EB 2024 - eredményközvetítő

25 feliratkozó

18 napja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 23 313 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Fantasy és tippelde:
Fantasy játék, salary capes liga:
 gaming.uefa.com/en/eurofantasy/leagues/NyDQMX/0062006F0077006C002E006800750020004500550052004F00200032003000320034/G%C3%A1bor%20Papp
Ha kérne kódot: NyDQMX

Tippelde:
 www.tipp.ly/?csapat=bowlhu-euro-2024&meghivo=18867

UEFA tippelde:
 gaming.uefa.com/en/europredictor/groupjoin/4QTOLKKKKM
empty taxi
Ki nyeri?

Anglia: davemayer, Dzsokijuing, empty taxi, Hanni, mustaine, Sixo, Tony Adams, ulpianus, Willie Parker
Belgium: Tito05
Franciaország: Bálesz, Drip, eaglesmcnabb, gamerkr, gyurczi, iktriad, Kampman, nagir, Negritis, petey, Reggio1914, rob3r7o, törölt kristof, Vrij, warr_b, YoungZeeZee, zacknorb
Hollandia: JC6
Németország: alatriste, Bence94, briareos, csebi, dancogo, Löfli, Toto21
Portugália: beltazor, deyell, kapitnono, Kenny, miilann, r.baggio, Sebii, Stoki, zemanla
Spanyolország: csi77, dande, Heisman
Dánia: Fattyu (nyolcaddöntő)
Olaszország: Mikey, peach, steelwolf (nyolcaddöntő)
Horvátország: Tactful Cactus (csoportkör)
Magyarország: KoporShow, Sobri Jóska, ThundersNFL (csoportkör)


Ki nyerje? Magyarország: Bowl.hu mínusz mustaine (csoportkör)

Anglia: Bálesz, dande, Dzsokijuing, nagir, Negritis, zacknorb
Belgium: Tony Adams
Franciaország: törölt kristof
Hollandia: alatriste, Drip, peach, deyell, Stoki, Willie Parker
Németország: beltazor, Bence94, briareos, iktriad, rob3r7o, Vrij
Portugália: eaglesmcnabb, kapitnono, miilann, Toto21, zemanla
Spanyolország: csi77, Heisman, Kenny
Szlovénia: Sebii, YoungZeeZee
Svájc: empty taxi, r.baggio
Georgia: Kampman, KoporShow, Löfli (nyolcaddöntő)
Olaszország: gyurczi, Mikey, petey, Reggio1914, Sixo, Tito05 (nyolcaddöntő)
Szlokia: Sobri Jóska (nyolcaddöntő)
Lengyelország: Tactful Cactus (csoportkör)
Skócia: Fattyu, JC6, warr_b (csoportkör)
Szerbia: dancogo, mustaine (csoportkör)
Ukrajna: Hanni (csoportkör)

Szerkesztette: Heisman nádor
4 napja
slowmotion Dallas Cowboys 23 572 — Cowboys fan
Beszaras milyen sírást nyomnak egyesek, a fel országgal egyetemben. Mindenki hibás, csak mi nem. Vak vezet világtalant kb. Van 5 játékosunk, még a grúzoknak is mélyebb keretük van, mint nekünk. A torna egyik leggyengébb csapata voltunk, három-négy meghatarozo játékossal, akik közül egy volt formában: Sallai.
Csoda a három pont, ebben ennyi volt, nem tudom meddig megy még a sírás, de unalmas.
- JC6
Közben az ózdi kórházban bezárt a gyerekosztály. Megdöglött a védőnői szolgálat. Utolsókat rúgja az igazságszolgáltatás.

DE!

Véget ért az éjjel.

Nem, nem, soha.
Amadeus the Young
amúgy picsaegyszerűen rendbe lehetne tenni az egész egészségügyet, és erre tegnap jöttem rá.

minden kórház elé fel kellene festeni egy oldalvonalat. az emberek minimum nyolcvan százaléka azonnal meggyógyul, amint átlépi az oldalvonalat. a sántikáló sprintel, a fekvőbeteg felkel, és jár. véletlen lenne? aligha.

oldalvonalat minden kórházhoz! (no meg persze az sztk-k mellé is)
4 napja
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 281
Beszaras milyen sírást nyomnak egyesek, a fel országgal egyetemben. Mindenki hibás, csak mi nem. Vak vezet világtalant kb. Van 5 játékosunk, még a grúzoknak is mélyebb keretük van, mint nekünk. A torna egyik leggyengébb csapata voltunk, három-négy meghatarozo játékossal, akik közül egy volt formában: Sallai.
Csoda a három pont, ebben ennyi volt, nem tudom meddig megy még a sírás, de unalmas.
- JC6
Közben az ózdi kórházban bezárt a gyerekosztály. Megdöglött a védőnői szolgálat. Utolsókat rúgja az igazságszolgáltatás.

