Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 759 — Cowboys fan
Ez a trade miért jó a Bostonnak? A Dodgers pedig eddig is jó volt de így aztán csak a WS lehet a cél.
Matthew99
Hát ja, kb 0 az ellenérték, ennyi erővel ingyér is mehetett volna 😀
kapitnono
kaptak egy több évig rendelkezésre álló, MLB-t látott játékost ahelyett, hogy esetleg jövőre elveszítsék Mookie-t, és csak egy compensatory picket szerezzenek? hát... szerintem nem nulla az ellenérték
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 759 — Cowboys fan
hú, de nem lennék most BoSox-drukker...

három szolidabb lélektelen smurgózása a tulajnak:
 www.si.com/mlb/2020/02/05/red-sox-trade-mookie-betts-dodgers
 www.theringer.com/mlb/2020/2/5/21123730/mookie-betts-red-sox-trade-los-angeles-dodgers
 www.thescore.com/mlb/news/1939708
robiroboter
én sem, de mondjuk most pont a másik oldalon állok.
viszont pár dolgot semmiképpen sem szabadna elfelejteni (amit a fenti cikkeket jegyzők egytől egyig szépen meg is tettek):
1, Henryék nem hülyék, sőt
2, nagyon is tudják, mit csinálnak. ez azért lehet, mert
3, az újságíróktól eltérően nem esnek abba a hibába, hogy mindent egyetlen dimenzióban nézzenek.
4, a tulajdonosok mindig is sokkal több információ birtokában vannak, mint az újságírók.
5, 1986-tól a Red Sox az AL-döntőig is csak egyszer jutott el. az FSG átvette a csapatot, és tizennyolc év alatt négyszer jutottak el a WS-be, és mindannyiszor meg is nyerték a bajnoki címet. szerintem jobban értenek hozzá, mint az úgynevezett szakértők.

különösen az a vicces, ahogy az utolsó két cikkben elkezdenek az FSG zsebében turkálni, meg hogy mi volt 2018-ban, és hogy kibírnák a luxury tax-ot. ez is csak egy újabb magyarázat arra, miért tart a Henry & Co ott, ahol, és az újságírók miért csak újságírók, és miért nem tőzsdecápák. Henryék egy lépést tettek hátra, értékelték a helyzetet, és az alapján cselekedtek.
az, hogy a 2018-as csapat intakt, és hogy csak 10 millió luxury taxot kellett volna fizetniük a jelenlegi helyzet miatt, az egy dolog. az meg a másik, hogy az elmúlt négy évben a Yankees és a Rays stabilan erősödő tendenciát mutat, a Boston viszont a 2018-as bajnokcsapattal esett 20 wint. tették mindezt úgy, hogy a Yankees most csinálta meg azt, amit a BoSox 2018-ban (rámennek a WS-re a még menedzselhető arányú luxury tax mellett), a Rays meg ezt a fejlődést szinte pénz nélkül csinálta meg.
szvsz a BoSox csak úgy tudna versenyben lenni a WS-ért, ha
1, beszáll a költekezési versenybe most a Yankees ellen, ami azt jelenti, hogy a kedves firkászok vélekedésével szemben nem 228m lenne a payroll, hanem magasabb, ráadásul már idén kvalifikálnak az 50%-os luxury taxra, tehát idéntől folyamatosan égetni kéne a pénzt a gyűrűért, kétséges eredménnyel
VAGY
2, beáldozzák ezt az évet, meg Mookie-t, hogy nullázódjon a büntetővám, és jövő ilyenkor nagybevásárlást tartanak 20%-os, meg az azt követő 30%-os tax mellett. a Yankeesnek meg a cím kell most azonnal, viszont egy-két éven belül el kell kezdeni leépíteni a payrollt, és a BoSox akkor akarja őket előzni. (ad absurdum mondhatják Mookie-nak azt, hogy most ugyan elcserélték, de jövőre visszahozzák FA-ként sok pénzért, amikor a negyvenmilliós fizetéséért nem ötvenet kell fizetni)

+1, ha pár éven belül megint nyernek, akkor vajon ugyanezek a szerzők megkövetik magukat, vagy jótékonyan elfelejtik, mit írtak?
több mint 4 éve
robiroboter 2 012 — Let's go O's!
Ez a trade miért jó a Bostonnak? A Dodgers pedig eddig is jó volt de így aztán csak a WS lehet a cél.
Matthew99
Hát ja, kb 0 az ellenérték, ennyi erővel ingyér is mehetett volna 😀
kapitnono
2020: Price 32M$ Betts 27 M$ –> a BoSoxnak csak a mínusz 59 (!!!) guriga számított most, nem is fognak idén luxusadót fizetni 😀

