Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 4 éve
csipkelli 3 303
Hamilton kerékcserét valamelyik Ferrari stratéga találta ki? 😀
több mint 4 éve
Mr.Breaker 1 871
Most fújják le, 3-as Honda dobogó. 😮
több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 594 — Eagles fan
Ferrari! 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 740 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
LOOOOOOOL FERRARI 😀😀😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 740 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Szegény Zarco ma mekkorát kapott te szent ég amúgy. Nem baj jövőre mehetne Repsolba 😊

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 22 027 — nabege2@yahoo.com
Hát azért kismaq nagyon behúzta a kéziféket a szezon végén😊
Binder 3 pontra volt végülis tőle...

Gp sajna a szokásos dögunalom. Ha igaz, hogy Cru is visszavonul lesz moci Zarconak és kismaqnak is! Megjegyzem Rossi is visszavonulhatna, totál gáz volt amit összeszerencsétlenkedett...
több mint 4 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Mondjuk tök jó hogy elszóltam magam amúgy, Iannone nem bírta ki a végéig 😀 😀

több mint 4 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Hát kb. summázta ezt az évet ez a verseny. Jövőre hátha ujra izgalmas VB lesz.
Cowboykarcsi90
Annyira nem erzem sajnos hogy itt barki is megfogna ezt a tokosgyereket egy jo par evig meg.

több mint 4 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Hát kb. summázta ezt az évet ez a verseny. Jövőre hátha ujra izgalmas VB lesz.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 4 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Binder győzelem, nagyon helyes, birom a dél-afrikait.

Marquez meg hihetetlen ideggyenge. Mint egy szűz kamaszfiú, aki már attól gatyába élvez, hogy esélye lehet egy bomoba nőt megdugni...
Cowboykarcsi90
Hova kapkodjon, feszüljön? Megnyerte már, utolsó futam, itt már nincs miért erőlködniük.
Kíváncsi vagyok a GPre lesz e valami extra esetleg vagy mindenki úgyvan vele hogy heló szünet summer izé.
Coolearie
Nem kell kapkodni, mondjuk a feszülés az megvolt.

Arról beszélek, hogy csütörtökön bejelentették hogy Lorenzo visszavonul, rögtön hirbe is hozták vele a kisebbik Marquezt, hogy megy a tesó mellé. Erre látványosan a szezonja leggyengébb versenyét futja. Ez a srác totál szétesik fejben, csak a lehetőségtől is, hogy a bátyjával kell egy csapatban lennie.
Cowboykarcsi90
Jaaaa bocs akkor félreértettem.
Hát akármennyire Marquez tesó szerintem akkora vonzása a nagyobbiknak sincsen a Repsol Hondával szemben hogy Alex egyből a topmotorra üljön. Szerintem egy Satellit motorra fog ráülni, ott meg lesz hely bőven. Abraham, Syahrin emberekkel én abszolút nem számolnék jövőre már, bár kitudja mennyire fixek már a helyek. Aprilia szépen lassan megtalálja azt a formát amivel biztosan pontokat érő helyeket csípnek el, ez nekem hatalmas pozitívum. Jó csapat, pont olyan versenyzőkkel akik beleillenek a scheme(?)-be. Kallio meg kb ezen a x versenyein amit töltött idén számomra viszonylag meggyőző.

több mint 4 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Binder győzelem, nagyon helyes, birom a dél-afrikait.

Marquez meg hihetetlen ideggyenge. Mint egy szűz kamaszfiú, aki már attól gatyába élvez, hogy esélye lehet egy bomoba nőt megdugni...
Cowboykarcsi90
Hova kapkodjon, feszüljön? Megnyerte már, utolsó futam, itt már nincs miért erőlködniük.
Kíváncsi vagyok a GPre lesz e valami extra esetleg vagy mindenki úgyvan vele hogy heló szünet summer izé.
Coolearie
Nem kell kapkodni, mondjuk a feszülés az megvolt.

Arról beszélek, hogy csütörtökön bejelentették hogy Lorenzo visszavonul, rögtön hirbe is hozták vele a kisebbik Marquezt, hogy megy a tesó mellé. Erre látványosan a szezonja leggyengébb versenyét futja. Ez a srác totál szétesik fejben, csak a lehetőségtől is, hogy a bátyjával kell egy csapatban lennie.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 4 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Binder győzelem, nagyon helyes, birom a dél-afrikait.

Marquez meg hihetetlen ideggyenge. Mint egy szűz kamaszfiú, aki már attól gatyába élvez, hogy esélye lehet egy bomoba nőt megdugni...
Cowboykarcsi90
Hova kapkodjon, feszüljön? Megnyerte már, utolsó futam, itt már nincs miért erőlködniük.
Kíváncsi vagyok a GPre lesz e valami extra esetleg vagy mindenki úgyvan vele hogy heló szünet summer izé.

több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 805 — Cowboys fan
 index.hu/sport/motorsport/2019/11/16/wayne_rainey_yamaha_vilagbajnok_misano_schwantz/

ha nem esik el, akkor Doohan sem jutott volna el öt címig
több mint 4 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Binder győzelem, nagyon helyes, birom a dél-afrikait.