DE!

Véget ért az éjjel.

Nem, nem, soha.

criminal lawyer or criminal lawyer?
4 napja
Toca Minnesota Vikings 18 864 — Vikings fan
 bunteto.com/zuhanas-vakrepules-feltamadas-es-72-ora-fohaszkodas

jah és melyik 2 csoportból nem jutottak tovább a csoport 3.-ok? A és B... És kik játszottak legelőször A és B csoport...
NB2
Senki nem tiltotta meg, hogy 4 pontot vagy esetleg nem -3as gól különbséget gyűjtsünk. Sőt a Svájc elleni meccsen a -2 majdhogynem hízelgő volt ( 3 kapura vezethető helyzet alapján ).
Nem értem a rinyát amit tol itt fel Magyarország. Gyakorlatilag az is erős szerencse hogy 3 pontunk lett még ha gyönyörű és felejthetetlen emlék is lesz.
Toca
a magyaroknak a kurva anyját, mert nem vertek meg mindenkit 5-ra, de szlovénoknak hatalmas taps mert 3 rohadt döntetlennel tovább mentek
tényleg azt érzem mintha a kárörvendők erre vártak volna, hogy kiessünk és most jönnek örömködni
NB2
Ezen csodálkozni, olyan mintha racsodalkoznál arra hogy Oh kek az ég.
Te melyik országban elsz?
Van 3 réteg:
1. Foci a minden, Nagy-Magyarország éjáo mindenkit megverunk Skótok szoknyában járó csicskak, Cristiano homosexual. Mindenki retteg tolunk aki olyan eredményt ér el amivel nem jutunk tovább más indok nincs miért nem nyertek.
2. Aránylag értelmesen értékeli a sikert és kudarcot is szurkol a magyaroknak de azért látja, hogy azután a Svájci meccs után a továbbjutás inkább csoda mintsem papirforma volt.
3. Ennyit érnek a milliokbol eltartott focistaink. Csicskák mind mert nem tudtak továbbjutni pedig az 1. Csoport azt mondta mindekit megszunk.
Szoboszlai csóró szar aki kiégett félév alatt mindenki láthassa és nem érte meg az állami pénzt amit a magyar klubbokba oltunk ( persze részlet kérdés hogy sose élvezte pont ő ezt a pénzt).

Most a 3.nyeregben van, jönni is fog izomból minden!
4 napja
Stoki Jacksonville Jaguars 2 581 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Beszaras milyen sírást nyomnak egyesek, a fel országgal egyetemben. Mindenki hibás, csak mi nem. Vak vezet világtalant kb. Van 5 játékosunk, még a grúzoknak is mélyebb keretük van, mint nekünk. A torna egyik leggyengébb csapata voltunk, három-négy meghatarozo játékossal, akik közül egy volt formában: Sallai.
Csoda a három pont, ebben ennyi volt, nem tudom meddig megy még a sírás, de unalmas.
- JC6
Egyetértek. Nekem van 1-2 🐑 ismerősöm, náluk már percekre/órákra vagyok sorostól, brüsszeltől ill.a dollárbaloldaltól, hogy ki a hibás
4 napja
JéBé Green Bay Packers 6 713
Sztem hulyeseg az osszes nagy megfejtes, tegnap is irtam hogy 24 csapatos 16 tovabbjutos EB-n tobb szaz fele scenario van, pont ugyanilyen teljesitmennyel legalabb a feleben tovabbmentunk volna es mindenki kurva boldog lenne. Most szar minden, ilyen a foci meg a magyar de megkockaztatom az osszes neplelek.
4 napja
- JC6 Denver Broncos 6 448
Beszaras milyen sírást nyomnak egyesek, a fel országgal egyetemben. Mindenki hibás, csak mi nem. Vak vezet világtalant kb. Van 5 játékosunk, még a grúzoknak is mélyebb keretük van, mint nekünk. A torna egyik leggyengébb csapata voltunk, három-négy meghatarozo játékossal, akik közül egy volt formában: Sallai.
Csoda a három pont, ebben ennyi volt, nem tudom meddig megy még a sírás, de unalmas.
4 napja
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 1 972 — Big Penix Energy
Sztem ez így is egy tök fasza EB volt, nyertünk meccset, qrva jó hangulat, Csoboth gólja meg örök élmény, szóval erre kell emlékezni.

Jön 2026, ki kell jutni a VB-re 😊
gabokocka
Baszki most nézem csak, hogy ez meg ilyen össz-észak-amerikai rendezés lesz. De furcsa lesz a Gilletteben meg az Arrowheadben gurulóst nézni.
dancogo
Nézheted most is a Copan
zacknorb
Annyira azért nem hoz lázba a soccer

4 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 9 346 — Kinek mit intézett a kormánya
Szombat-vasárnap predikció
Botrányszar 18-as meccsek. Élvezetes 21-es meccsek.
4 napja
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 9 092 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 telex.hu/sport/2024/06/27/uefa-premium-mlsz-jatekosok?utm_source=app&utm_medium=notification&utm_campaign=uefa-premium-mlsz-jatekosok
4 napja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 705 — Lucas Scott
Az én olvasatomban úgy néz ki a magyarok EB-szereplése, hogy nyitásként hoztunk egy bűn szar félidőt, amiből majdnem sikerült felállni, majd tisztességesen lehoztunk egy meccset az EB talán legnagyobb esélyese ellen, végül pedig megvertük a skótokat egy katartikus, újra és újra orgazmust okozó góllal.

Tettük mindezt úgy, hogy közben a kulcsjátékosaink többsége mélyen tudása alatt futballozott szinte végig.
Szokol
es realis is az olvasatod.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
4 napja
Szokol Pittsburgh Steelers 6 912 — Steelers fan
Az én olvasatomban úgy néz ki a magyarok EB-szereplése, hogy nyitásként hoztunk egy bűn szar félidőt, amiből majdnem sikerült felállni, majd tisztességesen lehoztunk egy meccset az EB talán legnagyobb esélyese ellen, végül pedig megvertük a skótokat egy katartikus, újra és újra orgazmust okozó góllal.

Tettük mindezt úgy, hogy közben a kulcsjátékosaink többsége mélyen tudása alatt futballozott szinte végig.
4 napja
Lúdas Solymi New England Patriots 7 674
Baráti társaságban kesergett mindenki, hogy kiestünk, én voltam az egyetlen aki azt mondtam, hogy számomra így is kerek ez az EB. Egyáltalán, hogy itt voltunk, meccset nyertünk, Csoboth győztes gólja, ezek örök élmények maradnak. Most az, ha a portugálok tegnap nyernek és utána játszunk velük egyet, ahol gurítanak két-három gólt, olyan sokat már nem adott volna hozzá nekem.

Az, hogy milyen keret áll rendelkezésre, azt jól mutatja, hogy Varga Barnabás (aki egyébként az NB1-ben pallérozódik) alternatívája Ádám Martin....
Hogy a három belső középpályásból kettő az angol és az olasz másodosztályban a bennmaradásért küzdött. Szoboszlai csapágyasra lett hajtva, tavaszra megrottyant, most is sérülten játszott. Orbán hiába van formán kívül, nincs alternatívája. Na ezzel a kerettel táncoltunk a 16 közé jutás peremén.
A fikázott szlovének, georgiaiak között is bőven van annyi és olyan minőségű topligás játékos, mint nálunk.
Szóval ez bőven túlteljesítés, ez a válogatott előrébb jár, mint amire a magyar labdarúgás viszonyai predesztinálnák.

Amíg érdemben nem változnak a foci körülményei itthon, addig nem lesz jobb a helyzet, sőt, jó eséllyel rosszabb lesz, ha bizonyos dolgok nem úgy állnak össze a kirakatban mint jelenleg. Lehet siránkozni Rossi idióta nyilatkozatain, de bazmeg, előtte Leekens és Pinyő volt a két szövkap, ezeket már elfelejtettük? Nézzünk már vissza 30 évre, mi történt a válogatottnál, milyen viszonyok uralkodnak a magyar fociban, és akkor vessük össze azzal, hogy milyen profizmus, szervezettség és működő rendszer van a válogatottnál. Ég és föld.
És ezt majd akkor fogjuk értékelni igazán, amikor már nem ez lesz, hanem megint a selejtezőcsoport 4. helye környékén találjuk magunkat és a matek nem azon megy, hogy továbbjutunk az EB-n a csoportból, hanem hogy a selejtező utolsó három fordulójában marad-e esély a pótselejtezőre....
gabokocka
Nem csak a foci körülményeinek kell változni, de h legyen keret mélység, az is kell.
A játékosoknak is sokat kell még fejlődnie mentálisan, mert rohadt nagy terhet tettek magukra és nem tudták kezelni, Svájc ellen meg is látszott.
Ha az nincs, akkor esetleg lett volna esélyünk, de az is tény, hogy itt a továbbjutáshoz is kell sokszor szerencse.

