Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 696 — Cowboys fan
Elliott elég hamar elszállt, mint a győzelmi zászló. ha nem kapott volna pluszpontokat az előző szakaszból, akkor most lényegében win or go home szituban lenne...
több mint 4 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 069 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Jah, Stoner... mennyi volt amikor visszavonult 27? Hihetetlen volt a pali, egy rollerrel is versenyeket nyert volna. A motorozását én is nagyon bírtam.

Utána néztem, valóban 27 évesen vonult vissza. Meg az jutott még az eszembe, hogy milyen erdekes csavarokat vesz az élet sztrádája. Amikor 2005ben még a 250cc géposztályban ment Pedrosa ellen, ki gobdolta volna, hogy Ő két bajnoki címig viszi a nagyok között, még a mini szamuráj spanyolnak egy sem jön végül össze...

Szerkesztette: Cowboykarcsi90

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hat nem tudom, merjem-e Rossit mondani. Imadom a Doktort, nagy zseni, de nalam Marquez is az. Illetve ha a hulye gyerek Stoner nem vonul vissza anno, es szorakozza el a karrierjet, akkor szerintem o is osszeszed 4-5 vb-cimet.

Nekem Hayden volt a nagy kedvencem anno. 8(

több mint 4 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 069 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Szeretem a tronfosztast, marmint nagyban gondolkodva, ugyhogy remelem, Marquez megdonti Rossi rekordjat, es nyer meg 2-3 vb-cimet legalabb a kategoriaban, lenyomja Rossit es Agostinit is, de igazabol azt is remelem, hogy Hamilton meg megdonti Schumacher 7 vb-cimet.

Nem szeretem, de megerdemelne. Nala allandoan a brutal Mercedesre mutogatnak, kozben Schumacher szerintem egy sokkal kiemelkedobb Ferrarival nyert a hetbol legalabb 4-5 vb-t. Raadasul annak idejen meg engedett volt az elso es masodik szamu pilota, Schumacherrel pedig szerintem sokkal tobb futamot nyerettek meg a tarsai es a csapata, mint Hamiltonnal.

Persze szubjektiv, ki-ki fele huz, en mindenesetre remelem, mindket sportagban „tronfosztas” lesz nehany even belul.
Stez
Jókor volt, jó helyen tipikus esete. Van a mostani GP vagy F1 mezönyben 1 (csak 1) komoly ellenfél, komoly technikával?
🤘gaben🤘
Schumachernek a het vb-cimebol hanyszor volt ilyen? Talan haromszor. Talan.

1994-ben, jo szezon volt.
1995-ben, HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH.
2000-ben nem. Schumacher 9 futamot nyert meg, ketton masodik lett. Ha parszor nem esik szet alatta az auto (amivel azert azokon a versenyeken kivul alazott), akkor siman nyer. Igy sem lett tul izgalmas.
2001-ben, HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA.
2002-ben, HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA.
2003-ban, oke, ez is jo szezon volt.
2004-ben, HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA.

Ez hetbol ot. De igen, Hamilton a jokor jo helyen. Ez valoszinuleg igy van. A hatereknel.
Stez
Schumacher nem érdemelt 7 címet, ahogy Hamilton sem annyit ahol tart. Vettel is zsinórban nyert. A Marquez lufi meg szerintem kipukkad ahogy Lorenzo-é. Jó versenyzök, de messze nem a legjobbak valaha!
🤘gaben🤘
Azert Lorenzora sem mondanám azt hogy “kipukkadt lufi”, 3 királykategoriás VB cimmel.
Marqueznél meg egyenesen a térdet csapkodós röhögős kategória. Ha innen nem nyer semmit, akkor is nyert 6 azaz 6 darab nagykategóriás VB címet. Szerintem minden versenyző ilyen lufikipukkadós karrierről állmodik 😉 . Azért meg lehet nézni pl a VB tabellát, hogy Crutchlow hanyadik utána a bajnokságban. Meg ha elvessszük MM győzelmeit idén hány hondás futamgyőzelemnél tartunk?
Lehet utálni Marquezt, egyrészt mert általában ezeket az ikonokat vagy utálják vagy imádják, másrészt meg ugye tök szubjektív kinek milyen karakter a szimpatikus. Ettől függetlenül szerintem sima haterség Marquezt le “jóversenyzőzni” .

De akkor ha all time nézzük, szerinted ki az a motoros, aki EGYÉRTELMŰEN jobb nála?

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 4 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 857 — Deion Sanders for president!
Szeretem a tronfosztast, marmint nagyban gondolkodva, ugyhogy remelem, Marquez megdonti Rossi rekordjat, es nyer meg 2-3 vb-cimet legalabb a kategoriaban, lenyomja Rossit es Agostinit is, de igazabol azt is remelem, hogy Hamilton meg megdonti Schumacher 7 vb-cimet.

Nem szeretem, de megerdemelne. Nala allandoan a brutal Mercedesre mutogatnak, kozben Schumacher szerintem egy sokkal kiemelkedobb Ferrarival nyert a hetbol legalabb 4-5 vb-t. Raadasul annak idejen meg engedett volt az elso es masodik szamu pilota, Schumacherrel pedig szerintem sokkal tobb futamot nyerettek meg a tarsai es a csapata, mint Hamiltonnal.

Persze szubjektiv, ki-ki fele huz, en mindenesetre remelem, mindket sportagban „tronfosztas” lesz nehany even belul.
Stez
Jókor volt, jó helyen tipikus esete. Van a mostani GP vagy F1 mezönyben 1 (csak 1) komoly ellenfél, komoly technikával?
🤘gaben🤘
Schumachernek a het vb-cimebol hanyszor volt ilyen? Talan haromszor. Talan.

1994-ben, jo szezon volt.
1995-ben, HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH.
2000-ben nem. Schumacher 9 futamot nyert meg, ketton masodik lett. Ha parszor nem esik szet alatta az auto (amivel azert azokon a versenyeken kivul alazott), akkor siman nyer. Igy sem lett tul izgalmas.
2001-ben, HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA.
2002-ben, HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA.
2003-ban, oke, ez is jo szezon volt.
2004-ben, HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA.

Ez hetbol ot. De igen, Hamilton a jokor jo helyen. Ez valoszinuleg igy van. A hatereknel.
Stez
Schumacher nem érdemelt 7 címet, ahogy Hamilton sem annyit ahol tart. Vettel is zsinórban nyert. A Marquez lufi meg szerintem kipukkad ahogy Lorenzo-é. Jó versenyzök, de messze nem a legjobbak valaha!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szeretem a tronfosztast, marmint nagyban gondolkodva, ugyhogy remelem, Marquez megdonti Rossi rekordjat, es nyer meg 2-3 vb-cimet legalabb a kategoriaban, lenyomja Rossit es Agostinit is, de igazabol azt is remelem, hogy Hamilton meg megdonti Schumacher 7 vb-cimet.

Nem szeretem, de megerdemelne. Nala allandoan a brutal Mercedesre mutogatnak, kozben Schumacher szerintem egy sokkal kiemelkedobb Ferrarival nyert a hetbol legalabb 4-5 vb-t. Raadasul annak idejen meg engedett volt az elso es masodik szamu pilota, Schumacherrel pedig szerintem sokkal tobb futamot nyerettek meg a tarsai es a csapata, mint Hamiltonnal.

Persze szubjektiv, ki-ki fele huz, en mindenesetre remelem, mindket sportagban „tronfosztas” lesz nehany even belul.
Stez
Jókor volt, jó helyen tipikus esete. Van a mostani GP vagy F1 mezönyben 1 (csak 1) komoly ellenfél, komoly technikával?
🤘gaben🤘
Schumachernek a het vb-cimebol hanyszor volt ilyen? Talan haromszor. Talan.

1994-ben, jo szezon volt.
1995-ben, HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH.
2000-ben nem. Schumacher 9 futamot nyert meg, ketton masodik lett. Ha parszor nem esik szet alatta az auto (amivel azert azokon a versenyeken kivul alazott), akkor siman nyer. Igy sem lett tul izgalmas.
2001-ben, HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA.
2002-ben, HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA.
2003-ban, oke, ez is jo szezon volt.
2004-ben, HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA.

Ez hetbol ot. De igen, Hamilton a jokor jo helyen. Ez valoszinuleg igy van. A hatereknel.

több mint 4 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 857 — Deion Sanders for president!
Szeretem a tronfosztast, marmint nagyban gondolkodva, ugyhogy remelem, Marquez megdonti Rossi rekordjat, es nyer meg 2-3 vb-cimet legalabb a kategoriaban, lenyomja Rossit es Agostinit is, de igazabol azt is remelem, hogy Hamilton meg megdonti Schumacher 7 vb-cimet.

Nem szeretem, de megerdemelne. Nala allandoan a brutal Mercedesre mutogatnak, kozben Schumacher szerintem egy sokkal kiemelkedobb Ferrarival nyert a hetbol legalabb 4-5 vb-t. Raadasul annak idejen meg engedett volt az elso es masodik szamu pilota, Schumacherrel pedig szerintem sokkal tobb futamot nyerettek meg a tarsai es a csapata, mint Hamiltonnal.

Persze szubjektiv, ki-ki fele huz, en mindenesetre remelem, mindket sportagban „tronfosztas” lesz nehany even belul.
Stez
Jókor volt, jó helyen tipikus esete. Van a mostani GP vagy F1 mezönyben 1 (csak 1) komoly ellenfél, komoly technikával?

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 4 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 069 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
26 éves. Szerintem simán van még benne 10 év. Meg ha esetleg azt a léptéket nem is tudja tartani amit 2013 óta diktál, mondjuk még öt bajnoki cím szerintem akkor is reális. Mondjuk azzal Agostini rekordja még nem lenne meg, de szerintem anélkül is a valaha volt legjobbnak lesz kikiálltva.

Szerkesztette: Cowboykarcsi90

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szeretem a tronfosztast, marmint nagyban gondolkodva, ugyhogy remelem, Marquez megdonti Rossi rekordjat, es nyer meg 2-3 vb-cimet legalabb a kategoriaban, lenyomja Rossit es Agostinit is, de igazabol azt is remelem, hogy Hamilton meg megdonti Schumacher 7 vb-cimet.

Nem szeretem, de megerdemelne. Nala allandoan a brutal Mercedesre mutogatnak, kozben Schumacher szerintem egy sokkal kiemelkedobb Ferrarival nyert a hetbol legalabb 4-5 vb-t. Raadasul annak idejen meg engedett volt az elso es masodik szamu pilota, Schumacherrel pedig szerintem sokkal tobb futamot nyerettek meg a tarsai es a csapata, mint Hamiltonnal.

Persze szubjektiv, ki-ki fele huz, en mindenesetre remelem, mindket sportagban „tronfosztas” lesz nehany even belul.

több mint 4 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Gratula Marqueznek. 1 percig nem volt kérdés, se ma, se egész szezonban. Igazán átülhetne egy másik motorra is.
dawyd728
Vagy a megye 2es britt szuperbike sorozatba.

több mint 4 éve
dawyd728 3 696
Gratula Marqueznek. 1 percig nem volt kérdés, se ma, se egész szezonban. Igazán átülhetne egy másik motorra is.
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 696 — Cowboys fan
4-7-8-9 volt szintén Charlotte-ban, az volt az eddigi egyetlen all-Top10 versenyük. Abban biztos voltam, hogy volt már négy Top10 helyük egy hétvégén.

(1-4-8-11 Chicagoland, 2-5-8-14 Dover, 4-6-7-11 Las Vegas II volt még igen jó hétvégéjük.)
Mikey
elcsúsztam a táblázatban 😊
no de az 1-2-8-9 mindent visz, most már csak abban kell reménykedni, hogy Dover meg 'Dega hasonlóan sikerül, mint idény elején
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 562
4-7-8-9 volt szintén Charlotte-ban, az volt az eddigi egyetlen all-Top10 versenyük. Abban biztos voltam, hogy volt már négy Top10 helyük egy hétvégén.

(1-4-8-11 Chicagoland, 2-5-8-14 Dover, 4-6-7-11 Las Vegas II volt még igen jó hétvégéjük.)

