Autó- és motorsportok
21 feliratkozó
több mint 10 éve
jól kezdődik a verseny Poconón, hetedik körben piros zászló...Én is rá tettem,de hála istennek csak bonusz tippként. A csapatomból nagy hezitálás után kivettem,és Johnson ment helyette. 😊
edit: jól megjinxeltem Harvick versenyét azzal, hogy rá tettem fenteziben. meg sem lepődöm.Mikey
Amúgy,ha ezt is Kyle nyeri,akkor komolyan átgondolom az összeesküvés elméleteket.
több mint 10 éve
jól kezdődik a verseny Poconón, hetedik körben piros zászló...edit: jól megjinxeltem Harvick versenyét azzal, hogy rá tettem fenteziben. meg sem lepődöm.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 10 éve
Én gyanitom hogy Raikkonen 2007ben kötött valami egyezséget a fortunának hívott ribanccal,mert előtte- utána csak balszerencséje volt/van,ha jön valami kétes szitu az biztos hogy szegény valahogy mindig a fasz rossz végére kerül.
The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 10 éve
Tony
885
— 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Végre egy igazán jó futam, ilyenből kellene több egy idényben. Hátha ez előrébb segíti a '26-ig való hosszabbítást.
885
— 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Minden futam előtt szól himnusz, a megemlékezést máshová nem tudták beszorítani. Egyébként himnuszunk tökéletesen illik egy megemlékezéshez, mivel ugyanolyan a hangulata. Egy pörgősebb ritmus esetén probléma lett volna, szerintem így jól lett megoldva.
Ezen a versenyen jól látszik a különbség Rosberg és Hamilton között. Előbbi talán úgy tudna világbajnok lenni, ha egy domináns autóba ül (pipa) és van egy másodhegedűs csapattársa, akinek egyetlen feladata védeni és megteremteni neki a steril, nyugodt autókázást, mert a feszkót és a kiélezett helyzeteket (ritka kivétellel) nem bírja. Raikönnen tovább hajtja a szopórollert, csoda hogy egyáltalán van kedve autóba ülni. A Honda fejlődött, hátha jövőre felnő a RB vagy Williams szintre.
több mint 10 éve
mé nem várják meg, hogy megfogja-e???faxom ezt a sok sárgát😊
de most komolyan igazságos, hogy nem Harvick nyert???
több mint 10 éve
asszem, Gordon annak fog a legjobban örülni jövőre, hogy nem találkozik a pályán Bowyerrel...slowmotionAlmirola meg annak ha velem nem! :[]
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
asszem, Gordon annak fog a legjobban örülni jövőre, hogy nem találkozik a pályán Bowyerrel...
több mint 10 éve
Rég láttam ilyen jó magyar futamot. Még több ilyet a jövőben.
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
így van, mindig a futam előtt negyedórával. Azt mondta Szujó, hogy máshova nem lehetett beszúrni a megemlékezést.minden futam előtt van himnusz.braxa88A Bianchi féle megemlékezésen tényleg magyar himnuszt kell játszani? 😒HanniGyorsabb voltál ezt én sem igazán tudom hova tenni...peach
több mint 10 éve
Let's go racin' boys!! #Brickyard400 #Indianapolis
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 10 éve
bazd micsoda futam... safety car, műszaki hiba, előzések, büntetések minden volt itt basszus xDHami rég ment ilyen szarul, de még így is sikerült szerencsétlen Rosberg előtt végezni. 😀
Kimit sajnálom, szegény idén (is) nagyon elvan átkozva.
Vettel meg megörizte a Red Bullos szerencséjét, kb. az egyetlen volt akivel úgy semmi sem történt az egész futam alatt.
több mint 10 éve
meglepően jók voltak a ferrarik, ha nem Rosberg üldözte volna a két piros autót hanem Hamilton ő biztos nem lett volna olyan impotens mint Rosberg....jó kis futam volt ez, mondjuk egy Kimi második helyet elfogadtam volna még 😊
több mint 10 éve
Kaotikus futam volt! Meglepő volt, hogy a ferkák ilyen jók voltak.Pont ezen mérgelődtünk az asszonnyal (meg persze ment a családi Alonso-Button harc 😊 ), hogy nincs az a hátrány amit pillanatok alatt ne tudnának ledolgozni.
Viszont szörnyű, hogy a 2 merci annyira jó, hogy nem lehet elég kaki ők akkor is simán átjönnek a félmezőnyön. Hami 13. helyről jött fel a 6.ra. Ha nincs Hülk crashe, sanszos egy Rozi-Vettel-Hami sorrend. Mákos volt ha Hami...😕NB2
több mint 10 éve
Rosberg hihetetlen mekkora balfasz, hamilton megtette a szívességet neki, hogy ámokfutott erre ahelyett, hogy kihasználná sikerül még nagyobb kreténnek lennie 😀 Tocánál a pont, amíg nem lesz jobb fejben nem lesz vb sanszosan...
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Kaotikus futam volt! Meglepő volt, hogy a ferkák ilyen jók voltak.Viszont szörnyű, hogy a 2 merci annyira jó, hogy nem lehet elég kaki ők akkor is simán átjönnek a félmezőnyön. Hami 13. helyről jött fel a 6.ra. Ha nincs Hülk crashe, sanszos egy Rozi-Vettel-Hami sorrend. Mákos volt ha Hami...😕
több mint 10 éve
minden futam előtt van himnusz.A Bianchi féle megemlékezésen tényleg magyar himnuszt kell játszani? 😒HanniGyorsabb voltál ezt én sem igazán tudom hova tenni...peach
több mint 10 éve
Vettel és a Ferrari oktatott. Haminak végre kicsit elszállt az agya, Rosberg meg ilyenek miatt nem lesz soha bajnok, hogy döntőpillanatokban kretén...Vettel - Kvyat - Riccardo - Verstappen - Alonso 5ös elől az igen 😀
több mint 10 éve
Kellett már egy Sato a F1-be...
több mint 10 éve
Szegény Kimi megint beszívja nem hiszem el.TocaSzegény embert az ág is húzza, ahh pedig 1-2 meglett volna simán...
több mint 10 éve
Szegény Kimi megint beszívja nem hiszem el.
több mint 10 éve
A Bianchi féle megemlékezésen tényleg magyar himnuszt kell játszani? 😒HanniGyorsabb voltál ezt én sem igazán tudom hova tenni...
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
A Bianchi féle megemlékezésen tényleg magyar himnuszt kell játszani? 😒
több mint 10 éve
Bár szerintem Dale Jr. a büdös életben nem fog bajnokságot nyerni 😕MinitronLehet bennem a hiba, de a szubjektív "top esélyesek az első 19 verseny után" c. listámon #88 előkelő helyen van.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 10 éve
Amióta én nézegetem a NASCAR-t (Nationwideot nem nézem, csak Sprint Cup-ot, sajnos azt is csak felvételről tudom) kb. másfél éve, nem nagyon jött ki Kyle vehemens természete a pályán, ami miatt állítólag sokan rühellik. De ilyen összevágott videót látam tecsőn, azt hiszem, truck series volt, ott nagyon "virgonckodott". Most viszont tarol a Sprintben. Gordont rohadtul sajnálom, de ha neki nem jön be, még mindig ott van JJ és Dale Jr. akiknek szurkolhatok 😊 Én miattuk szerettem meg ezt a sportot, na. Nem ér gúnyolódni 😀 Bár szerintem Dale Jr. a büdös életben nem fog bajnokságot nyerni 😕 ahhoz nem elég tökös, amikor annak kellene lenni. Túl technikásan játszik. JJ meg legenda már most 😀