Kesereghetünk azon, hogy nem jutottunk tovább, de nézzük meg milyen nemzetek estek ki, ennél jobb játék kell és egy kis szerencse.

A további meccsekről meg annyit, hogy az egyenes kieséses szakaszt szintén sorsolni kellene, mert az, hogy az egyik ágon ott ül a német, portugál, spanyol, francia válogatott, a másikon meg jó esetben egy angol és egy olasz...nem biztos h ez így emeli a döntő színvonalát.
4 napja
JéBé Green Bay Packers 6 713
Amugy a lengyeleknek mi a mentsege arra hogy majd 40 millios futballszereto orszagkent keptelenek szintet lepni kb 40 eve? Nem rakjak bele a penzt, vagy ugy rakjak bele ahogy mi?
4 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 9 346 — Kinek mit intézett a kormánya
Az M4-es a portugálok Szlovéniát választották faszság margójára
 www.eredmenyek.com/merkozes/I3aI6vM8/#/osszefoglalas/osszeallitasok
4 napja
Negritis, a vajda Denver Broncos 42 443 — The Mathematician
az első kiemeltben az a szomorú hogy mennyivel több pénzt rakunk bele mint azok akik hasonló szinten vannak
Negritis, a vajda
Itt azért megnéznék egy arányszámot, hogy a hivatalosan elköltött összegekből mennyi megy ténylegesen nevelésre, és mennyi megy a zsebekbe.
Mikey
szerintem inkább nem akard megnézni
slowmotion
én is attól félek hogy ha %ban írnánk le nem lenne 2 számjegy

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
4 napja
slowmotion Dallas Cowboys 23 572 — Cowboys fan
az első kiemeltben az a szomorú hogy mennyivel több pénzt rakunk bele mint azok akik hasonló szinten vannak
Negritis, a vajda
Itt azért megnéznék egy arányszámot, hogy a hivatalosan elköltött összegekből mennyi megy ténylegesen nevelésre, és mennyi megy a zsebekbe.
Mikey
szerintem inkább nem akard megnézni
4 napja
Mikey Cincinnati Bengals 18 115
az első kiemeltben az a szomorú hogy mennyivel több pénzt rakunk bele mint azok akik hasonló szinten vannak
Negritis, a vajda
Itt azért megnéznék egy arányszámot, hogy a hivatalosan elköltött összegekből mennyi megy ténylegesen nevelésre, és mennyi megy a zsebekbe.
4 napja
slowmotion Dallas Cowboys 23 572 — Cowboys fan
több pontot szereztünk, mint három éve, kevesebbet, mint nyolc éve. valahol az eredmény is a kettő között van, most nem élből estünk ki, hanem volt remény, hogy megfelelő eredmények esetén bejuthatunk. nem jött be, jó lett volna, de ez volt reális.

ebbe nem kell sem többet, sem kevesebbet belelátni.

Vargabé három tiszta fejesből egyet váltott gólra, Sallai nem tudta megint megrúgni élete gólját, mint a szerbek ellen, Szoboszlai szabadja kicsit lejjebb érkezett, mint kellett volna. meg Rüdiger tapasztalt védő, pont odaért a lövésére.

sokat számít az, ha az ember az első helyzetét gólra váltja (lásd szlovák-belga, grúz-portugál), utána meg szerencsésen bekkel. három éve a franciák ellen is így szereztünk pontot, nem?

kellene keretmélység, mert most egyzerűen nincs, a 11 posztból talán csak a kapus az, ahol a csere csak minimális visszalépést jelenti képességekben. az ezen a szinten édeskevés.
4 napja
Negritis, a vajda Denver Broncos 42 443 — The Mathematician
Baráti társaságban kesergett mindenki, hogy kiestünk, én voltam az egyetlen aki azt mondtam, hogy számomra így is kerek ez az EB. Egyáltalán, hogy itt voltunk, meccset nyertünk, Csoboth győztes gólja, ezek örök élmények maradnak. Most az, ha a portugálok tegnap nyernek és utána játszunk velük egyet, ahol gurítanak két-három gólt, olyan sokat már nem adott volna hozzá nekem.

