Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 14 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
csak én gondolom úgy, h massat megkéne büntetni amugy? mer nem igazan olvastam róla h egyáltalán vizsgálnák vagy valami..miilann
Senki sem reklamált érte, elsikkadt. Mondjuk engem sem zavar.... Kompenzálják a csapatutasítástból származó "kárát". Ezért áthajtásos bünti járna, vagy 20 mp. nem tudom már mennyivel végezne hátrébb.... számít ez?apeszos
Hát ha kapna Massa egy 20 mp-s büntetést, akkor a 4. helyről hátra csúszna a kilencedik helyre. Sztem nem kéne megbüntetni Massát, ha senki nem vette észre a futamon akkor most már maradjon is így.
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Most már hivatalos is.. 😕 Gyulay lesz a főnök...
Link...apeszos
hiába a forradalom szele mindenhova befúj...Geronimo
Az a baj, hogy itt rossz szelek fújdogálnak (mármint a Ringen). Lehet utálni a Palikot, én sem szeretem a közvetítéseit, pláne a mi Gyulánkkal, de a Hungaroringet jól vezette. Ennyi idő után meg már értett is hozzá. Miért kell a jó szakembereket is lecserélni? Gyulay mit érthet az F1-hez? Végül is a kajak is jármű.... Ennyi elég? Ez nem csak egy intézmény vezetéséről szól....
csak én gondolom úgy, h massat megkéne büntetni amugy? mer nem igazan olvastam róla h egyáltalán vizsgálnák vagy valami..miilann
Senki sem reklamált érte, elsikkadt. Mondjuk engem sem zavar.... Kompenzálják a csapatutasítástból származó "kárát". Ezért áthajtásos bünti járna, vagy 20 mp. nem tudom már mennyivel végezne hátrébb.... számít ez?
több mint 14 éve
miilann Philadelphia Eagles 395 — Eagles fan
csak én gondolom úgy, h massat megkéne büntetni amugy? mer nem igazan olvastam róla h egyáltalán vizsgálnák vagy valami..

child please!
több mint 14 éve
Geronimo 151 — Kickoff
Most már hivatalos is.. 😕 Gyulay lesz a főnök...
Link...apeszos
hiába a forradalom szele mindenhova befúj...

több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Most már hivatalos is.. 😕 Gyulay lesz a főnök...
Link...
több mint 14 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
hányinger, hogy milyen irányba halad a Forma-1... A pilóták kedvelik Spa-t, sőt, sokan szeretik a Nürburgringet is (sajnos csak 2 évente van), de könyörgöm, ezeket a klasszikus pályákat ne vegyük már ki! Mi lesz a következő? Silverstone, Monza,Suzuka...gamerkr
Ha jól emlékszem egyszer azt is mondta Bearnie hogy monaco sem érinthetetlen...Cowboykarcsi
Silverstone is elég neccesen maradt bennt idén.....ott volt a legelső F1-es verseny, és ilyet akarnak a helyére, mint Donnington??EaRl
Jó azért Donningtonak is van egy kis múltja,ezzel nem azt akarom mondani hogy helyes hogy silverstone-t ki akarják venni csak legalább nem egy ilyen ujj fogalmatlan semmirevaló pálya miatt.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 14 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
Asszem végérvényesen felhagyok az F1 nézéssel, ha Spa kikerül a naptárból. Imádom ezt a pályát. Egyszerűen itt legyen akármiylen az idő vagy a csapatok ereje, mindig jó verseny van. Nem véletlen, hogy a versenyzők nagy része is szereti, és ha megkérdezzük tőlük, hogy top3 pálya mindig szóba kerül Spa. Egy kicsit gondolkozhatna Eclestone, hogy miylen pályákat hagy elveszni.FViktor93
hányinger, hogy milyen irányba halad a Forma-1... A pilóták kedvelik Spa-t, sőt, sokan szeretik a Nürburgringet is (sajnos csak 2 évente van), de könyörgöm, ezeket a klasszikus pályákat ne vegyük már ki! Mi lesz a következő? Silverstone, Monza,Suzuka...gamerkr
Ha jól emlékszem egyszer azt is mondta Bearnie hogy monaco sem érinthetetlen...Cowboykarcsi
Silverstone is elég neccesen maradt bennt idén.....ott volt a legelső F1-es verseny, és ilyet akarnak a helyére, mint Donnington??
több mint 14 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Asszem végérvényesen felhagyok az F1 nézéssel, ha Spa kikerül a naptárból. Imádom ezt a pályát. Egyszerűen itt legyen akármiylen az idő vagy a csapatok ereje, mindig jó verseny van. Nem véletlen, hogy a versenyzők nagy része is szereti, és ha megkérdezzük tőlük, hogy top3 pálya mindig szóba kerül Spa. Egy kicsit gondolkozhatna Eclestone, hogy miylen pályákat hagy elveszni.FViktor93
hányinger, hogy milyen irányba halad a Forma-1... A pilóták kedvelik Spa-t, sőt, sokan szeretik a Nürburgringet is (sajnos csak 2 évente van), de könyörgöm, ezeket a klasszikus pályákat ne vegyük már ki! Mi lesz a következő? Silverstone, Monza,Suzuka...gamerkr
Ha jól emlékszem egyszer azt is mondta Bearnie hogy monaco sem érinthetetlen...Cowboykarcsi
Igen, de azzal csak a tárgyalási pozícióját akarta javítani (legalábbis remélem) és azóta hosszabbítottak is.

