Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ahogy az várható volt, nem nagyon aktivizálták magukat az élmenők az első edzésen, pláne h az elején még az eső is csepegett.
kb. egy órahosszáig csak 13 pilótának volt mért ideje.
Webber, Schumi, Sutil a sorrend (Alonso-11, csak altat 😊 )
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Jövőre visszavonul Sebastien Loeb.
http://sportgeza.hu/sport/2010/09/23/jovore_befejezi_a_ralibajnok_sebastien_loeb/

A rali egyik - ha nem a legnagyobb - egyenisége fog elbúcsúzni...Sonics
A rally Schumacherje, Federerje, Peyton Manningje etc.. 😕 Nemnagyon volt ellenfele...JayB
kíváncsi vagyok mi lesz így a rallyval, már így is minimális a nézettség... :/Little Jarry
Én pl újra elkezdem majd nézni, hogy végre egyszer újra nyílt lesz a verseny. Amúgy nagyon nem ártana néhány új márka, a 2 az nevetségesen kevés...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Eshet Szingapúrban, a versenyzők aggódnak a sötét miatt
Már előre élvezem.... Ilyent egy pilóta sem csinált még. Várom a káoszt... 😀apeszos
Úgy is vagy elmaradna a futam, vagy SC mögött köröznének még ki nem derül az ég.
Pedig mindenki élvezné...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Eshet Szingapúrban, a versenyzők aggódnak a sötét miatt
Már előre élvezem.... Ilyent egy pilóta sem csinált még. Várom a káoszt... 😀
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Valahogy csak visszajön... 😀
A Renault vinné Raikkönent és a pénzt is
A finn megkeresése megtisztelő, de az anyagiakra is figyelniük kell a franciáknak. A Lotus segítségével oldanák meg.
Link..apeszos
Nagyon helyes! 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Valahogy csak visszajön... 😀
A Renault vinné Raikkönent és a pénzt is
A finn megkeresése megtisztelő, de az anyagiakra is figyelniük kell a franciáknak. A Lotus segítségével oldanák meg.
Link..
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Jövőre visszavonul Sebastien Loeb.
http://sportgeza.hu/sport/2010/09/23/jovore_befejezi_a_ralibajnok_sebastien_loeb/

A rali egyik - ha nem a legnagyobb - egyenisége fog elbúcsúzni...Sonics
A rally Schumacherje, Federerje, Peyton Manningje etc.. 😕 Nemnagyon volt ellenfele...JayB
kíváncsi vagyok mi lesz így a rallyval, már így is minimális a nézettség... :/
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 848
Jövőre visszavonul Sebastien Loeb.
http://sportgeza.hu/sport/2010/09/23/jovore_befejezi_a_ralibajnok_sebastien_loeb/

A rali egyik - ha nem a legnagyobb - egyenisége fog elbúcsúzni...Sonics
A rally Schumacherje, Federerje, Peyton Manningje etc.. 😕 Nemnagyon volt ellenfele...
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
Jövőre visszavonul Sebastien Loeb.
http://sportgeza.hu/sport/2010/09/23/jovore_befejezi_a_ralibajnok_sebastien_loeb/

A rali egyik - ha nem a legnagyobb - egyenisége fog elbúcsúzni...

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Alonso szerencséjére olasz pilótából jelenleg még csak közepesen jó sincs...Black_Adder
Hát az tényleg elég régen volt, mikor jó olasz pilóta volt a Ferkánál... Vagy Fischicellát lehet közepesen jónak mondani?
A 10+1 legjobb olasz Ferrari pilóta
15 évet vártak a tifosik egy újabb olasz pilótára
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Szerinted a McLarenes időkben Alonsot és Hamiltont egyenlően kezelték?!?!

Mert szerintem nem... Abszolút a Hamiltont tolta Ron Dennis.
Ha egyenlően kezelték volna őket, akkor most Alonso 3X világbajnok lenne. Szerintem...Sonics
Ebből azért kiérzek némi elfogultságot.. 😛apeszos
Jól érzed! 😛

De meg lehet cáfolni ha nem így gondolod....Sonics
A pályán egyenlően voltak kezelve, a pályán kívül viszont nem. De valahol érhető h a nagybuzibrit csapat a kisbuzibrit pilóta seggét nyalja...
Alonso szerencséjére olasz pilótából jelenleg még csak közepesen jó sincs...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
remélem h nem lesz szoros meccs a mekinél...eltudnék viselni egy 2007es forgatókönyvet a red bullal és lewissal 😛EaRl
Én meg remélem, hogy szoros lesz.... Csak üssék egymást rendesen, minél többen. Verseny ez, vagy mi.....
több mint 13 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
egyik kutya, másik eb, egyikük sem vethet nagyon a másik szemére semmit....apeszos
Ebben igazad van, hogy mindkettőt ugyanúgy lehet hibáztatni a helyzet elmérgesedése miatt.

