Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Autó- és motorsportok

21 feliratkozó

több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Közben a Kentucky időmérőt eső miatt elhalasztották.Coolearie
Majdnem tesztelték az új csomagot... btw nem szeretem azt a szabályt, hogy ilyenkor az edzés eredmény adja meg a rajtsorrendet. Nem mintha sajnálnám Larsontól a pole-t, de ez így gány.

Remélem Xfinityt meg tudják időben tartani...Mikey
miért, Junior nem így nyerte meg a Daytona pole-t?
több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 829
Közben a Kentucky időmérőt eső miatt elhalasztották.Coolearie
Majdnem tesztelték az új csomagot... btw nem szeretem azt a szabályt, hogy ilyenkor az edzés eredmény adja meg a rajtsorrendet. Nem mintha sajnálnám Larsontól a pole-t, de ez így gány.

Remélem Xfinityt meg tudják időben tartani...

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 10 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 470 — . . .
Közben a Kentucky időmérőt eső miatt elhalasztották.
több mint 10 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 470 — . . .
Húúúúú.
Először is gebedjen meg az időjárás, hogy két nap alatt csak két verseny lett halasztva miatta, én meg potyára szenvedtem mindkétszer azon hogy fennmaradjak éjjel kettőig.
Másodszor pedig: addig nem halhatok meg, míg egyszer el nem jutok Daytona Beachre egy NASCAR hétvégére. Az Xfinity verseny is baromi jó volt, és a Sprint Cup futam is. Tévém előtt bizseregtem, ahogy hallottam az autók hangjának morajlását, mikor közeledtek a kamera felé, hát ezt nekem át kell élnem a helyszínen.
Végül, de nem utolsó sorban, örülünk Austinnak.* Emlékezetes hétvégéje volt egy győzelemmel és egy ekkora eséssel.

p.s.: természetesen fenteziben #48 és #88 között vacilláltam mint győztes, és természetesen #48-re esett a választás. Sokadjára lett második ily' módon, Logano fan legyek, ha a jövőben bármikor ő rá tippelek. 😀

* értsd: örülünk, hogy kutya baja.Mikey
Én is szívesen kimennék, de szerintem már nem hallanám a körülöttem lévő zajt se..Megsüketülnék mire hazajönnék..😊
Mondjuk ha egyszer kijutok az USA-ba nem igen jövök haza az biztos..Coolearie
Én megint erőteljesen gondolkodok, hogy a második poconoi futamra atugrok pár hét múlva. Minden a fonokomon múlik 😀shawnka
Az kb, mennyibe kerülne? Hogy így minden egybe legyen? Gondolom vagy 100 ropi..
több mint 10 éve
zsomborparrag Buffalo Bills Ohio State Buckeyes 15 702 — Tyrone Creek
Húúúúú.
Először is gebedjen meg az időjárás, hogy két nap alatt csak két verseny lett halasztva miatta, én meg potyára szenvedtem mindkétszer azon hogy fennmaradjak éjjel kettőig.
Másodszor pedig: addig nem halhatok meg, míg egyszer el nem jutok Daytona Beachre egy NASCAR hétvégére. Az Xfinity verseny is baromi jó volt, és a Sprint Cup futam is. Tévém előtt bizseregtem, ahogy hallottam az autók hangjának morajlását, mikor közeledtek a kamera felé, hát ezt nekem át kell élnem a helyszínen.
Végül, de nem utolsó sorban, örülünk Austinnak.* Emlékezetes hétvégéje volt egy győzelemmel és egy ekkora eséssel.

p.s.: természetesen fenteziben #48 és #88 között vacilláltam mint győztes, és természetesen #48-re esett a választás. Sokadjára lett második ily' módon, Logano fan legyek, ha a jövőben bármikor ő rá tippelek. 😀

* értsd: örülünk, hogy kutya baja.Mikey
Én is szívesen kimennék, de szerintem már nem hallanám a körülöttem lévő zajt se..Megsüketülnék mire hazajönnék..😊
Mondjuk ha egyszer kijutok az USA-ba nem igen jövök haza az biztos..Coolearie
Én megint erőteljesen gondolkodok, hogy a második poconoi futamra atugrok pár hét múlva. Minden a fonokomon múlik 😀
több mint 10 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 470 — . . .
Húúúúú.
Először is gebedjen meg az időjárás, hogy két nap alatt csak két verseny lett halasztva miatta, én meg potyára szenvedtem mindkétszer azon hogy fennmaradjak éjjel kettőig.
Másodszor pedig: addig nem halhatok meg, míg egyszer el nem jutok Daytona Beachre egy NASCAR hétvégére. Az Xfinity verseny is baromi jó volt, és a Sprint Cup futam is. Tévém előtt bizseregtem, ahogy hallottam az autók hangjának morajlását, mikor közeledtek a kamera felé, hát ezt nekem át kell élnem a helyszínen.
Végül, de nem utolsó sorban, örülünk Austinnak.* Emlékezetes hétvégéje volt egy győzelemmel és egy ekkora eséssel.