Szerkesztette: Mikey
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 696 — Cowboys fan
azta, 1-2-6-9 a Hendricknek, nem is tudom, mikor volt utoljára ilyen.
slowmotion
Idén szerintem volt jobb is.
Mikey
2-5-6-8 volt, meg 1-2-21-33, meg 1-4-8-11. szerintem ez simán a legjobb
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 562
azta, 1-2-6-9 a Hendricknek, nem is tudom, mikor volt utoljára ilyen.
slowmotion
Idén szerintem volt jobb is.
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 696 — Cowboys fan
azta, 1-2-6-9 a Hendricknek, nem is tudom, mikor volt utoljára ilyen.
több mint 4 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Mi lenne ha egyszer végre hagyná versenyezni a pilótáit a Ferrari és akkor nem kéne minden futamon azt hallgatni, hogy ki engedjen el kit? Nem is emlékszem mikor láttam utoljára Ferrari vs Ferrari csatát. Ilyen szempontból a Red Bull pl. sokkal jobb arc, ott Vers-Ric lazán egymásnak eshettek, tény néha összementek, dehát istenem, autóversenyről van szó.... (de még a Merci is tökösebb, Rosi-Hami időkben is üthették egymást, és azért ha Bottasnak néha napján van tempója Hamihoz, Őt is láttam már bemenni Hami mellé, de Ferrari?? folyamat csak maradj le, engedd el, vagy direkt átrakják valami szarabb taktikára a másikat)
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 257 — a new hope (again)
Vettel ahol leparkolt pont volt egy kapu a pályáról kifele. Ha nem balra hanem jobbra fordul a végén simán kigurult volna a megnyitáson. De legrosszabb esetben is 20 mp lett volna a kocsi eltakarítása. Hihetetlen mekkora fasz ez az ember 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
Mr.Breaker 1 870
Sima Ferrari 1-2 lehetett volna ez. Nem hiszem, hogy Hamilton megtudta volna őket előzni ezen a pályán, még ha gumi előnyben is lett volna. A Ferrarira lettem volna még kíváncsi, hogy tudják a végét lemenedzselni a felzárkózó Hamiltonnal és a futamon gyorsabb Vettellel a frissebb gumikon. Ott még történhettek volna érdekes dolgok.

LecLercnél viszont egyre inkább nem tetszik ez a folyamatos sírás. Azért most korrekten reagálta le a Ferrari ezt a helyzetet és visszakapta később a pozíciót, nem értettem a nyavalygását a rádióban. Ott az első etapban nem volt értelme visszaadni még az első helyet, mert azzal csak magukat szívatták volna meg túl közel volt Hamilton. Plusz nem is volt gyorsabb Vettelnél abban az etapban és a végére már az elévágás is necces lett, de megcsinálták végül a cserét.
A Ferrari viszont mennyire fordítva csinál mindent. Mikor tavaly, tavalyelőtt mehettek a VB-ért akkor nem volt semmilyen csapatsorrend és összedolgozás a pilóták között, mikor nincs semmi tétje az egésznek akkor már viszont van. 😀 Jövőre lesz érdekes ez a páros, hogy fogják tudni kezelni Binottoék ezt a helyzetet, netalán még ha Vettel is egy jobb formát fog ki jövőre és a VB-ért mehetnek majd. Lesz ott fejvakarás rendesen.
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 936 — nabege2@yahoo.com
Elnézve a futam egészét itt LEC nem nyert volna az tuti. Hamilton (akinek persze megint volt egy kis szerencséje) simán gyorsabb volt. Hiába picsogott LEC, nem tudott közelebb kerülni VET-hez, ráadásul aztán meg is kapta a pozíciót, aztán lekotlott Vet verdája. Másik topikban is írtam sajnos évek óta ez megy, jön a rádión, hogy STOP THE CAR és soha nem törekednek a versenyzők, hogy normális helyen rakják le a verdát.
több mint 4 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 581 — Patriot
Amugy Vettelnek nem tudtak megmondani hogy ne oda tegye le?
Toca
Ott lekapcsolt minden, max betolni tudta volna a boxba. Annál nagyobb bukótér meg nem nagyon van a pályán , mint ahová lehúzódott. 😀
Mr.Breaker
De ha a pályán hagyja akkor sima sc jön és a merci nem megy alatta kereket cserélni...
kapitnono
Ahogy leugrott a kocsiról a testbeszéde alapján adott szituba neki ez volt a legjobb lehetőség.
Valószinű kurva nagy feszkók vannak Maranellóban.
Ki nem adott szélárnyékot kinek, ki adott kinek. Folyamatos hisztik a radioban, mindkét versenyzőnél.
több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 130 — Tyrone Creek
kár ezért a futamért, Seb kieséséig tök fun volt
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 073 — WHO DAT!!!!
Amugy Vettelnek nem tudtak megmondani hogy ne oda tegye le?
Toca
Ott lekapcsolt minden, max betolni tudta volna a boxba. Annál nagyobb bukótér meg nem nagyon van a pályán , mint ahová lehúzódott. 😀
Mr.Breaker
De ha a pályán hagyja akkor sima sc jön és a merci nem megy alatta kereket cserélni...


több mint 4 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 581 — Patriot
Hiszti Charles mutathatna már valamit.
több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 130 — Tyrone Creek