltó búcsú 😀
Azt nyilatkozta Matt Cassel, érzi hogy ez lesz az utolsó meccse Chiefs mezben. A foci mint üzlet ilyen természetű, megérti. Egyelőre őszintén nem tud válaszolni mi lesz vele.

Én tudom. A többi játékos és a szurkolók agyonverik a méltán népszerű "Cassel Last Day Fest" keretében. Crennel és Pioli odarúg egyet-egyet ünnepélyesen piros szögesbakancsban. Haley a sztárvendég. Belépő idei/tavalyi Chiefs éves bérlettel ingyenes. Magától leeső Baseball sapka 10$.ulpianus


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
A hétvégi Ravens-Steelers után:

Ki itt belépsz, hagyj fel minden reménnyel!kishaszi
"Még ha a halál árnyékának völgyében járok is, nem félek a gonosztól, mert te velem vagy; a te veszsződ és botod, azok vigasztalnak engem."
(Zsolt 23:4)Collapo
Nyertünk! 😊
(Szokol 20:23)Szokol
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
Ata nagyon ráérzett ma erre.

Loomis, Vitt és Payton is a Superdome-ban van 😊atapapa
Payton már biztos leadta a zsugát a meccs alatti kódolt jeleiről a csapat felé.

1 tüsszentés - Trükkös play.
Jobb fülvakarás - Hosszú passz balra.
Oldalranézés balra - Futás jobbra. iktriad
Összevont szemöldök: late hit iktriadon 😉atapapa
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
mérföldkő a fórum történelmében.

mennyi az állás?? GoFalconsGo
eredménykövetőben még nem született ilyen hozzászólás szerintem atapapa
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
A tökéletes válasz:
Ez nem meglepő, ugyanis a commish úr még nem frissítette a keretem 😊empty taxi
semikééret bzae, réseug lenni!kristof


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante
szó szerinti aranyköpés a Dallas meccset elemezvén

mondjuk se Dockery, se Arkin életében nem játszott egyetlen snapet sem centerként, aranyos dolog, hogy a hatvanmilliós befektetést beküldték mögéjük, ez olyan, mintha a Népszínház utca mögött egy Trabantban ott hagynánk pár aranyrudat a műszerfalon, aztán remélnénk, hogy nem kél lába.slowmotion


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor

több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Keep calm guys. It's gonna be legen... WAIT FOR IT!fetomy
Dary!





szerk.: Ezt egyből idemásoltam, ne én kapjam érte a lájkokat 😀 😂
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
2. Ami viszont rosszabb, hogy nem vallotta magát bűnösnek és emiatt bírósági ügy és akár börtön is várhat rá(mivel visszaesőnek számít). http://jacksonville.com/sports/football/jaguars/2012-06-04/story/jaguars-blackmon-pleads-not-guilty-misdemeanor-dui Championship...iktriad
Esküszöm, ezt nem értem. 😊 Mi azt istent tud felhozni a védelmében? Megszállta az ördög, vagy mi?
peterk2005
Pl kért 3 dl narancslét az egészség jegyében, de a süket pultos félrehallotta és kihozott egy 80%-os vodkanarancsot. Kicsit furi íze volt ugyan, de hát a floridai napsütésen beért narancsok biztos mások, mint Oklahoma államban 😊 .
Vagy csak egy nagy kólát kért a mekiben, a pohár meg ugye nem átlátszó, ki tudja mi volt benne, az alávaló kiszolgáló meg biztos Texans fan volt.Robilluma

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante
egyértelműen itt a helye

Ha valakit nem keresek 1.5 éve, soha nem írok neki, de még csak nem is válaszolok a kb. 2-3 hetente érkező leveleire, az miért nem képes még 1.5 év után sem felfogni, hogy sejthetően nem igazán vagyok rá kíváncsi?fetomy
Mer nemfizeted a gyerektartást!sutianap


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal