Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 879 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 337 — Invisible man
Ez a stat ugye megvan?

2017 WS game 5:
Kershaw 51 slider/curveballt dobott. Astrosnal 0 swing and miss. De nem volt hatással a csalás a meccsekre ...
csebi
Éppcsak. Szerencsére Altuve nem hallja most a booozást. Lehet, hogy süket és nem hallotta a dobolást se azért kellett az áram a mez alá.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 062 — Lucas Scott
Ez a stat ugye megvan?

2017 WS game 5:
Kershaw 51 slider/curveballt dobott. Astrosnal 0 swing and miss. De nem volt hatással a csalás a meccsekre ...

Szerkesztette: csebi

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 337 — Invisible man
Rendes megijedtem:
 twitter.com/Cut4/status/1232019982948716546


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 378
Nagyszerű, Brian Andersonnak ismét megdobták azt a kézfejét amelyik tavaly év végén eltört... Egyből ki is állt a játékból.
Ha megint eltört akkor fölösleges elkezdeni a szezont nekünk..
több mint 4 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 378
Ez egy jó kérdés.
Ha nekem kéne választanom akkor Brian Anderson lenne.

Szerkesztette: adamfaragoo
több mint 4 éve
robiroboter 2 012 — Let's go O's!
...
adamfaragoo
Ki most náltok a franchise player?
Matthew99
2B Villar a B'more-ból 😀 😀 😀
robiroboter
Akkor jó nagy lehet a gond 😀
Matthew99
Amúgy szerintem SP Caleb Smith.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 337 — Invisible man
...
adamfaragoo
Ki most náltok a franchise player?
Matthew99
2B Villar a B'more-ból 😀 😀 😀
robiroboter
Akkor jó nagy lehet a gond 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
robiroboter 2 012 — Let's go O's!
...
adamfaragoo
Ki most náltok a franchise player?
Matthew99
2B Villar a B'more-ból 😀 😀 😀

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 337 — Invisible man
...
adamfaragoo
Ki most náltok a franchise player?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 378
Amikor az edződ megkér, hogy próbálj meg bázist lopni : 😂😂🙄
több mint 4 éve
robiroboter 2 012 — Let's go O's!
Szevasztok ! MLB TV előfizetéssel ,az MLB Network-ot is tudom nézni ?
Ray_bp_Lewis
nem, az kábeltévé, de a reddit fórumban vannak streamek:  www.reddit.com/r/MLBStreams/comments/f18b88/mlb_network/

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 4 éve
Ray_bp_Lewis Baltimore Ravens Miami Hurricanes 160
Szevasztok ! MLB TV előfizetéssel ,az MLB Network-ot is tudom nézni ?
több mint 4 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 378
Igen azt ismerem és tudom, hogy jó. De egyelőre még nem akarok venni PS4et mivel szerintem egy játékért nem igazán megérős, más játék pedig engem nem nagyon hoz lázba. Talán még az NHL 😀
adamfaragoo
Pcre Mlb 2k12 és van hozza egy frissítés ami teljesen átalakítja és 2015os szezonba visz. Én ott most már harmadik csapatombol próbálok bajnokeselyest csinálni a Marlins, Yankees után Phillies épp. Grafika nem nagy élmény de én a játék menet miatt élvezem
csebi
És ezt a frissitést, honnan lehet leszedni?
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 062 — Lucas Scott
Igen azt ismerem és tudom, hogy jó. De egyelőre még nem akarok venni PS4et mivel szerintem egy játékért nem igazán megérős, más játék pedig engem nem nagyon hoz lázba. Talán még az NHL 😀
adamfaragoo
Pcre Mlb 2k12 és van hozza egy frissítés ami teljesen átalakítja és 2015os szezonba visz. Én ott most már harmadik csapatombol próbálok bajnokeselyest csinálni a Marlins, Yankees után Phillies épp. Grafika nem nagy élmény de én a játék menet miatt élvezem

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Severino has been shut down indefinitely.

El sem kezdődött a Spring Training, a rotációból máris ketten maródiak. Persze megy a szokásos porhintés, hogy semmi komoly, szóval olyan két hónapra tippelek.
Mikey
Áh olyan könnyen nem ússzuk meg, majd szeptemberben visszajön, ahol két innig után lesérül és Tommy John lesz a vége 😀
Viccet félretéve, én nagyon sajnálom, elég jó játékos, kár lenne ha ezek a sérülések betennének a karrierjének.


több mint 4 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 378
El se hiszem, hogy végre kezdődnek a meccsek és lesz mit nézni 😀
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 630
Severino has been shut down indefinitely.

