Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 2 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 675 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Cole Tuckernek mekkora meccse volt! 😃 Tripla, Grand Slam, parádés védekezések. Nem tudom mi a bánatot csinált a szezon 95 %-ban, de a szeptembere jól néz ki.

Az utolsó hétvégére pedig Shelton felhívta Oneil Cruzt a csapathoz! 😎😎😎

" class="embed">
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 690
A hülyék:
...
Matthew99
Annyira kilátástalan volt a meccs, hogy magamban már elkönyveltem a vereséget, erre...
slowmotion
Négy egymást követő ütő is HR-t ütött? Zsinórban?
Sobri Jóska
Tavaly megcsinálta a White Sox is a Cardinals ellen.
Moncada, Grandal, Abreu, Jiménez.
 www.youtube.com/watch?v=baoISdYUcUo
A 10. alkalom volt a liga történetében, hogy egy csapat ilyet csinált.
Csóri Ramíreznek első ML meccse volt.
Mikey
Pedig azt hinném, hogy sose volt ilyen, ez nagyon durva.
Zsinórban 5 ütés, 5 HR is volt? Vagy több?
És ez full zsinórban volt, vagyis ténylegesen 4 egymást követő dobás volt, vagy beékelődött közibük ütőhiba is?
Sobri Jóska
Grandal 1-0, Abreu 0-0, Jiménez 3-2 pitch countnál vágta ki a labdát.
Öt HR még nem volt egymás után.
 www.mlb.com/news/four-straight-home-runs-in-a-game-c268169128
Itt vannak az eddigi négyes back-to-backek, érdekes módon 2006 előtt összesen volt három ilyen, azóta hét is.
több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 108 — WHO DAT!!!!
Red sox is megérdemli hogy ne jusson a POba...
dande
mondjuk én örülnék, ha nem a két powerhouse csapat jutna be, hanem legalább egy hipster csapat is 😊
Löfli
Mariners még a végén kigolyózza a soxot meg a blue jayst 😀


több mint 2 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 317 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Red sox is megérdemli hogy ne jusson a POba...
dande
mondjuk én örülnék, ha nem a két powerhouse csapat jutna be, hanem legalább egy hipster csapat is 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 2 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 675 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Ezúton szeretném kifejezni a gratulációmat Dean Williamsnek, aki a Brewers divízió győzelme ünneplése során a dobó kezével csapott a falba, melynek eredményeként a keze ripityára tört. Ennyi volt a PO-nak 😃. A hülye barom 😃

" class="embed">
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 412 — #NoStress
A hülyék:
...
Matthew99
Annyira kilátástalan volt a meccs, hogy magamban már elkönyveltem a vereséget, erre...
slowmotion
Négy egymást követő ütő is HR-t ütött? Zsinórban?
Sobri Jóska
Tavaly megcsinálta a White Sox is a Cardinals ellen.
Moncada, Grandal, Abreu, Jiménez.
 www.youtube.com/watch?v=baoISdYUcUo
A 10. alkalom volt a liga történetében, hogy egy csapat ilyet csinált.
Csóri Ramíreznek első ML meccse volt.
Mikey
Pedig azt hinném, hogy sose volt ilyen, ez nagyon durva.
Zsinórban 5 ütés, 5 HR is volt? Vagy több?
És ez full zsinórban volt, vagyis ténylegesen 4 egymást követő dobás volt, vagy beékelődött közibük ütőhiba is?

több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 159 — Lucas Scott
Rays ellen fontos meccsek jönnek, kíváncsi leszek lesz e négyes holtverseny, és kell e valakivel játszani azért hogy wild cardot játszhassunk 😀

 www.mlb.com/news/american-league-wild-card-tiebreakers-explained
kapitnono
Egy meccset nyerni kell és kész. Sajnos colera nem számíthatunk elvileg a dobosor alja jön …

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Red sox is megérdemli hogy ne jusson a POba...
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 921 — Cowboys fan
A hülyék:
...
Matthew99
Annyira kilátástalan volt a meccs, hogy magamban már elkönyveltem a vereséget, erre...
slowmotion
Négy egymást követő ütő is HR-t ütött? Zsinórban?
Sobri Jóska
Bizony.
Matthew99
actually, not.
Betts HR-ja a B7, no out
utána volt 3 out

Muncy HR B8, no out
Pollock HR B8, no out
(Taylor fly out)
Bellinger HR B8, 1 out

és aztán jött - és szerintem jobban belefért volna a videoba:
J Turner 2B, (steal 3B)
(Betts fly out)
Seager HR B8, 2 out
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 690
A hülyék:
...
Matthew99
Annyira kilátástalan volt a meccs, hogy magamban már elkönyveltem a vereséget, erre...
slowmotion
Négy egymást követő ütő is HR-t ütött? Zsinórban?
Sobri Jóska
Tavaly megcsinálta a White Sox is a Cardinals ellen.
Moncada, Grandal, Abreu, Jiménez.

A 10. alkalom volt a liga történetében, hogy egy csapat ilyet csinált.
Csóri Ramíreznek első ML meccse volt.
több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 108 — WHO DAT!!!!
Rays ellen fontos meccsek jönnek, kíváncsi leszek lesz e négyes holtverseny, és kell e valakivel játszani azért hogy wild cardot játszhassunk 😀

 www.mlb.com/news/american-league-wild-card-tiebreakers-explained


több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
A hülyék:
...
Matthew99
Annyira kilátástalan volt a meccs, hogy magamban már elkönyveltem a vereséget, erre...
slowmotion
Négy egymást követő ütő is HR-t ütött? Zsinórban?
Sobri Jóska
Bizony.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 317 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
hát bazmeg Rizzo és Judge két ütéssel megfordítja a meccset 😕

hú, Guerrero duplája után nagyot fordult a kocka...

Szerkesztette: Löfli


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 412 — #NoStress
A hülyék:
...
Matthew99
Annyira kilátástalan volt a meccs, hogy magamban már elkönyveltem a vereséget, erre...
slowmotion
Négy egymást követő ütő is HR-t ütött? Zsinórban?

több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 921 — Cowboys fan
A hülyék:

Matthew99
Annyira kilátástalan volt a meccs, hogy magamban már elkönyveltem a vereséget, erre...
több mint 2 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 675 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Roansy Contrearas 3 inninget kapott Sheltontól debütálásként. Ez alatt benyelt 3 hitet,de ennyi!! 0 walk 4 SO, 0 run. 21 évesen debütált. 😊

Az érzéseim mostanság azok, hogy kb. 1-1 1/2 évvel ezelőtt szidtam Cherigtont,mint a bokrot, hogy elboltolta Marte-t,Bell-t.

Viszont ,amilyen farm systemet összerántott, és ezáltal amilyen jövő lehetőségét megteremtette az nagyon izgalmasnak tűnik. Jövőre ,akit csak lehet hozzunk felfelé a csapathoz,aztán kezdjék szokni az MLB világát élesben.
Jöjjön Contreras, Prister,Castro, Cruz , Peguero, ha úgy van Mason Martin...

Szerkesztette: Gergőke

" class="embed">
több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
A hülyék:


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 317 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
már majdnem bealudtam, de ez a Bichette HR felébresztett 😊
remélem ezt nem chokerkedjük el

szerencsére megoldottuk, holnap jöhet Robbie Ray

Szerkesztette: Löfli


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 690
Megvan a White Soxnak az első 90+ győzelmes szezonja, mióta szurkolok nekik (2010), egészen hihetetlen.

Egyébként pedig 2006 óta (90-72) ez az első ilyen szezonjuk, ennél több győzelmük 2005-ben volt utoljára (99-63), amikor is végül bajnokok lettek.

#boldogság
több mint 2 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 675 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Nos, Shelton elintézte,hogy a mai meccset izgalomban várjam,ugyanis ha minden igaz ma este debütál az MLB- ben Roansy Contreras! 😎

" class="embed">
több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 108 — WHO DAT!!!!
Stanton, te szemét
Löfli
Utóbbi pár meccsen gondolhatták ezt párszor az ellenfél szurkolói 😀 Legjobbkor jött formába


több mint 2 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 675 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Amit reméltem a szezon elején,azt szép lassan eléri a csapat. Vagyis,hogy ne mi legyünk a legrosszabbak, mint tavaly és, hogy legalább legyen 60 győzelmünk-ehhez még 1 W kell.

" class="embed">
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 921 — Cowboys fan
Valahol vicces, hogy a liga két legjobb mérlegű csapata mekkorát hajt, hogy elkerüljenek egy olyan csapatot, ami 15 meccses hátrányban van hozzájuk képest 😊
több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Stanton, te szemét
Löfli
Idény végére szerencsére megtalálta megfelelő adagolást, akarom mondani ütőt 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 317 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Stanton, te szemét


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!