Kézilabda

19 feliratkozó

több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
 www.nemzetisport.hu/kezilabda/noi-kezi-martin-visszaterhet-gyorbe-danyi-siofokra-tavozik-sajtohir-2802635
nagir
nekem ez elég clikcbait-nek tűnik... minek váltanák le Danyit Győrben? És minek menne el másodedzőnek Siófokra?
Azt már inkább elhinném, ha azt olvasnám, hogy a Siófok csábítja Martint, de sztem neki már elege van a Vadkeletből (bocs a fanoktól, de SIófokon is az van)
Antonius
El tudom képzelni h Martin kedvéért kitúrják Danyit a helyéről és neki kvázi menekülőút a Siófok.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 657
 www.nemzetisport.hu/kezilabda/noi-kezi-martin-visszaterhet-gyorbe-danyi-siofokra-tavozik-sajtohir-2802635
nagir
nekem ez elég clikcbait-nek tűnik... minek váltanák le Danyit Győrben? És minek menne el másodedzőnek Siófokra?
Azt már inkább elhinném, ha azt olvasnám, hogy a Siófok csábítja Martint, de sztem neki már elege van a Vadkeletből (bocs a fanoktól, de SIófokon is az van)

Cowboys 4ever.
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 597 — Bla, bla, bla
 www.nemzetisport.hu/kezilabda/noi-kezi-martin-visszaterhet-gyorbe-danyi-siofokra-tavozik-sajtohir-2802635



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 054 — The Mathematician
ennyit arról hogy a barca átgázol mindenkin és a kiel csak extrának jött

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 054 — The Mathematician
Tegnap volt az előrehozott döntő a Veszprém és a Kiel között???
Eddig wtf az eredmény a döntőnek!
NB2
a psg győzelmével hogy lett volna az a döntő? 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 21 936 — nabege2@yahoo.com
Tegnap volt az előrehozott döntő a Veszprém és a Kiel között???
Eddig wtf az eredmény a döntőnek!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 054 — The Mathematician
szegeden annyival jobb a helyzet hogy a kezdő 3 tagja legalább magyar
de ott se sokkal több van

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Igaza van mindenkinek, hogy a Veszprém meg a Szeged se olyan, mint régen, meg minden másban is, de én azért még mindig százszor inkább megnézek egy BL négyes döntőben vagy annak kapujában összecsukló külföldiekkel feltuningolt Veszprémet, mint egy magyar játékost szintén csak mutatóban pályára küldő, a BL csoportkörben 1 pontot összeszorgoskodó, átlagban 3-4 góllal kikapó Fradit. Amit bravúr eredménynek könyvel el a hazai szakma, mert legalább bejutottak.

Pedig húsz éves koromig egy Fradi győzelemért a szülinapi ajándékomról is lemondtam volna. Az idei BL "menetelésből" viszont 1 percet sem láttam. Változnak az idők.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 011 — Lucas Scott
Pár éve egy hasonló veszprémi bukásnál olvastam egy cikket arról ami azt fejtegette h TAO ömlése a sportágba okozott egy olyan hatást, hogy már nem volt szüksége a klubnak Hajnal Csabára mint vezetőre, aki előtte zseniálisan allokálta előtte a rendelkezésre álló szűkebb erőforrásokat (akár játékospolitika akár edzőkiválasztás terén), így tudott akkoriban jóval szűkebb büdzséből a mostaninál nem sokkal rosszabb eredményeket elérni a Veszprém.
Ugye a pénzcsap megnyílásával már nem volt szükség a szakértelmére, viszont ugye a távozásával komolyat romlott a szervezeti kultúra, így nem tud átlépni a csapat a saját árnyékán, amire korábban az akkori szinteken képes volt.
empty taxi
meg ami másik probléma állítólag a TAO miatt a kéziben is speciel, hogy középszintű magyar csapatokban is már elég komoly összeget lehet keresni játékosként, ezt is fejtegették rendhagyó módon a ziccerben, ahol most Egri Viktor szakértett a gyenge? női szereplés miatt. egyszerűen olyan fizuk vannak, ami miatt talán nem is motivált egy-egy játékos, hogy bekerüljön a legjobb csapatokba (Veszprém, Szeged), mert úgy van vele, hogy csak padozna. ott van pl Máthé Dominik, aki maradhatott volna a Füredben vszeg jó pénzért továbbra is, de látta, hogy Veszprémbe-Szegedbe nincs esélyre ezért meglépte azt, hogy kiment külföldre tanulni. nagyon drukkolok neki azért is, mert bátyja csapattársam volt utánpótlásban, együtt nőttünk fel.
magyar játékosok (fiú és nő is) nem mennekkülföldre, mert itthon többet keresnek, nem igazán lesznek készen mentálisan sem a legmagasabb szintre, tempóban sem. viszont emiatt, hogy nem a nagy csapatokban játszanak, a nemzetközi szintet nem veszik fel, vagy ha a lányok között van is, aki szerepel BL-ben, nem feltétlenül ők a húzóemberek.
női kézilabdában lenne egy aranygenerációnk, ami most került fel up-ből válogatottba, de ott hiányoznak a köztes játékosok, akik a veteránok és a fiatalok között betöltenének néhány posztot, tartást adna a csapatnak, ha a rutintalanok meginognak. valamint azt az edzőt is sikerült elküldenünk, aki lényegében egyetlen kiugró eredményt elérte ...