El sem kezdődött a Spring Training, a rotációból máris ketten maródiak. Persze megy a szokásos porhintés, hogy semmi komoly, szóval olyan két hónapra tippelek.
több mint 4 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 378
Igen azt ismerem és tudom, hogy jó. De egyelőre még nem akarok venni PS4et mivel szerintem egy játékért nem igazán megérős, más játék pedig engem nem nagyon hoz lázba. Talán még az NHL 😀
több mint 4 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 665 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Segítsetek nekem, valaki tud ajánlani valami jó baseballos játékot? Lehetőleg olyat amihez nem kell hiperszuper gép, hogy elfusson de még jó fajta legyen. 😀
Köszi előre.
adamfaragoo
MLB- The Show. Én ezt ismerem és nekem nagyon bejött. Igaz, PS4 kell hozzá, de szerintem megéri. Komoly játékélményt tud adni.

" class="embed">
több mint 4 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 378
Segítsetek nekem, valaki tud ajánlani valami jó baseballos játékot? Lehetőleg olyat amihez nem kell hiperszuper gép, hogy elfusson de még jó fajta legyen. 😀
Köszi előre.

Szerkesztette: adamfaragoo
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 337 — Invisible man
😀 😀 😀
 twitter.com/Cut4/status/1230566090389876736


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Na fasza, Severino válla is megsérült....


több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 062 — Lucas Scott
Szerencsére megbánták:
 www.instagram.com/p/B8xBddKgata/?utm_source=ig_web_copy_link
Matthew99
És akkor nem értik h miért nem hagyjak őket békén. Crane nyilatkozat után újabb gyöngyszem.

Amúgy Manfred két három alapvető dologban hibázott:
1. Elore be ígérte h nem kap egy játékos sem büntetést ha mindent elmondanak. Ezt azért tehette mert nem gondolta volna h maguk a játékosok találták ki ezt, és a manager minimum közömbös volt a rendszerrel szemben
2: fel sem merült benne h elveszi a bajnoki cimet
3: annyi esze nem volt h leuljon a Cranenel h mki bűn bocsánatot gyakorol, és befogja a pofajat.

Amúgy kintiek mondjak h ilyen nem fordult elő h nyilvánosan ilyen stílusban beszéljenek játékosok más jatekosokrol mint pl Bellinger, Markarkis, Judge, Trout.
csebi
Első ponthoz adalék:
Kiderült h a játékosok szakszervezete kérte és kötelezte a ligát h elore mentességet kapjanak a a játékosok bmien büntetés alól különben nem mondtak volna semmit. Mindezt 3% ember védelméért a 97%kal szemben. Sok sikert az elnöknek ezek után az újra választáshoz, biztosan sikeres lesz ... itt azért Manfred keze eléggé meg volt kötve

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 062 — Lucas Scott
Amúgy kintiek mondjak h ilyen nem fordult elő h nyilvánosan ilyen stílusban beszéljenek játékosok más jatekosokrol mint pl Bellinger, Markarkis, Judge, Trout.
csebi
Ez pont azért van mert úgy érzik, hogy olcsón megúszták (bajnokok maradtak), mellette meg még pofáznak is és nem húzzák meg magukat.
Matthew99
Meg azért amikor kirobbant az egész botrány akkor elvileg több Astros játékos írt más csapatban levő jatekosnak akivel jobban van hogy nem csaltak. El tudom képzelni h Altuve irt mondjuk Judgenak (elvileg ok spanok voltak).

Amúgy már vannak memek is: pl a fejed mikor Astros utokent az első inningben mész ütni és az ellenfélnel már vki melegit a bullpenben 😊

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 337 — Invisible man
Amúgy kintiek mondjak h ilyen nem fordult elő h nyilvánosan ilyen stílusban beszéljenek játékosok más jatekosokrol mint pl Bellinger, Markarkis, Judge, Trout.
csebi
Ez pont azért van mert úgy érzik, hogy olcsón megúszták (bajnokok maradtak), mellette meg még pofáznak is és nem húzzák meg magukat.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.