Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Boltok, Üzletek

24 feliratkozó

több mint 3 éve
YoungZeeZee 9 827
skacok,

130 dollar ertekben rendelnek az usabol+ shipping fee kb 14 dodo.
mennyi + koltsegem lehet meg?
ezt talaltam, elvileg 150 eur ig nincs extra ktg
 www.sneakerbox.hu/2021/01/31/mennyi-lesz-a-vam-es-afa-ha-eu-n-kivulrol-rendelsz/
több mint 3 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 568 — Kinek mit intézett a kormánya
Sziasztok!
Úgy gondoltam, hogy vennék egy Broncos mezt az októberi londoni meccsre.
Nézegettem az NFL Europe weboldalt és a fanaticst is. Ezen kívül szerintetek van valamilyen más lehetőség?
Londonban van ismerősöm (kollégám), talán oda tudnék rendelni, hogyha az költségcsökkentést jelenthet esetleg.
Bármi ötlet, infó van esetleg? 😊
Gerichill
Hali, ha kinn nézed az official shoppot, tudnál majd pár infót ide csepegtetni?
Igazából a tömeg, sorbanállás mértéke, a mezek és a kötött sapkák árai érdekelnének.
Köszi a segítséget. (én a Packersre megyek jövő vasárnap)!

Szerkesztette: zacknorb

Poloska vagyok.
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 855 — Lucas Scott
Üdv!
NBA, NFL, NHL, MLB kártyákat keresek a gyerkőcnek.
Most jött az ötlete, úgyhogy alsóbb árkategóriában gondoltam neki egy kezdő "csomagot" összeszedni.
Neten tudtok ajánlani valamit?
Köszönöm.
🤘gaben🤘
nekem lenne jo par olyan base NHL kartyam amire nincs szuksegem ingyen, a problema az, hogy nem tudom mikor megyek haza.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 3 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 037 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Üdv!
NBA, NFL, NHL, MLB kártyákat keresek a gyerkőcnek.
Most jött az ötlete, úgyhogy alsóbb árkategóriában gondoltam neki egy kezdő "csomagot" összeszedni.
Neten tudtok ajánlani valamit?
Köszönöm.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 3 éve
Gerichill Denver Broncos 547
Vegyél egyet majd kint a meccsen, úgy is érdemes felpróbálni
r.baggio
Az is igaz, csak nem tudtam, hogy lesz-e erre lehetőség, köszi a segítséget! 😊
több mint 3 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 091 — no es importante
Vegyél egyet majd kint a meccsen, úgy is érdemes felpróbálni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Gerichill Denver Broncos 547
Sziasztok!
Úgy gondoltam, hogy vennék egy Broncos mezt az októberi londoni meccsre.
Nézegettem az NFL Europe weboldalt és a fanaticst is. Ezen kívül szerintetek van valamilyen más lehetőség?
Londonban van ismerősöm (kollégám), talán oda tudnék rendelni, hogyha az költségcsökkentést jelenthet esetleg.
Bármi ötlet, infó van esetleg? 😊
több mint 3 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 091 — no es importante
 www.homefieldapparel.com/

innen rendeltem két pólót szállítással együtt 64 dollárért, a fanaticstól eltérően sehol nem volt jelezve, hogy egyéb költséget fizetnem kell még utólag

na most hozta meg ezeket a UPS, a kedves magyar állam a gyenge forint miatti 26 ezer forintos árra rápakolt még 7600 ft import ÁFA-t, plusz 4500 forintot "vámkezelési szolgáltatás díja" címen, sőt még erre is rákerült a 27%-os ÁFA

a 34 dolláros póló, amire még egy 20%-os kupont is szereztem így kerül végül 20 000 forintba...

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 248
Sziasztok,
Nem nyomunk egy közös rendelést? Akciók vannak a fanatics-on
jobbágy#JC6
Ilyen dollár mellett? A fanatics internationalt tudom ajánlani, persze jóval kisebb a kínálat (ncaa abszolút nincs), de nagyon jó akciók vannak nfl, soccer és egyéb portékákból

Én most szemezek ott a tissot 2022-es tour de france órájával, csak az a baj, hogy egy bizonyos összeg felett már ezen is kell vámot fizetni (angol lakcímmel valaki? 😊)
r.baggio
Megvan a Broncos póló és sideline melegítő felso plusz egy AC Milán edzés felso, mocskosul jól néz ki, 40 ropi mindennel együtt
több mint 3 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 091 — no es importante
Sziasztok,
Nem nyomunk egy közös rendelést? Akciók vannak a fanatics-on
jobbágy#JC6
Ilyen dollár mellett? A fanatics internationalt tudom ajánlani, persze jóval kisebb a kínálat (ncaa abszolút nincs), de nagyon jó akciók vannak nfl, soccer és egyéb portékákból

