Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Autó- és motorsportok

21 feliratkozó

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Nem kicsit szánalmas, ha egy csapat 4 évig sütkérezik a dicsőségben, majd amikor nem nekik fut a szekér, akkor elkezdenek hisztizni és utalnak az esetleges kilépésre. Nem vagyok Red Bull ellenes, de a McLaren, sőt még a Ferrari is méltóságteljesebben fogadta a sikertelenségeket. (  www.nemzetisport.hu/f1/regi-nota-ujra-fujva-kiszallna-a-red-bull-az-f1-bol-2401091 )

JayB
Nem mindegy, hogy egy szezonban vannak unalmas futamok is vagy vannak izgalmas futamok (vagy futamoknak izgalmas momentumai) is. 😊Tony
Az a vicc, hogy válthattak volna Renualtról már jó ideje mert sose volt egy erős motor, azt gondolták majd jobb lesz hát nem.
Szerintem jövőre átmennek egy másik gyártóhoz legyen az Honda/Merci/Ferrari és kész.
Mondjuk az ő helyzetük annyiban más, hogy nem egy tradicionális csapat, RB-nek mint márkának nem éri meg a középmezőnybe szenvedő csapatát szponzorálni, nyertek 4x elszámolják és váltanak, mindig benne volt és benne is lesz ez.
több mint 11 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Nem kicsit szánalmas, ha egy csapat 4 évig sütkérezik a dicsőségben, majd amikor nem nekik fut a szekér, akkor elkezdenek hisztizni és utalnak az esetleges kilépésre. Nem vagyok Red Bull ellenes, de a McLaren, sőt még a Ferrari is méltóságteljesebben fogadta a sikertelenségeket. (  www.nemzetisport.hu/f1/regi-nota-ujra-fujva-kiszallna-a-red-bull-az-f1-bol-2401091 )

JayB
Nem mindegy, hogy egy szezonban vannak unalmas futamok is vagy vannak izgalmas futamok (vagy futamoknak izgalmas momentumai) is. 😊
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Mondhatjuk azt, hogy a tegnapi versenyt Vettel nyerte!
több mint 11 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Harvick zsinórban másodszor is behúzta. Jövőhéten már tuti,hogy nem ő nyer. 😀 Amúgy nem volt ez egy rossz futam,egy pillanatig még Gordon győzelme is átfutott az agyamon.
több mint 11 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Valahogy most nem éreztem meg. Hét elején vaciláltam Earnhardt és Kenseth között,aztán kiválasztottam Loganot. Ma meg az utolsó pillanatig cserélgettem őket,mire végül megszületett a nagy döntés. 😀 Na,majd a jövőhéten.Nelson87
A sokáig variálás sose jön be, Én is anno mindig megszoptam ha átvariáltam futamok előtt a csapatom. 😀Raven17
Ez amolyan "rookie mistake" részemről,első fantasy szezonba belefér. 😊 Most már csak azért szurkolhatok,hogy ne Logano nyerjen(őt cseréltem le az utolsó pillanatban).
több mint 11 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Valahogy most nem éreztem meg. Hét elején vaciláltam Earnhardt és Kenseth között,aztán kiválasztottam Loganot. Ma meg az utolsó pillanatig cserélgettem őket,mire végül megszületett a nagy döntés. 😀 Na,majd a jövőhéten.Nelson87
A sokáig variálás sose jön be, Én is anno mindig megszoptam ha átvariáltam futamok előtt a csapatom. 😀
több mint 11 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Valahogy most nem éreztem meg. Hét elején vaciláltam Earnhardt és Kenseth között,aztán kiválasztottam Loganot. Ma meg az utolsó pillanatig cserélgettem őket,mire végül megszületett a nagy döntés. 😀 Na,majd a jövőhéten.
több mint 11 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
ennyit Nelsonka szériájáról 😀shawnka
Minden sorozat megszakad egyszer. A helyzetet csak az rontja,hogy a versenyzőim közé is betettem. 😀
több mint 11 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
ennyit Nelsonka szériájáról 😀shawnka
Pedig már azt hittem van egy utódom.... 😀 😕
több mint 11 éve
zsomborparrag Buffalo Bills Ohio State Buckeyes 15 702 — Tyrone Creek
ennyit Nelsonka szériájáról 😀
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 828
hoppá Junior odavágta nem kicsit.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 11 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 9 330 — Eagles fan
live247 előfizetés és minden gondotok örökre megoldódikshawnka
Azért ez így nem igaz. 😀 Szaggatott a szezonban az is.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 11 éve
zsomborparrag Buffalo Bills Ohio State Buckeyes 15 702 — Tyrone Creek
nem tudom, ki hogy van vele, de számomra kezd uncsi lenne Harvick.Mikey
szerencsére még messze van a Hamiltonságtól. amint visszamennek a fiúk keletre, jönnek a fejlesztések az autókra úgyis.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 828
nem tudom, ki hogy van vele, de számomra kezd uncsi lenne Harvick.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 11 éve
zsomborparrag Buffalo Bills Ohio State Buckeyes 15 702 — Tyrone Creek
live247 előfizetés és minden gondotok örökre megoldódik
több mint 11 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Nálam minden stimmel. Firstrow-n is frankó.dcsicsak
Akkor az csak engem nem szeret. 😀 Na,de most már mindegy is,a cricfree megmentette a vasárnap estét.
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Nálam minden stimmel. Firstrow-n is frankó.
több mint 11 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Egész véletlenül nem tud valaki egy jó streamet? Kezdek megőrülni a firstrowtól.Nelson87
 www.vipleague.me/motorsports/290240/1/nascar-sprint-cup-series-campingworld.com-500-live-stream-online.htmlGreengo
Sajnos nekem nem vált be,mindenesetre köszönöm. Már csak a cricfree maradt az utolsó reményem. Fogalmam sincs mi az oka ennek a hirtelen "stream-romlásnak" nálam,azelőtt mindig tudtam nézni a versenyeket.

És igen,a cricfree tökéletes,nem is értem,hogy felejthettem el azt az oldalt.
több mint 11 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 9 330 — Eagles fan
Egész véletlenül nem tud valaki egy jó streamet? Kezdek megőrülni a firstrowtól.Nelson87
 www.vipleague.me/motorsports/290240/1/nascar-sprint-cup-series-campingworld.com-500-live-stream-online.html


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 828
egészen hihetetlen, hogy az óraaállítás óta mindenről lekések. c'mon Denny!

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 11 éve
zsomborparrag Buffalo Bills Ohio State Buckeyes 15 702 — Tyrone Creek
áh, mit megy már a 22-es a külső íven 😀
több mint 11 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Egész véletlenül nem tud valaki egy jó streamet? Kezdek megőrülni a firstrowtól.
több mint 11 éve
zsomborparrag Buffalo Bills Ohio State Buckeyes 15 702 — Tyrone Creek
na, kezdődhet az igazi verseny.
több mint 11 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Lassan kezdődik a NASCAR futam,az utolsó pillanatban kicseréltem a futamgyőztes tippemet. Dale Jr. lett végül,pedig nagyon gondolkodtam Kensethen. 😊
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 936 — Patriots fan
de az a durva, hogy Szujóék is rettenetesen unták, pedig ők azért két tizedek miatt is képesek eldobni az agyukat.shawnka
Nekem tetszett :A:

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool: