EB 2024 - eredményközvetítő

25 feliratkozó

18 napja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 23 313 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Fantasy és tippelde:
Fantasy játék, salary capes liga:
 gaming.uefa.com/en/eurofantasy/leagues/NyDQMX/0062006F0077006C002E006800750020004500550052004F00200032003000320034/G%C3%A1bor%20Papp
Ha kérne kódot: NyDQMX

Tippelde:
 www.tipp.ly/?csapat=bowlhu-euro-2024&meghivo=18867

UEFA tippelde:
 gaming.uefa.com/en/europredictor/groupjoin/4QTOLKKKKM
empty taxi
Ki nyeri?

Anglia: davemayer, Dzsokijuing, empty taxi, Hanni, mustaine, Sixo, Tony Adams, ulpianus, Willie Parker
Belgium: Tito05
Franciaország: Bálesz, Drip, eaglesmcnabb, gamerkr, gyurczi, iktriad, Kampman, nagir, Negritis, petey, Reggio1914, rob3r7o, törölt kristof, Vrij, warr_b, YoungZeeZee, zacknorb
Hollandia: JC6
Németország: alatriste, Bence94, briareos, csebi, dancogo, Löfli, Toto21
Portugália: beltazor, deyell, kapitnono, Kenny, miilann, r.baggio, Sebii, Stoki, zemanla
Spanyolország: csi77, dande, Heisman
Dánia: Fattyu (nyolcaddöntő)
Olaszország: Mikey, peach, steelwolf (nyolcaddöntő)
Horvátország: Tactful Cactus (csoportkör)
Magyarország: KoporShow, Sobri Jóska, ThundersNFL (csoportkör)


Ki nyerje? Magyarország: Bowl.hu mínusz mustaine (csoportkör)

Anglia: Bálesz, dande, Dzsokijuing, nagir, Negritis, zacknorb
Belgium: Tony Adams
Franciaország: törölt kristof
Hollandia: alatriste, Drip, peach, deyell, Stoki, Willie Parker
Németország: beltazor, Bence94, briareos, iktriad, rob3r7o, Vrij
Portugália: eaglesmcnabb, kapitnono, miilann, Toto21, zemanla
Spanyolország: csi77, Heisman, Kenny
Szlovénia: Sebii, YoungZeeZee
Svájc: empty taxi, r.baggio
Georgia: Kampman, KoporShow, Löfli (nyolcaddöntő)
Olaszország: gyurczi, Mikey, petey, Reggio1914, Sixo, Tito05 (nyolcaddöntő)
Szlokia: Sobri Jóska (nyolcaddöntő)
Lengyelország: Tactful Cactus (csoportkör)
Skócia: Fattyu, JC6, warr_b (csoportkör)
Szerbia: dancogo, mustaine (csoportkör)
Ukrajna: Hanni (csoportkör)

Szerkesztette: Heisman nádor
4 napja
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 103 — Слава Україні! Героям слава!


az komoly.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Volchansk, Harkiv,
4 napja
NB2 New England Patriots 22 913 — nabege2@yahoo.com
 bunteto.com/zuhanas-vakrepules-feltamadas-es-72-ora-fohaszkodas

jah és melyik 2 csoportból nem jutottak tovább a csoport 3.-ok? A és B... És kik játszottak legelőször A és B csoport...
NB2
Erre Egri Vity korán felhívta a figyelmet, hogy az E és F csoport ilyenekkel simán tud taktikázni, csak amiben 16ban a 3-3-nál az F csoportban a jó oldalon voltunk, most a 90+10 perces 1-0 után az A csoportban a rossz oldalán.
zacknorb
Miért is voltunk a jó oldalon? 😊 Könyörgöm a 2. forduló után már továbbjutottunk! Nem is néztük és nem is kellett nézni a többi csoport eredményét!
NB2
Ja, de a portugáloknak az X bőven elég volt, így nekik se volt teljes mértékű tiltakozások az őrült meccs ellen.
Így a meccs 8 év után is olyan szintű pozitív emlékeket tud előhozni kb. mindenkiből, aki látta, hogy nagyon nagy kár lett volna ezért.
Mert a foca valahol igazából ezekről szól, a kurva emlékezetes estékről.
zacknorb
A portugáloknak, de nem nekünk!!! Arról nem beszélve, hogy az angolok hol rúgtak 3-at? A portugálok hol rúgtak 3-at? A román-szlovák kettős legalább hajtott és lőtt 1-1 gólt. Lehet, hogy ők megbeszélték előtte, de legalább úgy csinálták, hogy ne tűnjön beleszarásnak!
4 napja
YoungZeeZee 8 129
 bunteto.com/zuhanas-vakrepules-feltamadas-es-72-ora-fohaszkodas

