Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
Ez volt a legtöbb, amit Toddfatherért kapni lehetett? Még a rebuildet is szarul csinálja a FO.

Perception is reality.
több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Todd Frazier meg a White Soxba került egy 3 csapatos trade keretében.  www.cbssports.com/mlb/eye-on-baseball/25416020/white-sox-land-todd-frazier-in-three-way-trade-with-dodgers-reds
több mint 8 éve
Attila99 Chicago Bears 136 — Windy City forever
Jason Heyward aláírt a Cubs-hoz!

Bears, Cubs, Bulls, Blackhawks, Fire, Sky, Red Stars - GO CHICAGO!!!
GGMU!!!
F1: Manor fan, IndyCar: Max Chilton and Alex Rossi fan
NASCAR: Danica Patrick fan, Formula 3.5 V8: Beitske Visser fan
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 644 — Cowboys fan
Cueto -> Frisco
megnyugodtam, hogy az egyik kedvenc játékosomat nem kell gyűlölnöm, mert a BoSoxban játszik 😀 (állítólag nagyon oda akart menni) de a black&orange mindenkinek jobban áll 😀
robiroboter
Bostonba akart menni de szóltak neki, hogy a Giants lesz a bajnok menetrend szerint.
Shawn84
#hónapvicce
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
Cueto -> Frisco
megnyugodtam, hogy az egyik kedvenc játékosomat nem kell gyűlölnöm, mert a BoSoxban játszik 😀 (állítólag nagyon oda akart menni) de a black&orange mindenkinek jobban áll 😀
robiroboter
Bostonba akart menni de szóltak neki, hogy a Giants lesz a bajnok menetrend szerint.
Shawn84
Vagy annyira utálja a Giantset, hogy direkt betlizik majd azért a cirka 130 millióért.

Perception is reality.
több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Cueto -> Frisco
megnyugodtam, hogy az egyik kedvenc játékosomat nem kell gyűlölnöm, mert a BoSoxban játszik 😀 (állítólag nagyon oda akart menni) de a black&orange mindenkinek jobban áll 😀
robiroboter
Bostonba akart menni de szóltak neki, hogy a Giants lesz a bajnok menetrend szerint.
több mint 8 éve
robiroboter 2 005 — Let's go O's!
Cueto -> Frisco
megnyugodtam, hogy az egyik kedvenc játékosomat nem kell gyűlölnöm, mert a BoSoxban játszik 😀 (állítólag nagyon oda akart menni) de a black&orange mindenkinek jobban áll 😀

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 8 éve
Attila99 Chicago Bears 136 — Windy City forever
Chicago Cubs current projected lineup for 2016:
1B Rizzo
2B Zobrist
SS Russell
3B Bryant
OF Schwarber
OF Heyward
OF Soler
C Montero

Elég jól néz ki.
Shawn84
Ez tényleg jónak tűnik, ezt én el tudnám így fogadni 2016-ra.

Bears, Cubs, Bulls, Blackhawks, Fire, Sky, Red Stars - GO CHICAGO!!!
GGMU!!!
F1: Manor fan, IndyCar: Max Chilton and Alex Rossi fan
NASCAR: Danica Patrick fan, Formula 3.5 V8: Beitske Visser fan
több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Kár, hogy nem tavaly ment el egy ilyen csomagért Shelby 😊

Állítólag ma már eldőlhet Heyward sorsa. Nem tudom minek örüljek. Kedvelem, nagyon jó és hasznos játékos, de kb. 10/200+ az nagyon sok. Ha a Cubs csak az árát felverni licitál (félszívvel), az is rossz, de ha odakerül végül, az is. Akkor már inkább Angels.
thebirdsonthebat
#Cubs have agreed to terms with Jason Heyward, multiple sources say, and are not done yet. They are trying to trade for a starting pitcher.

Epstein és Hoyer ötösbe kapcsolta a Cadillacet.
Shawn84
LOL @ Cards fans

 twitter.com/BestFansStLouis
Jakehomer
Hehe. Mindig jó ilyet cards szurkolóktól olvasni 😊

Úgy hírlik a szerződés 8 éves és 185 millió. Az nem tűnik vészesnek.


Chicago Cubs current projected lineup for 2016:
1B Rizzo
2B Zobrist
SS Russell
3B Bryant
OF Schwarber
OF Heyward
OF Soler
C Montero

Elég jól néz ki.

