Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Alonso nem kicsit kocka, állítólag vasárnap estétől hétfő reggelig tolta a szimulátort Maranellóban :oJayB
Munkaköri kötelesség.. 😀
több mint 14 éve
JéBé Green Bay Packers 6 847
Alonso nem kicsit kocka, állítólag vasárnap estétől hétfő reggelig tolta a szimulátort Maranellóban :o
több mint 14 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Nagyon vicces videó, Alonsoval egy spanoly tv műsorban "kitársasjátékozták" a végső győztest. 😀

http://www.f1-live.hu/hirek/legfrissebb_hirek/?newsOrder=getItem&newsId=22233JayB
haat.. 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 14 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 516 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Talán az egyik 2002-es Formula újságban (ma Autósport és Formula néven fut) olvastam az egyik verseny utáni interjút, volt benne egy ilyen rész: "...de egyszer nekem is lehet szerencsém nem?".. na hát kb. azóta már nem is volt neki 😀

több mint 14 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Itt van par kevesbe vicces, de Ot jol jellemzo idezet:

Egy győzelem nem változtatja meg az életemet. Könnyebb lesz az élet, ha nyersz? Nem hiszem. Persze mindig kellemes érzés győzni, annak ellenére is, hogy a következő verseny már ismét ugyanaz a régi kihívás. Ha nyersz, az szép, de az emberek ezt nagyon gyorsan elfelejtik. Sokszor elég mindehhez egy futam is, és már nem is emlékeznek arra, hogy nyertél.

A versenyzés akkor jó, ha soha nem tudod igazán, mi fog történni.

Ha esetleg veszít az ember, hát veszít. Nem lehet mindig nyerni. De mindig jön egy másik verseny, amit meg lehet nyerni, és meg is kell!

Élvezned kell az életet, mert két másodpercen belül véget érhet.

Nem számít, ki vezet most, nem számít, ki vezetett eddig. Az számít, ki fog vezetni az utolsó verseny után.

Ahhoz, hogy a saját életed éld, azt kell tenned, hogy nem foglalkozol azzal, amit mások mondanak rólad.

Győzni sohasem könnyű, de megpróbálni azért érdemes.

A győzelem számomra a minden. Sokkal jobb úgy nyerni, hogy korábban már vesztettél. Soha nem fogom elfelejteni ezt a nagyszerű érzést.

Azért vagyok itt, hogy győzzek. Semmi örömet nem okoz egy ötödik vagy hatodik helyért való csatározás.

-- TIME I'AM! --
több mint 14 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
lol van napi Kimi idézet facebookon 😀 másnál láttam, ez volt az idézet 😀

A pilóták számára a sisakjuk különleges jelentéssel bír.Számodra mit jelent a sajátod?„Azt, hogy megvédi a fejem.”konqueror
Na ja, lobog benne a romantika langja.. 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 14 éve
JéBé Green Bay Packers 6 847
Nagyon vicces videó, Alonsoval egy spanoly tv műsorban "kitársasjátékozták" a végső győztest. 😀

http://www.f1-live.hu/hirek/legfrissebb_hirek/?newsOrder=getItem&newsId=22233
több mint 14 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
lol van napi Kimi idézet facebookon 😀 másnál láttam, ez volt az idézet 😀

A pilóták számára a sisakjuk különleges jelentéssel bír.Számodra mit jelent a sajátod?„Azt, hogy megvédi a fejem.”konqueror
Racionális egy élőlény 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 14 éve
catattack 3 520
lol van napi Kimi idézet facebookon 😀 másnál láttam, ez volt az idézet 😀

A pilóták számára a sisakjuk különleges jelentéssel bír.Számodra mit jelent a sajátod?„Azt, hogy megvédi a fejem.”konqueror
Tuti be volt baszcsizva! 😛 Állat ez a Kimi!
több mint 14 éve
konqueror 2 491 — ...
lol van napi Kimi idézet facebookon 😀 másnál láttam, ez volt az idézet 😀

