Jégkorong

23 feliratkozó

több mint 11 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Amúgy ESPN America szokott adni NHL-t?Asbee
Tavalyi szezonból úgy tudom adtak meccseket. De nem vagyok benne biztos teljesen.

Közben megtaláltam: ESPN America will be covering the NHL regular season, playoffs & Stanley Cup Finals … as well as the end of season college equivalent: the NCAA Championship “Frozen Four.”

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Amúgy ESPN America szokott adni NHL-t?


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Attilahawks 284 — Seahawks fan
Blackhawks menetrendje nem hivatalosan:  aeryssports.com/runs-on-duncan/fresh-brew-hossas-birthday-blackhawks-unofficial-schedule-leaked/

Kicsit vicces, hogy egy héttel a start előtt, szamizdatként terjednek a menetrendek. 😊
több mint 11 éve
Attilahawks 284 — Seahawks fan
Ezzel is elszórakoztak egy darabig...Gabesz92
Sajnos ez még nem a hivatalos bejelentés az nhl.com-ról.
De remélem még ma megtörténik az is.
több mint 11 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
The NHLPA finished the CBA ratification vote this morning at 8AM. I’ve received confirmation from NHLPA exec that the players voted in favor of the new CBA. Once the agreement between the two sides is officialized, teams can start making transactions.

Being told camps will open tomorrow and the official schedule will be released either today or tomorrow.

Hockey is back folks! #CONFIRMED

 www.insiderrumors.com/2013/no-team/nhlpa-approves-cba-ratification-confirmed/Attilahawks
Ezzel is elszórakoztak egy darabig...

több mint 11 éve
Attilahawks 284 — Seahawks fan
The NHLPA finished the CBA ratification vote this morning at 8AM. I’ve received confirmation from NHLPA exec that the players voted in favor of the new CBA. Once the agreement between the two sides is officialized, teams can start making transactions.

Being told camps will open tomorrow and the official schedule will be released either today or tomorrow.

Hockey is back folks! #CONFIRMED

 www.insiderrumors.com/2013/no-team/nhlpa-approves-cba-ratification-confirmed/
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
Talán még egy fél idényt kibírnak 😛

 www.nhl.com/ice/news.htm?id=649876&navid=DL|NHL|home

Hetényi meg a Nashv edzőtáborában már ez is nagy szó gratula!
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 680 — Amerikai sportok rajongója
Jaj, de varom mar most en is!
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Babcock bepróbálkozott Lidströmnél, de #5 elutasította. 😕 így tehát már biztosan nem fog játszani. Szarban van a haza, az biztos.
Első 2 meccsünk idegenben lesz, Blues majd Predators.
Hivatalosan is Zetterberg örökölte meg a C-t


JT Daniels fan
több mint 11 éve
Attilahawks 284 — Seahawks fan
További meccsek a nyitónapra:
Also, the Blues will take on the Red Wings and the Wild will host the Avalanche. Additionally, it appears the Blue Jackets will visit the Predators on opening night, and Anaheim is visiting Vancouver. Lastly, a big one, the Bruins will host the Rangers at TD Garden.
több mint 11 éve
Attilahawks 284 — Seahawks fan
Valószínűleg szombaton fogadják el a játékosok a CBA-t. Utána teszi közzé az NHL az időrendet. Ami valószínű 19-re:

PIT-PHI, LAK-CHI, OTT-WIN,TOR-MON, EDM-CGY, COL-MIN

Hogy ebből mit ajánlanak ki a SportTV-nek (ESPN A-nak)? Én úgy gondolom, hogy valószínű a PIT-PHI, mivel az egész országban közvetített NBC meccs lesz. Lesz Hockey Night in Canada tripleheader, de szerintem nem nekünk.
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nagyon kíváncsi vagyok mi sül ki ebből pláne, hogy új csoportok vannak, sokat fog számítani a kezdés.
Az sem zavarna, ha mondjuk pont ezt nyerné meg a Habs 😛 bár nem fogja de nem érdekelne ha ezzel piszkálnak, hogy csak egy csonka szezont tudtunk megnyerni.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
Ez annyiból jó, hogy kisebb hatása lesz az adott csapat eredményeire annak, hogy milyen erős divízióban van.
Az persze már kurvára nem lesz mindegy, hogy épp melyik kettő ellen lesz 5 meccs...

Kezdődjön már!!
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Azt olvastam, hogy úgy lesznek a meccsek elosztva, hogy 5-5 meccs két csoportellenféllel (10), 4-4 a másik kettővel (8), míg 3-3 a többi konferenciatárssal (30) =48.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Így 48 mérkőzéses lesz a regular season.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
NHL Regular Season to start Jan 19, ends April 27. SC Playoffs start May 1, could go as long as June 28.

több mint 11 éve
stero San Francisco 49ers 171
a Winter classic elmaradását számomra semmi sem fogja pótolni 😕
remélem jövőre lejátszhatjákHabi
Alap, hogy lejátsszák, ami jogos felvetése volt Macnek, hogy öregfiúk is lett volna, na az ami kurvára nem mindegy ugye, ha közben valamelyikük továbbáll😕 - de ne gondoljunk erre!kishaszi
Mac folyamatosan sír 😀😀😀D


"I want to thank the Good Lord for making me a Yankee."
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
a Winter classic elmaradását számomra semmi sem fogja pótolni 😕
remélem jövőre lejátszhatjákHabi
Alap, hogy lejátsszák, ami jogos felvetése volt Macnek, hogy öregfiúk is lett volna, na az ami kurvára nem mindegy ugye, ha közben valamelyikük továbbáll😕 - de ne gondoljunk erre!kishaszi
huhh de jó 😊...de akkor is még 1 év majdnem 😕

na az meg a másik. félelmetes keretünk van az öregekhez 😊 remélem nem következik be semmi rossz dolog.


JT Daniels fan
több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
a Winter classic elmaradását számomra semmi sem fogja pótolni 😕
remélem jövőre lejátszhatjákHabi
Alap, hogy lejátsszák, ami jogos felvetése volt Macnek, hogy öregfiúk is lett volna, na az ami kurvára nem mindegy ugye, ha közben valamelyikük továbbáll😕 - de ne gondoljunk erre!

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
Így azért elmarad egy-két nagy rangadó + finom kis idegenbeli túrák.danyly
Azokat speciel senki nem fogja bánni. Még én, mezei szurkoló sem.
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
a Winter classic elmaradását számomra semmi sem fogja pótolni 😕
remélem jövőre lejátszhatják


JT Daniels fan
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Én meg csak most tudom meg. 😕
Minden nap figyeltem a híreket, és persze pont tegnap nem volt rá egy szabad percem sem. Mindegy, örülök. 😊

Csak az lesz egy kicsit szar így, hogy mindegyik csapat csak a saját konferenciájában szereplő csapatok ellen fog játszani a megrövidített alapszakasz során. Így azért elmarad egy-két nagy rangadó + finom kis idegenbeli túrák. Na de ne legyünk telhetetlenek.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
VÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ GO HABS
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
Most akkor mindenki "haza" fog özönleni európából ? vagy az aki olyan szerződést kötött hogy a lockout végéig....stbJack Zoltán
Mindenki visszaözönlik hiszem NHL-es szerződésük érvényes ergo meg kell jelenniük a csapatjaiknál.
több mint 11 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 044
Most akkor mindenki "haza" fog özönleni európából ? vagy az aki olyan szerződést kötött hogy a lockout végéig....stb