p.s.: természetesen fenteziben #48 és #88 között vacilláltam mint győztes, és természetesen #48-re esett a választás. Sokadjára lett második ily' módon, Logano fan legyek, ha a jövőben bármikor ő rá tippelek. 😀

* értsd: örülünk, hogy kutya baja.Mikey
Én is szívesen kimennék, de szerintem már nem hallanám a körülöttem lévő zajt se..Megsüketülnék mire hazajönnék..😊
Mondjuk ha egyszer kijutok az USA-ba nem igen jövök haza az biztos..
több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 829
Húúúúú.
Először is gebedjen meg az időjárás, hogy két nap alatt csak két verseny lett halasztva miatta, én meg potyára szenvedtem mindkétszer azon hogy fennmaradjak éjjel kettőig.
Másodszor pedig: addig nem halhatok meg, míg egyszer el nem jutok Daytona Beachre egy NASCAR hétvégére. Az Xfinity verseny is baromi jó volt, és a Sprint Cup futam is. Tévém előtt bizseregtem, ahogy hallottam az autók hangjának morajlását, mikor közeledtek a kamera felé, hát ezt nekem át kell élnem a helyszínen.
Végül, de nem utolsó sorban, örülünk Austinnak.* Emlékezetes hétvégéje volt egy győzelemmel és egy ekkora eséssel.

p.s.: természetesen fenteziben #48 és #88 között vacilláltam mint győztes, és természetesen #48-re esett a választás. Sokadjára lett második ily' módon, Logano fan legyek, ha a jövőben bármikor ő rá tippelek. 😀

* értsd: örülünk, hogy kutya baja.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 29 065 — nabege2@yahoo.com
Ha azt mondom, hogy a Digi adja, az annyiban igaz, hogy vettek egy huszonx db-os csomagot, eddig szerintem kb 2-3 verseny ment rajta. Inkább az Indycart preferálják, de gyanítom annak nyár végén vége, akkor a jobban ráfexenek a témára és a chase már jobban adva lesz.
több mint 10 éve
nigga hering Green Bay Packers 28
Sziasztok. Elég ritkán járok fel ide. Eléggé megőrjít az offszezon,és keresek új sportokat, amik általában nyáron mennek, Baseballt próbáltam nézni,de számomra nagyon unalmas,az alapszakasz hossza miatt. Az F1 számomra nem olyan, mint régen, hiányzik az az izgalom ami mondjuk 2009be,2010be volt. Nascaron töröm a fejem, hogy azt nézzem, de mielőtt elkezdenék utána olvasni, h mik a szabályok, kik a legjobbak stb.az előtt tudnátok nekem Magyar Facebook csoportot/oldalt mondani ahol beszerezhetek értékes infókat a sporttal kapcsolatba?nigga hering
No Rules, just Full Throttle!!!
ajánlom ezt is:
 www.v8supercars.com.au/

Hatalmas esés volt a Daytona-i az biztos. Lehet dicsérni a pályát meg a kocsit, de kib.... nagy mákja volt a srácnak.gaben
Köszi, majd ránézek. Nascart amúgy adja, valamelyik Magyar adó?
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Hatalmas esés volt a Daytona-i az biztos. Lehet dicsérni a pályát meg a kocsit, de kib.... nagy mákja volt a srácnak.gaben
nagy mák... végülis az. de sokat köszönhet Hansnak (illetve HANS-nak), meg annak, hogy a padlólemezzel előre csattant bele a hálóba meg a falba, és nem mondjuk az utaskabinnal. bár az idősebbik Earnhardt miatt már az első szélvédő mögé is kötelező a merevítő, szóval nem járt volna úgy, mint csóri Russell Phillips.
de azért tényleg nem volt szabadságon az őrangyala.
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 041 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Sziasztok. Elég ritkán járok fel ide. Eléggé megőrjít az offszezon,és keresek új sportokat, amik általában nyáron mennek, Baseballt próbáltam nézni,de számomra nagyon unalmas,az alapszakasz hossza miatt. Az F1 számomra nem olyan, mint régen, hiányzik az az izgalom ami mondjuk 2009be,2010be volt. Nascaron töröm a fejem, hogy azt nézzem, de mielőtt elkezdenék utána olvasni, h mik a szabályok, kik a legjobbak stb.az előtt tudnátok nekem Magyar Facebook csoportot/oldalt mondani ahol beszerezhetek értékes infókat a sporttal kapcsolatba?nigga hering
No Rules, just Full Throttle!!!
ajánlom ezt is:
 www.v8supercars.com.au/