A pilóták számára a sisakjuk különleges jelentéssel bír.Számodra mit jelent a sajátod?„Azt, hogy megvédi a fejem.”
több mint 14 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 516 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
közben; "Hivatalos: Szingapúrtól Heidfeld váltja de la Rosát a Saubernél"

http://www.a5.hu/cikkek/2/43056.shtml

több mint 14 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Vettel nem csak egy futamon ment jól. Ráadásul egy jó 10 évvel fiatalabb, mint fisichella, tehát benne van még a fejlődés lehetősége. + ha az akkori csapattáráshoz nézzük...
Kurva jól ment tavaly is, egy dolog, h idén jobban megy nála Webber, de idén Webber nem csak nála megy jobban /*jelen állás szerint mindenkinél*/.

Ja és tényleg keresett már nevetséges kifogásokat, de olykor történnek is vele dolgok... Nem ő a legszerencsésebb pilóta, lásd pl a szezon nyitón

Szóval én pl gyűlölöm Hamiltont, de egy pillanatig nem vitatom a kvalitását, fikázhatjátok Vettelt, csak majd nagyot koppantok amikor világbajnok lesz...Black_Adder
Én pl. nem gyűlölöm Vettelt, mert nem ismerem. Az életben biztos nem olyan, mint a pályán, vagy a környékén. Egyszerűen nagyon unszinpatikus lett a hisztijei miatt. És pont azért, mert ilyen fiatal. Semmit nem tett még le az asztalra mondjuk Alonsohoz, de még Hamiltonhoz képest sem, hisz ők világbajnokok. Hol is mentek össze Webberrel? Isztambulban? Amit ott megengedett magának, olyant még Alonso sem tesz. Nem lesz koppanás, ha VB lesz, mert ha megnyeri, nem érdemtelenül. Véletlenül senki nem lesz világbajnok. De van egy olyan érzésem, hogy ebben a Red Bullban ennyit tudna mutatni Sutil, Rosberg, Kubicáról nem is beszélve....apeszos
Hamilton is zöldfülű újoncként köcs*gösködött Alonsoval anno
Kiminek meg örülnék, ha visszatérne, én nagyon bírom plusz Kubica is szimpi gyerek szal tetszene úgy a Renault jövőre (mindamellett h ha Petrovnak adnának 2-3 évet fejlődni azt is tudnám díjazni)


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Vettel nem csak egy futamon ment jól. Ráadásul egy jó 10 évvel fiatalabb, mint fisichella, tehát benne van még a fejlődés lehetősége. + ha az akkori csapattáráshoz nézzük...
Kurva jól ment tavaly is, egy dolog, h idén jobban megy nála Webber, de idén Webber nem csak nála megy jobban /*jelen állás szerint mindenkinél*/.

Ja és tényleg keresett már nevetséges kifogásokat, de olykor történnek is vele dolgok... Nem ő a legszerencsésebb pilóta, lásd pl a szezon nyitón