Az, hogy milyen keret áll rendelkezésre, azt jól mutatja, hogy Varga Barnabás (aki egyébként az NB1-ben pallérozódik) alternatívája Ádám Martin....
Hogy a három belső középpályásból kettő az angol és az olasz másodosztályban a bennmaradásért küzdött. Szoboszlai csapágyasra lett hajtva, tavaszra megrottyant, most is sérülten játszott. Orbán hiába van formán kívül, nincs alternatívája. Na ezzel a kerettel táncoltunk a 16 közé jutás peremén.
A fikázott szlovének, georgiaiak között is bőven van annyi és olyan minőségű topligás játékos, mint nálunk.
Szóval ez bőven túlteljesítés, ez a válogatott előrébb jár, mint amire a magyar labdarúgás viszonyai predesztinálnák.

Amíg érdemben nem változnak a foci körülményei itthon, addig nem lesz jobb a helyzet, sőt, jó eséllyel rosszabb lesz, ha bizonyos dolgok nem úgy állnak össze a kirakatban mint jelenleg. Lehet siránkozni Rossi idióta nyilatkozatain, de bazmeg, előtte Leekens és Pinyő volt a két szövkap, ezeket már elfelejtettük? Nézzünk már vissza 30 évre, mi történt a válogatottnál, milyen viszonyok uralkodnak a magyar fociban, és akkor vessük össze azzal, hogy milyen profizmus, szervezettség és működő rendszer van a válogatottnál. Ég és föld.
És ezt majd akkor fogjuk értékelni igazán, amikor már nem ez lesz, hanem megint a selejtezőcsoport 4. helye környékén találjuk magunkat és a matek nem azon megy, hogy továbbjutunk az EB-n a csoportból, hanem hogy a selejtező utolsó három fordulójában marad-e esély a pótselejtezőre....
gabokocka
az első kiemeltben az a szomorú hogy mennyivel több pénzt rakunk bele mint azok akik hasonló szinten vannak
a második pedig hogy Pinyő és Leekens között azért volt egy Dárdai és Storck, azért ők már nem voltak annyira messze Rossitól
szóval ne csináljunk úgy mintha ne lehetne találni rendes szakembert
más kérdés hogy ki a faszom akard a dagadékkal meg a faszságaival megterhelt környezetben dolgozni

én az EB előtt azt mondtam hogy ha pontot szerzünk már jók voltunk, megtörént
szal bár vannak hiányérzeteim, de büszke vagyok a csapatra és örülök hogy ott voltunk az EB-n

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
4 napja
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 906 — 49ers GM
Amikor méltó módon a Cristiano homosexual köszöntéssel fogadta a tábor csürhe azt a faszit, aki több jó nőt kúrt meg életében, mint ahányat ezek összesen láttak, biztos nem gondolták, hogy 3 év múlva majd CR-nek kellene motivációs beszéddel feltüzelni a csapatát, hogy "juttassuk már ugyan tovább azokat a kedves magyarokat, szeretnék velük játszani, jó érzés, amikor buziznak a lelátóról".

4 napja
Mikey Cincinnati Bengals 18 115
 bunteto.com/zuhanas-vakrepules-feltamadas-es-72-ora-fohaszkodas

jah és melyik 2 csoportból nem jutottak tovább a csoport 3.-ok? A és B... És kik játszottak legelőször A és B csoport...
NB2
Senki nem tiltotta meg, hogy 4 pontot vagy esetleg nem -3as gól különbséget gyűjtsünk. Sőt a Svájc elleni meccsen a -2 majdhogynem hízelgő volt ( 3 kapura vezethető helyzet alapján ).
Nem értem a rinyát amit tol itt fel Magyarország. Gyakorlatilag az is erős szerencse hogy 3 pontunk lett még ha gyönyörű és felejthetetlen emlék is lesz.
Toca
Hát mindenki minket bánt, fociban is, nem tudtad?
4 napja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 705 — Lucas Scott
Baráti társaságban kesergett mindenki, hogy kiestünk, én voltam az egyetlen aki azt mondtam, hogy számomra így is kerek ez az EB. Egyáltalán, hogy itt voltunk, meccset nyertünk, Csoboth győztes gólja, ezek örök élmények maradnak. Most az, ha a portugálok tegnap nyernek és utána játszunk velük egyet, ahol gurítanak két-három gólt, olyan sokat már nem adott volna hozzá nekem.

