Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 14 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Ezt tudnám élvezni. Alonso kapna egy igazi ellenfelet 😀 Megnézném mire megy vele a spanyol.FViktor93
Alonso igazi bajnok. Én nem félteném...

Ha egy csapatban lenne Kubicával és mindketten egyenlő elbánásban részesülnének akkor ez egy pikáns csata lenne.... 😊

De erre még legalább egy évet várnunk kell szerintem.Sonics
Hát sztem nem lennének egyenlő szinten. Alonso túljól emlékszik mi volt legutobb amikor egyenlő volt valakivel 😀
több mint 14 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
Ezt tudnám élvezni. Alonso kapna egy igazi ellenfelet 😀 Megnézném mire megy vele a spanyol.FViktor93
Alonso igazi bajnok. Én nem félteném...

Ha egy csapatban lenne Kubicával és mindketten egyenlő elbánásban részesülnének akkor ez egy pikáns csata lenne.... 😊

De erre még legalább egy évet várnunk kell szerintem.

több mint 14 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 553
a legújabb gyöngyszem hogy raikkönen ülne be alonso mellé 😊miilann
Addig a percig lenne a kedvencem Räikkönen, míg megtudnám, hogy valóban visszamegy a Ferrarihoz.
Bár én akkor is csalódnék benne, ha egyáltalán visszamenne az F1-be.
több mint 14 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Megkezdődtek az ilyenkorra szokásossá vált pletykák pilótakeringőkről.
Az első gyöngyszem:
Kubica -> Ferrari 😀
2012-től nagyon tetszene.....

"A Ferrari semelyik másik csapathoz sem hasonlítható, az ő szenvedélyük és történelmük teljesen egyedülálló. Azt hiszem, minden versenyző szeretne egy nap a Ferrarinál versenyezni ." R. KubicaChrisdol
Ezt tudnám élvezni. Alonso kapna egy igazi ellenfelet 😀 Megnézném mire megy vele a spanyol.
több mint 14 éve
JéBé Green Bay Packers 6 848
Megkezdődtek az ilyenkorra szokásossá vált pletykák pilótakeringőkről.
Az első gyöngyszem:
Kubica -> Ferrari 😀
2012-től nagyon tetszene.....

"A Ferrari semelyik másik csapathoz sem hasonlítható, az ő szenvedélyük és történelmük teljesen egyedülálló. Azt hiszem, minden versenyző szeretne egy nap a Ferrarinál versenyezni ." R. KubicaChrisdol
Kubica nem akar Alonso mellett versenyezni a Ferrarinál 😊

a legújabb gyöngyszem hogy raikkönen ülne be alonso mellé 😊miilann
Massának állítólag meg van egy olyan opció a szerződésében hogy bármikor lepasszolhatják a Sauberhez.
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Ken Block: Gymkhana Ford Fiesta http://videa.hu/videok/jarmuvek/ken-block-gymkhana-3-2.resz-auto-drift-ford-fiesta-sxVWP49fTemTtUuPszittes
Tehetségtelen, WRC-ben csak a 8. helyen áll :cool: (egyébént brutális a videó, érdemes megnézni a többit is)JayB
Gymkhana, Drift etc. =/= Rally
több mint 14 éve
miilann Philadelphia Eagles 395 — Eagles fan
Megkezdődtek az ilyenkorra szokásossá vált pletykák pilótakeringőkről.
Az első gyöngyszem:
Kubica -> Ferrari 😀
2012-től nagyon tetszene.....

"A Ferrari semelyik másik csapathoz sem hasonlítható, az ő szenvedélyük és történelmük teljesen egyedülálló. Azt hiszem, minden versenyző szeretne egy nap a Ferrarinál versenyezni ." R. KubicaChrisdol
Kubica nem akar Alonso mellett versenyezni a Ferrarinál 😊

a legújabb gyöngyszem hogy raikkönen ülne be alonso mellé 😊

child please!
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Azt majd írja meg valamelyikőtök, hogy szimulátor vagy árkád!

Köszi előre is!Little Jarry
sehol nem irjak, hogy szim lenne, de vannak benne szimes megoldasok es mint az elozoben, itt is lehet allitani, hogy mennyire legyen ez vagy az.endorphyn
hát akkor marad a GT5 😊
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Megkezdődtek az ilyenkorra szokásossá vált pletykák pilótakeringőkről.
Az első gyöngyszem:
Kubica -> Ferrari 😀
2012-től nagyon tetszene.....

"A Ferrari semelyik másik csapathoz sem hasonlítható, az ő szenvedélyük és történelmük teljesen egyedülálló. Azt hiszem, minden versenyző szeretne egy nap a Ferrarinál versenyezni ." R. Kubica
több mint 14 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Azt majd írja meg valamelyikőtök, hogy szimulátor vagy árkád!

