Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 866 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 8 éve
Attila99 Chicago Bears 136 — Windy City forever
New York-iakra már a nyitónapon lesújtott az időjárás.
De a Cleveland sem úszta meg.

Szerkesztette: Attila99

Bears, Cubs, Bulls, Blackhawks, Fire, Sky, Red Stars - GO CHICAGO!!!
GGMU!!!
F1: Manor fan, IndyCar: Max Chilton and Alex Rossi fan
NASCAR: Danica Patrick fan, Formula 3.5 V8: Beitske Visser fan
több mint 8 éve
Attila99 Chicago Bears 136 — Windy City forever
😊
 www.mlb.com/images/4/8/2/170090482/040116_bryant_med_res_nl64df1j.gif?partnerId=as_chc_20160403_60086436&adbid=10153887846250659&adbpl=fb&adbpr=30530605658

Bears, Cubs, Bulls, Blackhawks, Fire, Sky, Red Stars - GO CHICAGO!!!
GGMU!!!
F1: Manor fan, IndyCar: Max Chilton and Alex Rossi fan
NASCAR: Danica Patrick fan, Formula 3.5 V8: Beitske Visser fan
több mint 8 éve
robiroboter 2 012 — Let's go O's!
Mire számítsunk, ha az év első RBI-ja egy kezdődobóé? 😀 (Liriano karrier 11-je.)

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 413
Mondjuk tök felesleges a nagy várakozás, páros év van, úgyis a Giants nyer 😀
több mint 8 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Az igazi opening day holnap lesz 😊
Jakehomer
Nekem szerda éjjelig kell várnom a Marlins Opening Dayre,de valamiért a mait ugyanúgy várom.
A lényeg,hogy tétre menő baseball legyen,mert ahogy lenni szokott,már a tököm tele volt a Spring Traininggel. 😀
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Az igazi opening day holnap lesz 😊

Perception is reality.
több mint 8 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Ez is eljött,az első félév legfontosabb napja(a második félévet az NFL szezonnyitó viszi)! :- )

,,Excited and anxious I await my dream
To escape, applaud And embrace my team
Opening day I always can trust
It’s just for this high That I crazily lust" Robert De Niro,The Fan
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 413
közben Tanaka nemváltoztató műtét miatt kihagyja a szezont egy forrás szerint | nézz rá a naptárra 😊 |
csebi
A Cubs pedig a szezon legnagyobb esélyese...... | oh wait 😀 |
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 599
Kiváncsian várom, mikor telik ki Robin Ventura ideje az újabb várhatóan roppant sikeres szezonunk során ;P
robiroboter
Részemről így. 😊
több mint 8 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 037 — Lucas Scott
közben Tanaka nemváltoztató műtét miatt kihagyja a szezont egy forrás szerint | nézz rá a naptárra 😊 |

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 8 éve
robiroboter 2 012 — Let's go O's!
Kiváncsian várom, mikor telik ki Dan Duke GM ideje az újabb roppant sikeres holtszezonunk után ;P

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 750 — Cowboys fan
Ethier sípcsonttörés, nyár közepéig pihi.
juhééé!
slowmotion
Nem probléma, Jay Bruce eladó 😊
Jakehomer
tényleg nem az, Van Slyke meg Crawford megoldja valahogy. de akkor is...
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Ethier sípcsonttörés, nyár közepéig pihi.
juhééé!
slowmotion
Erős idénykezdés. 😕

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Ethier sípcsonttörés, nyár közepéig pihi.
juhééé!
slowmotion
Nem probléma, Jay Bruce eladó 😊

Perception is reality.
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 750 — Cowboys fan
Ethier sípcsonttörés, nyár közepéig pihi.
juhééé!
több mint 8 éve
robiroboter 2 012 — Let's go O's!
Kicsit olybá tűnik a dolog, hogy LaRochenak nem akarózott csak úgy szögre akasztani a kesztyűt, de ez a hiszti, amit kirobbantott, na, az úgy hiányzott Dél-Chicagóban, mint üveges tótnak a hanyattesés. Sale is amiket nyilatkozgat (a VP HAZUDIK), dzsís. És mindezt amiatt, hogy egy 14 éves gyerek nem lóghat ÁLLANDÓAN a klubházban. Vazze, egy 14 éves gyereknek ISKOLÁBAN a helye. El nem tudjuk képzelni, mennyire földhözragadtak az amerikai fundamentalista keresztyének, meg a nagyon félremagyarázott személyes szabadságeszményeik. Iskola, vaze, iskola, na pont az ilyenek miatt kötelező.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 750 — Cowboys fan
Koránt sem tökéletes döntés és lehet csak nagyzolás. Viszont a fiam okán nekem is lemegy a redőny, úgyhogy én ebből a szemszögből nézem.
gaben
általában nálam is, de itt szerintem a zigazgatónak van igaza. különben sem azt mondta, hogy ne menjen a gyerek, csak hogy ésszerű határok között. *
nem attól jó apa valaki, hogy mindent megenged a gyerekének, hanem ha értelmesen jelöli ki a határokat és azon belül segíti a gyerek lehető legjobb fejlődését.

