Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 874 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 611
Uhh szegény Chris Bassitt, nagyon megijedtem mikor arcon találta a line drive.

"On Wednesday morning, the A's released the following statement: "Chris was released from Rush University Medical Center last night. He received stitches for two facial lacerations and was diagnosed with a displaced tripod fracture in his right cheek that will require surgery. An exam of his right eye was normal for vision and no other damage is currently noted in the eye or the orbital bone. In addition, a head CT scan revealed no further injury."
több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 336 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 377
Catcher létére az utolsó pár meccseinken LF-et játszott, most meg ez.
Hát beszarok ha ma hajnalba meg 1B-ként fog játszani. 😀

több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 050 — Lucas Scott
Itt a másik. Szedd ki bohóc:

Matthew99
ez 2seam volt?
csebi
Yess. Abból is a gyorsabb fajta.
Matthew99
akkor ez egy elég komoly labda. 2 seam-eket nem szokták ilyen sebességgel dobálni

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 336 — Invisible man
Itt a másik. Szedd ki bohóc:

Matthew99
ez 2seam volt?
csebi
Yess. Abból is a gyorsabb fajta.

Szerkesztette: Matthew99


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 050 — Lucas Scott
Itt a másik. Szedd ki bohóc:

Matthew99
ez 2seam volt?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 336 — Invisible man
Itt a másik. Szedd ki bohóc:


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 336 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 778 — Cowboys fan
Ejha, micsinált ez a kölyök a Chase Fielden... ilyenkor kap egy ingyenjegyet a medencébe?
slowmotion
ritka szar a szezonunk, de azért ez kurva menő volt 😊
Löfli
plusz piros pont, hogy a Friars-t szívatta meg 😀
Marte meg majdnem tovább dobta a labdát, de még időben rájött, hogy lehet meg kellene tartania

Szerkesztette: slowmotion
több mint 2 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 292 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Ejha, micsinált ez a kölyök a Chase Fielden... ilyenkor kap egy ingyenjegyet a medencébe?
slowmotion
ritka szar a szezonunk, de azért ez kurva menő volt 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 778 — Cowboys fan
Ejha, micsinált ez a kölyök a Chase Fielden... ilyenkor kap egy ingyenjegyet a medencébe?
több mint 2 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 663 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Végre nyertünk. 7 inning alatt 14 runt és 19 ütést szereztünk. Senki nem ütött ennyit és szerzett ennyi runt a szezonban 7 inning alatt, vicces,hogy pont a Pirates követi el ezt. 😃Newman 4 duplát ütött a meccsen.

" class="embed">
több mint 2 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Boldog Sale-napot! 😊

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 2 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 705 — Patriots és Kaposvári KK fan
 www.sport1tv.hu/podcasts/102012/extra-inning-20-cast-of-dreams/



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 2 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 684 — Amerikai sportok rajongója
 mlb.nbcsports.com/2021/08/13/giants-reward-ss-crawford-with-new-32-million-2-year-deal/
Örülünk, Vincent @zavi27? 👍😁
nagir
én örülök, kedvelem a játékát, és utolsó mohikánok egyike a bajnok generációból
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 615 — Bla, bla, bla
 mlb.nbcsports.com/2021/08/13/giants-reward-ss-crawford-with-new-32-million-2-year-deal/
Örülünk, Vincent @zavi27? 👍😁



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 336 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 377
A második inningben járunk és már 12-4 az állás, és még nincs vége az inningnek. :o


És még lehet innen is sikerül elveszíteni, már 14-10 😂

Szerkesztette: adamfaragoo
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 555 — Így remélem megfelelek nektek.....
Megnéztem ezt a Fields of Dream filmet, ami az iowai meccset inspirálta.
Lehet, sőt biztos, hogy én az ilyen spiri dolgokra nagyon nem vagyok fogékony, de ez a film kint konszenzusosan jónak vagy kultfilmnek számít? Népszerű?
Sobri Jóska
Igen ez odaát kultfilmnek számít, de a magyar kommentátorok többször is említették a felvezetésekben, hogy amerikainak kell lenni, hogy értékelje vki ezt a filmet. Kb olyan lehet, mint nálunk a Tanú.
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 375 — #NoStress
Megnéztem ezt a Fields of Dream filmet, ami az iowai meccset inspirálta.
Lehet, sőt biztos, hogy én az ilyen spiri dolgokra nagyon nem vagyok fogékony, de ez a film kint konszenzusosan jónak vagy kultfilmnek számít? Népszerű?

több mint 2 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 377
Kezdek kiábrándulni Luzardoból.
Katasztrófa amit eddig csinál. Van egy olyan érzésem, ő ismét egy "tehetség" akiből semmi nem lesz itt nálunk.

Szerkesztette: adamfaragoo
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 555 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez milyen pálya és miért a susnyásban játszanak?
Sobri Jóska
 m.nemzetisport.hu/amerikai_sportok/video-mikor-forditva-irodik-a-tortenelem-a-filmbol-lett-meccs-2844251
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 375 — #NoStress
Ez milyen pálya és miért a susnyásban játszanak?

több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 615 — Bla, bla, bla
Ez egy tökéletes baseball élmény volt minden szempontból.
zavi27
Magyar kommentárral nagyon jó volt nézni. Az eredménykijelzőnél a tvn nem biztos hogy a kintiek jót húztak a zölddel, kicsit egybemosódott a környezettel, de annyi baj legyen 😊
dande
Nekem minden grafika, körítés, hangulat nagyon ült.
zavi27
Semleges nézőként talán még soha nem élveztem ennyire meccset!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 684 — Amerikai sportok rajongója
Ez egy tökéletes baseball élmény volt minden szempontból.
zavi27
Magyar kommentárral nagyon jó volt nézni. Az eredménykijelzőnél a tvn nem biztos hogy a kintiek jót húztak a zölddel, kicsit egybemosódott a környezettel, de annyi baj legyen 😊
dande
Nekem minden grafika, körítés, hangulat nagyon ült.