Autó- és motorsportok
21 feliratkozó
több mint 11 éve
Azert ez izgalmas nap volt a Nascarban.Kyle elott meg le a kalappal.
több mint 11 éve
Ez a szezon záró futam rohadt izgalmasra sikeredett. (több izgalom volt ezen a futamon, mint az idei összes F1-es futamon 😀) Senna nagyot védekezett Piquetnek.
több mint 11 éve
Én sajnáltam Johnsont. Ha nincs az a leszakadó kerék (meg fék, meg féltengely) röhögve nyer. Persze lehet mondani, hogy miért nem jött ki az utsó sárgánál cserélni, de soha nem értettem az amiknál ezt a teljes pályás sárgázást. Full kicseszés az élen lévővel szemben.Jah és múltkor volt itt szó az osztrák pályánál, hogy az f1-esek mennyire kihasználják, hogy lehet szélesíteni a pályát, hát meg kell mondjam, azért tegnap is voltak érdekes dolgok😊 Célegyenes előtti visszafordítónál az autók már ledarálták a kerékvetőt?😊 Simán mindig a pályán belül kanyarodtak...
több mint 11 éve
Na király, Kyle-nak is megvan a W, már csak a 13-as átlagot kell hozni.Jövő héten Daytona. (L)
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 11 éve
Nem bánnám,ha több ilyen kanyargós pálya lenne,mint Sonoma és Watkins Glen.Rohadt jól néz ki 40 autó egymás hegyén-hátán az első kanyarban. 😊Logano meg mit művelt a pit bejáratánál? Biztos látta tegnap Marquezt,és hasonló stílusban akarta nyomni. 😀
több mint 11 éve
Jééli szépen lebontotta a Camryt. :cool:Re-start után újabb két Toyota lett taccsra téve... inkább törnének a Chevyk. 😐
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 11 éve
mieza piros? a gumifal miatt, vagy Truex kettő a kelleténél jobban megütötte magát?slowmotiona targonca miatt
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 11 éve
mieza piros? a gumifal miatt, vagy Truex kettő a kelleténél jobban megütötte magát?
több mint 11 éve
Bobby Labonte....jalopnik.com/a-piece-of-america-just-surrendered-to-british-hay-bale-1714389946
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 11 éve
Sprint Cup, Sonoma, jobb kanyar, most. Let's go racing boys!
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 11 éve
Mindenesetre szép volt.Nem szándékosan, nem az ő hibájából fakadóan csinálta😊CoolearieSzép győzelem, Valentino!GergőbácsiSikánátvágás?😊NB2
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 11 éve
Nem szándékosan, nem az ő hibájából fakadóan csinálta😊Szép győzelem, Valentino!GergőbácsiSikánátvágás?😊NB2
több mint 11 éve
Szép győzelem, Valentino!GergőbácsiÓ hogy kapd be! 😀
Na jó az én hibám hogy nem néztem.
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 11 éve
Szép győzelem, Valentino!
I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
Tony
885
— 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
885
— 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Mondjuk az hogy 2015-ben nem szerelnek minden autóba onboard kamerát sokmindent elárul.JayBÉn eddig meg voltam róla győződve, hogy alap, hogy minden autón van, csodálkoztam is hogy nem képesek beadni Alonso szemszögét. Ezek szerint az autósportok "királykategóriájában" gondot okoz az a pár száz dollár kifizetése autónként, hogy legyen minden vason kamera.
több mint 11 éve
Azért ahhoz képest, hogy a Willamsektől jó pár tizere van a Ferka, zsinórban másodjára rakjuk fel őket a dobogóra. Szép munka!
több mint 11 éve
Berger meg me volt b*szva? 😀 érdekes egy interjúk voltak...peachBiztos belekevertek valamit a Red Bulljába. 😀
több mint 11 éve
Berger meg me volt b*szva? 😀 érdekes egy interjúk voltak...
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Mondjuk az hogy 2015-ben nem szerelnek minden autóba onboard kamerát sokmindent elárul.
több mint 11 éve
Meg sem lepődöm...
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 11 éve
Huh, Alonso és Kimi szépen összeakadtak. Jesszus, de félelmetes jelenet volt. Kiminek disznó mázlija volt, hogy Alonso kocsija nem szedte le a fejét.
több mint 11 éve
Blancpain Endurace Series - Paul Ricard, Franciaország (ÉLŐ)több mint 11 éve
Biztonság ide vagy oda, a mezőny fele végig sem bírna menni ha még mindenhol az old school sóderágy volna. Főleg az 1-es, 2-es kanyarban...peachMeg se próbálnák akkor ezeket a féktávokat meg íveket.
több mint 11 éve
Biztonság ide vagy oda, a mezőny fele végig sem bírna menni ha még mindenhol az old school sóderágy volna. Főleg az 1-es, 2-es kanyarban...
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...