Szóval én pl gyűlölöm Hamiltont, de egy pillanatig nem vitatom a kvalitását, fikázhatjátok Vettelt, csak majd nagyot koppantok amikor világbajnok lesz...Black_Adder
Én pl. nem gyűlölöm Vettelt, mert nem ismerem. Az életben biztos nem olyan, mint a pályán, vagy a környékén. Egyszerűen nagyon unszinpatikus lett a hisztijei miatt. És pont azért, mert ilyen fiatal. Semmit nem tett még le az asztalra mondjuk Alonsohoz, de még Hamiltonhoz képest sem, hisz ők világbajnokok. Hol is mentek össze Webberrel? Isztambulban? Amit ott megengedett magának, olyant még Alonso sem tesz. Nem lesz koppanás, ha VB lesz, mert ha megnyeri, nem érdemtelenül. Véletlenül senki nem lesz világbajnok. De van egy olyan érzésem, hogy ebben a Red Bullban ennyit tudna mutatni Sutil, Rosberg, Kubicáról nem is beszélve....
több mint 14 éve
catattack 3 520
Van egy olyan érzésem, hogy Kimi nem fog már visszatérni.., élvezi amit csinál, nem szereti a nagy felhajtásokat, tökéletes számára a rally :/gamerkr
Szerintem pedig, ha lesz ütős csapathoz kerülnie, akkor tuti visszajön. Ő volt az utóbbi évek legmeghatározóbb személyisége. Ilyen pali nincs ma az F1-ben.
több mint 14 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
JayB-vel pedig 100%-ig egyetértek. Aki a Torro Rosso-val futamot nyer, leelőzi vele Hamiltont versenyben, az tud valamit.Black_Adder
tavaly fisichella is csak a hülye kers-es faszakodás miatt nem nyert futamot egy kb. ugyanolyan kategóriát képviselő autóval , mint amivel vettel nyert monzában. akkor már ős is maga az isteni tálentum? 😛
am. most sztem senki nem szídta vettel a monzai futam miatt , inkább apeszos kollega hsz. ében van az igazság...
peach
Vettel nem csak egy futamon ment jól. Ráadásul egy jó 10 évvel fiatalabb, mint fisichella, tehát benne van még a fejlődés lehetősége. + ha az akkori csapattáráshoz nézzük...
Kurva jól ment tavaly is, egy dolog, h idén jobban megy nála Webber, de idén Webber nem csak nála megy jobban /*jelen állás szerint mindenkinél*/.

Ja és tényleg keresett már nevetséges kifogásokat, de olykor történnek is vele dolgok... Nem ő a legszerencsésebb pilóta, lásd pl a szezon nyitón

Szóval én pl gyűlölöm Hamiltont, de egy pillanatig nem vitatom a kvalitását, fikázhatjátok Vettelt, csak majd nagyot koppantok amikor világbajnok lesz...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 14 éve
JéBé Green Bay Packers 6 847
Ha a Renault visszaszálna telljes gyári háttérel és egy Kubica-Raikonen duót is sikerülne magukénak tudni az már komoly hatalom lenne. Bajnokokat és gyárakat az F1-be!JayB
Van egy olyan érzésem, hogy Kimi nem fog már visszatérni.., élvezi amit csinál, nem szereti a nagy felhajtásokat, tökéletes számára a rally :/gamerkr
Elvileg ő kereste meg a Renault. Nyitott ő mindenre csak gyors legyen, Nascart sem zárta még ki.
több mint 14 éve
peach Atlanta Falcons 14 616 — a new hope (again)
JayB-vel pedig 100%-ig egyetértek. Aki a Torro Rosso-val futamot nyer, leelőzi vele Hamiltont versenyben, az tud valamit.Black_Adder
tavaly fisichella is csak a hülye kers-es faszakodás miatt nem nyert futamot egy kb. ugyanolyan kategóriát képviselő autóval , mint amivel vettel nyert monzában. akkor már ős is maga az isteni tálentum? 😛
am. most sztem senki nem szídta vettel a monzai futam miatt , inkább apeszos kollega hsz. ében van az igazság...



kubika meg már hosszabbított a renaultal...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 14 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 516 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Ha a Renault visszaszálna telljes gyári háttérel és egy Kubica-Raikonen duót is sikerülne magukénak tudni az már komoly hatalom lenne. Bajnokokat és gyárakat az F1-be!JayB
Van egy olyan érzésem, hogy Kimi nem fog már visszatérni.., élvezi amit csinál, nem szereti a nagy felhajtásokat, tökéletes számára a rally :/