Marquez meg hihetetlen ideggyenge. Mint egy szűz kamaszfiú, aki már attól gatyába élvez, hogy esélye lehet egy bomoba nőt megdugni...

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 740 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Azért szar hogy a pezsgőzés elmarad Moto3ban 😀
Vagy Migno helyébe lehúznám mindhárom Proseccot😂

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Elképesztő amugy milyen utánpótlása van a spanyoloknak. Két 16 éves suhanc a dobogón, ráadásul Artigas majdnem tolt egy Oncu-t.

A többi nemzet a fasorban sincs.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 847 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Érdekes interjú, de azért amikor arról beszél, túl van misztifikálva a versenyzés...

 index.hu/sport/forma1/2019/11/17/bereznay_daniel_forma-1_esport_alfa_romeo_mercedes/

több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 631
Matt Crafton a legnagyobb troll a NASCAR-ban. A NASCAR kitalálta a rájátszást, hogy kvázi ne lehessen az, hogy valaki győzelem nélkül lesz bajnok, meg egyébként is jobban számítsanak a győzelmek. Craftonnek ez mégis sikerült, ő az idei Truck Series bajnok 0 győzelemmel, és összesen 44 kört vezetve a szezonban. Zseniális. 😂😂

Szerkesztette: Mikey
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 631
Az Xfinity Series idei nagy hármasa most már biztosan a Cup Seriesben folytatja jövőre, miután Bell (no.95 Leavine Family Racing Toyota) és Reddick (no.8 Richard Childress Racing Chevy után Custert is bejelentette "új" csapata. Suárez helyét veszi át a 41-es Fordban az SHR-nál. Érdekes lesz az év újonca címért folyó csata.

Szegény Matt Tifft pedig felbontotta a szerződését a Front Rowval, miután egészségügyi okok miatt határozatlan ideig nem versenyezhet. Természetesen az egészsége sokkal fontosabb mindennél, szurkolok neki.
több mint 4 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 869 — Deion Sanders for president!
Sobri tényleg kötekedés nélkül, honnan jött ez a nagy Marquez homerság?

Évekig én nem is nagyon emlékszem hogy hozzászoltál volna MotoGP témához itt, aztán egyszer csak megjelentél mint MM fan 😀
Cowboykarcsi90
Tévedés.
Én kocanéző vagyok, és Rossi fan.
Aztán két éve fogadtam Marquezra itt egy fórumtárssal, valamint akkor időm is volt több, és sok futamot tudtam nézni, és objektíven megállapítottam, hogy Marquez kurva jó. És nem csak tehetséges, bátor és ügyes, de amit olvasgattam róla azt is, hogy fegyelmezett, eltökélt, megbízható.
És mivel Rossi már nem varázsol, nagyon nem lehet neki szurkolni, amikor sokszor harcban sincs az első helyért, így óhatatlan szimpátiám Marquezre szállt. Nem lehet nem kedvelni.
De a fenti megjegyzésemet szimpátiafüggetlen ténymegállapításnak szántam.
Sobri Jóska
Az egyszeri Pats drukker erre csak csettinteni tud!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 383 — #NoStress
Sobri tényleg kötekedés nélkül, honnan jött ez a nagy Marquez homerság?

Évekig én nem is nagyon emlékszem hogy hozzászoltál volna MotoGP témához itt, aztán egyszer csak megjelentél mint MM fan 😀
Cowboykarcsi90
Tévedés.
Én kocanéző vagyok, és Rossi fan.
Aztán két éve fogadtam Marquezra itt egy fórumtárssal, valamint akkor időm is volt több, és sok futamot tudtam nézni, és objektíven megállapítottam, hogy Marquez kurva jó. És nem csak tehetséges, bátor és ügyes, de amit olvasgattam róla azt is, hogy fegyelmezett, eltökélt, megbízható.
És mivel Rossi már nem varázsol, nagyon nem lehet neki szurkolni, amikor sokszor harcban sincs az első helyért, így óhatatlan szimpátiám Marquezre szállt. Nem lehet nem kedvelni.
De a fenti megjegyzésemet szimpátiafüggetlen ténymegállapításnak szántam.

több mint 4 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Sobri tényleg kötekedés nélkül, honnan jött ez a nagy Marquez homerság?

Évekig én nem is nagyon emlékszem hogy hozzászoltál volna MotoGP témához itt, aztán egyszer csak megjelentél mint MM fan 😀

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 383 — #NoStress
Lorenzo speckó sajtótájékoztatót tart.
Csak nem visszavonul?
Coolearie
Csak de...
Ejj ha megkapná Zarco az ülését!
NB2
Akár második is lehetne.

több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 22 027 — nabege2@yahoo.com
Lorenzo speckó sajtótájékoztatót tart.
Csak nem visszavonul?
Coolearie
Csak de...
Ejj ha megkapná Zarco az ülését!
több mint 4 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Lorenzo speckó sajtótájékoztatót tart.
Csak nem visszavonul?
Coolearie
Ott lesz Ezpelata is. Nagyon sanszos...

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!