Boltok, Üzletek
24 feliratkozó
több mint 3 éve
YoungZeeZee
9 827
skacok,130 dollar ertekben rendelnek az usabol+ shipping fee kb 14 dodo.
mennyi + koltsegem lehet meg?
ezt talaltam, elvileg 150 eur ig nincs extra ktg
www.sneakerbox.hu/2021/01/31/mennyi-lesz-a-vam-es-afa-ha-eu-n-kivulrol-rendelsz/
több mint 3 éve
Sziasztok!Hali, ha kinn nézed az official shoppot, tudnál majd pár infót ide csepegtetni?
Úgy gondoltam, hogy vennék egy Broncos mezt az októberi londoni meccsre.
Nézegettem az NFL Europe weboldalt és a fanaticst is. Ezen kívül szerintetek van valamilyen más lehetőség?
Londonban van ismerősöm (kollégám), talán oda tudnék rendelni, hogyha az költségcsökkentést jelenthet esetleg.
Bármi ötlet, infó van esetleg? 😊
Gerichill
Igazából a tömeg, sorbanállás mértéke, a mezek és a kötött sapkák árai érdekelnének.
Köszi a segítséget. (én a Packersre megyek jövő vasárnap)!
Szerkesztette: zacknorb
Poloska vagyok.
több mint 3 éve
Üdv!nekem lenne jo par olyan base NHL kartyam amire nincs szuksegem ingyen, a problema az, hogy nem tudom mikor megyek haza.
NBA, NFL, NHL, MLB kártyákat keresek a gyerkőcnek.
Most jött az ötlete, úgyhogy alsóbb árkategóriában gondoltam neki egy kezdő "csomagot" összeszedni.
Neten tudtok ajánlani valamit?
Köszönöm.
🤘gaben🤘
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 3 éve
Üdv!NBA, NFL, NHL, MLB kártyákat keresek a gyerkőcnek.
Most jött az ötlete, úgyhogy alsóbb árkategóriában gondoltam neki egy kezdő "csomagot" összeszedni.
Neten tudtok ajánlani valamit?
Köszönöm.
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 3 éve
Vegyél egyet majd kint a meccsen, úgy is érdemes felpróbálniAz is igaz, csak nem tudtam, hogy lesz-e erre lehetőség, köszi a segítséget! 😊
r.baggio
több mint 3 éve
Vegyél egyet majd kint a meccsen, úgy is érdemes felpróbálni

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Sziasztok!Úgy gondoltam, hogy vennék egy Broncos mezt az októberi londoni meccsre.
Nézegettem az NFL Europe weboldalt és a fanaticst is. Ezen kívül szerintetek van valamilyen más lehetőség?
Londonban van ismerősöm (kollégám), talán oda tudnék rendelni, hogyha az költségcsökkentést jelenthet esetleg.
Bármi ötlet, infó van esetleg? 😊
több mint 3 éve
www.homefieldapparel.com/innen rendeltem két pólót szállítással együtt 64 dollárért, a fanaticstól eltérően sehol nem volt jelezve, hogy egyéb költséget fizetnem kell még utólag
na most hozta meg ezeket a UPS, a kedves magyar állam a gyenge forint miatti 26 ezer forintos árra rápakolt még 7600 ft import ÁFA-t, plusz 4500 forintot "vámkezelési szolgáltatás díja" címen, sőt még erre is rákerült a 27%-os ÁFA
a 34 dolláros póló, amire még egy 20%-os kupont is szereztem így kerül végül 20 000 forintba...
Szerkesztette: r.baggio

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Megvan a Broncos póló és sideline melegítő felso plusz egy AC Milán edzés felso, mocskosul jól néz ki, 40 ropi mindennel együttSziasztok,Ilyen dollár mellett? A fanatics internationalt tudom ajánlani, persze jóval kisebb a kínálat (ncaa abszolút nincs), de nagyon jó akciók vannak nfl, soccer és egyéb portékákból
Nem nyomunk egy közös rendelést? Akciók vannak a fanatics-on
jobbágy#JC6
Én most szemezek ott a tissot 2022-es tour de france órájával, csak az a baj, hogy egy bizonyos összeg felett már ezen is kell vámot fizetni (angol lakcímmel valaki? 😊)
r.baggio
több mint 3 éve
Sziasztok,Ilyen dollár mellett? A fanatics internationalt tudom ajánlani, persze jóval kisebb a kínálat (ncaa abszolút nincs), de nagyon jó akciók vannak nfl, soccer és egyéb portékákból
Nem nyomunk egy közös rendelést? Akciók vannak a fanatics-on
jobbágy#JC6
Én most szemezek ott a tissot 2022-es tour de france órájával, csak az a baj, hogy egy bizonyos összeg felett már ezen is kell vámot fizetni (angol lakcímmel valaki? 😊)

