Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 935 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 484
Őrült utolsó napra van kilátás, főleg az AL wild card helyek tekintetében. Lehet, hogy be kell pótolni azt az elmaradt Tigers-Indians meccset is, plusz még egy 163. meccs lehetősége is benne van a wild card meccsek előtt.

Sajnos a a D-Backs idén is csak a szép búcsúért hajt.
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 695
Kíváncsian várom, a negyedik egymás utáni .500 alatti szezon után végre kivágja-e Hahn Venturát. A türelemnek és lojalitásnak is vannak határai.
Mikey
Nincs szerencséd:  mlb.nbcsports.com/2016/09/28/report-white-sox-will-offer-robin-ventura-a-new-contract-if-he-wants-to-return/
robiroboter
Erre mondjon nekem valaki egyetlen elfogadható érvet. Érthetetlen számomra.
Mikey
pedig a USA Today-ben is már kész tényként kezelték Ventura kirúgását...
baggio
A pláne az, hogy nem is kellene kirúgni, mivel lejár a szerződése.
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 935 — No es importante
Kíváncsian várom, a negyedik egymás utáni .500 alatti szezon után végre kivágja-e Hahn Venturát. A türelemnek és lojalitásnak is vannak határai.
Mikey
Nincs szerencséd:  mlb.nbcsports.com/2016/09/28/report-white-sox-will-offer-robin-ventura-a-new-contract-if-he-wants-to-return/
robiroboter
Erre mondjon nekem valaki egyetlen elfogadható érvet. Érthetetlen számomra.
Mikey
pedig a USA Today-ben is már kész tényként kezelték Ventura kirúgását...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 695
Kíváncsian várom, a negyedik egymás utáni .500 alatti szezon után végre kivágja-e Hahn Venturát. A türelemnek és lojalitásnak is vannak határai.
Mikey
Nincs szerencséd:  mlb.nbcsports.com/2016/09/28/report-white-sox-will-offer-robin-ventura-a-new-contract-if-he-wants-to-return/
robiroboter
Erre mondjon nekem valaki egyetlen elfogadható érvet. Érthetetlen számomra.
több mint 7 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 334 — dart@freestart.hu
 streamable.com/xq35
Jakehomer
A legszebb pillanat,amit valaha baseball meccsen láttam. Ebben minden benne volt.
Nelson87
Óriási respect. Megkönnyeztem...

Do your job
több mint 7 éve
robiroboter 2 017 — Let's go O's!
Kíváncsian várom, a negyedik egymás utáni .500 alatti szezon után végre kivágja-e Hahn Venturát. A türelemnek és lojalitásnak is vannak határai.
Mikey
Nincs szerencséd:  mlb.nbcsports.com/2016/09/28/report-white-sox-will-offer-robin-ventura-a-new-contract-if-he-wants-to-return/

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 7 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
 streamable.com/xq35
Jakehomer
A legszebb pillanat,amit valaha baseball meccsen láttam. Ebben minden benne volt.
több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan

Perception is reality.
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 413 — #NoStress
Alapvetően a youtube tele van ilyen Darwin-díjas ötletekkel különböző fail-videók formájában. Csak ritka, amikor ennyire balul sül el a dolog ennyire ismert emberrel.
Sobri Jóska
Mivel néhány tudományos elmélet szerint végtelen számú univerzum létezik, egynémelyikben még ma is szórni fogja a K-kat. Ha mázlid van, azokban valóban frankó bézból-drukker leszel… "Did you catch that?"
robiroboter
Azokban lehet én vagyok agyhalott, és épp most mászok ki egy repülőgép szárnyára biztosítókötél nélkül. 😉

több mint 7 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Én még mindig nem bírom felfogni,Marlins szurkolóként teljesen olyan érzésem van,mintha valami közeli rokont vesztettem volna el.

Nyilván nem jó ötlet az éjszakai hajókázás(ahol kiderült,hogy nem ő vezette a csónakot),de aki látta már Josét a dugoutban mosolyogni,integetni az édesanyjának,nagymamájának,annak egy rossz szava nem lehet rá. Rengeteg szép jelenet van,amire emlékezhetünk vele kapcsolatban,ítélkezés helyett inkább tegyük ezt.



Szerkesztette: Nelson87
több mint 7 éve
robiroboter 2 017 — Let's go O's!
Alapvetően a youtube tele van ilyen Darwin-díjas ötletekkel különböző fail-videók formájában. Csak ritka, amikor ennyire balul sül el a dolog ennyire ismert emberrel.
Sobri Jóska
Mivel néhány tudományos elmélet szerint végtelen számú univerzum létezik, egynémelyikben még ma is szórni fogja a K-kat. Ha mázlid van, azokban valóban frankó bézból-drukker leszel… "Did you catch that?"

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 413 — #NoStress
Kurvaélet, csak most olvasom. Generációja egyik, ha nem a legjobb dobója lehetett volna.
Kampman
A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai.
Ő a fizikai részre fókuszált...
Sobri Jóska
engem kicsit arra a baltimore-i cornerback gyerekre emlékeztet, aki úgy gondolta a nyáron, hogy kiváló ötlet szürkületben, krosszmotorral, világítás nélkül, bukósisak nélkül csapatni. aha...
slowmotion
Alapvetően a youtube tele van ilyen Darwin-díjas ötletekkel különböző fail-videók formájában. Csak ritka, amikor ennyire balul sül el a dolog ennyire ismert emberrel.

több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 924 — Cowboys fan
Kurvaélet, csak most olvasom. Generációja egyik, ha nem a legjobb dobója lehetett volna.
Kampman
A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai.
Ő a fizikai részre fókuszált...
Sobri Jóska
engem kicsit arra a baltimore-i cornerback gyerekre emlékeztet, aki úgy gondolta a nyáron, hogy kiváló ötlet szürkületben, krosszmotorral, világítás nélkül, bukósisak nélkül csapatni. aha...
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 413 — #NoStress
Kurvaélet, csak most olvasom. Generációja egyik, ha nem a legjobb dobója lehetett volna.
Kampman
A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai.
Ő a fizikai részre fókuszált...

több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 484
Kurvaélet, csak most olvasom. Generációja egyik, ha nem a legjobb dobója lehetett volna.
több mint 7 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 672 — Illegális gyakorló
Véletlen találtam.
Made in Japan!
 tn.new.fishki.net/26/upload/post/201403/14/1251384/LRTnWgy.jpg
gaben
Azok csak modell házak elvileg, de valóban látványos.

több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 695
OMG... RIP Fernandez
 www.espn.com/mlb/story/_/id/17632541/miami-marlins-ace-jose-fernandez-dies-boating-accident?ex_cid=espnfb
Tito05
Na ne, ez azért hihetetlen.
több mint 7 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Teljesen lesújtott. Nem térek magamhoz. Öt napja rakta ki a terhes feleségét.  www.instagram.com/p/BKkAGyzAY68/?taken-by=jofez16

Hug your loved ones, folks.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Azt a kurva élet
Nem volt jó ötlet az éjszakai motorcsónakozás...

Perception is reality.
több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Pont most olvastam én is. Kiváló fiatal tehetség ment el.
R.I.P.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 924 — Cowboys fan
OMG... RIP Fernandez
 www.espn.com/mlb/story/_/id/17632541/miami-marlins-ace-jose-fernandez-dies-boating-accident?ex_cid=espnfb
Tito05
anyám... az ember ilyenkor gondolkozik el, hogy néha eszetlenül tehetséges sportolók iszonyatosan értelmetlenül mennek el.
nyugodjon.
több mint 7 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 317 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
OMG... RIP Fernandez
 www.espn.com/mlb/story/_/id/17632541/miami-marlins-ace-jose-fernandez-dies-boating-accident?ex_cid=espnfb
Tito05
hihetetlen 😕 RIP


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 7 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
OMG... RIP Fernandez
 www.espn.com/mlb/story/_/id/17632541/miami-marlins-ace-jose-fernandez-dies-boating-accident?ex_cid=espnfb
Tito05
Valaki mondja,hogy csak valami rosszat álmodom.
több mint 7 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 615 — Bears fan, Giants szimpatizáns
OMG... RIP Fernandez
https://a3.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2016%2F0925%2Fr130638_1296x729_16-9.jpg
Marlins ace Fernandez dies in boating accident
Marlins right-hander Jose Fernandez, 24, was one of three men killed when a boat overturned in Florida early Sunday. Speed is suspected to be a factor in the accident.
több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 903 — Deion Sanders for president!
Véletlen találtam.
Made in Japan!
 tn.new.fishki.net/26/upload/post/201403/14/1251384/LRTnWgy.jpg

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "