Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 605
Tavaly kezdtem el nézni a baseballt, és az első meccsem egy Pirates - Padres volt.
Szabályokat tanulgatva nézegettem a meccset, aztán volt egy Tatis gyerek akit látva nem volt kérdés hogy én Padres drukker leszek 😀

Idénre SD is barna lett szal igazodtak hozzám 😀
P@trik
Sosem fogom megbocsátani Hahnnak, hogy azelőtt elcserélte egy már bőven leszállóágban lévő és tán 35 év körüli Shieldsért, hogy akár csak egy meccset is játszott volna a farmrendszerben.
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 619 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Tavaly kezdtem el nézni a baseballt, és az első meccsem egy Pirates - Padres volt.
Szabályokat tanulgatva nézegettem a meccset, aztán volt egy Tatis gyerek akit látva nem volt kérdés hogy én Padres drukker leszek 😀

Idénre SD is barna lett szal igazodtak hozzám 😀
több mint 4 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 376
Na mondjuk még jó is, hogy ezt a meccset nem látom.
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 420
Na most 3 meccsünkről zsinórban megint nincs stream..
Marad a csodás rádiós közvetítés.
adamfaragoo
Néhány évvel ezelőtt szokás volt néhány csapatnál (az Arizonánál biztos), hogy az alapszakasz bizonyos meccsein se volt tv.
több mint 4 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 376
Na most 3 meccsünkről zsinórban megint nincs stream..
Marad a csodás rádiós közvetítés.
több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 711 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Mennyire nehéz megtanulni az egész sport szabályait, játékát? Megvan az MLB the Show játék de nem igazán értem viszont érdekel maga a sport is és szemezgetek vele 😀
Coolearie
Annyira nem vészes. Én pár meccs megnézése után már majdnem mindent tudtam.
adamfaragoo
Igen, ha az alapokat tudod amik pl maka videójában benne vannak úgy is élvezhető mint a meccsnézés mind a játék. Vedd le a hitting difficulty-t akkor meg bele is tudsz jönni. 😊 ha meg valamit nem értesz pár meccs után valami statot vagy ilyet ami elő szokott fordulni, simán begooglizod és wikipédián vagy MLB weboldalon rajta van. Mondjuk ez egy Astros drukker véleménye ami most megfelel a közutálatnak, mert én olyan vagyok aki felugrik valamikor egy bandwagonra nem száll le róla soha többet, meg hát narancsok is (nem fideszes vagyok hanem denveres 😛), azt meg megszoktam hogy a szomszédba csörögnek a kukák amikor viszik le hajnalba a szelektív szemetet, szóval engem már az se zavar 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 376
Mennyire nehéz megtanulni az egész sport szabályait, játékát? Megvan az MLB the Show játék de nem igazán értem viszont érdekel maga a sport is és szemezgetek vele 😀
Coolearie
Annyira nem vészes. Én pár meccs megnézése után már majdnem mindent tudtam.
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 335 — Invisible man
Mennyire nehéz megtanulni az egész sport szabályait, játékát? Megvan az MLB the Show játék de nem igazán értem viszont érdekel maga a sport is és szemezgetek vele 😀
Coolearie
Nézd meg Maka videóit, aztán ha még mindig nagyon sötétben vagy akkor kérdezz és ha még úgy se érted akkor hagyd.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Mennyire nehéz megtanulni az egész sport szabályait, játékát? Megvan az MLB the Show játék de nem igazán értem viszont érdekel maga a sport is és szemezgetek vele 😀

