Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 942 — Jó ötletnek tűnt!
amit csinál a kings emberelőnybe, meg hátrányba az valami zseniális 😀 Nem hiszem hogy lenne még esélye a Devilsnek

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Itt már nincs remény a Devils-nek, de én ezt már az előzőekben is taglaltam. Carter megint fanatikus volt, a Devils meg impotens (még 5 a 3 ellen is !) emberelőnyben. A Kings viszont kihasználta az előnyeit, pedig elég gyenge mutatói vannak ezen a téren a PO-ban. Jó kis "munkásember", egységes csapat, melyben van egy-két kiemelkedő játékos + fiatal, agilis, jó képességű játékosok. Egységes a csapat és ez nagyon sokat számít.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
3-0 a Kings-nek. Csoda kéne, hogy ez megforduljon. Szerintem szerdán vége lesz az 2011-12-es NHL szezonnak. Mintha teljesen elfogyott volna a Devils.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Igen ezt benézte az író. Csak gondoltam beteszem mi a véleményed. Azért azt meg most ne firtassuk, hogy Canucks... Elég nagy baj az, hogy ilyen simán ki lettünk verve. De ez van.danyly
Bocsi, felreertettel. Nem miattad irtam a Canucksot h marjalak, csak a kontinuitas szemlelteteseert h ha nem a szeria vegeredmenyet nezzuk, hanem az egyes meccseiket, akkor azt lathatjuk szvsz h a nalunk papiron sztem egyebkent jobb Canucksot ledaraltak, a Bluest eleg siman inteztek el, a Yotes ellen meg mar boven becsusztak szenvedos meccsek, a dontoben meg eddig kurvara halasak lehetnek ezert a ket darab 2-1es eredmenyert. Erre mondtam, hogy hol van mar az az ellenallhatatlan Kings, mint akik ellenetek jatszottak ? Es itt nem arrol van szo, h hektikusak lennenek, hanem folyamatosan jonnek fel rajuk az ellenfeleik.
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Kb. így: "Peter DeBoer továbbra is bízott a negyedik sorban, annak ellenére, hogy Doughty rajtuk keresztül hámozta át magát, az egész pályán és így született meg a Kings első találata. De a vezetőedző megérzése ezúttal is jónak bizonyult. A harmadik percben ugyanis érkezett az egyenlítő találat, megint az agresszív letámadásnak köszönhetően. Miután Gionta megszerezte a korongot felvezette azt a Királyok harmadába, majd Zidlicky előtt kötött ki a pakk, aki meg is eresztett egy távoli lövést. Ahogy az első találkozón is, úgy most is megpattant valakin, ezúttal Ryan Carter-en. És ennek az irányváltoztatásnak köszönhetően született meg az egyenlítő találat. A Devils negyedik sora összesen 21 pontot szerzett az idei rájátszásban, ebből 9-et az utolsó négy meccsen."

Lehet meg lettek kavarva a sorok, hogy hatékonyabb legyen és megzavarja az ellent, de valahogy így alakult.danyly
Ez hol jelent meg ? NSO ? Sok golt szerzett amugy valoban a 4. sor a poban, de Gionta es Carter nemigen voltak egyutt palyan az elso meccsen, tehat akar egy sorcseres kavarodas is okozhatta a szituaciot. A masodikat meg nem volt szerencsem latni, csak a tesom adta le a reszletes jelentest, akinek a meglatasaiban es velemenyeben maximalisan megbizok es nagyra tartom oket.
A megpattano loves meg egy bullshit. Az iro meg nem hallott olyan passzrol, ami lovesnek nez ki, de a belenyulasra jatszo passz valojaban (tipped pass)? KAC-KAC. Nagy szakerto lehet az ilyen 😊Fake
Igen ezt benézte az író. Csak gondoltam beteszem mi a véleményed. Azért azt meg most ne firtassuk, hogy Canucks... Elég nagy baj az, hogy ilyen simán ki lettünk verve. De ez van.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Kb. így: "Peter DeBoer továbbra is bízott a negyedik sorban, annak ellenére, hogy Doughty rajtuk keresztül hámozta át magát, az egész pályán és így született meg a Kings első találata. De a vezetőedző megérzése ezúttal is jónak bizonyult. A harmadik percben ugyanis érkezett az egyenlítő találat, megint az agresszív letámadásnak köszönhetően. Miután Gionta megszerezte a korongot felvezette azt a Királyok harmadába, majd Zidlicky előtt kötött ki a pakk, aki meg is eresztett egy távoli lövést. Ahogy az első találkozón is, úgy most is megpattant valakin, ezúttal Ryan Carter-en. És ennek az irányváltoztatásnak köszönhetően született meg az egyenlítő találat. A Devils negyedik sora összesen 21 pontot szerzett az idei rájátszásban, ebből 9-et az utolsó négy meccsen."