Én most szemezek ott a tissot 2022-es tour de france órájával, csak az a baj, hogy egy bizonyos összeg felett már ezen is kell vámot fizetni (angol lakcímmel valaki? 😊)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 248
Sziasztok,
Nem nyomunk egy közös rendelést? Akciók vannak a fanatics-on
több mint 4 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 091 — no es importante
Berendeltem két sapit a fanaticsról. Az oldalon jelzett Subtotal+shipping+handling fee+duty/fees tételekből álló végösszegen kívül kell még valami plussz költséggel, vámmal, ilyesmivel számolnom? Ha milyen mértékben?
Rataxes
Nem kell, legalább annyiban korrekt a rendszer, hogy tényleg a végső árat írja ki a rendelés előtt, aztán házhoz megy a csomag


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 254 — Eagles fan
Berendeltem két sapit a fanaticsról. Az oldalon jelzett Subtotal+shipping+handling fee+duty/fees tételekből álló végösszegen kívül kell még valami plussz költséggel, vámmal, ilyesmivel számolnom? Ha igen milyen mértékben?

Szerkesztette: pgabtb


GM game champion 2015 (Vikings)
GM game champion 2024 (Eagles)
több mint 4 éve
Szivacs Chicago Bears 177
wow , you must be over 50
több mint 4 éve
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 248
Iggen , engem is ! Szivesen betársulok bárhova ! Karácsonyig megjön vajon ?
Szivacs
Hááát... kitudja..
Ha nem, akkor szivacs 😀
több mint 4 éve
Szivacs Chicago Bears 177
Iggen , engem is ! Szivesen betársulok bárhova ! Karácsonyig megjön vajon ?
több mint 4 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 037 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Nem tervez valaki rendelni? Elég jó kis akciok vannak úgy látom 😊
Rataxes
Üdv
Engem is erdekelne

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 4 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 254 — Eagles fan
Nem tervez valaki rendelni? Elég jó kis akciok vannak úgy látom 😊


GM game champion 2015 (Vikings)
GM game champion 2024 (Eagles)
több mint 4 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 091 — no es importante
Én is szeretnék jönni, nagy akcio akcio van hajnalig .
Szivacs
igen, épp ezért muszáj leadnom most, sajnos aki kimaradt lemaradt
pm-ben küldöm majd holnap-holnapután a további részleteket
r.baggio
Ok, a rendszer nem adta hozzá a kuponkódot, így 20 percnyi telefonálás után sikerül legalább lemondanom a rendelést... holnap újrapróbálkozok


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 091 — no es importante
Én is szeretnék jönni, nagy akcio akcio van hajnalig .
Szivacs
igen, épp ezért muszáj leadnom most, sajnos aki kimaradt lemaradt
pm-ben küldöm majd holnap-holnapután a további részleteket


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Szivacs Chicago Bears 177
Aki tapasztalt... XXL-es a méretem, kint melyik méret lenne jó?
#JC6
hát én nagyon rég rendeltem, de nekem az van meg hogy brutal tulméretezettek igy én aki L méret vagyok S kell kb. Cáfoljatok meg ha nem.
Szivacs
Ott a sizing chart. Inchben van. Azt nézd meg.
zinedine5
ja megvolt, nekem igy jött ki
csak gondoltam nem mindenkinél egyforma
több mint 4 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 7 528 — Ajmo Vatreni
Aki tapasztalt... XXL-es a méretem, kint melyik méret lenne jó?
#JC6
hát én nagyon rég rendeltem, de nekem az van meg hogy brutal tulméretezettek igy én aki L méret vagyok S kell kb. Cáfoljatok meg ha nem.
Szivacs
Ott a sizing chart. Inchben van. Azt nézd meg.
több mint 4 éve
Szivacs Chicago Bears 177
Aki tapasztalt... XXL-es a méretem, kint melyik méret lenne jó?
#JC6
hát én nagyon rég rendeltem, de nekem az van meg hogy brutal tulméretezettek igy én aki L méret vagyok S kell kb. Cáfoljatok meg ha nem.
több mint 4 éve
Drip Cleveland Browns Texas Tech Red Raiders 9 618 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Én egyelőre kimaradok most ebből a körből

több mint 4 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 413 — Do Your Job
Én is küldtem




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