persze ha az vagyon megírva, hogy a gyerek mindenképpen az MLB-ben fogja szarrá keresni magát, akkor jó - mert megtanul bézbólozni, csajozni meg bagót rágni, viszont hülye lesz minden természet- és bölcsésztudományhoz, de legalább nem lesznek vele egykorú barátai.

szóval nincs baj, ha a gyerek stabil ligajátékos lesz - de minden más esetben esetleg ez a rosszabbik út.

* kicsit arra emlékeztet a dolog, hogy a munkahelyünkön vannak gyümölcsnapok, amikor a cég beszerez almát-körtét-minden szart, és a recepcióról ingyér' vihetsz magadnak. na valami ismeretlen ok folytán egy idő után beleírták a köremailbe, hogy mindenki lehetőleg csak egy gyümölcsöt vigyen. attól, hogy meg van engedve valami, attól még nem kell átesni a ló túloldalára.
több mint 8 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 863 — Deion Sanders for president!
Koránt sem tökéletes döntés és lehet csak nagyzolás. Viszont a fiam okán nekem is lemegy a redőny, úgyhogy én ebből a szemszögből nézem.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 8 éve
robiroboter 2 012 — Let's go O's!
CWS VP Ken Williams álláspontja:
 www.facebook.com/kenrosenthalsports/posts/995697430495988

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 599
mondjuk a tavalyi .207-es átlaga okán én tapsoltam mikor olvastam hogy visszavonul.
több mint 8 éve
robiroboter 2 012 — Let's go O's!
13 millió dollár hátrahagyását nem nevezném megfontolt és bölcs döntésnek, de valszeg a ChiSox VP nagyon nem a megfelelő hangsúllyal vetette fel a problémát. Nem véletlenül nem küldte még el a klub a ligának LaRoche aláírt visszavonulási papírjait, nincs itt még minden híd felégetve, de azért már a komplett sajtó fel lett trombitálva.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 750 — Cowboys fan
Egy kis közelítés: a kiscsávó klubházakban nőtt fel, és a fundmentalista apja szerint ott több dolgot tanul, mint iskolákban. Nem mellesleg elkényeztett, de jó gyerek, aki több hírességet ismer, mint korabelit.

 news.nationalpost.com/sports/mlb/family-was-always-more-important-than-baseball-to-chicago-white-soxs-adam-laroche
 www.romper.com/p/who-is-adam-laroches-son-drakes-dad-chose-him-over-his-baseball-career-7324
 heavy.com/news/2016/03/adam-laroche-son-drake-retire-ken-williams-comments-family-wife-jenn-daughter-montana/
robiroboter
persze. de LaRoche most a hős mártír, aki a gyereke érdekében visszavonult, vagy a hisztiző fürdőskurva, aki a csúnya igazgató bácsi miatt bevágta a durcit, és visszavonult?
több mint 8 éve
robiroboter 2 012 — Let's go O's!
Egy kis közelítés: a kiscsávó klubházakban nőtt fel, és a fundmentalista apja szerint ott több dolgot tanul, mint iskolákban. Nem mellesleg elkényeztett, de jó gyerek, aki több hírességet ismer, mint korabelit.

 news.nationalpost.com/sports/mlb/family-was-always-more-important-than-baseball-to-chicago-white-soxs-adam-laroche
 www.romper.com/p/who-is-adam-laroches-son-drakes-dad-chose-him-over-his-baseball-career-7324
 heavy.com/news/2016/03/adam-laroche-son-drake-retire-ken-williams-comments-family-wife-jenn-daughter-montana/

Szerkesztette: robiroboter

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 750 — Cowboys fan
 espn.go.com/mlb/story/_/id/14989265/adam-laroche-retired-chicago-white-sox-asked-dial-back-son-clubhouse
Respect!!!
gaben
nekem nem teljesen tiszta, hogy kinek és miért is kellene a riszpekt. nem is igazán kerek a történet.
több mint 8 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 863 — Deion Sanders for president!
 espn.go.com/mlb/story/_/id/14989265/adam-laroche-retired-chicago-white-sox-asked-dial-back-son-clubhouse
Respect!!!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "