Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 881 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 7 éve
robiroboter 2 012 — Let's go O's!
Ja, és ha már labdavarázslók, íme, ahogy a legnagyobb mágus hat labdát tart öt ujjal 😀
 m.mlb.com/video/topic/6479266/v831446183/millad-kershaw-holds-six-baseballs-in-one-hand

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 7 éve
robiroboter 2 012 — Let's go O's!
Ha nem fizika lenne, nem dobta volna, hanem odavarázsolja Harry Potter meg Hermione 😀 Persze, nem mindenki képes rá, azért volt a holy molly 😀 Meg azért nézzük mi is 😀 Ettől függetlenül a gömbtestek kegyetlenül tudnak tekeredni, pláne ha baseballlabdák, amiken pedig csak öt ujjat kombinálgatnak így meg úgy meg némi lendület. Csíra Otani pl. hogy a pékbe csűri meg 100 kmh felett? A másik véglet Yu eephusa, közte a repertoár meg végtelen, és nézhetjük a szuper dobópárbajokat évek óta.

Még szerencse, hogy pont egy olyan csapatnak drukkolok, ahol nem túl gyakori az efféle vudú dobómágia, de ha ilyet látnak a srácok, kivágják a francba a varázslatot az Eutaw Streetre 😀 Kár, hogy nálunk is járt már Knucklepuck, 'szt kétszer is kiette a szemünket 😕

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 813 — Cowboys fan
Persze, más a labda, más a liga, de ugyanezzel a fizikával szórakoznak a srácok:
robiroboter
sőt, be lehetne tenni a Roberto Carlos szabadrúgást is a '97-es Konföderációs Kupáról is. de ezek láthatóan csak egy irányba csavarodnak.

mondjuk persze lenti gifen optikai csalódás van valszeg, azért tűnik imbolygónak a labda.
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 813 — Cowboys fan
Holy molly

 gfycat.com/ThatQuarrelsomeHeterodontosaurus
Jakehomer
Pirlo szabadrúgásait idéző dobás
Kampman
igen, csak ez nem gumilabda
slowmotion
A régi szép időkben a fodball-labda is bőrből volt, mégis tekergett, mert az is gömb 😉 Magnus-hatásnak hívják a jelenséget. Nem kellett volna csajozni a középiskolai fizikaórák helyett 😀 (Én is azt tettem, de azóta lett wikipédia 😀 😀 😀)
robiroboter
nem vagyok fizikus, de a logika azt mondatná, hogy ha egyfajta irányban pörög a labda, akkor a csavarodás is egy adott csigavonalon megy végbe - márpedig egy labdát nem lehet úgy eldobni, hogy a pörgés iránya megváltozzon.
na most ha megnézed a gifet, csak a P és a C között mintha egy kisebb szinuszgörbét csinálna (először jobbra kanyarodik, aztán balra). az meg szerintem nem fér össze az elmélettel.
több mint 7 éve
robiroboter 2 012 — Let's go O's!
Persze, más a labda, más a liga, de ugyanezzel a fizikával szórakoznak a srácok:

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 7 éve
robiroboter 2 012 — Let's go O's!
Holy molly

 gfycat.com/ThatQuarrelsomeHeterodontosaurus
Jakehomer
Pirlo szabadrúgásait idéző dobás
Kampman
igen, csak ez nem gumilabda
slowmotion
A régi szép időkben a fodball-labda is bőrből volt, mégis tekergett, mert az is gömb 😉 Magnus-hatásnak hívják a jelenséget. Nem kellett volna csajozni a középiskolai fizikaórák helyett 😀 (Én is azt tettem, de azóta lett wikipédia 😀 😀 😀)

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 631
Holy molly

 gfycat.com/ThatQuarrelsomeHeterodontosaurus
Jakehomer
Magától is botrány gyenge a Sox, szóval teljesen felesleges ennyire cifrázni a dolgokat.
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 813 — Cowboys fan
Holy molly

 gfycat.com/ThatQuarrelsomeHeterodontosaurus
Jakehomer
Pirlo szabadrúgásait idéző dobás
Kampman
igen, csak ez nem gumilabda
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 440
Holy molly

 gfycat.com/ThatQuarrelsomeHeterodontosaurus
Jakehomer
Pirlo szabadrúgásait idéző dobás
több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Holy molly

 gfycat.com/ThatQuarrelsomeHeterodontosaurus

Perception is reality.
több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Tessék, DBacks fanek, Shelby dominált a visszatérő meccsén.
Jakehomer
Reméljük, hogy egy erősebb csapat ellen is sikerülni fog,
Kampman
Mindig csak ezek a negatív hullámok 😊

Perception is reality.
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 631
Az ESPN oldaláról, kommentár nélkül.

Including his last game with the Padres, Shields is the first pitcher to give up seven-plus runs in four straight starts since Albie Lopez of the Rays in 2001.
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 440
Tessék, DBacks fanek, Shelby dominált a visszatérő meccsén.
Jakehomer
Reméljük, hogy egy erősebb csapat ellen is sikerülni fog,
több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Tessék, DBacks fanek, Shelby dominált a visszatérő meccsén.

Perception is reality.
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 813 — Cowboys fan
amikor a relief pitchered kapja a W-t, a harmadik inninges pályára lépése miatt... priceless
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 631
Kicsit értelmes csapatban az ember simán nyerhetne 20 meccset...
 twitter.com/CSNHayes/status/744003334055436288
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 631
...és az csak most tudatosult bennem, hogy Justin Morneau is a White Soxhoz került, igaz sérülten, és legalább öt hét mire játszhat, de ez akkor is nagyon WTF igazolás.

A FO-ban kicsit kavarodás lehet, hogy most mit kellene csinálni és merre kellene haladni, mert idehoznak két sokat látott veteránt Shields és Morneau személyében, de ugyanakkor felhívnak két (top) prospectet is megnézni hol tartanak a fejlődésben -- hát a franc se érti ezt. De az is igaz, hogy már évek óta így vagyok a csapattal. 😊
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 813 — Cowboys fan
Latos tündöklése és bukása megvolt két hónap alatt 😊
Jakehomer
Hehe,én már a szezon elején megmondtam,hogy nem érdemes nagy elvárásokat támasztani az irányába. Volt év elején egy jobb időszaka,de azért csak előjött a tavalyi Latos. Másra sem emlékszem belőle tavalyról,csak arra,hogy egész meccsen izzadt,mint egy disznó. 😀
Nelson87
és nem csak a floridai hőségben...
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 631
Latos tündöklése és bukása megvolt két hónap alatt 😊
Jakehomer
Az egész csapattal együtt. 😊

Latos és Rollins DFA, Danish és Anderson felhívva, azt mondom NA VÉGRE!
több mint 7 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Latos tündöklése és bukása megvolt két hónap alatt 😊
Jakehomer
Hehe,én már a szezon elején megmondtam,hogy nem érdemes nagy elvárásokat támasztani az irányába. Volt év elején egy jobb időszaka,de azért csak előjött a tavalyi Latos. Másra sem emlékszem belőle tavalyról,csak arra,hogy egész meccsen izzadt,mint egy disznó. 😀

Szerkesztette: Nelson87
több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Latos tündöklése és bukása megvolt két hónap alatt 😊

Perception is reality.
több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
A tavalyi drafton "jól" sikerült az első két választás (1. körben). Az egyik RHP Tommy John műtéten van túl (Walker Buehler; a Vandy elég kapós csapat), a másik meg visszament senior idényére mivel a Dodgers nem írt alá vele (Kyle Funkhouser, Louisville). Ha jól tudom őt a Giants környékezte meg.

Idén csak a 3. és 4. választás lett dobó (szintén van Vandy játékos; remélem ez már nem bukta, bár Buehler még felfejlődhet a minorban).
Első választás egy merész húzással egy HS-ből érkezett SS posztra (Gavin Lux). Hátha olyan jól beválik mint Seager, aki szintén első körben, szintén HS-ből érkezett 2012-ben.

Szerkesztette: danyly

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 7 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Végre mi is olyan játékost draftoltunk,akit a legtöbb szakértő a draft elejére várt.
Igaz,hogy a tavalyi első körösünk eddig nagyon bevált Greensboroban,de őt simán el lehetett volna hozni később is(4. körös prospectnek volt kikiáltva).
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 881 — No es importante
Louisville szempontból elég jól alakult a draft első köre 😊 (sose draftoltak még a Cards-ból eddig senkit ilyen magasan, erre idén most három ember is elvittek, az egyiket ráadásul a White Sox)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 296 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
ez a 200 milliós nyikhaj kezd belejönni, kár, hogy rajta és Bradley-n nincs értelmes kezdő pitcher
Löfli
Corbin is az.
Kampman
true, mondjuk ő elég inkonzisztens idén


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!