jah és melyik 2 csoportból nem jutottak tovább a csoport 3.-ok? A és B... És kik játszottak legelőször A és B csoport...
NB2
Senki nem tiltotta meg, hogy 4 pontot vagy esetleg nem -3as gól különbséget gyűjtsünk. Sőt a Svájc elleni meccsen a -2 majdhogynem hízelgő volt ( 3 kapura vezethető helyzet alapján ).
Nem értem a rinyát amit tol itt fel Magyarország. Gyakorlatilag az is erős szerencse hogy 3 pontunk lett még ha gyönyörű és felejthetetlen emlék is lesz.
Toca
pont ezt irtam korrabban de a szerencsetlenek voltunk a sorsolassal 😀
sztem is senki nem tiltotta meg.
4 napja
Toca Minnesota Vikings 18 864 — Vikings fan
 bunteto.com/zuhanas-vakrepules-feltamadas-es-72-ora-fohaszkodas

jah és melyik 2 csoportból nem jutottak tovább a csoport 3.-ok? A és B... És kik játszottak legelőször A és B csoport...
NB2
Senki nem tiltotta meg, hogy 4 pontot vagy esetleg nem -3as gól különbséget gyűjtsünk. Sőt a Svájc elleni meccsen a -2 majdhogynem hízelgő volt ( 3 kapura vezethető helyzet alapján ).
Nem értem a rinyát amit tol itt fel Magyarország. Gyakorlatilag az is erős szerencse hogy 3 pontunk lett még ha gyönyörű és felejthetetlen emlék is lesz.
4 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 9 346 — Kinek mit intézett a kormánya
 bunteto.com/zuhanas-vakrepules-feltamadas-es-72-ora-fohaszkodas

jah és melyik 2 csoportból nem jutottak tovább a csoport 3.-ok? A és B... És kik játszottak legelőször A és B csoport...
NB2
Erre Egri Vity korán felhívta a figyelmet, hogy az E és F csoport ilyenekkel simán tud taktikázni, csak amiben 16ban a 3-3-nál az F csoportban a jó oldalon voltunk, most a 90+10 perces 1-0 után az A csoportban a rossz oldalán.
zacknorb
Miért is voltunk a jó oldalon? 😊 Könyörgöm a 2. forduló után már továbbjutottunk! Nem is néztük és nem is kellett nézni a többi csoport eredményét!
NB2
Ja, de a portugáloknak az X bőven elég volt, így nekik se volt teljes mértékű tiltakozások az őrült meccs ellen.
Így a meccs 8 év után is olyan szintű pozitív emlékeket tud előhozni kb. mindenkiből, aki látta, hogy nagyon nagy kár lett volna ezért.
Mert a foca valahol igazából ezekről szól, a kurva emlékezetes estékről.

Szerkesztette: zacknorb
4 napja
NB2 New England Patriots 22 913 — nabege2@yahoo.com
 bunteto.com/zuhanas-vakrepules-feltamadas-es-72-ora-fohaszkodas

jah és melyik 2 csoportból nem jutottak tovább a csoport 3.-ok? A és B... És kik játszottak legelőször A és B csoport...
NB2
Erre Egri Vity korán felhívta a figyelmet, hogy az E és F csoport ilyenekkel simán tud taktikázni, csak amiben 16ban a 3-3-nál az F csoportban a jó oldalon voltunk, most a 90+10 perces 1-0 után az A csoportban a rossz oldalán.
zacknorb
Miért is voltunk a jó oldalon? 😊 Könyörgöm a 2. forduló után már továbbjutottunk! Nem is néztük és nem is kellett nézni a többi csoport eredményét!
4 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 9 346 — Kinek mit intézett a kormánya
Sztem ez így is egy tök fasza EB volt, nyertünk meccset, qrva jó hangulat, Csoboth gólja meg örök élmény, szóval erre kell emlékezni.

