Kézilabda

19 feliratkozó

több mint 3 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
A portugálok jöttek fel ennyire, vagy Izland van jóval a néhány évvel ezelőtti alatt?
warr_b
A kettő egyszerre. Portugálok évekkel ezelőtt elindították a programjukat ami sikeres ezért jönnek fel, az izlandiaknál pedig kiöregedett az előző generáció, a legjobb játékosuk Palmarsson pedig nincs a VB-n ha jól emlékszek.
KoporShow
Az előző EB-n ezt testközelből is megtapasztalhattuk, amikor feltoroltek velünk a padlót a középdöntőben...

több mint 3 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 174 — Forum Reader
A portugálok jöttek fel ennyire, vagy Izland van jóval a néhány évvel ezelőtti alatt?
warr_b
A kettő egyszerre. Portugálok évekkel ezelőtt elindították a programjukat ami sikeres ezért jönnek fel, az izlandiaknál pedig kiöregedett az előző generáció, a legjobb játékosuk Palmarsson pedig nincs a VB-n ha jól emlékszek.



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 410
A Sport TV-nél az NBA-n kívül mi maradt? A darts?
Kemény idők elé néznek Ricsiék.
peterk2005
Sok éve szopnak, és nincs ellenérük. 😉
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 745 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Franciák lenyomták a norvégokat, erre azért nem fogadtam volna...
warr_b
miért lep ez meg?
ez a férfi mezőny nem a női
Negritis
1-2 gólos norvég győzelmet vártam.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 052 — The Mathematician
Franciák lenyomták a norvégokat, erre azért nem fogadtam volna...
warr_b
miért lep ez meg?
ez a férfi mezőny nem a női

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 745 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Franciák lenyomták a norvégokat, erre azért nem fogadtam volna...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 745 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
A portugálok jöttek fel ennyire, vagy Izland van jóval a néhány évvel ezelőtti alatt?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 745 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Szlovénia kézilabda szempontjából a Balkán Izlandja.
empty taxi
Gyönyörű metafora 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 685 — tracker ember
Szlovénia kézilabda szempontjából a Balkán Izlandja.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 745 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Huhh, Algéria mit hajrázott a végén Marokkó ellen... félidőben még hét mínuszban voltak.
A beugró Svájc hárommal verte Ausztriát, a szlovénok meg rommáverték a koreaiakat, 51 gólt dobtak.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 745 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
De eltaláltam ezt a belorusz-orosz ikszet... 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 007 — Lucas Scott
 24.hu/sport/2021/01/13/kezi-vb-2021-sander-sagosan-thomas-torgalsen-koronavirus-rendezes-balhe/
empty taxi
Fasza... majd Csebi megmondja, ez mennyire tipikus Egyiptomban 😊
warr_b
Írtam egy hosszút telon majd eltűnt...
Szóval teljesen ilyen egypt. Érthetetlen h odavittek főleg h asszem mások is jelentkeztek.
Van pár kedvenc történetem ott a biztonságról:
Mikor az orosz gep felrobbantása után pár hónappal szólok a reptéren egy katonának h egy borond gazdátlanul van kb 15-20 perce mire ő atsetalt a terminál másik sarkába megoldásként.
Vagy h fémdetektoros kapuknak annyi hasznuk volt a hoteleknel mint Henrynek a playoffban. Talán a Ritzben erre odafigyeltek de a 4 évszakban sem mindig tobbirol ne is beszeljunk.

Ráadásul ez az új kozig fővárosban van aminél még meg is oldhatnak nem Kairoban ami lehetetlen lenne. Insallah minden rendben lesz. Majd Allah megvéd mkit

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 685 — tracker ember
Nézegetem egyébként ezt a német keretet, nem a legjobb összeálltásukban érkeznek, Kiel-játékos egyáltalán nincs a keretben.
Nah most a 2 legjobb beálló, Pekeler és Wiencek kieli, TOP10 játékosok a posztjukon világszinten, szerencséjükre Golla személyében van egy fiatal, 23 éves tehetségük, aki védekezésben akár helyettesítheti is Wienceket és támadásban is szépen fejlődik.
Ha már Kiel, Quenstedt elfért volna a kapuban, Wolff személyében mondjuk van egy kiváló kapusuk, mögötte Heinevetter és Bitter személyében sokat látott veteránok ülnek a padon.
Dahmke se ártana a balszélre tekintettel arra, hogy Gensheimer már nem mai gyerek.
Folytatva a Kiel-playák sorát, jobbátlövőben meg nincs Weinhold és a flensburgi Semper sem, aki talán a legnagyobb tehetség a posztján a fritzeknél. Ha már flensburgi balkezesek, a szélső Steinhauser mellőzését sem értem az idősődő Reichmann javára.
Valamint az sem mindegy, hogy a legjobb balátlövőjük, Dissinger sérülés miatt maradt ki.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 452 — Sic semper tyrannis!
Szerintem a csoportunkban veretlenül fogunk zárni, aztán a középcsoportban nyernünk a brazilok és a lengyelek ellen. Így csak másodikok leszünk, ami miatt a franciák ellen játszunk a nyolcban, ahol ki is kapunk...
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
No urak, tippek? 😊
warr_b
Fogunk meccset nyerni 😛