több mint 14 éve
JéBé Green Bay Packers 6 847
Ha a Renault visszaszálna telljes gyári háttérel és egy Kubica-Raikonen duót is sikerülne magukénak tudni az már komoly hatalom lenne. Bajnokokat és gyárakat az F1-be!JayB
Így van. BMW, Honda, Toyota, azért csak erősebb lenne, ha más nem a középmezőny. És náluk előfordult azért, hogy kimondottan jól szerepeltek.apeszos
Arról nem is beszélve hogy így visszatérne a márkák közti presztizs csata. Egy Mercedesnek nagyon nem mindegy hogy egy Virgint ver meg vagy egy BMW-t. Ezek fontosak szerintem, egy nagy autógyárnak igenis legyen érdeke lenyomnia a másikat és most nem egy gazdag ember hobbicsapatáról beszélek. Régen sokkal jelentősebbek voltak ezek a presztizs harcok, itt mérték össze az erejüket az autógyártók. Értem én hogy gazdasági válság meg miegymás de egy Toyota vagy Honda pár év sikertelenség után ne adja már fel vagy egy Renault ne száljon már ki azért mert nem ment pár évig. Jó ez a Red Bull de menniyvel szebben hangzana ha Jaguar lenne és akkor a Jaguar mondhatná hogy "jók vagyunk gyerekek". Telljesen más lenne az egész.
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ha a Renault visszaszálna telljes gyári háttérel és egy Kubica-Raikonen duót is sikerülne magukénak tudni az már komoly hatalom lenne. Bajnokokat és gyárakat az F1-be!JayB
Így van. BMW, Honda, Toyota, azért csak erősebb lenne, ha más nem a középmezőny. És náluk előfordult azért, hogy kimondottan jól szerepeltek.
több mint 14 éve
JéBé Green Bay Packers 6 847
Ha a Renault visszaszálna telljes gyári háttérel és egy Kubica-Raikonen duót is sikerülne magukénak tudni az már komoly hatalom lenne. Bajnokokat és gyárakat az F1-be!
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
remélem Kubika megy végre egy jó csapathoz...Little Jarry
Miért, kezd egész jó lenni a Renault. Csak egy jó mérnök kéne, aki autót épít a motor köré. Mint a Red Bullnál. Kubica-Kimi duó azért már jól hangzik....
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Nem vagyok Kimi fan, de örülök neki. Nem oda való, ahol most van.apeszos
Petrov helyett jöhetne nyugodtan. Mostanában eléggé gyenge az orosz...
Én is örülnék ha visszajönne Kimi. Megint fagyizhatna a boxban 😀 😀 😀Sonics
Hát Petrov helyett nyugodtan. Csak az a baj, hogy az orosz pénzt is hoz, Kimi meg csak visz. Hacsak nem egy vodka, vagy pezsgő reklám... 😀apeszos
remélem Kubika megy végre egy jó csapathoz...
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Kimi fanok, örüljetek, szó van róla, hogy jövőre visszatér a vodkakirály, méghozzá Renaulthozkonqueror
Nem vagyok Kimi fan, de örülök neki. Nem oda való, ahol most van.apeszos
Petrov helyett jöhetne nyugodtan. Mostanában eléggé gyenge az orosz...
Én is örülnék ha visszajönne Kimi. Megint fagyizhatna a boxban 😀 😀 😀Sonics
Hát Petrov helyett nyugodtan. Csak az a baj, hogy az orosz pénzt is hoz, Kimi meg csak visz. Hacsak nem egy vodka, vagy pezsgő reklám... 😀
több mint 14 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
Kimi fanok, örüljetek, szó van róla, hogy jövőre visszatér a vodkakirály, méghozzá Renaulthozkonqueror
Nem vagyok Kimi fan, de örülök neki. Nem oda való, ahol most van.apeszos
Petrov helyett jöhetne nyugodtan. Mostanában eléggé gyenge az orosz...
Én is örülnék ha visszajönne Kimi. Megint fagyizhatna a boxban 😀 😀 😀