Jön 2026, ki kell jutni a VB-re 😊
gabokocka
Baszki most nézem csak, hogy ez meg ilyen össz-észak-amerikai rendezés lesz. De furcsa lesz a Gilletteben meg az Arrowheadben gurulóst nézni.
dancogo
Nézheted most is a Copan
4 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 9 346 — Kinek mit intézett a kormánya
 bunteto.com/zuhanas-vakrepules-feltamadas-es-72-ora-fohaszkodas

jah és melyik 2 csoportból nem jutottak tovább a csoport 3.-ok? A és B... És kik játszottak legelőször A és B csoport...
NB2
Erre Egri Vity korán felhívta a figyelmet, hogy az E és F csoport ilyenekkel simán tud taktikázni, csak amiben 16ban a 3-3-nál az F csoportban a jó oldalon voltunk, most a 90+10 perces 1-0 után az A csoportban a rossz oldalán.
4 napja
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 1 972 — Big Penix Energy
Sztem ez így is egy tök fasza EB volt, nyertünk meccset, qrva jó hangulat, Csoboth gólja meg örök élmény, szóval erre kell emlékezni.

Jön 2026, ki kell jutni a VB-re 😊
gabokocka
Baszki most nézem csak, hogy ez meg ilyen össz-észak-amerikai rendezés lesz. De furcsa lesz a Gilletteben meg az Arrowheadben gurulóst nézni.

4 napja
NB2 New England Patriots 22 913 — nabege2@yahoo.com
 bunteto.com/zuhanas-vakrepules-feltamadas-es-72-ora-fohaszkodas

jah és melyik 2 csoportból nem jutottak tovább a csoport 3.-ok? A és B... És kik játszottak legelőször A és B csoport...
4 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 9 346 — Kinek mit intézett a kormánya
És Rossi kommunikációja előhozta a bennem élő Sobrit, de ez a posztmodern populista retorika a fociban működik csak igazán, ahol tényleg csak a saját (jórészt durván fanatizált) közönségedhez kell szólni, akik ezeket nyilván nagyon fogják adni.
Közben meg belül felépíted az iszonyat szakmai és tudásalapú, nagyon elfogadó és multikulti kis mikroközösséged.
4 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 9 346 — Kinek mit intézett a kormánya
A szerencsén gondolkodtam el én is reggel a buszon, és arra jöttem rá, hogy a románok két szerencsésen picsánlőtt lasztival verték az ukránokat (2-0 után már nyilván kellett menni az ukránoknak, jött is a harmadik átmenetből), hozták a papírforma szart a belgák ellen, és a szlovákok elleni amúgy is nyerhető meccset egy taktikai X-el mindkét csapat lehozta továbbjutásra.
Nálunk az első meccs félidő előtt is volt egy picsánlőtt laszti, ami amúgy sztem eléggé döntő volt.
4 napja
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 890 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Nekem ez az EB abból a szempontból mindekeppen nagyon pozitív volt, hogy valahogy visszataláltam a magyar szurkolói enemhez. 😀

Az elmúlt években vagy egyáltalán nem, vagy csak immel ámmal foglalkoztam a válogatottal, amihez nyilván hozzájárult, hogy már nem elek otthon, Rossi idióta nyilatkozatai (főleg az az ominózus ki igazi magyar sztori), na meg ez az egész politikával átitatott közeg. Meccsen is azon az emlékezetes 15os potselejtezon voltam utoljára. Ennek az EB-nek is úgy futattom neki, h őszintén nem nagyon érdekelt a válogatott. Nyilván ellene nem szurkoltam volna, de teljesen hidegen hagyott.

Aztán valahogy meccsről meccsre egyre jobban benne voltam, Csoboth gólja meg szerintem akkora katarzis volt, amit foci kapcsán utoljára a 14es Real bl győzelemnél, na meg a 15os potselejtezon éreztem. Most meg ott tartok, h alig várom a szeptemberi nemzetek ligája meccseket. 😀 szóval kiesés ide vagy oda, nekem ez az EB emiatt örökre emlékezetes marad.

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove
4 napja
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 943 — Keep pounding
Baráti társaságban kesergett mindenki, hogy kiestünk, én voltam az egyetlen aki azt mondtam, hogy számomra így is kerek ez az EB. Egyáltalán, hogy itt voltunk, meccset nyertünk, Csoboth győztes gólja, ezek örök élmények maradnak. Most az, ha a portugálok tegnap nyernek és utána játszunk velük egyet, ahol gurítanak két-három gólt, olyan sokat már nem adott volna hozzá nekem.

Az, hogy milyen keret áll rendelkezésre, azt jól mutatja, hogy Varga Barnabás (aki egyébként az NB1-ben pallérozódik) alternatívája Ádám Martin....
Hogy a három belső középpályásból kettő az angol és az olasz másodosztályban a bennmaradásért küzdött. Szoboszlai csapágyasra lett hajtva, tavaszra megrottyant, most is sérülten játszott. Orbán hiába van formán kívül, nincs alternatívája. Na ezzel a kerettel táncoltunk a 16 közé jutás peremén.
A fikázott szlovének, georgiaiak között is bőven van annyi és olyan minőségű topligás játékos, mint nálunk.
Szóval ez bőven túlteljesítés, ez a válogatott előrébb jár, mint amire a magyar labdarúgás viszonyai predesztinálnák.

Amíg érdemben nem változnak a foci körülményei itthon, addig nem lesz jobb a helyzet, sőt, jó eséllyel rosszabb lesz, ha bizonyos dolgok nem úgy állnak össze a kirakatban mint jelenleg. Lehet siránkozni Rossi idióta nyilatkozatain, de bazmeg, előtte Leekens és Pinyő volt a két szövkap, ezeket már elfelejtettük? Nézzünk már vissza 30 évre, mi történt a válogatottnál, milyen viszonyok uralkodnak a magyar fociban, és akkor vessük össze azzal, hogy milyen profizmus, szervezettség és működő rendszer van a válogatottnál. Ég és föld.
És ezt majd akkor fogjuk értékelni igazán, amikor már nem ez lesz, hanem megint a selejtezőcsoport 4. helye környékén találjuk magunkat és a matek nem azon megy, hogy továbbjutunk az EB-n a csoportból, hanem hogy a selejtező utolsó három fordulójában marad-e esély a pótselejtezőre....

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
4 napja
deyell Las Vegas Raiders 10 994
Sztem ez így is egy tök fasza EB volt, nyertünk meccset, qrva jó hangulat, Csoboth gólja meg örök élmény, szóval erre kell emlékezni.

Jön 2026, ki kell jutni a VB-re 😊
gabokocka
48 közé csak befér a válogatott
Kúrfürst briareos
tekintve, hogy csak 16 csapat jut ki Európából, és utoljára nagy tornán, amire nem 24 európai csapat kvalifikált 1986-ban voltunk, ezért igen necces lesz.

choose life
4 napja
NB2 New England Patriots 22 913 — nabege2@yahoo.com
1. Szerintem mindenki elismeri, hogy az elmúlt 3 EB leggyengébb magyar csapata volt kint, akik tényleg szurkoltak a magyar csapatnak senki nem vonja ezt kétségbe
2. Ehhez jött több játékos formán kívülisége, vagy épp rossz teljesítménye
3. Sajnos Rossi is ragaszkodott a csapathoz, holott x vagy y-t nem kellett volna játszatnia, nagyon nem volt formában
4. Vékony keret, több sérült, talán a skótok ellen volt a legjobb összeállításban a csapat, bár szerintem Nego nagyon hiányzott. A szerbek elleni 2 meccsen szerintem a csapat legjobbja volt.
5. Mindezek ellenére, győztünk és volt esélyünk bekerülni a legjobb 16-ba. Igen, gyengék voltunk, de mi magunktól harcoltuk ki, nem kellett hozzá egy külső segítség. Amit itt sokan nem értettek meg, hogy teljesen más lefolyása lett volna az egésznek, ha 1-2 csapat nem szarik bele az egészbe.
Majd nézzük meg a grúzokat a spanyolok ellen és a szlovéneket a portugálok ellen. Majd akkor lesz pislogás, ha egyik válogatott sem nyújt semmit.
4 napja
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 103 — Слава Україні! Героям слава!




Így most már megnyugodhat holnapra a magyar lélek.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Volchansk, Harkiv,
4 napja
Nomac New England Patriots 2 738 — balazs.t85@gmail.com
Utólag jobb lett volna ha a győzelem után már tudjuk hogy nincs tovább, de ilyen az élet. Sajnos a válogatott játékát nagyon meghatározza Szobo teljesítménye, akinek az utóbbi hónapokban nagyon szarul ment. Nem értem hova tűnt a tökösség a játékából, rengeteg az alibi passz, nem vállalja fel a hosszú labdákat, pont az ami előtte megvolt benne eltűnt az utolsó hónapokban Liverpoolban is.
Pihenjen, gyógyuljon meg, mert nem lett volna jó ha összeszed egy komolyabb sérülést most a 16 között azért mert sérültem játszik. Varga nélkül pedig olyan üresen lettünk volna elől..
Nem történt nagy meglepetés, az EB előtt is bármi benne volt a pakliban, 3 győzelem és 3 zakó is, ebből most ennyi jött ki.
4 napja
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 103 — Слава Україні! Героям слава!
Majd a 97.percben egyenlitenek a portugalok ugyis. XD
Zsellér van de Vrij
hát ez nagyon nem jött, sorry.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Volchansk, Harkiv,
4 napja
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 14 444 — !SuPeR6BoWL!
Nem azzal van gond,hogy kiestünk hanem azzal,hogy kimentek kurva nagy pofával és arccal és utána egy bemákolt 101 perces góllal várták a továbbjutást....
Rossinak nem szabad kritikát mondani mert egyből hisztizik mint egy óvodás....
Szinte mindenki hibás volt csak ők nem....hmmm de ismerős.....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
4 napja
FLZOLI Denver Broncos 11 947 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Most nem leszek népszerű de leszarom.

Számomra nagyon érdekes az a látlelet, amit akár ezen a fórumon is tapasztaltam, de más saját messenger csoportokban is kb ugyanezek hangzottak el.
Szarok voltunk, meg is érdemeljük a kiesést, rakás szar volt a magyar csapat, és egyéb viháncolások a kiesésünk margójára.
Egy ideig szembe mentem velük, aztán otthagytam őket a faszba.

Én tényleg nem értem az embereket, de lehet velem van a baj.

Én alapvetően már nem nézek gurulós focit, de amikor a válogatott játszik, akkor leülök és teljes erőből szurkolok nekik, és örülök ha nyerünk, meg szomorúság önt el ha nem, mert elsősorban magyarok vagyunk, ők is, én is.

És nem is értem, hogy hogy jut el egy magyar odáig, hogy akármilyen személyes vagy rendszerszintű unszimpátia, vagy a tao pénzek mértéke vagy akármilyen más ok, pl gyenge játék miatt elkezdjen a nemzeti válogatott ellen drukkolni, vagy a bukását megünnepelni.

Van egy rakat sportág, amit vagy nagyon nem szeretek vagy egyszerűen csak hidegen hagy, de amikor van egy nagy világverseny, pl olimpia, és ha már úgy döntök, hogy ezen alkalomból leülök egy bármi elé, akkor ugyanezzel a mentalitással szurkolok akármelyik honfitársamnak. És nem csak az első vonalas bajnokainknak, hanem akármelyik előfutamokon folyamatosan elvérző fiatalnak.

Én nem akarom senkinek megmondani, hogy hogy kell megélni egy akármilyen nemzeti csapattal kapcsolatos eseményt, meg a saját magyarságunkat, és megítélni se akarok senki mást magamon kívűl, de a magam feletti pálcatörést megteszem:

Az tuti, hogy ha én a jövőben bármikor leülök egy általam amúgy nem kedvelt sport elé, mondjuk kajak kenu, vívás, úszás, stb, és a magyar színekben induló versenyző kiesése után úgy élem meg a magyarságom, hogy a kiesésén örömködök, hogy megérdemelte, szar volt, húzzon haza a francba és társai, akkor köpök egyet és aláállok.
akdestroyer
Ha nem telepedni rá ennyire a politika és építene itt is mindegyik fizetett nyalonc alternatív valóságot valószínűleg mindenkinek sokkal jobban esne a szurkolás is. Disszonancia amit lát az ember és tapasztal és a között amit rá erőltetnek és láttatni akarnak.