több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 605
😍😍
 www.instagram.com/p/B9FOy62hnHt/?igshid=17drhqw9iz9so
Mikey
Már kibeszéltük mert kicsit feljebb már bent volt.
Matthew99
Egyszer nem olvasok vissza...
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 335 — Invisible man
😍😍
 www.instagram.com/p/B9FOy62hnHt/?igshid=17drhqw9iz9so
Mikey
Már kibeszéltük mert kicsit feljebb már bent volt.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 605
😍😍
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/87319539_628811974583943_122971268483911885_n.jpg?stp=c216.0.648.648a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=I1LqQfywkZoQ7kNvgHq7byd&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfAEz3sbQ6MilJGh9aqXJ9SsmNKPQyP6WeGn8z6jZvDuIA&oe=663BAF95
MLB on FOX on Instagram: "The Houston Astros have already been hit by 7 pitches this Spring."
14K likes, 526 comments - mlbonfox on February 27, 2020: "The Houston Astros have already been hit by 7 pitches this Spring.".
több mint 4 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 376
Valaki esetleg tudna segíteni?
NPB és KBO meccsekhez vannak ingyenes streamek.
Bár nem gondolom, hogy itt sokan követik ezt a két ligát. 😀
adamfaragoo
plébólra kiteszem majd. a japánok is spring trainingelnek egyelőre a vírus miatt zártkapus meccseken. a koreaiakat nem követem.
robiroboter
Király, köszi.
több mint 4 éve
robiroboter 2 012 — Let's go O's!
Valaki esetleg tudna segíteni?
NPB és KBO meccsekhez vannak ingyenes streamek.
Bár nem gondolom, hogy itt sokan követik ezt a két ligát. 😀
adamfaragoo
plébólra kiteszem majd. a japánok is spring trainingelnek egyelőre a vírus miatt zártkapus meccseken. a koreaiakat nem követem.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 4 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 376
Valaki esetleg tudna segíteni?
NPB és KBO meccsekhez vannak ingyenes streamek.
Bár nem gondolom, hogy itt sokan követik ezt a két ligát. 😀
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 420
Kezdődik 😁

 mobile.twitter.com/SportsCenter/status/1233093651686940672?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1233093651686940672&ref_url=https%3A%2F%2Fbleacherreport.com%2Fnew-york-yankees
kapitnono
Most csak úgy kíváncsiságból belehallgattam a Marlins-Astros meccs rádiós közvetítésébe, Altuve és Correa is szolid füttykoncertet kapott az 1. inningben. Pedig a spring training aztán tényleg egy álmoskás kertváros hangulatát szokta idézni.

Amikor majd áprilistól végigjárják kb. az egész USÁ-t, fognak kapni rendesen. A bronxi meccsek igazi must-see-tv 😀
Ha pedig az Astros egyébként sikeres is marad, amire van esély, az még paradox módon jót is tehet az MLB-nek a nézettség szempontjából, mert mindenki látni akarja majd, hogy ki fogja őket végre megállítani.
több mint 4 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 661 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Kár, hogy csak Spring Training 😀


adamfaragoo
Én meg azt mondom, hogy hála Istennek, hogy csak spring training 😀. A 0-6 elég szarul fest, még akkor is, ha idén valószínűleg a nagyon szar és a híg fos között fogunk ingadozni.

Let's go Bucs!

" class="embed">
több mint 4 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 376
Kár, hogy csak Spring Training 😀

több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 335 — Invisible man
Kezdődik 😁

 mobile.twitter.com/SportsCenter/status/1233093651686940672?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1233093651686940672&ref_url=https%3A%2F%2Fbleacherreport.com%2Fnew-york-yankees
kapitnono
Még csak ennyiszer? Elugrottak a többi elől? 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 041 — Lucas Scott
Kezdődik 😁

 mobile.twitter.com/SportsCenter/status/1233093651686940672?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1233093651686940672&ref_url=https%3A%2F%2Fbleacherreport.com%2Fnew-york-yankees
kapitnono
kicsúszott a kezéből, nincs itt semmi látnivaló
slowmotion
Elő fog ez még fordulni az alapszakaszban kb 100 alkalommal.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 770 — Cowboys fan
Kezdődik 😁

 mobile.twitter.com/SportsCenter/status/1233093651686940672?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1233093651686940672&ref_url=https%3A%2F%2Fbleacherreport.com%2Fnew-york-yankees
kapitnono
kicsúszott a kezéből, nincs itt semmi látnivaló
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Kezdődik 😁

 mobile.twitter.com/SportsCenter/status/1233093651686940672?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1233093651686940672&ref_url=https%3A%2F%2Fbleacherreport.com%2Fnew-york-yankees


több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 335 — Invisible man
😮
 twitter.com/espn/status/1232691290187423745


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Stanton is megsérült. Úgy látom idén is next man up lesz 😁


több mint 4 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 376
Ah, megint csak audio közvetítés lesz a meccsről.
Alapból nem vagyok egy angol zseni, plusz amilyen hülyén szoktak beszélni..
adamfaragoo
Már csak pont egy hónap a start, akkor csak lesz tv meccs is, addig valahogy még ki kell bírni 😁
kapitnono
Ja, amúgy eddig 4 meccsünkből 3 közvetítve volt ez a második ami nincs 😂
De legalább szét nézek más csapatoknál, még gondolkozom melyik meccset nézzem.

Szerkesztette: adamfaragoo