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Sziasztok,Nem nyomunk egy közös rendelést? Akciók vannak a fanatics-on
több mint 4 éve
Berendeltem két sapit a fanaticsról. Az oldalon jelzett Subtotal+shipping+handling fee+duty/fees tételekből álló végösszegen kívül kell még valami plussz költséggel, vámmal, ilyesmivel számolnom? Ha milyen mértékben?Nem kell, legalább annyiban korrekt a rendszer, hogy tényleg a végső árat írja ki a rendelés előtt, aztán házhoz megy a csomag
Rataxes

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Berendeltem két sapit a fanaticsról. Az oldalon jelzett Subtotal+shipping+handling fee+duty/fees tételekből álló végösszegen kívül kell még valami plussz költséggel, vámmal, ilyesmivel számolnom? Ha igen milyen mértékben?
Szerkesztette: pgabtb
.png)
GM game champion 2015 (Vikings)
GM game champion 2024 (Eagles)
több mint 4 éve
wow , you must be over 50
több mint 4 éve
Iggen , engem is ! Szivesen betársulok bárhova ! Karácsonyig megjön vajon ?Hááát... kitudja..
Szivacs
Ha nem, akkor szivacs 😀
több mint 4 éve
Iggen , engem is ! Szivesen betársulok bárhova ! Karácsonyig megjön vajon ?
több mint 4 éve
Nem tervez valaki rendelni? Elég jó kis akciok vannak úgy látom 😊Üdv
Rataxes
Engem is erdekelne
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 4 éve
Nem tervez valaki rendelni? Elég jó kis akciok vannak úgy látom 😊
.png)
GM game champion 2015 (Vikings)
GM game champion 2024 (Eagles)
több mint 4 éve
Ok, a rendszer nem adta hozzá a kuponkódot, így 20 percnyi telefonálás után sikerül legalább lemondanom a rendelést... holnap újrapróbálkozokÉn is szeretnék jönni, nagy akcio akcio van hajnalig .igen, épp ezért muszáj leadnom most, sajnos aki kimaradt lemaradt
Szivacs
pm-ben küldöm majd holnap-holnapután a további részleteket
r.baggio

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Én is szeretnék jönni, nagy akcio akcio van hajnalig .igen, épp ezért muszáj leadnom most, sajnos aki kimaradt lemaradt
Szivacs
pm-ben küldöm majd holnap-holnapután a további részleteket

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
ja megvolt, nekem igy jött kiOtt a sizing chart. Inchben van. Azt nézd meg.Aki tapasztalt... XXL-es a méretem, kint melyik méret lenne jó?hát én nagyon rég rendeltem, de nekem az van meg hogy brutal tulméretezettek igy én aki L méret vagyok S kell kb. Cáfoljatok meg ha nem.
#JC6
Szivacs
zinedine5
csak gondoltam nem mindenkinél egyforma
több mint 4 éve
Ott a sizing chart. Inchben van. Azt nézd meg.Aki tapasztalt... XXL-es a méretem, kint melyik méret lenne jó?hát én nagyon rég rendeltem, de nekem az van meg hogy brutal tulméretezettek igy én aki L méret vagyok S kell kb. Cáfoljatok meg ha nem.
#JC6
Szivacs
több mint 4 éve
Aki tapasztalt... XXL-es a méretem, kint melyik méret lenne jó?hát én nagyon rég rendeltem, de nekem az van meg hogy brutal tulméretezettek igy én aki L méret vagyok S kell kb. Cáfoljatok meg ha nem.
#JC6
több mint 4 éve
Én egyelőre kimaradok most ebből a körből
több mint 4 éve
Én is küldtem



2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