Egy alapvetően ürülékkel teli közegben nem tudom miért kell arra rácsodálkozni, hogy jó páran az ingyen figyelem kreditekért a végleteket nyomatja (vakon ömleng vagy elvakultan gyűlölködik)

4 napja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 184 — Csodabogár
Most nem leszek népszerű de leszarom.

Számomra nagyon érdekes az a látlelet, amit akár ezen a fórumon is tapasztaltam, de más saját messenger csoportokban is kb ugyanezek hangzottak el.
Szarok voltunk, meg is érdemeljük a kiesést, rakás szar volt a magyar csapat, és egyéb viháncolások a kiesésünk margójára.
Egy ideig szembe mentem velük, aztán otthagytam őket a faszba.

Én tényleg nem értem az embereket, de lehet velem van a baj.

Én alapvetően már nem nézek gurulós focit, de amikor a válogatott játszik, akkor leülök és teljes erőből szurkolok nekik, és örülök ha nyerünk, meg szomorúság önt el ha nem, mert elsősorban magyarok vagyunk, ők is, én is.

És nem is értem, hogy hogy jut el egy magyar odáig, hogy akármilyen személyes vagy rendszerszintű unszimpátia, vagy a tao pénzek mértéke vagy akármilyen más ok, pl gyenge játék miatt elkezdjen a nemzeti válogatott ellen drukkolni, vagy a bukását megünnepelni.

Van egy rakat sportág, amit vagy nagyon nem szeretek vagy egyszerűen csak hidegen hagy, de amikor van egy nagy világverseny, pl olimpia, és ha már úgy döntök, hogy ezen alkalomból leülök egy bármi elé, akkor ugyanezzel a mentalitással szurkolok akármelyik honfitársamnak. És nem csak az első vonalas bajnokainknak, hanem akármelyik előfutamokon folyamatosan elvérző fiatalnak.

Én nem akarom senkinek megmondani, hogy hogy kell megélni egy akármilyen nemzeti csapattal kapcsolatos eseményt, meg a saját magyarságunkat, és megítélni se akarok senki mást magamon kívűl, de a magam feletti pálcatörést megteszem:

Az tuti, hogy ha én a jövőben bármikor leülök egy általam amúgy nem kedvelt sport elé, mondjuk kajak kenu, vívás, úszás, stb, és a magyar színekben induló versenyző kiesése után úgy élem meg a magyarságom, hogy a kiesésén örömködök, hogy megérdemelte, szar volt, húzzon haza a francba és társai, akkor köpök egyet és aláállok.
akdestroyer
Ha egyszer valami szar, akkor azt miért ne lehetne leírni? Attól még nem örömködik senki a kiesésen, mert leírja hogy szar volt és megérdemelt a kiesés.
Mikey
mondjuk amiket letolt a miszter edzőbá is az elmúlt hónapokban, meg vasárnap is nagy pofával az rossz szájízt hagyott sokakban.
ehhez hozzájön a kormányzati mivagyunkalegfaszábbak, tőlünk retteg az egész világ, meg Szobi pálinkázása, plusz lehazaárulózzák azt, aki nem tapsol ennek a sok pénzégetésnek, - aztán jön a csodálkozás, hogy a "naplopó" lipsyk utálják a focit ergo utálják a magyarokat is. ikszdé. kurvára félrement az egész ezzel a felpumpált hazafisággal. könyörgöm, csak 1 foci.

az olimpiát meg ne hasonlítsuk össze pls. ott kb. megdöglik mindenki hogy kvótás legyen, míg az aranylábúak kb. aranykanállal eszik a pandamájas pirítóst fókazsírral bazdmeg. számomra sokkal nagyobb értékű egy olimpiai helyezés, mint egy foci eb.