De én arra akartam utalni, hogy a csapat - ahogy Alonso esetében most a Ferrarinál - akkor egyértelműen Hamilton mellett tette le a voksát. És tette ezt akkor amikor még mindkét versenyzőnek volt esélye a világbajnoki címre. Ez annyiból érhető volt, hogy Hamilton ugye a McLaren - konkrétabban Ron Dennis - versenyzője volt már addig is. Gyermekkora óta Ő volt a mentora...
Ennek ugye aztán az lett az eredménye, hogy Kimi lett a világbajnok. 😊 😀
Úgyhogy mindenki veszített, de főleg a McLaren....Sonics
Így igaz. Ebből látszik, hogy a Ferka csinálja jól. Tényleg hiányzik oda Briatore, jobb lenne mint Domenicalli 😀 Most éppen nem látszik semmi ilyesmi, de majd a vége felé megint előjöhet, ilyen szoros tabella mellett a hiszti... Hogy kit is kéne favorizálni a Mekinél. Látszik a Red Bullnál is....apeszos
remélem h nem lesz szoros meccs a mekinél...eltudnék viselni egy 2007es forgatókönyvet a red bullal és lewissal 😛
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
egyik kutya, másik eb, egyikük sem vethet nagyon a másik szemére semmit....apeszos
Ebben igazad van, hogy mindkettőt ugyanúgy lehet hibáztatni a helyzet elmérgesedése miatt.

De én arra akartam utalni, hogy a csapat - ahogy Alonso esetében most a Ferrarinál - akkor egyértelműen Hamilton mellett tette le a voksát. És tette ezt akkor amikor még mindkét versenyzőnek volt esélye a világbajnoki címre. Ez annyiból érhető volt, hogy Hamilton ugye a McLaren - konkrétabban Ron Dennis - versenyzője volt már addig is. Gyermekkora óta Ő volt a mentora...
Ennek ugye aztán az lett az eredménye, hogy Kimi lett a világbajnok. 😊 😀
Úgyhogy mindenki veszített, de főleg a McLaren....Sonics
Így igaz. Ebből látszik, hogy a Ferka csinálja jól. Tényleg hiányzik oda Briatore, jobb lenne mint Domenicalli 😀 Most éppen nem látszik semmi ilyesmi, de majd a vége felé megint előjöhet, ilyen szoros tabella mellett a hiszti... Hogy kit is kéne favorizálni a Mekinél. Látszik a Red Bullnál is....
több mint 14 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
egyik kutya, másik eb, egyikük sem vethet nagyon a másik szemére semmit....apeszos
Ebben igazad van, hogy mindkettőt ugyanúgy lehet hibáztatni a helyzet elmérgesedése miatt.

De én arra akartam utalni, hogy a csapat - ahogy Alonso esetében most a Ferrarinál - akkor egyértelműen Hamilton mellett tette le a voksát. És tette ezt akkor amikor még mindkét versenyzőnek volt esélye a világbajnoki címre. Ez annyiból érhető volt, hogy Hamilton ugye a McLaren - konkrétabban Ron Dennis - versenyzője volt már addig is. Gyermekkora óta Ő volt a mentora...
Ennek ugye aztán az lett az eredménye, hogy Kimi lett a világbajnok. 😊 😀
Úgyhogy mindenki veszített, de főleg a McLaren....

több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Jól érzed! 😛

De meg lehet cáfolni ha nem így gondolod....Sonics
Miért kéne cáfolnom? Te így érzed, én másképp. Hozzáteszem, nem vagyok Hamilton fan, nem szurkolok külön egy pilótának sem, egyszerűen szeretem a forma 1-et. Alonso is elég aljas volt a McLarennél, egyik kutya, másik eb, egyikük sem vethet nagyon a másik szemére semmit....
több mint 14 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
Hát sztem nem lennének egyenlő szinten. Alonso túljól emlékszik mi volt legutobb amikor egyenlő volt valakivel 😀FViktor93
Szerinted a McLarenes időkben Alonsot és Hamiltont egyenlően kezelték?!?!