több mint 14 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
http://f1-live.hu/hirek/legfrissebb_hirek/21565/32/roviden_bizonytalan_spa_jovoje_a_formula1ben/

a fűtött pálya viszont jöhet (Y) :cool:EaRl
Asszem végérvényesen felhagyok az F1 nézéssel, ha Spa kikerül a naptárból. Imádom ezt a pályát. Egyszerűen itt legyen akármiylen az idő vagy a csapatok ereje, mindig jó verseny van. Nem véletlen, hogy a versenyzők nagy része is szereti, és ha megkérdezzük tőlük, hogy top3 pálya mindig szóba kerül Spa. Egy kicsit gondolkozhatna Eclestone, hogy miylen pályákat hagy elveszni.FViktor93
hányinger, hogy milyen irányba halad a Forma-1... A pilóták kedvelik Spa-t, sőt, sokan szeretik a Nürburgringet is (sajnos csak 2 évente van), de könyörgöm, ezeket a klasszikus pályákat ne vegyük már ki! Mi lesz a következő? Silverstone, Monza,Suzuka...gamerkr
Ha jól emlékszem egyszer azt is mondta Bearnie hogy monaco sem érinthetetlen...

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 14 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 516 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
http://f1-live.hu/hirek/legfrissebb_hirek/21565/32/roviden_bizonytalan_spa_jovoje_a_formula1ben/

a fűtött pálya viszont jöhet (Y) :cool:EaRl
Asszem végérvényesen felhagyok az F1 nézéssel, ha Spa kikerül a naptárból. Imádom ezt a pályát. Egyszerűen itt legyen akármiylen az idő vagy a csapatok ereje, mindig jó verseny van. Nem véletlen, hogy a versenyzők nagy része is szereti, és ha megkérdezzük tőlük, hogy top3 pálya mindig szóba kerül Spa. Egy kicsit gondolkozhatna Eclestone, hogy miylen pályákat hagy elveszni.FViktor93
hányinger, hogy milyen irányba halad a Forma-1... A pilóták kedvelik Spa-t, sőt, sokan szeretik a Nürburgringet is (sajnos csak 2 évente van), de könyörgöm, ezeket a klasszikus pályákat ne vegyük már ki! Mi lesz a következő? Silverstone, Monza,Suzuka...

több mint 14 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
http://f1-live.hu/hirek/legfrissebb_hirek/21565/32/roviden_bizonytalan_spa_jovoje_a_formula1ben/

a fűtött pálya viszont jöhet (Y) :cool:EaRl
Asszem végérvényesen felhagyok az F1 nézéssel, ha Spa kikerül a naptárból. Imádom ezt a pályát. Egyszerűen itt legyen akármiylen az idő vagy a csapatok ereje, mindig jó verseny van. Nem véletlen, hogy a versenyzők nagy része is szereti, és ha megkérdezzük tőlük, hogy top3 pálya mindig szóba kerül Spa. Egy kicsit gondolkozhatna Eclestone, hogy miylen pályákat hagy elveszni.
több mint 14 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
http://f1-live.hu/hirek/legfrissebb_hirek/21565/32/roviden_bizonytalan_spa_jovoje_a_formula1ben/

a fűtött pálya viszont jöhet (Y) :cool:
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Massa szabálytalanul rajtolt a Belga Nagydíjon - videó

lol 😀miilann
Charlie bácsi itt mit nézhetett? 😀JayB
Alonsot árgus szemekkel... 😀
több mint 14 éve
JéBé Green Bay Packers 6 847
Massa szabálytalanul rajtolt a Belga Nagydíjon - videó

lol 😀miilann
Hehe a Barrichello, Button kettősnek se tűnt fel pedig ők voltak hozzá legközelebb 😊empty taxi
De lennék én annak a helyében, aki ilyen felvételt tud készíteni a Belga GP rajtjáról....EaRl
http://www.f1-live.hu/hirek/legfrissebb_hirek/?newsOrder=getItem&newsId=21563