Lehet meg lettek kavarva a sorok, hogy hatékonyabb legyen és megzavarja az ellent, de valahogy így alakult.danyly
Ez hol jelent meg ? NSO ? Sok golt szerzett amugy valoban a 4. sor a poban, de Gionta es Carter nemigen voltak egyutt palyan az elso meccsen, tehat akar egy sorcseres kavarodas is okozhatta a szituaciot. A masodikat meg nem volt szerencsem latni, csak a tesom adta le a reszletes jelentest, akinek a meglatasaiban es velemenyeben maximalisan megbizok es nagyra tartom oket.
A megpattano loves meg egy bullshit. Az iro meg nem hallott olyan passzrol, ami lovesnek nez ki, de a belenyulasra jatszo passz valojaban (tipped pass)? KAC-KAC. Nagy szakerto lehet az ilyen 😊
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Hat ezt szepen levezetted. Zanzasitom. Azert mert eddig egy picit nagyobb szerencseje volt a Jerseynel az LAnek, ezert tovabbra is szerencsejuk lesz es emiatt nem lehet oket megallitani, 4-1el megnyerik a kupat. A heti otoslotto nyeroszamokat nem lehetne megtudakolni toled ? 😊Fake
Azt én is szeretném tudni. 😀
De most kb. nem így áll a helyzet? Mond el ha nem így érzed, lehet én írok botorságokat. Több szem többet lát, több fül többet hall...danyly
Persze 0-2nel mit mondjon az ember ? 😊 Azt megsem h annyival sokkal jobbak volnank h Quick meg a Szentlelek tartja eletben a parharcot a Kingsnek, mert nyilvanvaloan nem volna igaz. Iszonyatosan elfogult vagyok ez tiszta sor, de sok parharcot hoztak mar vissza akar hazai kezdessel 0-2rol is es en nem latom azt h ne tudnank akar jobban v ha ugy tetszik pontosabban jatszani elorefele, akar ne lehetne a kovetkezo 2 meccsen nekunk olyan kicsikevel nagyobb szerencsenk, mint ami nekik volt eddig.
Persze ez a mai sorsdonto lesz ez egyertelmu, de a meccsig szerintem oriasi hiba lenne leirni a Devst a donto eddigi meccseinek vegeredmenye es a Kings eddigi playoff teljesitmenyenek fenyeben. Azt meg marcsak allati halkan merem mondani h ez a 2 meccse szvsz sehol sincs a LAnek ahhoz kepest amilyen folenyesen lealaztak a Canucksot. Sztem folyamatosan tompul a po folyaman ez az iszonyatos ellenallhatatlansaguk, es nem foldtol valo elrugaszkodas kerdese az sem, ha feltetelezzuk, hogy pont rosszkor durranna ki a nagyra fujt lufijuk.
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Kb. így: "Peter DeBoer továbbra is bízott a negyedik sorban, annak ellenére, hogy Doughty rajtuk keresztül hámozta át magát, az egész pályán és így született meg a Kings első találata. De a vezetőedző megérzése ezúttal is jónak bizonyult. A harmadik percben ugyanis érkezett az egyenlítő találat, megint az agresszív letámadásnak köszönhetően. Miután Gionta megszerezte a korongot felvezette azt a Királyok harmadába, majd Zidlicky előtt kötött ki a pakk, aki meg is eresztett egy távoli lövést. Ahogy az első találkozón is, úgy most is megpattant valakin, ezúttal Ryan Carter-en. És ennek az irányváltoztatásnak köszönhetően született meg az egyenlítő találat. A Devils negyedik sora összesen 21 pontot szerzett az idei rájátszásban, ebből 9-et az utolsó négy meccsen."