Hatalmas esés volt a Daytona-i az biztos. Lehet dicsérni a pályát meg a kocsit, de kib.... nagy mákja volt a srácnak.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
nigga hering Green Bay Packers 28
Sziasztok. Elég ritkán járok fel ide. Eléggé megőrjít az offszezon,és keresek új sportokat, amik általában nyáron mennek, Baseballt próbáltam nézni,de számomra nagyon unalmas,az alapszakasz hossza miatt. Az F1 számomra nem olyan, mint régen, hiányzik az az izgalom ami mondjuk 2009be,2010be volt. Nascaron töröm a fejem, hogy azt nézzem, de mielőtt elkezdenék utána olvasni, h mik a szabályok, kik a legjobbak stb.az előtt tudnátok nekem Magyar Facebook csoportot/oldalt mondani ahol beszerezhetek értékes infókat a sporttal kapcsolatba?
több mint 10 éve
zsomborparrag Buffalo Bills Ohio State Buckeyes 15 702 — Tyrone Creek
Nem teljesen hiszem el, hogy ezt mindenki megúszta sérülés nélkül, de örülök neki.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
az még érdekelne, hogy Keselowski meg a spottere hogy a véreres lófaszba tudta összehozni, hogy negyed körös lemaradással sem sikerült kimaradni a csattból. ráadásul két környire nem volt senki előtte-mögötte, szóval pozíciót sem vesztett volna...
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
 www.youtube.com/watch?v=sDWMiwN44yA

Kemény lehetett állni a repkedő autótartozékok kereszttüzében.
több mint 10 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Úgy, hogy elkúrták a bokszkiállást (és a stratégiát) illetve nincs egy kiemelkedő pilótájuk, aki rendszeresen lenyomná a csapattársát, így fingjuk sincs mit kellene tenni a tegnapihoz hasonló helyzetben.
Mivel a Mercedesek a legjobbak, így a Williamsen az segített volna maximum, ha a lassabb versenyzőjük beáll hátvédnek, míg a gyorsabb meglép.
Na de itt kezdődik a probléma, mert egyik sem volt sokkal gyorsabb a másiknál, illetve Massa szarik a csapat vezetőségének utasítására és simán bemondja a rádióba, hogyha gyorsabb a csapattársa, akkor előzze meg a pályán.
Meredtem néztem, amikor az első kiállásnál Hamilton átugrotta mindkettőt és még valami 3 mp előnye is lett, na mondom fasza lesz ha Rosberg is eljátssza ugyanezt, akkor nem sikerült, de ő meg az esőben hagyta állva őket.
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
Ritka nagy balfaszok williamsék. tudjuk, hogy nem mennek esőben a kocsik, de ezt a 4-5 helyet hogy sikerült összehozni nehéz felfogni...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Cowboykarcsi90 3 587 — …not me…Im in my prime!
Hogy lázba is hozott mindenkit xD 😀

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 10 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 470 — . . .
Kezdődik a robottron verseny.
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 041 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Ez a szezon záró futam rohadt izgalmasra sikeredett. (több izgalom volt ezen a futamon, mint az idei összes F1-es futamon 😀) Senna nagyot védekezett Piquetnek.Raven17
+ a hangjuk is zseniális!!! (N)gaben
Még néhány "zseniális" szabályváltoztatás és még ezek is jobban fognak "dübörögni", mint az F1-es gépek. 😀
Egyébként igazad van, olyan a hangjuk, mintha egy nagymama húzná az olajozást igénylő cekkerét, 15 perc után kissé idegesítő, főleg a onboard kamerán.Tony
Most miért bántod őket? TÚRBÓSAK!!!
Ja és új NASCAR sorozat készül.
 nypost.com/2015/06/29/mark-burnett-is-making-a-drama-series-about-nascar/

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 11 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Ez a szezon záró futam rohadt izgalmasra sikeredett. (több izgalom volt ezen a futamon, mint az idei összes F1-es futamon 😀) Senna nagyot védekezett Piquetnek.Raven17
+ a hangjuk is zseniális!!! (N)gaben
Még néhány "zseniális" szabályváltoztatás és még ezek is jobban fognak "dübörögni", mint az F1-es gépek. 😀
Egyébként igazad van, olyan a hangjuk, mintha egy nagymama húzná az olajozást igénylő cekkerét, 15 perc után kissé idegesítő, főleg a onboard kamerán.
több mint 11 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Ez a szezon záró futam rohadt izgalmasra sikeredett. (több izgalom volt ezen a futamon, mint az idei összes F1-es futamon 😀) Senna nagyot védekezett Piquetnek.Raven17
+ a hangjuk is zseniális!!! (N)gaben
Ebben egyetértünk, de a futamok attól még jók. 😊
több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 9 423 — Packers Suicide Squad
Szép győzelem, Valentino!Gergőbácsi
Sikánátvágás?😊NB2
Ki is okozta? 😊

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 041 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Ez a szezon záró futam rohadt izgalmasra sikeredett. (több izgalom volt ezen a futamon, mint az idei összes F1-es futamon 😀) Senna nagyot védekezett Piquetnek.Raven17
+ a hangjuk is zseniális!!! (N)

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Azert ez izgalmas nap volt a Nascarban.
Kyle elott meg le a kalappal.