Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 878 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 7 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 295 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
lol
 twitter.com/ESPNStatsInfo/status/736672971998302208


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 7 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 295 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Double steal, szerintem ilyet 2-3 éve nem láttam Dbacks meccsen 😀
Löfli
Nekem rémlik jó néhány, kifejezetten jók voltunk benne, amikor megpróbáltuk.

Nem tudom mi frusztrálóbb, az hogy ellenünk a pitcher is HR-t üt, vagy hogy a tavaly ligaelit offense-ből Pollock sérült, Peralta sérült, Tomas inkonzisztens, Goldie meg szar.
Kampman
hú amit itt a meccs elején csináltak két bases loadedból 0 run, és még azon kívül is volt 1-2 inningben pár RISP, amiből nem lett semmi... legalább Goldy egyenlített... hogy aztán ismét vesztésre álljunk 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 438
Double steal, szerintem ilyet 2-3 éve nem láttam Dbacks meccsen 😀
Löfli
Nekem rémlik jó néhány, kifejezetten jók voltunk benne, amikor megpróbáltuk.

Nem tudom mi frusztrálóbb, az hogy ellenünk a pitcher is HR-t üt, vagy hogy a tavaly ligaelit offense-ből Pollock sérült, Peralta sérült, Tomas inkonzisztens, Goldie meg szar.
több mint 7 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 295 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Double steal, szerintem ilyet 2-3 éve nem láttam Dbacks meccsen 😀 de sima bázislopásra se nagyon emlékszem idén 😀 cserébe sikerült jól elbaszni

közben újabb HR-t ütött rólunk egy pitcher, idén kb huszadjára

Szerkesztette: Löfli


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 7 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 056 — Lucas Scott
Sale elbaszta a 10-0-t, szégyellheti magát.
Jakehomer
Adják el. A Yankees meg vegye meg. Aztán ott majd megtanulja hogy ilyet nem csinálunk 😀
Matthew99
Eh, negyedik embernek a rotációba valami jobbat is hozhatna a Yankees 😛
Jakehomer
Csakis bullpen...
Matthew99
így van, 6. inningre még nincs emberünk ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 337 — Invisible man
Sale elbaszta a 10-0-t, szégyellheti magát.
Jakehomer
Adják el. A Yankees meg vegye meg. Aztán ott majd megtanulja hogy ilyet nem csinálunk 😀
Matthew99
Eh, negyedik embernek a rotációba valami jobbat is hozhatna a Yankees 😛
Jakehomer
Csakis bullpen...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Sale elbaszta a 10-0-t, szégyellheti magát.
Jakehomer
Adják el. A Yankees meg vegye meg. Aztán ott majd megtanulja hogy ilyet nem csinálunk 😀
Matthew99
Eh, negyedik embernek a rotációba valami jobbat is hozhatna a Yankees 😛

Perception is reality.
több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 337 — Invisible man
Sale elbaszta a 10-0-t, szégyellheti magát.
Jakehomer
Adják el. A Yankees meg vegye meg. Aztán ott majd megtanulja hogy ilyet nem csinálunk 😀

Ezt vajon így tanítják a gyerekeknek is:
 m.mlb.com/video/v733920783 😀

Szerkesztette: Matthew99


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Sale elbaszta a 10-0-t, szégyellheti magát.

Perception is reality.
több mint 7 éve
robiroboter 2 012 — Let's go O's!
Na, Mikey, nekünk már nincs 3 millás LOOGY-nk 😀 Matusz is mekkora blöff lett a top prospectből. Bár neki legalább az arcára van írva, hogy kevés a komoly játékhoz.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 7 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Nem volt valami meggyőző nekem a M's ezeken a meccseken, persze ellenünk ez is elég
Jakehomer
Nem is voltunk. 😊 Ha valaki azt mondja, hogy 5/34-es RISP ütéssel sweepelünk, nehezen hiszem el.

Mondjuk ez egész éves probléma, ez a .227 (w/ RISP) vélhetően feljebb emelkedik, más kérdés, hogy run diffben így is másodikok vagyunk az AL-ben. 😊

Másik aggasztó probléma:

8-11 otthon, 18-7 idegenben.

Épülhet power vagy contact lineup, a Safeco-ban semmi nem jó. 😀

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 789 — Cowboys fan
...persze a megoldás az lenne, ha Kershaw megint csinálna egy CG-t, csakhát azért a kerítés nem mindig van kolbászból...
slowmotion
hát, mégis kolbászból volt a kerítés. de azért most már illene Kershaw-nak odafigyelnie, mert a 22.00-s K/BB mutatóját lerontotta 19.00-ra. abszurdum!

szerk: na, a Giantsnak meg még szerencséje is van, ellenük persze balfaszkodik a Padres védelme.

Szerkesztette: slowmotion
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 789 — Cowboys fan
Mmeg Ryu is felépülhetne már.danyly
Ryu... néha úgy tűnik, a felépülése hosszabb ideig tart, mint egy teljes Tommy John rehab...
több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
17 csodálatos inning. Puig bepirított a végén.
danyly
mondjuk egész komoly, hogy a Padrest, akit a Giants kisöpört, három meccs alatt egyszer sikerült legyőzni, és azt is lényegében egy negyedik meccsen.
valahol ez is mutatja, hogy most gödörben van a csapat.
slowmotion
Nem probléma, megyünk javítani a mérlegeteket 😊
Jakehomer
szerintem keményen harc lesz a minél több L-ért 😊
(egyébként a tbla-n már azt taglalta az egyik szerző, hogy ez a két meccsnyi egy meccs elhasználta a bullpent és a rotációt, és milyen machinációkkal lehetne a csütörtökön AAA-be leküldött dobót visszahívni 10 napon belül, stb stb. persze a megoldás az lenne, ha Kershaw megint csinálna egy CG-t, csakhát azért a kerítés nem mindig van kolbászból.)
slowmotion
Mmeg Ryu is felépülhetne már.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 789 — Cowboys fan
17 csodálatos inning. Puig bepirított a végén.
danyly
mondjuk egész komoly, hogy a Padrest, akit a Giants kisöpört, három meccs alatt egyszer sikerült legyőzni, és azt is lényegében egy negyedik meccsen.
valahol ez is mutatja, hogy most gödörben van a csapat.
slowmotion
Nem probléma, megyünk javítani a mérlegeteket 😊
Jakehomer
szerintem keményen harc lesz a minél több L-ért 😊
(egyébként a tbla-n már azt taglalta az egyik szerző, hogy ez a két meccsnyi egy meccs elhasználta a bullpent és a rotációt, és milyen machinációkkal lehetne a csütörtökön AAA-be leküldött dobót visszahívni 10 napon belül, stb stb. persze a megoldás az lenne, ha Kershaw megint csinálna egy CG-t, csakhát azért a kerítés nem mindig van kolbászból.)
több mint 7 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 295 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Jó ez a Bucs - Rockies meccs, vogelsongot kiütik, a home plate umpire megvakul, mi lesz a következő, eltörik a ball boy lába?


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Az megvolt, hogy a múltkor teli bázisoknál sikerült sorozatban négy ütőt sétáltatnunk? MLB rekordbeállítás 😊
Jakehomer
Amíg nem láttam, nem hittem el, de ellenetek tényleg nincs vége a meccsnek a 27. outig, akármennyivel is vezettek.

Since Mariners started season at 2-6, they have 24-11 (.686) record. Over same span, mighty Cubs are 23-12 (.657).
Maka
Pedig Hoover már nincs is a 25-ös keretben...

Nem volt valami meggyőző nekem a M's ezeken a meccseken, persze ellenünk ez is elég

Perception is reality.
több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
17 csodálatos inning. Puig bepirított a végén.
danyly
mondjuk egész komoly, hogy a Padrest, akit a Giants kisöpört, három meccs alatt egyszer sikerült legyőzni, és azt is lényegében egy negyedik meccsen.
valahol ez is mutatja, hogy most gödörben van a csapat.
slowmotion
Nem probléma, megyünk javítani a mérlegeteket 😊

Perception is reality.
több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
17 csodálatos inning. Puig bepirított a végén.
danyly
mondjuk egész komoly, hogy a Padrest, akit a Giants kisöpört, három meccs alatt egyszer sikerült legyőzni, és azt is lényegében egy negyedik meccsen.
valahol ez is mutatja, hogy most gödörben van a csapat.
slowmotion
Van hová fejlődni az biztos.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 789 — Cowboys fan
17 csodálatos inning. Puig bepirított a végén.
danyly
mondjuk egész komoly, hogy a Padrest, akit a Giants kisöpört, három meccs alatt egyszer sikerült legyőzni, és azt is lényegében egy negyedik meccsen.
valahol ez is mutatja, hogy most gödörben van a csapat.
több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
17 csodálatos inning. Puig bepirított a végén.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 7 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Az megvolt, hogy a múltkor teli bázisoknál sikerült sorozatban négy ütőt sétáltatnunk? MLB rekordbeállítás 😊
Jakehomer
Amíg nem láttam, nem hittem el, de ellenetek tényleg nincs vége a meccsnek a 27. outig, akármennyivel is vezettek.

Since Mariners started season at 2-6, they have 24-11 (.686) record. Over same span, mighty Cubs are 23-12 (.657).

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 7 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Zsinórban 5 (idegenbeli) W, ha ezt valaki csak meséli, el sem hiszem.
Kezdjük végre nem egy totális csődtömeg csapat benyomását kelteni.

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 438
2013 óta először nyertünk a Cardinals ellen idegenben, de azért az utolsó inningben mindent megtettünk, hogy ne sikerüljön 😀
több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Hoppá: Lincecum is átreppent Anaheimbe? Már nincs nagy értéke, úgy tűnik.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.