Lehet meg lettek kavarva a sorok, hogy hatékonyabb legyen és megzavarja az ellent, de valahogy így alakult.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Hat ezt szepen levezetted. Zanzasitom. Azert mert eddig egy picit nagyobb szerencseje volt a Jerseynel az LAnek, ezert tovabbra is szerencsejuk lesz es emiatt nem lehet oket megallitani, 4-1el megnyerik a kupat. A heti otoslotto nyeroszamokat nem lehetne megtudakolni toled ? 😊Fake
Azt én is szeretném tudni. 😀
De most kb. nem így áll a helyzet? Mond el ha nem így érzed, lehet én írok botorságokat. Több szem többet lát, több fül többet hall...

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Hat ezt szepen levezetted. Zanzasitom. Azert mert eddig egy picit nagyobb szerencseje volt a Jerseynel az LAnek, ezert tovabbra is szerencsejuk lesz es emiatt nem lehet oket megallitani, 4-1el megnyerik a kupat. A heti otoslotto nyeroszamokat nem lehetne megtudakolni toled ? 😊
szerk.: Azt meg hozzatennem, h azert mert Carter lotte a golt, attol meg sztem egyaltalan nem egyertelmu h ez most konkretan a 4. sor-e vagy sem bar reszletkerdes. De az elso meccsen teljesen mas lineuppal jatszott a csapat, mint addig az egesz poban es aztan az elso harmad utan ujra teljesen uj sorokat rakott ossze mas vedoparokat rendelve mellejuk. Abban igazat adok neked, hogy ezek viszont abszolut nem elfuseralt, kapkodo kenyszermegoldasok voltak, hanem amire jol lathatoan keszult.
Inkabb ugy mondanam h van egy kicsit kiemelkedo sor meg harom teljesen hasonlo erossegu. Elias azert eleg durca lenne 4. soroskent 😀
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
hihetetlen h kurvara nem jobbak es ezt is behuztak ... eret vagok magamon.Fake
Én inkább picit a LA-nek szurkolok, de most picit sajnáltam a Devilts, talán megérdemeltebb lenne 1-1el átmenni.zavi27
Semmi problemam a Kingsszel bar nemigen vagyok oda a sunbeltes csapatokert de ok meg egyertelmuen a szimpatikusabbak koze tartoznak. De ez eddig tenyleg beszaras h micsoda makjuk van neha. Tudva valo h Quicknek fol kell loni. Hany korong ment 1 centivel fole 2 meccsen ugy h koze nem volt hozza ? Vagy 5 ...Fake
A Stanley Cup döntőben már igen fikarcnyi dolgokon múlnak a dolgok és a most az LA-nak jött be. Azért itt már eléggé kiegyenlítődöttek az erőviszonyok, mit sem érnek holmi kiemelési számok. Innen a Kings-et már nem tudják megállítani, annyira felpörögtek és érzik, hogy meg lehet a kupa, hogy innen már nem állnak le, teljes erővel nyomják továbbra is. Ugye eddig csak otthon veszítettek meccset a PO-ban, ezért egy vereség kinéz nekik most is. De azért a győztes gól szerző Jeff Carter (+ Mike Richards) a Philly-ből el, és beilleszkedtek. Nekik van Stanley Cup-os múltjuk és a 2010-es kudarc feledtetve lesz.
De azért hozzátenném a Devils védelem sem volt sokszor a helyzet magaslatán. Egyébként az edző szerintem jól keverte a szálakat, megint a 4. sor lőtt gólt az NJ-nél (megpattant). Mindegy mert utána szétkorcsolyázták az NJ-t + szerencse.
Innen már nem veszít a Kings.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Tim Thomas announced on his Facebook Page that he will be taking a year off hockey. Below is a quote from his post:

At the age of 38, I believe it is time to put my time and energies into those areas and relationships that I have neglected. That is why at this time I feel the most important thing I can do in my life is to reconnect with the three F's.

Friends, Family, and Faith.


JT Daniels fan
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Le a kalappal a Kings előtt. Hihetetlen mit művelnek (megint)...süti
hihetetlen h kurvara nem jobbak es ezt is behuztak ... eret vagok magamon.Fake
Én inkább picit a LA-nek szurkolok, de most picit sajnáltam a Devilts, talán megérdemeltebb lenne 1-1el átmenni.zavi27
Semmi problemam a Kingsszel bar nemigen vagyok oda a sunbeltes csapatokert de ok meg egyertelmuen a szimpatikusabbak koze tartoznak. De ez eddig tenyleg beszaras h micsoda makjuk van neha. Tudva valo h Quicknek fol kell loni. Hany korong ment 1 centivel fole 2 meccsen ugy h koze nem volt hozza ? Vagy 5 ...
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 669 — Amerikai sportok rajongója
Le a kalappal a Kings előtt. Hihetetlen mit művelnek (megint)...süti
hihetetlen h kurvara nem jobbak es ezt is behuztak ... eret vagok magamon.Fake
Én inkább picit a LA-nek szurkolok, de most picit sajnáltam a Devilts, talán megérdemeltebb lenne 1-1el átmenni.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Le a kalappal a Kings előtt. Hihetetlen mit művelnek (megint)...süti
hihetetlen h kurvara nem jobbak es ezt is behuztak ... eret vagok magamon.
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Habi!

Keresd meg Lidström búcsúzó óriásplakátját, amit kipakolgattak Detroitban, fasza nagyon.

szerk.: Haszi már kirakta az nhl.hu-n.gdavid
nagyon keményen néz ki, tegnap láttam 😊
hihetetlen a pali.

nhl36 aki nem látta volna még:
http://video.nhl.com/videocenter/console?catid=35&id=160304&cmpid=embed-share-video
ez a 3.rész, de kicsit lejjebb mentek és ott megtaláljátok. Nagyjából 30 perces lehet a 4 rész együtt, Lids 36 óráját mutatja be.


JT Daniels fan
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Habi!

Keresd meg Lidström búcsúzó óriásplakátját, amit kipakolgattak Detroitban, fasza nagyon.

szerk.: Haszi már kirakta az nhl.hu-n.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Le a kalappal a Kings előtt. Hihetetlen mit művelnek (megint)...
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM


JT Daniels fan
több mint 11 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach


#5
😕


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Sajnos erre nem tudok mit írni. Köszönjük Mr. Norris Trophy, köszönjük! 😕 😕 😕

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
majdnem napra pontosan 2 éves voltam amikor bemutatkozott Lids 😕
köszönöm, hogy gyakorlatilag 1 évtizeden át nézhettem őt játszani a kedvenceimnél. Annyi szép emléket kreált. Hiányozni fog, hogy nem lesz #5. 😕 😕


JT Daniels fan
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
az 5 órakor kezdődő sajtótájékoztatót ezen a linken keresztül tudjátok megtekinteni:
http://video.redwings.nhl.com/videocenter/console?catid=616&id=19006&lang=en

oyanrosszeztleírni 😕


JT Daniels fan
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
baj szag van:

BREAKING: The Red Wings have scheduled an 11:00 AM press conference tomorrow at Joe Louis Arena. Nick Lidstrom and GM Ken Holland are expected to address the media.

#RedWings' GM Ken Holland on Lidstrom: "I'll let him make his announcement. He's earned that right." #NHL

😕


JT Daniels fan
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Köszi. 😊
Én se attól félek, hogy nem lesz elég színvonalas, csak kíváncsi voltam rá. 😊
Edmonton-Carolina döntőre még emlékszem, hogy akkor a döntő mérkőzésen pont felkeltem éjszaka és benyomtam a tv-t mert nem tudtam visszaaludni.