Mert szerintem nem... Abszolút a Hamiltont tolta Ron Dennis.
Ha egyenlően kezelték volna őket, akkor most Alonso 3X világbajnok lenne. Szerintem...Sonics
Ebből azért kiérzek némi elfogultságot.. 😛apeszos
Jól érzed! 😛

De meg lehet cáfolni ha nem így gondolod....

több mint 14 éve
JéBé Green Bay Packers 6 848
Nincs kizárva hogy esőséjszakaiutcai verseny elé nézünk 😊 Dúúrva lenne
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Hát sztem nem lennének egyenlő szinten. Alonso túljól emlékszik mi volt legutobb amikor egyenlő volt valakivel 😀FViktor93
Szerinted a McLarenes időkben Alonsot és Hamiltont egyenlően kezelték?!?!

Mert szerintem nem... Abszolút a Hamiltont tolta Ron Dennis.
Ha egyenlően kezelték volna őket, akkor most Alonso 3X világbajnok lenne. Szerintem...Sonics
Ebből azért kiérzek némi elfogultságot.. 😛
több mint 14 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
Hát sztem nem lennének egyenlő szinten. Alonso túljól emlékszik mi volt legutobb amikor egyenlő volt valakivel 😀FViktor93
Szerinted a McLarenes időkben Alonsot és Hamiltont egyenlően kezelték?!?!

Mert szerintem nem... Abszolút a Hamiltont tolta Ron Dennis.
Ha egyenlően kezelték volna őket, akkor most Alonso 3X világbajnok lenne. Szerintem...

több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Kubica jól látja, a Ferrarinál amig van egy Alonso féle domináns pilóta (és most ne jöjjön nekem senki a Santanderrel és a pénzzel) addig rá fognak fókuszálni és a másiknak valami csodát kell tennie hogy ez ne így legyen. Ezt akarja a Ferrari is és nyilván Alonsoék is, így volt ez a Schumacher érában is és működött is mégsem baszogatta senki Schumachert miatta. Bezzeg most Alonso...JayB
Azért szerintem Kubica most is a csoda határán mozog ezzel a sárga ladával....
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Kubica jól látja, a Ferrarinál amig van egy Alonso féle domináns pilóta (és most ne jöjjön nekem senki a Santanderrel és a pénzzel) addig rá fognak fókuszálni és a másiknak valami csodát kell tennie hogy ez ne így legyen. Ezt akarja a Ferrari is és nyilván Alonsoék is, így volt ez a Schumacher érában is és működött is mégsem baszogatta senki Schumachert miatta. Bezzeg most Alonso...JayB
Most h egy ilyen karakán, győzelemre született személyiség ül a vörösöknél, sztem mégjobban felerősödtek/fel fognak erősödni az irigyek hangjai.
Az egyetlen pilóta a jelenlegi mezőnybe sztem (akit hozzáteszem utáltam mielőtt ferrarihoz igazolt 😀 ) aki képes lehet ismét győzelemre vezetni a ferrarit.
Én Briatoret is el tudnám képzelni csapatfőnökként, csend-, rend-, fegyelem lenne az tuti 😉 !

És ezután hogy utálnák a csapatot....?? Jaaaj, nagyon imádnám :cool:
több mint 14 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
szoval az F1 gamaban a belso nezetes viz es sareffektekvalami elkepesztoek..endorphyn
Csak tudnám, h ezt miért pont itt kell megbeszélni...
Van neki külön topic. Próbáljátok megkeresni és ott fojtatni, mert ez már eleve egy gyűjtőtéma, szóval nagyon nem kéne offolni...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 14 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
szoval az F1 gamaban a belso nezetes viz es sareffektekvalami elkepesztoek..

-- TIME I'AM! --
több mint 14 éve
JéBé Green Bay Packers 6 848
Kubica jól látja, a Ferrarinál amig van egy Alonso féle domináns pilóta (és most ne jöjjön nekem senki a Santanderrel és a pénzzel) addig rá fognak fókuszálni és a másiknak valami csodát kell tennie hogy ez ne így legyen. Ezt akarja a Ferrari is és nyilván Alonsoék is, így volt ez a Schumacher érában is és működött is mégsem baszogatta senki Schumachert miatta. Bezzeg most Alonso...