Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Autó- és motorsportok

21 feliratkozó

több mint 10 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
jól kezdődik a verseny Poconón, hetedik körben piros zászló...

edit: jól megjinxeltem Harvick versenyét azzal, hogy rá tettem fenteziben. meg sem lepődöm.Mikey
Én is rá tettem,de hála istennek csak bonusz tippként. A csapatomból nagy hezitálás után kivettem,és Johnson ment helyette. 😊

Amúgy,ha ezt is Kyle nyeri,akkor komolyan átgondolom az összeesküvés elméleteket.
több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 829
jól kezdődik a verseny Poconón, hetedik körben piros zászló...

edit: jól megjinxeltem Harvick versenyét azzal, hogy rá tettem fenteziben. meg sem lepődöm.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 10 éve
Cowboykarcsi90 3 587 — …not me…Im in my prime!
Én gyanitom hogy Raikkonen 2007ben kötött valami egyezséget a fortunának hívott ribanccal,mert előtte- utána csak balszerencséje volt/van,ha jön valami kétes szitu az biztos hogy szegény valahogy mindig a fasz rossz végére kerül.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 10 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Végre egy igazán jó futam, ilyenből kellene több egy idényben. Hátha ez előrébb segíti a '26-ig való hosszabbítást.
Minden futam előtt szól himnusz, a megemlékezést máshová nem tudták beszorítani. Egyébként himnuszunk tökéletesen illik egy megemlékezéshez, mivel ugyanolyan a hangulata. Egy pörgősebb ritmus esetén probléma lett volna, szerintem így jól lett megoldva.

Ezen a versenyen jól látszik a különbség Rosberg és Hamilton között. Előbbi talán úgy tudna világbajnok lenni, ha egy domináns autóba ül (pipa) és van egy másodhegedűs csapattársa, akinek egyetlen feladata védeni és megteremteni neki a steril, nyugodt autókázást, mert a feszkót és a kiélezett helyzeteket (ritka kivétellel) nem bírja. Raikönnen tovább hajtja a szopórollert, csoda hogy egyáltalán van kedve autóba ülni. A Honda fejlődött, hátha jövőre felnő a RB vagy Williams szintre.
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 29 065 — nabege2@yahoo.com
mé nem várják meg, hogy megfogja-e???
faxom ezt a sok sárgát😊

de most komolyan igazságos, hogy nem Harvick nyert???
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 041 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
asszem, Gordon annak fog a legjobban örülni jövőre, hogy nem találkozik a pályán Bowyerrel...slowmotion
Almirola meg annak ha velem nem! :[]

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
asszem, Gordon annak fog a legjobban örülni jövőre, hogy nem találkozik a pályán Bowyerrel...
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 618 — Dolphins fan
Rég láttam ilyen jó magyar futamot. Még több ilyet a jövőben.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 11 947 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
A Bianchi féle megemlékezésen tényleg magyar himnuszt kell játszani? 😒Hanni
Gyorsabb voltál ezt én sem igazán tudom hova tenni...peach
minden futam előtt van himnusz.braxa88
így van, mindig a futam előtt negyedórával. Azt mondta Szujó, hogy máshova nem lehetett beszúrni a megemlékezést.

több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 829
Let's go racin' boys!! #Brickyard400 #Indianapolis

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 10 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
bazd micsoda futam... safety car, műszaki hiba, előzések, büntetések minden volt itt basszus xD
Hami rég ment ilyen szarul, de még így is sikerült szerencsétlen Rosberg előtt végezni. 😀
Kimit sajnálom, szegény idén (is) nagyon elvan átkozva.
Vettel meg megörizte a Red Bullos szerencséjét, kb. az egyetlen volt akivel úgy semmi sem történt az egész futam alatt.
több mint 10 éve
manuszka86 New England Patriots 2 621 — Patriots fan
meglepően jók voltak a ferrarik, ha nem Rosberg üldözte volna a két piros autót hanem Hamilton ő biztos nem lett volna olyan impotens mint Rosberg....
jó kis futam volt ez, mondjuk egy Kimi második helyet elfogadtam volna még 😊

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 253 — Axel Foley
Kaotikus futam volt! Meglepő volt, hogy a ferkák ilyen jók voltak.