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Ez a trade miért jó a Bostonnak? A Dodgers pedig eddig is jó volt de így aztán csak a WS lehet a cél.
Matthew99
Hát ja, kb 0 az ellenérték, ennyi erővel ingyér is mehetett volna 😀


több mint 4 éve
robiroboter 2 012 — Let's go O's!
hú, de nem lennék most BoSox-drukker...

három szolidabb lélektelen smurgózása a tulajnak:
 www.si.com/mlb/2020/02/05/red-sox-trade-mookie-betts-dodgers
 www.theringer.com/mlb/2020/2/5/21123730/mookie-betts-red-sox-trade-los-angeles-dodgers
 www.thescore.com/mlb/news/1939708

Szerkesztette: robiroboter

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 759 — Cowboys fan
Ez a trade miért jó a Bostonnak? A Dodgers pedig eddig is jó volt de így aztán csak a WS lehet a cél.
Matthew99
mert egy év múlva UFA lett volna, és valszeg a világmindenpénze kellett volna hozzá. Verdugo meg elég jó contact hitter, kurva fiatal, és hát leginkább olcsó. emellett Price 3 évi 16-16 milliójától is megszabadultak.

a Dodgers meg... a támadópotenciál nőtt, de szerintem nagyjából attól függ minden, hogy Price tud-e annyival többet beletenni a közösbe a több pénzért cserébe, mint Maeda. a cél meg eddig is a WS volt, legalábbis az elmúlt három évben mindenképpen.
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 330 — Invisible man
Ez a trade miért jó a Bostonnak? A Dodgers pedig eddig is jó volt de így aztán csak a WS lehet a cél.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 659 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Szerződtetük JT Riddlet. Csak azt nem tudom, hogy miért olyan posztra igazolunk, ahol többé-kevésbé megvagyunk. Az meg, hogy pályafutása során kb 30 inninget játszott CF-ként nem hiszem, hogy megoldást jelent a poszton.

" class="embed">
több mint 4 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 371
Curtis Granderson 16 szezon után visszavonult.
több mint 4 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 659 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!

Matthew99
Iszonyat jó lett! Ezer hála érte. Nagyon köszönöm!

" class="embed">
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 330 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 659 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!

Matthew99
Ez is nagyon komoly! Ezen felbuzdulva bátorkodnék megkérdezni, hogy majd nekem is meg tudnád csinálni a siget Marteról?
Gergőke
Ezt nem én csináltam.
Matthew99
Elnézést! Nem akartam tolakodó lenni, sem sürgetni nem szerettelek volna! Bocsánat!

" class="embed">
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 330 — Invisible man

Matthew99
Ez is nagyon komoly! Ezen felbuzdulva bátorkodnék megkérdezni, hogy majd nekem is meg tudnád csinálni a siget Marteról?
Gergőke
Ezt nem én csináltam.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 659 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!

Matthew99
Ez is nagyon komoly! Ezen felbuzdulva bátorkodnék megkérdezni, hogy majd nekem is meg tudnád csinálni a siget Marteról?

" class="embed">
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 330 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
robiroboter 2 012 — Let's go O's!
Mindenekelőtt tudom, hogy én vagyok itt kb az egyetlen Pirates fan,de mostanra kikívánkozik belőlem néhány gondolat a csapatommal kapcsolatosan.

Let's GO BUCS!!!
Gergőke
 www.beyondtheboxscore.com/2020/1/30/21114527/pittsburgh-pirates-bob-nutting-ownership-starling-marte-andrew-mccutchen-gerrit-cole

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 4 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 659 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Mindenekelőtt tudom, hogy én vagyok itt kb az egyetlen Pirates fan,de mostanra kikívánkozik belőlem néhány gondolat a csapatommal kapcsolatosan.

Elsősorban kedvenc játékosom eltradelése kapcsán.

Most is- ahogy első felindulásomban is - úgy gondolom, hogy a D-backs jött ki jobban a történetből. Marte Top 10 CF a ligában. Ehhez képest kaptunk két jövőbeni tehetséget, Breenan Malone és Liover Peguero személyében,akik talán beválnak, de lehet, hogy nem. Én elhiszem, hogy magas az upsideja mind a két játékosnak, de azt ki is kell hozni belőlük. Kicsit ilyen biztosat a bizonytalanért érzés van bennem,de remélem ez majd elmúlik és bebizonyosodik , hogy jó csere volt ez. Annak idején a McCutchen trade is azért kicsit felemásra sikeredett. Tudom, hogy Andrew sokat sérült,de kaptuk Cricket,akit inkább hagyjunk, ugyanakkor jött Reynolds,aki tavaly berobbant végre.