4 napja
Mikey Cincinnati Bengals 18 115
Most nem leszek népszerű de leszarom.

Számomra nagyon érdekes az a látlelet, amit akár ezen a fórumon is tapasztaltam, de más saját messenger csoportokban is kb ugyanezek hangzottak el.
Szarok voltunk, meg is érdemeljük a kiesést, rakás szar volt a magyar csapat, és egyéb viháncolások a kiesésünk margójára.
Egy ideig szembe mentem velük, aztán otthagytam őket a faszba.

Én tényleg nem értem az embereket, de lehet velem van a baj.

Én alapvetően már nem nézek gurulós focit, de amikor a válogatott játszik, akkor leülök és teljes erőből szurkolok nekik, és örülök ha nyerünk, meg szomorúság önt el ha nem, mert elsősorban magyarok vagyunk, ők is, én is.

És nem is értem, hogy hogy jut el egy magyar odáig, hogy akármilyen személyes vagy rendszerszintű unszimpátia, vagy a tao pénzek mértéke vagy akármilyen más ok, pl gyenge játék miatt elkezdjen a nemzeti válogatott ellen drukkolni, vagy a bukását megünnepelni.

Van egy rakat sportág, amit vagy nagyon nem szeretek vagy egyszerűen csak hidegen hagy, de amikor van egy nagy világverseny, pl olimpia, és ha már úgy döntök, hogy ezen alkalomból leülök egy bármi elé, akkor ugyanezzel a mentalitással szurkolok akármelyik honfitársamnak. És nem csak az első vonalas bajnokainknak, hanem akármelyik előfutamokon folyamatosan elvérző fiatalnak.

Én nem akarom senkinek megmondani, hogy hogy kell megélni egy akármilyen nemzeti csapattal kapcsolatos eseményt, meg a saját magyarságunkat, és megítélni se akarok senki mást magamon kívűl, de a magam feletti pálcatörést megteszem:

Az tuti, hogy ha én a jövőben bármikor leülök egy általam amúgy nem kedvelt sport elé, mondjuk kajak kenu, vívás, úszás, stb, és a magyar színekben induló versenyző kiesése után úgy élem meg a magyarságom, hogy a kiesésén örömködök, hogy megérdemelte, szar volt, húzzon haza a francba és társai, akkor köpök egyet és aláállok.
akdestroyer
Ha egyszer valami szar, akkor azt miért ne lehetne leírni? Attól még nem örömködik senki a kiesésen, mert leírja hogy szar volt és megérdemelt a kiesés.
Mikey
Nem kell magadra venni. Nem feltétlen neked szól szerintem.
Én örültem volna ha tovabbjutunk, de ha őszinte vagyok az Albánok / Georgia jobban megérdemelte vagy megérdemelte volna.
Toca
Nem vettem magamra, hiszen nem is írtam a témában. 😊 Csak szeretném megérteni hogy miért van az hogy nem lehet rosszat írni a válogatottról. (Vagy bármelyik magyar sportolóról, ha éppen megérdemli.)
4 napja
Toca Minnesota Vikings 18 864 — Vikings fan
Most nem leszek népszerű de leszarom.

Számomra nagyon érdekes az a látlelet, amit akár ezen a fórumon is tapasztaltam, de más saját messenger csoportokban is kb ugyanezek hangzottak el.
Szarok voltunk, meg is érdemeljük a kiesést, rakás szar volt a magyar csapat, és egyéb viháncolások a kiesésünk margójára.
Egy ideig szembe mentem velük, aztán otthagytam őket a faszba.

Én tényleg nem értem az embereket, de lehet velem van a baj.

Én alapvetően már nem nézek gurulós focit, de amikor a válogatott játszik, akkor leülök és teljes erőből szurkolok nekik, és örülök ha nyerünk, meg szomorúság önt el ha nem, mert elsősorban magyarok vagyunk, ők is, én is.

És nem is értem, hogy hogy jut el egy magyar odáig, hogy akármilyen személyes vagy rendszerszintű unszimpátia, vagy a tao pénzek mértéke vagy akármilyen más ok, pl gyenge játék miatt elkezdjen a nemzeti válogatott ellen drukkolni, vagy a bukását megünnepelni.