Szerkesztette: Shawn84
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
Kár, hogy nem tavaly ment el egy ilyen csomagért Shelby 😊

Állítólag ma már eldőlhet Heyward sorsa. Nem tudom minek örüljek. Kedvelem, nagyon jó és hasznos játékos, de kb. 10/200+ az nagyon sok. Ha a Cubs csak az árát felverni licitál (félszívvel), az is rossz, de ha odakerül végül, az is. Akkor már inkább Angels.
thebirdsonthebat
#Cubs have agreed to terms with Jason Heyward, multiple sources say, and are not done yet. They are trying to trade for a starting pitcher.

Epstein és Hoyer ötösbe kapcsolta a Cadillacet.
Shawn84
LOL @ Cards fans

 twitter.com/BestFansStLouis

Perception is reality.
több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Kár, hogy nem tavaly ment el egy ilyen csomagért Shelby 😊

Állítólag ma már eldőlhet Heyward sorsa. Nem tudom minek örüljek. Kedvelem, nagyon jó és hasznos játékos, de kb. 10/200+ az nagyon sok. Ha a Cubs csak az árát felverni licitál (félszívvel), az is rossz, de ha odakerül végül, az is. Akkor már inkább Angels.
thebirdsonthebat
#Cubs have agreed to terms with Jason Heyward, multiple sources say, and are not done yet. They are trying to trade for a starting pitcher.

Epstein és Hoyer ötösbe kapcsolta a Cadillacet.
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 303
Tipikus DBacks, all in mennek, egyszer már bejött.
Jakehomer
Aztán pár évre rá majdnem csődbe ment a csapat 😀 Persze, ahogy az amerikai kommentelők egy része írta: ha sikerül addig 1-2 WS-t nyerni, akkor megéri.
több mint 8 éve
thebirdsonthebat 4
Kár, hogy nem tavaly ment el egy ilyen csomagért Shelby 😊

Állítólag ma már eldőlhet Heyward sorsa. Nem tudom minek örüljek. Kedvelem, nagyon jó és hasznos játékos, de kb. 10/200+ az nagyon sok. Ha a Cubs csak az árát felverni licitál (félszívvel), az is rossz, de ha odakerül végül, az is. Akkor már inkább Angels.
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
Biztos hogy nem PO aspiráns csapat. Még Greinkével sem.
danyly
szerintem meg de. bírom ezeket a velős érveléseidet.

már tavaly sem hiányzott sok a PO-hoz, az offense az egyik legjobb volt a ligában, a védelemben meg nem voltak hatalmas lyukak. egyértelmű, hogy a starting pitchinget kellett erősíteni, majd kiderül, hogy megérte-e ennyiért
Löfli
Direkt érvelek így, hogy kicsit gondolkozóba essenek az emberek ill. egyéb véleményeket osszanak meg.
A tisztánlátás végett: azért hallottam már az MBL-ről.
danyly
De azt azért vágod, hogy nem érveltél egyáltalán semmivel?

A DBacksnél nem a playoff a cél, hanem a bajnoki cím.
Jakehomer
Vártam már a beleszólást. Azt vágod hogy igen, csak nem tudsz olvasni a sorok között. Bár rövidke és nehéz észrevenni. 😊

A második mondat meg kész vicc.
danyly
Sajnos fel kell világosítsalak, hogy az nem érvelés, hogy "még Greinkével sem". Ez egy állítás, érveket kérünk. Olyan, hogy sorok közötti érvelés pedig nem létezik.

Lehet, hogy vicc, de az a cél - mi a faszért adnák el a farmot meg költenének annyi pénzt Greinkére? Tipikus DBacks, all in mennek, egyszer már bejött.

Perception is reality.
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Biztos hogy nem PO aspiráns csapat. Még Greinkével sem.
danyly
szerintem meg de. bírom ezeket a velős érveléseidet.

már tavaly sem hiányzott sok a PO-hoz, az offense az egyik legjobb volt a ligában, a védelemben meg nem voltak hatalmas lyukak. egyértelmű, hogy a starting pitchinget kellett erősíteni, majd kiderül, hogy megérte-e ennyiért
Löfli
Direkt érvelek így, hogy kicsit gondolkozóba essenek az emberek ill. egyéb véleményeket osszanak meg.
A tisztánlátás végett: azért hallottam már az MBL-ről.
danyly
De azt azért vágod, hogy nem érveltél egyáltalán semmivel?