Jelenleg úgy állunk, hogy elment Marte, Cervelli,Diaz a fontosabb emberek közül. Cervellit és Diaz nem sajnálom. Cervelli sokat volt sérült tavaly, míg Diaz bukta a kezdő pozícióját Stallingsal szemben. Stallings mögött Maileés Murphy van, hát nem a legerősebb trio maradjunk annyiban...

Az IF pozíciókban nem sok változás történt. Remélem Bell nem csak egy fél szezonban lesz parádés, ha nem egész idénybené s Newman is fejlődik tovább. Ami még érdekes, hogy Ke'Bryan Hayes jelenleg 3. a DC-n a 3rd baseman pozícióban. Moran és Eric Gonzalez előzi meg,nagyon remélem, hogy Gonzalezt majd meg tudja előzni a szezon során.

Az OF pozíciókban ugye Marte távozásával azért jókora lyuk keletkezett. Jelenleg Guillermo Heredia áll a DC élén CF poszton,de tavaly összesen 204 alkalommal állt oda ütni,amiből 46 ütése és 5 HR-ja lett. Messze elmarad Marte teljesítményétől. Amiben ezen posztok kapcsán bízok,azaz, hogy Reynolds tovább fejlődik és, hogy Polanco visszatér és egészséges is marad.

Pitcher poszton jelenleg Musgrove, az első számú, őt trevor Williams és Chris Archer követi. Mitch Keller jó lenne, ha előrébb tudna keveredni ,mert az azt jelentené, hogy fejlődött ő is. Amire nagyon kíváncsi vagyok nagyon az az, hogy Kela milyen lesz closernek Vázquez helyett és, hogy a bullpenünk életképesebb lesz -e mint tavaly volt,ami azért nem egy eget verő elvárás a részemről.

Szóval Cherington megtartotta szavát és rebulid üzemmódba kapcsoltunk, ami így elsőre egy kicsit hosszúnak és rögösnek ígérkezik, de remélem nem lesz igazam.

Végezetül pedig annyit még, hogy magam részéről köszönök mindent Mr. Marte. Köszönöm a sok emléket és mindent amit a csaptért tettél.Az , hogy pályafutásod 100. HR-ját élőben láthattam, az külön élmény volt. Sok sikert Arizonában, így kénytelen leszek arra felé is nézegetni a szezon során 😊

Let's GO BUCS!!!

" class="embed">
több mint 4 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 659 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
A D-backs állítólag érdeklődik Marte iránt ☹️
Gergőke

Matthew99
Ha nem túl nagy kérés, akkor tudnál nekem egy olyan siget csinálni Marteról, amin a felirat annyi lenni, hogy " Thank you, Mr. Marte!". A többi részét rád bíznám! Előre is nagyon köszönöm!
Gergőke
Nem tudom mikor érek oda, de persze.
Matthew99
Remek, nagyon szépen köszönöm!

" class="embed">
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 330 — Invisible man
A D-backs állítólag érdeklődik Marte iránt ☹️
Gergőke

Matthew99
Ha nem túl nagy kérés, akkor tudnál nekem egy olyan siget csinálni Marteról, amin a felirat annyi lenni, hogy " Thank you, Mr. Marte!". A többi részét rád bíznám! Előre is nagyon köszönöm!
Gergőke
Nem tudom mikor érek oda, de persze.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 659 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
A D-backs állítólag érdeklődik Marte iránt ☹️
Gergőke

Matthew99
Ha nem túl nagy kérés, akkor tudnál nekem egy olyan siget csinálni Marteról, amin a felirat annyi lenni, hogy " Thank you, Mr. Marte!". A többi részét rád bíznám! Előre is nagyon köszönöm!

" class="embed">
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 330 — Invisible man
A D-backs állítólag érdeklődik Marte iránt ☹️
Gergőke


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 659 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
A D-backs állítólag érdeklődik Marte iránt ☹️

" class="embed">
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 759 — Cowboys fan
meanwhile in Los Angeles
 twitter.com/Dodgers/status/1221133876593971200?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1221133876593971200&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.mlb.com%2F
egy élet véget ér, egy új elkezdődik*

persze nem tegnap született, nyilván

Szerkesztette: slowmotion
több mint 4 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 659 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
A Kobe-féle helikopterbalesetben meghalt az Orange Coast College edzőlegendája, John Altobelli is. A Metses Jeff McNeil például azt nyilatkozta h Altobelli nélkül nem lett volna belőle profi játékos.
empty taxi
Nyugodjék békében Ő is! 😪

" class="embed">
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
A Kobe-féle helikopterbalesetben meghalt az Orange Coast College edzőlegendája, John Altobelli is. A Metses Jeff McNeil például azt nyilatkozta h Altobelli nélkül nem lett volna belőle profi játékos.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...