Ha valóban a 8 között leszünk, már jó 😊
dande
Merész vagy 😀

Azért talán a zöld-foki csapat nem fog gondot okozni 😛

A nyolcban tuti csak európai csapat lesz, de a 16-ba be fog férni más kontinens? Talán egy-két afrikai... :-/
17 európai csapat van most így asszem az USA visszalépésével.
warr_b
ki a másik beugró?
mer a csehek helyére jött svájc asszem
Negritis
Csehek helyett Észak-Macedónia, USA helyett Svájc.
somoskovig
Amíg csak USA - Svájc volt, akartam írni, hogy akkor meg is van a világbajnok. De így csak a döntő biztos. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 745 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 24.hu/sport/2021/01/13/kezi-vb-2021-sander-sagosan-thomas-torgalsen-koronavirus-rendezes-balhe/
empty taxi
Fasza... majd Csebi megmondja, ez mennyire tipikus Egyiptomban 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 685 — tracker ember
 24.hu/sport/2021/01/13/kezi-vb-2021-sander-sagosan-thomas-torgalsen-koronavirus-rendezes-balhe/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 007 — Lucas Scott
már csak ki kellene belőlük hozni, ami bennük van...
empty taxi
Na igen, engem is ez a része zavar.

Mondjuk csebi valszeg-et írt, te meg nem lehetetlent.. az előbbi mondjuk 60%, utóbbi meg mennyi 10-20? 😛
Igor
én úgy gondolom, hogy a BRA-POL párosból egyiket meg tudjuk előzni, ha jól időzítünk formát.
csebi
Akkor leszünk nyolcban, ha a BRA/POL páros mindkét tagját megelőzzük, plusz még a német/spanyol duóból is még egyet ugye...

A 8 db A/B csoportos csapatból kell az első v második helyen zárni.
 en.wikipedia.org/wiki/2021_World_Men's_Handball_Championship
Igor
baszki lemaradtam erről a lebonyolításról (más rémlett korábbról, mindig is ez volt?). hát akkor nem leszünk nyolcban.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 252 — a new hope (again)
Szerintem ebben a keretben benne van a bravúr aminek lassan ki kellene jönnie
peach
Egyszer valaki bele fog szaladni a késbe? 😊
warr_b
Egszer-egSzer már megvolt. Konzisztensen.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 745 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Héttel megy Egyiptom a félidőben.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 745 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Szerintem ebben a keretben benne van a bravúr aminek lassan ki kellene jönnie
peach
Egyszer valaki bele fog szaladni a késbe? 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 252 — a new hope (again)
Szerintem ebben a keretben benne van a bravúr aminek lassan ki kellene jönnie



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 685 — tracker ember
már csak ki kellene belőlük hozni, ami bennük van...
empty taxi
Na igen, engem is ez a része zavar.

Mondjuk csebi valszeg-et írt, te meg nem lehetetlent.. az előbbi mondjuk 60%, utóbbi meg mennyi 10-20? 😛
Igor
én úgy gondolom, hogy a BRA-POL párosból egyiket meg tudjuk előzni, ha jól időzítünk formát.
csebi
Akkor leszünk nyolcban, ha a BRA/POL páros mindkét tagját megelőzzük, plusz még a német/spanyol duóból is még egyet ugye...

A 8 db A/B csoportos csapatból kell az első v második helyen zárni.
 en.wikipedia.org/wiki/2021_World_Men's_Handball_Championship
Igor
Félreértettem a kiírást, így tényleg kéne a bravúr a németek vagy a spanyolok ellen plusz az összes nyerhető meccset hozni kellene. Vszínűbb, hogy a középdöntő csoport 3-5. helyén végzünk.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
már csak ki kellene belőlük hozni, ami bennük van...
empty taxi
Na igen, engem is ez a része zavar.

Mondjuk csebi valszeg-et írt, te meg nem lehetetlent.. az előbbi mondjuk 60%, utóbbi meg mennyi 10-20? 😛
Igor
én úgy gondolom, hogy a BRA-POL párosból egyiket meg tudjuk előzni, ha jól időzítünk formát.
csebi
Akkor leszünk nyolcban, ha a BRA/POL páros mindkét tagját megelőzzük, plusz még a német/spanyol duóból is még egyet ugye...

A 8 db A/B csoportos csapatból kell az első v második helyen zárni.
 en.wikipedia.org/wiki/2021_World_Men's_Handball_Championship

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 007 — Lucas Scott
már csak ki kellene belőlük hozni, ami bennük van...
empty taxi
Na igen, engem is ez a része zavar.

Mondjuk csebi valszeg-et írt, te meg nem lehetetlent.. az előbbi mondjuk 60%, utóbbi meg mennyi 10-20? 😛
Igor
én úgy gondolom, hogy a BRA-POL párosból egyiket meg tudjuk előzni, ha jól időzítünk formát.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.