A DBacksnél nem a playoff a cél, hanem a bajnoki cím.
Jakehomer
Vártam már a beleszólást. Azt vágod hogy igen, csak nem tudsz olvasni a sorok között. Bár rövidke és nehéz észrevenni. 😊

A második mondat meg kész vicc.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
Biztos hogy nem PO aspiráns csapat. Még Greinkével sem.
danyly
szerintem meg de. bírom ezeket a velős érveléseidet.

már tavaly sem hiányzott sok a PO-hoz, az offense az egyik legjobb volt a ligában, a védelemben meg nem voltak hatalmas lyukak. egyértelmű, hogy a starting pitchinget kellett erősíteni, majd kiderül, hogy megérte-e ennyiért
Löfli
Direkt érvelek így, hogy kicsit gondolkozóba essenek az emberek ill. egyéb véleményeket osszanak meg.
A tisztánlátás végett: azért hallottam már az MBL-ről.
danyly
De azt azért vágod, hogy nem érveltél egyáltalán semmivel?

A DBacksnél nem a playoff a cél, hanem a bajnoki cím.

Perception is reality.
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Biztos hogy nem PO aspiráns csapat. Még Greinkével sem.
danyly
szerintem meg de. bírom ezeket a velős érveléseidet.

már tavaly sem hiányzott sok a PO-hoz, az offense az egyik legjobb volt a ligában, a védelemben meg nem voltak hatalmas lyukak. egyértelmű, hogy a starting pitchinget kellett erősíteni, majd kiderül, hogy megérte-e ennyiért
Löfli
Direkt érvelek így, hogy kicsit gondolkozóba essenek az emberek ill. egyéb véleményeket osszanak meg.
A tisztánlátás végett: azért hallottam már az MBL-ről.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 249 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Biztos hogy nem PO aspiráns csapat. Még Greinkével sem.
danyly
szerintem meg de. bírom ezeket a velős érveléseidet.

már tavaly sem hiányzott sok a PO-hoz *, az offense az egyik legjobb volt a ligában, a védelemben meg nem voltak hatalmas lyukak. egyértelmű, hogy a starting pitchinget kellett erősíteni, majd kiderül, hogy megérte-e ennyiért
Löfli
* nem sok = 13 győzelem. azért az talán már pont nem a "nem sok" kategória
slowmotion
nem győzelmek tekintetében értettem, hanem, hogy kevés hiányzó láncszem volt a csapatban, most elvileg azok is meglettek.


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 644 — Cowboys fan
Biztos hogy nem PO aspiráns csapat. Még Greinkével sem.
danyly
szerintem meg de. bírom ezeket a velős érveléseidet.

már tavaly sem hiányzott sok a PO-hoz *, az offense az egyik legjobb volt a ligában, a védelemben meg nem voltak hatalmas lyukak. egyértelmű, hogy a starting pitchinget kellett erősíteni, majd kiderül, hogy megérte-e ennyiért
Löfli
* nem sok = 13 győzelem. azért az talán már pont nem a "nem sok" kategória
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 249 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Biztos hogy nem PO aspiráns csapat. Még Greinkével sem.
danyly
szerintem meg de. bírom ezeket a velős érveléseidet.

már tavaly sem hiányzott sok a PO-hoz, az offense az egyik legjobb volt a ligában, a védelemben meg nem voltak hatalmas lyukak. egyértelmű, hogy a starting pitchinget kellett erősíteni, majd kiderül, hogy megérte-e ennyiért


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Biztos hogy nem PO aspiráns csapat. Még Greinkével sem.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 535
A White Soxnak pedig hosszú idő után potens 3B-je lehet, Brett Lawrie érkezett Oaklandből két minor ligás dobóért cserébe. Stay healthy, Brett!
több mint 8 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
D-backs fanként mondom, Greinkét nem szeretem, és túl drága is volt, Miller nem rossz, de annyit nem ér, mint amennyit adtak érte, Inciarte szép jövő előtt állt (és áll még most is csak máshol), Yasmany Tomas továbbra sem tud védekezni, pedig sajnos kelleni fog neki, különben Jose Fernandeznek sokkal-sokkal jobban örültem volna, aki őt meg tudja szerezni, az jól fog járni, szerintem legalábbis, mindenesetre így a fiatal Arizona képes lehet a playoffra.
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
Mondjuk ezek után kínos lesz playoffba se jutni a'la Padres 😊

Perception is reality.
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 249 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Közben a miénk Greinke. 6 év, 206 millió
A pitching staff-et mindenképpen erősíteni kellett, de ez talán egy kicsit drága
Kampman
Ha már Greinke drága volt, akkor ne nézd meg, hogy mennyi mindent adtak Shelby Millerért. 😊
Csifu
atyagatya. hát akkor irány a PO, csak nehogy nagy koppanás legyen


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!