Jégkorong

23 feliratkozó

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Yahoos Fantasy liga:

ID: 13687
Jelszó: flyers

több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 680 — Amerikai sportok rajongója
A tentative agreement has been reached between NHL and NHLPA - source
véééééééégre bmeg!!!!!!!!!Habi
EZAZZZZZZZZZZZZWester
Vééégree!! És 2 év után Sport tv-s Nhl hoki is lesz Spiller papáékkal, mert tavaly meg ők nem adták, szuper!
több mint 11 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Egyébként vagy január 15.-én vagy (ami valószínűbb) január 19.-én kezdődnek a meccsek. 48 (inkább)vagy 50 meccses lesz így az alapszakasz és áprilisban kezdődik ugyanúgy a playoff. Sorsolás elméletileg hamarosan meglesz. 😊

több mint 11 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Ideje volt már.

több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
A tentative agreement has been reached between NHL and NHLPA - source
véééééééégre bmeg!!!!!!!!!Habi
EZAZZZZZZZZZZZZ

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
A tentative agreement has been reached between NHL and NHLPA - source
véééééééégre bmeg!!!!!!!!!


JT Daniels fan
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Nem vagyok nagy jégkorong rajongó, de ezt a meccset kivételesen láttam. Több érdekes ítélete volt a bíróknak ellenünk, ez csak a jéghegy csúcsa volt. Nem is értem egy gólt hogy vonhatnak vissza azzal indokkal, hogy párás volt a gólkamera, nem látszott rajta semmi.
több mint 11 éve
stero San Francisco 49ers 171
vicc, méghogy nem csalnak ellenünk...

 www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=cNg9LIEKJ8k

Csicsó bá óvását elutasította az EBEL. erről ennyit. sógorok, pfejpetey
nem is tudom mit várt csicsó. nem is óvtam volna.


"I want to thank the Good Lord for making me a Yankee."
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
vicc, méghogy nem csalnak ellenünk...

 www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=cNg9LIEKJ8k

Csicsó bá óvását elutasította az EBEL. erről ennyit. sógorok, pfej

több mint 11 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 044
Jagr csapata is kezd visszatalálni a helyes útra 😊, KHL-ben kemény lenne egy Magnyitogorszk vs Dinamo Moszkva döntő
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Nah ha csak büntetőkkel is de az Atlant lenyomva idegenben. Dübörög a Traktooooooooooooor!!!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
imádom hogy a Klagenfurt 5 éve csak szopni jön ide, Gagner, Tyler Myers
meg NHL ide vagy oda 😀

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
a tavalyi szezonja nagyon sült, ez tény. ha ezt tudja tartani akkor helye van a top 3-ban. szerintem. 😊stero
Ja OK, akkor tulképp egyetértünk 😊

több mint 11 éve
stero San Francisco 49ers 171
a tavalyi szezonja nagyon sült, ez tény. ha ezt tudja tartani akkor helye van a top 3-ban. szerintem. 😊


"I want to thank the Good Lord for making me a Yankee."
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Nemtom, ha csak tisztán a számokat nézzük, tavaly csak Malkin és Stammer előzte meg őt a pontlistán, de mindketten elég fos védők. Ha pontátlagot nézünk, akkor meg Malkin és Crosby. De mindegy, nem fogunk ezen összeveszni, azért nem gondolom, hogy véletlenül lett volna 3. a mezőnyjátékosok közül a tavalyi Hart szavazáson. Én nehezen tudnék mást választani most egy saját franchise indításához, de elfogult vagyok 😊

több mint 11 éve
stero San Francisco 49ers 171
Valaki tudna információt adni arról hogy az Eisbären Berlin csapatában kik a "sztárok" ?Jack Zoltán
Briere és Giroux feltétlen, most a lokcout alatt ott tolják. Előbbi egy nagyon clutch, rutinos támadó, utóbbi pedig a világ top3 játékosában benne van, érdemes rájuk figyelni 😊 rajtuk kívül Mulock az, akit láttam már játszani, egy egész jól védekező csatár, aki szép agresszíven tolja és erőből veszélyes a kapura is időnként. Rankel, Hördler és Braun is válogatott, de róla nem maradt meg semmi emlékezetes. Meg Christensent láttam még a dánoknál, viszont kétlem, hogy ő DEL elitszint lenne.Rajna
giroux mint top 3. ez erős volt 😊stero
Én nem tudok nála három jobbat jelenleg. Védekezést beszámítva persze.Rajna
pedig bőven van...


