Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 14 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
Nah megkezdődött közben a Belga F1 hétvége is.
Egyenlőre az első szabadedzés megy, kíváncsi leszek rá, hogy lesz-e változás az erősorrendben.
Jelenleg esik az eső az Ardennekben...Sonics
Erős Ferrarti és McLarent, magához képest gyengébb Red Bullt várok.JayB
Alonso megnyerte az első belgiumi szabadedzést, 0.770 másodperccel megelőzve Hamiltont.
Kubica, Vettel következik utánuk.

Hát ebből az esős edzésből nem szűrhetünk le még semmit...

több mint 14 éve
JéBé Green Bay Packers 6 847
Nah megkezdődött közben a Belga F1 hétvége is.
Egyenlőre az első szabadedzés megy, kíváncsi leszek rá, hogy lesz-e változás az erősorrendben.
Jelenleg esik az eső az Ardennekben...Sonics
Erős Ferrarti és McLarent, magához képest gyengébb Red Bullt várok.
több mint 14 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
Nah megkezdődött közben a Belga F1 hétvége is.
Egyenlőre az első szabadedzés megy, kíváncsi leszek rá, hogy lesz-e változás az erősorrendben.
Jelenleg esik az eső az Ardennekben...

több mint 14 éve
JéBé Green Bay Packers 6 847
Melandri 99%, hogy WSBK BMW. Hova lesüllyedt szegény... 😕Asbee
Az örök tehetség tipikus esete... Mondjuk szeretnék énis superbikeba süllyedni 😛 A bömöst meg nem szídni, pár év alatt odaértek a gépükkel ahova a japánok/olaszok évtizedek óta vannak.
több mint 14 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Melandri 99%, hogy WSBK BMW. Hova lesüllyedt szegény... 😕


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 14 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
http://sportgeza.hu/sport/2010/08/24/oriasi_baleset_a_slovakia_ringen/

Ez a nem semmi...szerintetek mit nézett a koma?Látott valami jó nőt a lelátón?

több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
azért döntöttünk különböző témák összevonása mellett, mert rengeteg vegetáló topik volt.
szerintem el fogtok férni egymás mellett, legalább nem csak a minden futam utáni botrányok vannak,
meg amúgyis kimi rallyzik, rossi majd jön f1-be, bezárult a kör 😊briareos
Elfogunk férni szvsz, csak ügyelni kell majd, h az f1-es anyázások miatt ne vesszenek el a hsz-ek tengerében mások értékes gondolatai... 😊Black_Adder
Addig nem lesz itt anyázás amíg elő nem jön Hamilton vagy Alonso 😀FViktor93
Anyázás eddig sem volt, vagy lemaradtam valamiről? 😛
több mint 14 éve
JéBé Green Bay Packers 6 847
Kiss Pál Tamás közben 11 pontra növelte az előnyét a Brit Formula Renaultban, 3 hétvége/6 futam van még hátra, hajrá hajrá hajrá, bajnokként aligha ragadna meg itt, jöhetne a GP3, de szép is lenne.
több mint 14 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
na erre nem számítottam....😮

http://f1-live.hu/hirek/legfrissebb_hirek/21129/32/a_mclaren_monzaban_fcsatorna_nelkul_versenyez/
több mint 14 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Elszomorító hogy nincs külön f1 topic :/ 😛juhi
azért döntöttünk különböző témák összevonása mellett, mert rengeteg vegetáló topik volt.
szerintem el fogtok férni egymás mellett, legalább nem csak a minden futam utáni botrányok vannak,
meg amúgyis kimi rallyzik, rossi majd jön f1-be, bezárult a kör 😊briareos
Elfogunk férni szvsz, csak ügyelni kell majd, h az f1-es anyázások miatt ne vesszenek el a hsz-ek tengerében mások értékes gondolatai... 😊Black_Adder
Addig nem lesz itt anyázás amíg elő nem jön Hamilton vagy Alonso 😀
több mint 14 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Elszomorító hogy nincs külön f1 topic :/ 😛juhi
azért döntöttünk különböző témák összevonása mellett, mert rengeteg vegetáló topik volt.
szerintem el fogtok férni egymás mellett, legalább nem csak a minden futam utáni botrányok vannak,
meg amúgyis kimi rallyzik, rossi majd jön f1-be, bezárult a kör 😊briareos
Elfogunk férni szvsz, csak ügyelni kell majd, h az f1-es anyázások miatt ne vesszenek el a hsz-ek tengerében mások értékes gondolatai... 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 14 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
Megvártam az új fórumot, hogy kommentáljam a hétvégi Német rallit. Érdekes volt. Löeb megint behúzta a versenyt, nagyon nincs ellenfele idén.
Viszont ami nekem nagyon örömteli az Raikkönen helyezése. 7. lett úgy, hogy az utolsó szakaszt Ő nyerte 😀FViktor93
ez a verseny aszfaltos volt? mert ha nem akkor az tényleg nagy teljesítmény Kimi-től 😮
több mint 14 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Megvártam az új fórumot, hogy kommentáljam a hétvégi Német rallit. Érdekes volt. Löeb megint behúzta a versenyt, nagyon nincs ellenfele idén.
Viszont ami nekem nagyon örömteli az Raikkönen helyezése. 7. lett úgy, hogy az utolsó szakaszt Ő nyerte 😀
több mint 14 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
sztem 45 évesen bevállalja majd.
és lever mindenkit 😀briareos
Akkor Superbike-ba megy 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 14 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 490 — StuG Life
Elszomorító hogy nincs külön f1 topic :/ 😛juhi
azért döntöttünk különböző témák összevonása mellett, mert rengeteg vegetáló topik volt.
szerintem el fogtok férni egymás mellett, legalább nem csak a minden futam utáni botrányok vannak,
meg amúgyis kimi rallyzik, rossi majd jön f1-be, bezárult a kör 😊briareos
Dehogy megy Rossi 😛Asbee
sztem 45 évesen bevállalja majd.
és lever mindenkit 😀