Köszi előre is!Little Jarry
sehol nem irjak, hogy szim lenne, de vannak benne szimes megoldasok es mint az elozoben, itt is lehet allitani, hogy mennyire legyen ez vagy az.

-- TIME I'AM! --
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Azt majd írja meg valamelyikőtök, hogy szimulátor vagy árkád!

Köszi előre is!
több mint 14 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Xboxra mar lattam, de pc re meg nem😕endorphyn
Már van, Joe bácsi most adta fel.shawnka
mar en is latom.

-- TIME I'AM! --
több mint 14 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
Xboxra mar lattam, de pc re meg nem😕endorphyn
Már van, Joe bácsi most adta fel.
több mint 14 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Xboxra mar lattam, de pc re meg nem😕

-- TIME I'AM! --
több mint 14 éve
miilann Philadelphia Eagles 395 — Eagles fan
F1 2010-Razor1911

hajrá hajrá 😊

child please!
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Michelisz Norbert nem szerzett pontot a WTCC valenciai hétvégéjén, Wéber Gábor viszont a legjobb edzésidő elérése után, 5 rajthelyes büntetése ellenére is bezsebelte a SEAT Leon Eurocup bajnoki címét. Kiss Pál Tamás azonban visszacsúszott a 3. helyre a brit Formula Renault 2.0-ban.
Wéber Gábor Európa-bajnok lett...
több mint 14 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 451
Megvan vazze megvan :cool: :cool:Asbee
Szépen sikerült az ünneplés: http://totalbike.hu/hirek/2010/09/20/orra_esett_talmacsi/Matthew99
Pont most akartam berakni 😂 "Pahahannncser" 😀
több mint 14 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 574 — Invisible man
Megvan vazze megvan :cool: :cool:Asbee
Szépen sikerült az ünneplés: http://totalbike.hu/hirek/2010/09/20/orra_esett_talmacsi/


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 14 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Megvan vazze megvan :cool: :cool:


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Hát ez a 3. Gymkhana sem jobb az elsőnél... 😊
több mint 14 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Sőt egyre többet van a Ferrarinál, egyes pletykák szerint valami pozíciót fog majd betölteni, talán Domenicalliét?JayB
Hogy azt is lejárassa?catattack
Nyert azért a Renaultval két VB címet is ne feledjük, ezt nem szokták hozzá tenni. Volt neki egy rossz húzása ami egyébként zseniális ötlet volt 😛 Az ilyen (ennél kicsit visszafogottab) döntések miatt lenne jó csapatfőnők.JayB
plusz Schumacherel is kettőt,én nagyon szivesen látnám a Ferrarinál,teljesen osztom Viktor véleményét.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 14 éve
catattack 3 520
Sőt egyre többet van a Ferrarinál, egyes pletykák szerint valami pozíciót fog majd betölteni, talán Domenicalliét?JayB
Hogy azt is lejárassa?catattack
Nyert azért a Renaultval két VB címet is ne feledjük, ezt nem szokták hozzá tenni. Volt neki egy rossz húzása ami egyébként zseniális ötlet volt 😛 Az ilyen (ennél kicsit visszafogottab) döntések miatt lenne jó csapatfőnők.JayB
Az is igaz, viszont egy jó csapatfőnök nem éget fel mindent maga után. Nagyon jó volt a Renault, de ma sehol sincs, hiába mondja a Gyula, hogy mennyire jó!
több mint 14 éve
JéBé Green Bay Packers 6 848
Sőt egyre többet van a Ferrarinál, egyes pletykák szerint valami pozíciót fog majd betölteni, talán Domenicalliét?JayB
Hogy azt is lejárassa?catattack
Nyert azért a Renaultval két VB címet is ne feledjük, ezt nem szokták hozzá tenni. Volt neki egy rossz húzása ami egyébként zseniális ötlet volt 😛 Az ilyen (ennél kicsit visszafogottab) döntések miatt lenne jó csapatfőnők.
több mint 14 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Sőt egyre többet van a Ferrarinál, egyes pletykák szerint valami pozíciót fog majd betölteni, talán Domenicalliét?JayB
Hogy azt is lejárassa?catattack
Hát szerintem pont egy iylen erős kezű vezető kéne a Ferrari élére. Tök egyértelmű, hogy ha nem lesz VB idén Alonso az nagy részben Domenichalli hibája lesz. Lehet utálni Brióst, hogy egy paraszt, de nagyon ért ahhoz, hogy győztes csapatot rakjon össze. Bár remélem soha nem fogom az F1 közelébe látni.
több mint 14 éve
catattack 3 520
Sőt egyre többet van a Ferrarinál, egyes pletykák szerint valami pozíciót fog majd betölteni, talán Domenicalliét?JayB
Hogy azt is lejárassa?