Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Autó- és motorsportok

21 feliratkozó

több mint 11 éve
zsomborparrag Buffalo Bills Ohio State Buckeyes 15 702 — Tyrone Creek
beültek, mindjárt megyünk!shawnka
mit keres Erik Jones a 11-esben??Mikey
Denny szarul van, ezért a váltás.

gondolom rosszat evett.shawnka
1kor lesz a rajt? mert akkor azt hiszem erre benevezek.iktriad
ja.

viszont mivel Denny kezdte a versenyt a 11-ben, ezért ő kapja a pontokat. tökmindegy ilyenkor ki ül az autóban.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 046 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
beültek, mindjárt megyünk!shawnka
mit keres Erik Jones a 11-esben??Mikey
Denny szarul van, ezért a váltás.

gondolom rosszat evett.shawnka
1kor lesz a rajt? mert akkor azt hiszem erre benevezek.
több mint 11 éve
zsomborparrag Buffalo Bills Ohio State Buckeyes 15 702 — Tyrone Creek
beültek, mindjárt megyünk!shawnka
mit keres Erik Jones a 11-esben??Mikey
Denny szarul van, ezért a váltás.

gondolom rosszat evett.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 828
beültek, mindjárt megyünk!shawnka
mit keres Erik Jones a 11-esben??

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 11 éve
zsomborparrag Buffalo Bills Ohio State Buckeyes 15 702 — Tyrone Creek
annyira ömlik a víz, hogy meglepődnék, ha elindulna ma Bristolban bármilyen verseny.shawnka
elállt a zuhé, a terv az hogy 1-kor folytatják.Mikey
beültek, mindjárt megyünk!
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 828
annyira ömlik a víz, hogy meglepődnék, ha elindulna ma Bristolban bármilyen verseny.shawnka
elállt a zuhé, a terv az hogy 1-kor folytatják.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Rosberg most volt a legjobb. Második cserénél Hamiltonnál volt a kerékcsere joga, ezt szopta ő be. Időmérőn kéne ütni Hamit ahogy tavaly és onnan sokkal könnyebb lenne. Valamiért Rosberg most nagyobb hátrányban van mint tavaly és nem azért mert Hamilton talált magában 3 tizedet. Kevésbé fekszik neki az idei autó? Sosem tudjuk meg.JayB
Ez szerintem egyszerű fejjáték. Hamilton full magabiztos és tegyük hozzá jobb pilóta is mint Rosberg. Míg Nico látszik, hogy belefeszült teljesen ebbe a helyzetbe. Semmi nem jön össze neki 1 körön se hát még versenyben.
Én személy szerint vártam is a tavalyi év után. Meglátjuk van-e visszaút szvsz nincs.
több mint 11 éve
zsomborparrag Buffalo Bills Ohio State Buckeyes 15 702 — Tyrone Creek
ha néznétek a NASCAR eső helyett valamit, akkor most kezdődik az IndyCar Long Beachen.
több mint 11 éve
NB2 New England Patriots 29 061 — nabege2@yahoo.com
Marquez de buta volt, istenem!!!
Miért nem elégedett meg a 2. hellyel???
több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 9 423 — Packers Suicide Squad
Ez az, Doktor! Kiváló versenyzés!

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
zsomborparrag Buffalo Bills Ohio State Buckeyes 15 702 — Tyrone Creek
annyira ömlik a víz, hogy meglepődnék, ha elindulna ma Bristolban bármilyen verseny.
több mint 11 éve
catattack 3 520
KUKA...
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 828
BREAKING: Harvick vezet.

(...)

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
Rosberg most volt a legjobb. Második cserénél Hamiltonnál volt a kerékcsere joga, ezt szopta ő be. Időmérőn kéne ütni Hamit ahogy tavaly és onnan sokkal könnyebb lenne. Valamiért Rosberg most nagyobb hátrányban van mint tavaly és nem azért mert Hamilton talált magában 3 tizedet. Kevésbé fekszik neki az idei autó? Sosem tudjuk meg.
több mint 11 éve
NB2 New England Patriots 29 061 — nabege2@yahoo.com
Rosberg annyira gyengült, hogy a Ferka pont mindig őt cumiztatja, Hami meg röhög a markába. Sima ügy lesz ez a VB cím Hamiltonnak😕
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Ügyesek voltak a mercinél, hogy rosberget hozták ki előbb vettel miatt, cserébe elintézték hamiltonnak, elolvadjon az előnye. Taps!peach
Jaj hagyjuk már Rosber akkor se tudná megelőzni Hamit ha 3 kereken gurulna a brit.
Vettel elbaszta a 3.helyét, így viszont összejött Kimi 2.helye 😊
több mint 11 éve
NB2 New England Patriots 29 061 — nabege2@yahoo.com
wégé-ék sem normálisak, nem igazán tudták eltalálni az időkülönbségeket!!!
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
Ügyesek voltak a mercinél, hogy rosberget hozták ki előbb vettel miatt, cserébe elintézték hamiltonnak, elolvadjon az előnye. Taps!



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 253 — Axel Foley
Button rajthoz sem tud állni.
Bravó McLaren, üljetek le egyes.

több mint 11 éve
NB2 New England Patriots 29 061 — nabege2@yahoo.com
Pont elkaptam a le-mans-i 24 órás motorversenyt, csóringer gyerek majd 1km át tolta a pálya mellett a motort, még elért a box bejáratáig, ahol már várta a csapat, ott viszont szinte összeesett a kimerültségtől, jah mindezt majd egy óra motorozás után...
több mint 11 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 041 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Ez a varsói Speedway futam egy vicc volt.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 11 éve
Cowboykarcsi90 3 587 — …not me…Im in my prime!
Na Marquez,Dovi,Rossi. A hétvége előtt is ezt tippeltem és azt gondoltam akkor hogy meg is elégednék ezzel az eredménnyel. Ezt tarom továbbra is. MMnek az egyik kedvenc pályálya,ahhoz képest 3 másodperc nem is rossz,Dovi is bevallottan kedveli a Texasi pályát. Ezzel együtt Rossi itt mindig is szenvedett,talán egy 7ik hely még 2013ból a legjobbja innen. Azt meg nem is akarom elsütni hogy a három él gyártó közül egyértelműen a Yamahának kedvezett a legkevesbbé a pálya. Ehhez képest ez a 3ik hely nagyon jó,továbra is vezeti a bajnokságot,jó lesz ez.
Reddinget sajnálom nagyon láma mód izgulta el a versenyt,pedig jó versnye lehetett volna. Lorenzoval mi van?
Jövőhéten argentina,szerintem az is inkább egy Marquez pálya. Meglátjuk.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 11 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Néhány sikertelen próbálkozás után,újra rátaláltam a "Ki nyeri a NASCAR futamot?" ösvényére. This is the beginning of a beautiful winning streak! 😊
több mint 11 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 041 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Leghülyébb szabály az F1-ben, hogy safety car mögött befuthatnak...Raven17
egyetértek, szánalmas, hogy miért nem lehetett plusz 2 kört még menni, legalább lett volna valami izgalom😊NB2
Mivel kb pnt annyi benyájuk van, hogy körbe érjenek a versenyen valszeg a nagyrészük végig sem érne a + 2 körönpeach
viszont plusz egy kör lehetne, mert a SC nem tud annyival menni, hogy ugyanannyi üzemanyagot égessenek, mint versenytempóbanslowmotion
Jobb lenne mindegyik alá tennének egy felpiszkált SLS-t.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Leghülyébb szabály az F1-ben, hogy safety car mögött befuthatnak...Raven17
egyetértek, szánalmas, hogy miért nem lehetett plusz 2 kört még menni, legalább lett volna valami izgalom😊NB2
Mivel kb pnt annyi benyájuk van, hogy körbe érjenek a versenyen valszeg a nagyrészük végig sem érne a + 2 körönpeach
viszont plusz egy kör lehetne, mert a SC nem tud annyival menni, hogy ugyanannyi üzemanyagot égessenek, mint versenytempóban