több mint 14 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Elszomorító hogy nincs külön f1 topic :/ 😛juhi
azért döntöttünk különböző témák összevonása mellett, mert rengeteg vegetáló topik volt.
szerintem el fogtok férni egymás mellett, legalább nem csak a minden futam utáni botrányok vannak,
meg amúgyis kimi rallyzik, rossi majd jön f1-be, bezárult a kör 😊briareos
Dehogy megy Rossi 😛


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 14 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 490 — StuG Life
Elszomorító hogy nincs külön f1 topic :/ 😛juhi
azért döntöttünk különböző témák összevonása mellett, mert rengeteg vegetáló topik volt.
szerintem el fogtok férni egymás mellett, legalább nem csak a minden futam utáni botrányok vannak,
meg amúgyis kimi rallyzik, rossi majd jön f1-be, bezárult a kör 😊

több mint 14 éve
JéBé Green Bay Packers 6 847
Elszomorító hogy nincs külön f1 topic :/ 😛
több mint 14 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 490 — StuG Life
Az inkább lehetne WSBK 😛 Nem kötözködésképp 😉

Na hát muszáj ide írnom, mint a fórum egyik Motogp őrültjeként. Múlt heti brno-i futamon kinn voltam nagyon állat volt. Igaz magyar zászló hiányában nem C szektorban voltam, de azért így is megvolt a fénypont. Talma végig nagyon jól ment, egy kör és megvan a negyedik hely...Aztán futamok után mint kiderült bemehettem paddockba fél órára. :cool: Egyik szponzor adott útitársaknak, aztán fél órára megkaptam kölcsönbe. Igaz a fél pályát megkerülve jutottam oda hála a hülye kiírásnak. :/ Hát teljesen más világ az. Igaz Gáborral nem sikerült beszélnem, de szembe jött Stoner, bár valahogy az asszonyt kicsit jobban figyeltem. 😀 Aztán majdnem Lorenzo csapott el, mert a füves részt nézte ki menekülőútnak. 😂 Most már csak abban bízom, hogy megmarad Gábor teljesítménye a következő futamokra is, aztán majd jöhet a következő szezon!Asbee
íjj kösz, nem tudom h írhattam el, pedig szeretem 😊

több mint 14 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Az inkább lehetne WSBK 😛 Nem kötözködésképp 😉

Na hát muszáj ide írnom, mint a fórum egyik Motogp őrültjeként. Múlt heti brno-i futamon kinn voltam nagyon állat volt. Igaz magyar zászló hiányában nem C szektorban voltam, de azért így is megvolt a fénypont. Talma végig nagyon jól ment, egy kör és megvan a negyedik hely...Aztán futamok után mint kiderült bemehettem paddockba fél órára. :cool: Egyik szponzor adott útitársaknak, aztán fél órára megkaptam kölcsönbe. Igaz a fél pályát megkerülve jutottam oda hála a hülye kiírásnak. :/ Hát teljesen más világ az. Igaz Gáborral nem sikerült beszélnem, de szembe jött Stoner, bár valahogy az asszonyt kicsit jobban figyeltem. 😀 Aztán majdnem Lorenzo csapott el, mert a füves részt nézte ki menekülőútnak. 😂 Most már csak abban bízom, hogy megmarad Gábor teljesítménye a következő futamokra is, aztán majd jöhet a következő szezon!


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 14 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 490 — StuG Life
forma-1, rally, WSBK, Moto GP és társai