Van egy rakat sportág, amit vagy nagyon nem szeretek vagy egyszerűen csak hidegen hagy, de amikor van egy nagy világverseny, pl olimpia, és ha már úgy döntök, hogy ezen alkalomból leülök egy bármi elé, akkor ugyanezzel a mentalitással szurkolok akármelyik honfitársamnak. És nem csak az első vonalas bajnokainknak, hanem akármelyik előfutamokon folyamatosan elvérző fiatalnak.

Én nem akarom senkinek megmondani, hogy hogy kell megélni egy akármilyen nemzeti csapattal kapcsolatos eseményt, meg a saját magyarságunkat, és megítélni se akarok senki mást magamon kívűl, de a magam feletti pálcatörést megteszem:

Az tuti, hogy ha én a jövőben bármikor leülök egy általam amúgy nem kedvelt sport elé, mondjuk kajak kenu, vívás, úszás, stb, és a magyar színekben induló versenyző kiesése után úgy élem meg a magyarságom, hogy a kiesésén örömködök, hogy megérdemelte, szar volt, húzzon haza a francba és társai, akkor köpök egyet és aláállok.
akdestroyer
Ha egyszer valami szar, akkor azt miért ne lehetne leírni? Attól még nem örömködik senki a kiesésen, mert leírja hogy szar volt és megérdemelt a kiesés.
Mikey
Nem kell magadra venni. Nem feltétlen neked szól szerintem.
Én örültem volna ha tovabbjutunk, de ha őszinte vagyok az Albánok / Georgia jobban megérdemelte vagy megérdemelte volna.
5 napja
Mikey Cincinnati Bengals 18 115
Most nem leszek népszerű de leszarom.

Számomra nagyon érdekes az a látlelet, amit akár ezen a fórumon is tapasztaltam, de más saját messenger csoportokban is kb ugyanezek hangzottak el.
Szarok voltunk, meg is érdemeljük a kiesést, rakás szar volt a magyar csapat, és egyéb viháncolások a kiesésünk margójára.
Egy ideig szembe mentem velük, aztán otthagytam őket a faszba.

Én tényleg nem értem az embereket, de lehet velem van a baj.

Én alapvetően már nem nézek gurulós focit, de amikor a válogatott játszik, akkor leülök és teljes erőből szurkolok nekik, és örülök ha nyerünk, meg szomorúság önt el ha nem, mert elsősorban magyarok vagyunk, ők is, én is.

És nem is értem, hogy hogy jut el egy magyar odáig, hogy akármilyen személyes vagy rendszerszintű unszimpátia, vagy a tao pénzek mértéke vagy akármilyen más ok, pl gyenge játék miatt elkezdjen a nemzeti válogatott ellen drukkolni, vagy a bukását megünnepelni.

Van egy rakat sportág, amit vagy nagyon nem szeretek vagy egyszerűen csak hidegen hagy, de amikor van egy nagy világverseny, pl olimpia, és ha már úgy döntök, hogy ezen alkalomból leülök egy bármi elé, akkor ugyanezzel a mentalitással szurkolok akármelyik honfitársamnak. És nem csak az első vonalas bajnokainknak, hanem akármelyik előfutamokon folyamatosan elvérző fiatalnak.

Én nem akarom senkinek megmondani, hogy hogy kell megélni egy akármilyen nemzeti csapattal kapcsolatos eseményt, meg a saját magyarságunkat, és megítélni se akarok senki mást magamon kívűl, de a magam feletti pálcatörést megteszem:

Az tuti, hogy ha én a jövőben bármikor leülök egy általam amúgy nem kedvelt sport elé, mondjuk kajak kenu, vívás, úszás, stb, és a magyar színekben induló versenyző kiesése után úgy élem meg a magyarságom, hogy a kiesésén örömködök, hogy megérdemelte, szar volt, húzzon haza a francba és társai, akkor köpök egyet és aláállok.
akdestroyer
Ha egyszer valami szar, akkor azt miért ne lehetne leírni? Attól még nem örömködik senki a kiesésen, mert leírja hogy szar volt és megérdemelt a kiesés.