Az, hogy milyen keret áll rendelkezésre, azt jól mutatja, hogy Varga Barnabás (aki egyébként az NB1-ben pallérozódik) alternatívája Ádám Martin....
Hogy a három belső középpályásból kettő az angol és az olasz másodosztályban a bennmaradásért küzdött. Szoboszlai csapágyasra lett hajtva, tavaszra megrottyant, most is sérülten játszott. Orbán hiába van formán kívül, nincs alternatívája. Na ezzel a kerettel táncoltunk a 16 közé jutás peremén.
A fikázott szlovének, georgiaiak között is bőven van annyi és olyan minőségű topligás játékos, mint nálunk.
Szóval ez bőven túlteljesítés, ez a válogatott előrébb jár, mint amire a magyar labdarúgás viszonyai predesztinálnák.

Amíg érdemben nem változnak a foci körülményei itthon, addig nem lesz jobb a helyzet, sőt, jó eséllyel rosszabb lesz, ha bizonyos dolgok nem úgy állnak össze a kirakatban mint jelenleg. Lehet siránkozni Rossi idióta nyilatkozatain, de bazmeg, előtte Leekens és Pinyő volt a két szövkap, ezeket már elfelejtettük? Nézzünk már vissza 30 évre, mi történt a válogatottnál, milyen viszonyok uralkodnak a magyar fociban, és akkor vessük össze azzal, hogy milyen profizmus, szervezettség és működő rendszer van a válogatottnál. Ég és föld.
És ezt majd akkor fogjuk értékelni igazán, amikor már nem ez lesz, hanem megint a selejtezőcsoport 4. helye környékén találjuk magunkat és a matek nem azon megy, hogy továbbjutunk az EB-n a csoportból, hanem hogy a selejtező utolsó három fordulójában marad-e esély a pótselejtezőre....
gabokocka
sztem amugy sokan nem is fogjak fel, hogy be fog zuhanni a magyar valogatott vedekezese, ha Vilmos mar nem fogja vallalni.
most is lattuk, hogy van egy rossz felidoje, es osszeomlunk kb.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
4 napja
NB2 New England Patriots 22 913 — nabege2@yahoo.com
 bunteto.com/zuhanas-vakrepules-feltamadas-es-72-ora-fohaszkodas

jah és melyik 2 csoportból nem jutottak tovább a csoport 3.-ok? A és B... És kik játszottak legelőször A és B csoport...
NB2
Senki nem tiltotta meg, hogy 4 pontot vagy esetleg nem -3as gól különbséget gyűjtsünk. Sőt a Svájc elleni meccsen a -2 majdhogynem hízelgő volt ( 3 kapura vezethető helyzet alapján ).
Nem értem a rinyát amit tol itt fel Magyarország. Gyakorlatilag az is erős szerencse hogy 3 pontunk lett még ha gyönyörű és felejthetetlen emlék is lesz.
Toca
a magyaroknak a kurva anyját, mert nem vertek meg mindenkit 5-ra, de szlovénoknak hatalmas taps mert 3 rohadt döntetlennel tovább mentek
tényleg azt érzem mintha a kárörvendők erre vártak volna, hogy kiessünk és most jönnek örömködni
4 napja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 32 823 — LIGHTS OUT!


az komoly.
Zsellér van de Vrij
Iktriad nagyon meg akarta verni Ronaldot.

4 napja
Toca Minnesota Vikings 18 864 — Vikings fan
 bunteto.com/zuhanas-vakrepules-feltamadas-es-72-ora-fohaszkodas

jah és melyik 2 csoportból nem jutottak tovább a csoport 3.-ok? A és B... És kik játszottak legelőször A és B csoport...
NB2
Senki nem tiltotta meg, hogy 4 pontot vagy esetleg nem -3as gól különbséget gyűjtsünk. Sőt a Svájc elleni meccsen a -2 majdhogynem hízelgő volt ( 3 kapura vezethető helyzet alapján ).
Nem értem a rinyát amit tol itt fel Magyarország. Gyakorlatilag az is erős szerencse hogy 3 pontunk lett még ha gyönyörű és felejthetetlen emlék is lesz.
Toca
pont ezt irtam korrabban de a szerencsetlenek voltunk a sorsolassal 😀
sztem is senki nem tiltotta meg.
YoungZeeZee
Mellesleg -4el álltunk 0 ponttal két kor után. Ha utolsó csoportban vagyunk se hiszem, hogy a szlovénok azért akartak volna nyerni mert féltek hogy 3-at vagy 4-et vágunk a skótoknak.