Vagy az ő helyében. Nemtudom máshol hogy van de a ringen szinte lehetetlen ilyen felvételt készíteni.
több mint 14 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
Massa szabálytalanul rajtolt a Belga Nagydíjon - videó

lol 😀miilann
Hehe a Barrichello, Button kettősnek se tűnt fel pedig ők voltak hozzá legközelebb 😊empty taxi
De lennék én annak a helyében, aki ilyen felvételt tud készíteni a Belga GP rajtjáról....
több mint 14 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Massa szabálytalanul rajtolt a Belga Nagydíjon - videó

lol 😀miilann
Hehe a Barrichello, Button kettősnek se tűnt fel pedig ők voltak hozzá legközelebb 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 14 éve
JéBé Green Bay Packers 6 847
Massa szabálytalanul rajtolt a Belga Nagydíjon - videó

lol 😀miilann
Charlie bácsi itt mit nézhetett? 😀
több mint 14 éve
miilann Philadelphia Eagles 395 — Eagles fan
Massa szabálytalanul rajtolt a Belga Nagydíjon - videó

lol 😀

child please!
több mint 14 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Más, de valami ultranevetséges.

Bulgáriában F1-es pályát építenek, leghamarabb 2012-től rendezhetnek futamot de ami a lényeg, a pálya FŰTHETŐ lesz ami azért JÓ mert eső esetén hamarabb felszárad az aszfalt. Ez kell nekünk nem Imola vagy A1 ring, fakk u bernieJayB
Szerintem meg legyen eleve fedett a pálya, és a verseny teljes egészét SC mögött tegyék meg, nehogy történjen valami...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 14 éve
JéBé Green Bay Packers 6 847
Más, de valami ultranevetséges.

Bulgáriában F1-es pályát építenek, leghamarabb 2012-től rendezhetnek futamot de ami a lényeg, a pálya FŰTHETŐ lesz ami azért JÓ mert eső esetén hamarabb felszárad az aszfalt. Ez kell nekünk nem Imola vagy A1 ring, fakk u bernie
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Csak Alonso fanoknak 😉

Az első kör és a Barikóla féle csattanó:
http://www.youtube.com/watch?v=uPT_9zacOOg&feature=player_embeddedSonics
Akkor járt volna jól ha nemtud elfordulni. A "körülményekhezfantasztikusanalkalmazkodó" Barichello meg nemtudom mit gondolt, mindenki kellőképp vissza tudta venni csak ő nem.JayB
"körülményekhezfantasztikusanalkalmazkodó" Barichello azt nem vette figyelembe, hogy kemény tappancsokkal indult, és hidegebb volt mint a többiek lágy gurigái. Ugyanott fékezett mint a többiek, és ugyanúgy nem tudott elfordulni, csak Alonso útban volt neki. Szinte a teljes mezőny levágta azt a kanyart, a spanyol most arra faragott rá, hogy jó pilóta....
több mint 14 éve
JéBé Green Bay Packers 6 847
Csak Alonso fanoknak 😉

Az első kör és a Barikóla féle csattanó:
http://www.youtube.com/watch?v=uPT_9zacOOg&feature=player_embeddedSonics
Akkor járt volna jól ha nemtud elfordulni. A "körülményekhezfantasztikusanalkalmazkodó" Barichello meg nemtudom mit gondolt, mindenki kellőképp vissza tudta venni csak ő nem.
több mint 14 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
Csak Alonso fanoknak 😉

Az első kör és a Barikóla féle csattanó:
http://www.youtube.com/watch?v=uPT_9zacOOg&feature=player_embedded

több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Akkor kinyomoztuk, hogy senkinek sincs igaza? 😀 😀
több mint 14 éve
JéBé Green Bay Packers 6 847
A versenyen ugyan Massa repesztett a leggyorsabban de csak 1km/h-val volt gyorsabb Alonsonál.

http://www.f1hirek.hu/hir/A_leggyorsabb_korok_es_a_vegsebessegek_Belgiumbol_201008301030