Viszont szörnyű, hogy a 2 merci annyira jó, hogy nem lehet elég kaki ők akkor is simán átjönnek a félmezőnyön. Hami 13. helyről jött fel a 6.ra. Ha nincs Hülk crashe, sanszos egy Rozi-Vettel-Hami sorrend. Mákos volt ha Hami...😕NB2
Pont ezen mérgelődtünk az asszonnyal (meg persze ment a családi Alonso-Button harc 😊 ), hogy nincs az a hátrány amit pillanatok alatt ne tudnának ledolgozni.

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
Rosberg hihetetlen mekkora balfasz, hamilton megtette a szívességet neki, hogy ámokfutott erre ahelyett, hogy kihasználná sikerül még nagyobb kreténnek lennie 😀 Tocánál a pont, amíg nem lesz jobb fejben nem lesz vb sanszosan...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 253 — Axel Foley
Button 9.
Yesssss. 😊

több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 29 065 — nabege2@yahoo.com
Kaotikus futam volt! Meglepő volt, hogy a ferkák ilyen jók voltak.

Viszont szörnyű, hogy a 2 merci annyira jó, hogy nem lehet elég kaki ők akkor is simán átjönnek a félmezőnyön. Hami 13. helyről jött fel a 6.ra. Ha nincs Hülk crashe, sanszos egy Rozi-Vettel-Hami sorrend. Mákos volt ha Hami...😕
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
A Bianchi féle megemlékezésen tényleg magyar himnuszt kell játszani? 😒Hanni
Gyorsabb voltál ezt én sem igazán tudom hova tenni...peach
minden futam előtt van himnusz.
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Vettel és a Ferrari oktatott. Haminak végre kicsit elszállt az agya, Rosberg meg ilyenek miatt nem lesz soha bajnok, hogy döntőpillanatokban kretén...
Vettel - Kvyat - Riccardo - Verstappen - Alonso 5ös elől az igen 😀
több mint 10 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
Kellett már egy Sato a F1-be...
több mint 10 éve
manuszka86 New England Patriots 2 621 — Patriots fan
Szegény Kimi megint beszívja nem hiszem el.Toca
Szegény embert az ág is húzza, ahh pedig 1-2 meglett volna simán...

több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Szegény Kimi megint beszívja nem hiszem el.
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
A Bianchi féle megemlékezésen tényleg magyar himnuszt kell játszani? 😒Hanni
Gyorsabb voltál ezt én sem igazán tudom hova tenni...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 742 — Poloska confirmed
A Bianchi féle megemlékezésen tényleg magyar himnuszt kell játszani? 😒
több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 829
Bár szerintem Dale Jr. a büdös életben nem fog bajnokságot nyerni 😕Minitron
Lehet bennem a hiba, de a szubjektív "top esélyesek az első 19 verseny után" c. listámon #88 előkelő helyen van.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 10 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Amióta én nézegetem a NASCAR-t (Nationwideot nem nézem, csak Sprint Cup-ot, sajnos azt is csak felvételről tudom) kb. másfél éve, nem nagyon jött ki Kyle vehemens természete a pályán, ami miatt állítólag sokan rühellik. De ilyen összevágott videót látam tecsőn, azt hiszem, truck series volt, ott nagyon "virgonckodott". Most viszont tarol a Sprintben. Gordont rohadtul sajnálom, de ha neki nem jön be, még mindig ott van JJ és Dale Jr. akiknek szurkolhatok 😊
Én miattuk szerettem meg ezt a sportot, na. Nem ér gúnyolódni 😀 Bár szerintem Dale Jr. a büdös életben nem fog bajnokságot nyerni 😕 ahhoz nem elég tökös, amikor annak kellene lenni. Túl technikásan játszik. JJ meg legenda már most 😀