Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Autó- és motorsportok

21 feliratkozó

több mint 11 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Most mit panaszkodtok? A lényeg, hogy a pilóták felismerhetőek, mert állandó a sisakfestés. Ez volt a fő probléma, amin annyira változtatni kellett. :[]
több mint 11 éve
manuszka86 New England Patriots 2 621 — Patriots fan
Szegény Kimit tényleg az ág is húzza.....viszont az új főnök hatalmas arc, tetszik a hozzállása, na meg amikor nem sikerültek a kerékcserék mindjárt odament hogy na srácok akkor hogyan is állunk ezzel? 😊
Sajnos akkora előnye van a Mercinek, hogy ha Rosberg nem művel valami csodát akkor itt hamar vége lesz a partynak.....viszont egy Williams-Ferrari csata az jó lehet a szezon során, de lehet hogy a sok pénz ami a Ferrarinál van ezt is el fogja dönteni hamar. Mindig volt dominancia az F1-ben, de ez most azért is kár mert tényleg sok jó pilóta van most a mezőnyben és jó kis csatákat lehetne látni és izgalmakat, de hát ez ki van lőve....
Kis naívan még mindig megnézem a futamot,pedig tudja az ember hogy úgy is pocsék lesz 😀😀

több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 828
az, hogy ha Räikkönennek szurkolsz, azt veszed észre magadon, hogy kínodban azon röhögsz, hogy a balszerencse 58. alkalommal is utoléri a kedvencedet. mert van, ami sosem változik.

a többinek sok értelmét én sem látom. 😊

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 11 éve
skullkill29 Kansas City Chiefs Texas Longhorns 329
Semmi jó nincs, futam alatt én is sorozatot nézek, játszok és csak a háttérbe megy a futam. Egy futamon van 2 max 3 izgalmasabb történés azok is leginkább csak pillanatnyi dolgok.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 252 — Axel Foley
Egyébként mi jó van abban, hogy mindenféle gondolkodás nélkül meg lehet mondani az első hármat előre?
Én már fel sem keltem megnézni, pedig az utóbbi 10 évben minden futamot láttam, de ez egy dögunalmas valami lett.

több mint 11 éve
skullkill29 Kansas City Chiefs Texas Longhorns 329
Az egész futam legjobb része az interjúk voltak, Schwarzenegger meg Hamilton nagyon jól elvoltak 😀
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 828
eközben Phoenixben Harvick, Logano első sor van, ...Mikey
csak xfinity, holnap lesz az igazi bulikashawnka
(nyilván) az időmérőre gondoltam. 😊

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 11 éve
zsomborparrag Buffalo Bills Ohio State Buckeyes 15 702 — Tyrone Creek
a lényeg, hogy Räikkönen már az első hétvégén olyan jó helyről indulhat, amilyenről az egész tavalyi évben is csak egyszer sikerült. (Y)

- - -

eközben Phoenixben Harvick, Logano első sor van, nagyon meglepődtem, mikor olvastam. 😀Mikey
csak xfinity, holnap lesz az igazi bulika
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 828
a lényeg, hogy Räikkönen már az első hétvégén olyan jó helyről indulhat, amilyenről az egész tavalyi évben is csak egyszer sikerült. (Y)

- - -

eközben Phoenixben Harvick, Logano első sor van, nagyon meglepődtem, mikor olvastam. 😀

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 11 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 041 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
A V8-asok mellet labdába se fog rúgni ez a "cirkusz".

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
Jó meccs lesz itt a Mercik mögött. Mclarenről meg azt olvasni hogy 200-230 lóerővel gyengébbek de visszafojtás miatt. Van ott potenciál még ha eddig szánalmas is.
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
Massa!!! Ezen a pályán konstansan a legszarabb szokott lenni magához merten 😀eaglesmcnabb
Ködös emlékeim szerint neki a futam itt a kriptonitja 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Ismét "izgalmas" szezon várható...
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 456 — je suis poloska
Massa!!! Ezen a pályán konstansan a legszarabb szokott lenni magához merten 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 488 — Invisible man
Hamilton v. Rosberg, Rosberg v. Hamilton...
meg a többiek...
7-tized Vettelnek, a többinek meg mp felett...NB2
A teszttilalom finoman konzerválja az erőviszonyokat. Szóval nem valószínű, hogy idén sok változás lesz a sorrendben.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
NB2 New England Patriots 29 060 — nabege2@yahoo.com
Hamilton v. Rosberg, Rosberg v. Hamilton...
meg a többiek...
7-tized Vettelnek, a többinek meg mp felett...
több mint 11 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
 www.nemzetisport.hu/f1/f1-hiaba-fellebbezett-a-sauber-van-der-gardee-az-egyik-auto-2400169

A fizetős pilóták hátulütője.
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
 www.blikk.hu/blikk_sport/ferjancz-ugy-kuzd-mint-a-versenyeken-2336515
Szomorú így látni egy legendát!
több mint 11 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Még nem döntöttem,de nem Gordon lesz,az fix. 😀
Harvick gyõzelmét már az Atlantai futam nézése közben megéreztem,ahogy Johnsont is egy héttel elõre.Most Dale Jr és Kenseth között vacilálok.
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 618 — Dolphins fan
Hihetetlen formában vagyok,zsinórban kétszer eltaláltam a NASCAR futam gyõztesét. 😀 Ajándék 40 fantasy pont hétrõl-hétre.Nelson87
nem akarod a következő futamra Gordont jósolni? 😉slowmotion
Támogatom az ötletet. 😛

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Hihetetlen formában vagyok,zsinórban kétszer eltaláltam a NASCAR futam gyõztesét. 😀 Ajándék 40 fantasy pont hétrõl-hétre.Nelson87
nem akarod a következő futamra Gordont jósolni? 😉slowmotion
miért akarod hogy megszakadjon a sikerszériája?Mikey
na de ha meg mégis bejön, akkor mindenki jól jár
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 828
Hihetetlen formában vagyok,zsinórban kétszer eltaláltam a NASCAR futam gyõztesét. 😀 Ajándék 40 fantasy pont hétrõl-hétre.Nelson87
nem akarod a következő futamra Gordont jósolni? 😉slowmotion
miért akarod hogy megszakadjon a sikerszériája?

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Hihetetlen formában vagyok,zsinórban kétszer eltaláltam a NASCAR futam gyõztesét. 😀 Ajándék 40 fantasy pont hétrõl-hétre.Nelson87
nem akarod a következő futamra Gordont jósolni? 😉
több mint 11 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Hihetetlen formában vagyok,zsinórban kétszer eltaláltam a NASCAR futam gyõztesét. 😀 Ajándék 40 fantasy pont hétrõl-hétre.
több mint 11 éve
Gaba93 Indianapolis Colts Stanford Cardinal 263 — Batman
Sajnos Norbit megbüntették a 2. futamra, így csak 7., de hihetetlen mit ment.
A legfontosabb pedig, hogy mind2 Yokohama kupában elsők vagyunk 😉 (mármint Norbi és a Zengő)!