"I want to thank the Good Lord for making me a Yankee."
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Valaki tudna információt adni arról hogy az Eisbären Berlin csapatában kik a "sztárok" ?Jack Zoltán
Briere és Giroux feltétlen, most a lokcout alatt ott tolják. Előbbi egy nagyon clutch, rutinos támadó, utóbbi pedig a világ top3 játékosában benne van, érdemes rájuk figyelni 😊 rajtuk kívül Mulock az, akit láttam már játszani, egy egész jól védekező csatár, aki szép agresszíven tolja és erőből veszélyes a kapura is időnként. Rankel, Hördler és Braun is válogatott, de róla nem maradt meg semmi emlékezetes. Meg Christensent láttam még a dánoknál, viszont kétlem, hogy ő DEL elitszint lenne.Rajna
giroux mint top 3. ez erős volt 😊stero
Én nem tudok nála három jobbat jelenleg. Védekezést beszámítva persze.

több mint 11 éve
stero San Francisco 49ers 171
Valaki tudna információt adni arról hogy az Eisbären Berlin csapatában kik a "sztárok" ?Jack Zoltán
Briere és Giroux feltétlen, most a lokcout alatt ott tolják. Előbbi egy nagyon clutch, rutinos támadó, utóbbi pedig a világ top3 játékosában benne van, érdemes rájuk figyelni 😊 rajtuk kívül Mulock az, akit láttam már játszani, egy egész jól védekező csatár, aki szép agresszíven tolja és erőből veszélyes a kapura is időnként. Rankel, Hördler és Braun is válogatott, de róla nem maradt meg semmi emlékezetes. Meg Christensent láttam még a dánoknál, viszont kétlem, hogy ő DEL elitszint lenne.Rajna
giroux mint top 3. ez erős volt 😊


"I want to thank the Good Lord for making me a Yankee."
több mint 11 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 044
Valaki tudna információt adni arról hogy az Eisbären Berlin csapatában kik a "sztárok" ?Jack Zoltán
Briere és Giroux feltétlen, most a lokcout alatt ott tolják. Előbbi egy nagyon clutch, rutinos támadó, utóbbi pedig a világ top3 játékosában benne van, érdemes rájuk figyelni 😊 rajtuk kívül Mulock az, akit láttam már játszani, egy egész jól védekező csatár, aki szép agresszíven tolja és erőből veszélyes a kapura is időnként. Rankel, Hördler és Braun is válogatott, de róla nem maradt meg semmi emlékezetes. Meg Christensent láttam még a dánoknál, viszont kétlem, hogy ő DEL elitszint lenne.Rajna
köszönöm a felvilágosítást 😊
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Valaki tudna információt adni arról hogy az Eisbären Berlin csapatában kik a "sztárok" ?Jack Zoltán
Briere és Giroux feltétlen, most a lokcout alatt ott tolják. Előbbi egy nagyon clutch, rutinos támadó, utóbbi pedig a világ top3 játékosában benne van, érdemes rájuk figyelni 😊 rajtuk kívül Mulock az, akit láttam már játszani, egy egész jól védekező csatár, aki szép agresszíven tolja és erőből veszélyes a kapura is időnként. Rankel, Hördler és Braun is válogatott, de róla nem maradt meg semmi emlékezetes. Meg Christensent láttam még a dánoknál, viszont kétlem, hogy ő DEL elitszint lenne.

több mint 11 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 044
Valaki tudna információt adni arról hogy az Eisbären Berlin csapatában kik a "sztárok" ?
több mint 11 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
A RedWings egyik prospectje Riley Sheahan totál részegen, egy Tinky Winkys jelmezben vezetett kocsit a forgalommal szemben. 😀 agyökér
 detroit.cbslocal.com/2012/11/27/red-wings-prospect-caught-drunk-in-teletubbies-costume/?utm_medium=referral&utm_source=t.coHabi
Gyönyörű. Agyára ment a lockout.

több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
A RedWings egyik prospectje Riley Sheahan totál részegen, egy Tinky Winkys jelmezben vezetett kocsit a forgalommal szemben. 😀 agyökér
 detroit.cbslocal.com/2012/11/27/red-wings-prospect-caught-drunk-in-teletubbies-costume/?utm_medium=referral&utm_source=t.co


JT Daniels fan
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
baszki a tökutolsó Innsbruck oktatja a Volánt itthon :/
végülis ezért imádjuk az EBEL-t. mi is elkentük az elsők száját párszor 😊

több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Az NHL-ben megy továbbra is a huzavona. Most az elosztani való pénzeken, játékosok kifizetésén megy a vita.
Ha egyáltalán lesz idény, akkor max. 1. verzió szerint mint tavaly az NBA-ben (olyan dec. vége felé), v. 2. verzió jan. elején. Vagy a legrosszabb: egyáltalán nem lesz. 😕

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.