kíváncsi vagyok a női olimpia selejtezőre, minden körülmény nekünk kedvező, de nem vagyok benne biztos, hogy sikerül megugorni a lécet.
csebi
Mint a fociban kb.
YoungZeeZee
nem igazán. fociban ott vannak példának páran, akik eljutottak külföldre, ahol azért jóval jobban lehet keresni mint itthon. kéziben lényegében a fizu plafonja itthon van, nőiben mképp, férfiben is a veszprém elég komoly az élbolyba tartózik.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
YoungZeeZee 7 932
Pár éve egy hasonló veszprémi bukásnál olvastam egy cikket arról ami azt fejtegette h TAO ömlése a sportágba okozott egy olyan hatást, hogy már nem volt szüksége a klubnak Hajnal Csabára mint vezetőre, aki előtte zseniálisan allokálta előtte a rendelkezésre álló szűkebb erőforrásokat (akár játékospolitika akár edzőkiválasztás terén), így tudott akkoriban jóval szűkebb büdzséből a mostaninál nem sokkal rosszabb eredményeket elérni a Veszprém.
Ugye a pénzcsap megnyílásával már nem volt szükség a szakértelmére, viszont ugye a távozásával komolyat romlott a szervezeti kultúra, így nem tud átlépni a csapat a saját árnyékán, amire korábban az akkori szinteken képes volt.
empty taxi
meg ami másik probléma állítólag a TAO miatt a kéziben is speciel, hogy középszintű magyar csapatokban is már elég komoly összeget lehet keresni játékosként, ezt is fejtegették rendhagyó módon a ziccerben, ahol most Egri Viktor szakértett a gyenge? női szereplés miatt. egyszerűen olyan fizuk vannak, ami miatt talán nem is motivált egy-egy játékos, hogy bekerüljön a legjobb csapatokba (Veszprém, Szeged), mert úgy van vele, hogy csak padozna. ott van pl Máthé Dominik, aki maradhatott volna a Füredben vszeg jó pénzért továbbra is, de látta, hogy Veszprémbe-Szegedbe nincs esélyre ezért meglépte azt, hogy kiment külföldre tanulni. nagyon drukkolok neki azért is, mert bátyja csapattársam volt utánpótlásban, együtt nőttünk fel.
magyar játékosok (fiú és nő is) nem mennekkülföldre, mert itthon többet keresnek, nem igazán lesznek készen mentálisan sem a legmagasabb szintre, tempóban sem. viszont emiatt, hogy nem a nagy csapatokban játszanak, a nemzetközi szintet nem veszik fel, vagy ha a lányok között van is, aki szerepel BL-ben, nem feltétlenül ők a húzóemberek.
női kézilabdában lenne egy aranygenerációnk, ami most került fel up-ből válogatottba, de ott hiányoznak a köztes játékosok, akik a veteránok és a fiatalok között betöltenének néhány posztot, tartást adna a csapatnak, ha a rutintalanok meginognak. valamint azt az edzőt is sikerült elküldenünk, aki lényegében egyetlen kiugró eredményt elérte ...

kíváncsi vagyok a női olimpia selejtezőre, minden körülmény nekünk kedvező, de nem vagyok benne biztos, hogy sikerül megugorni a lécet.
csebi
Mint a fociban kb.
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 011 — Lucas Scott
Pár éve egy hasonló veszprémi bukásnál olvastam egy cikket arról ami azt fejtegette h TAO ömlése a sportágba okozott egy olyan hatást, hogy már nem volt szüksége a klubnak Hajnal Csabára mint vezetőre, aki előtte zseniálisan allokálta előtte a rendelkezésre álló szűkebb erőforrásokat (akár játékospolitika akár edzőkiválasztás terén), így tudott akkoriban jóval szűkebb büdzséből a mostaninál nem sokkal rosszabb eredményeket elérni a Veszprém.
Ugye a pénzcsap megnyílásával már nem volt szükség a szakértelmére, viszont ugye a távozásával komolyat romlott a szervezeti kultúra, így nem tud átlépni a csapat a saját árnyékán, amire korábban az akkori szinteken képes volt.
empty taxi
meg ami másik probléma állítólag a TAO miatt a kéziben is speciel, hogy középszintű magyar csapatokban is már elég komoly összeget lehet keresni játékosként, ezt is fejtegették rendhagyó módon a ziccerben, ahol most Egri Viktor szakértett a gyenge? női szereplés miatt. egyszerűen olyan fizuk vannak, ami miatt talán nem is motivált egy-egy játékos, hogy bekerüljön a legjobb csapatokba (Veszprém, Szeged), mert úgy van vele, hogy csak padozna. ott van pl Máthé Dominik, aki maradhatott volna a Füredben vszeg jó pénzért továbbra is, de látta, hogy Veszprémbe-Szegedbe nincs esélyre ezért meglépte azt, hogy kiment külföldre tanulni. nagyon drukkolok neki azért is, mert bátyja csapattársam volt utánpótlásban, együtt nőttünk fel.
magyar játékosok (fiú és nő is) nem mennekkülföldre, mert itthon többet keresnek, nem igazán lesznek készen mentálisan sem a legmagasabb szintre, tempóban sem. viszont emiatt, hogy nem a nagy csapatokban játszanak, a nemzetközi szintet nem veszik fel, vagy ha a lányok között van is, aki szerepel BL-ben, nem feltétlenül ők a húzóemberek.
női kézilabdában lenne egy aranygenerációnk, ami most került fel up-ből válogatottba, de ott hiányoznak a köztes játékosok, akik a veteránok és a fiatalok között betöltenének néhány posztot, tartást adna a csapatnak, ha a rutintalanok meginognak. valamint azt az edzőt is sikerült elküldenünk, aki lényegében egyetlen kiugró eredményt elérte ...

kíváncsi vagyok a női olimpia selejtezőre, minden körülmény nekünk kedvező, de nem vagyok benne biztos, hogy sikerül megugorni a lécet.

Szerkesztette: csebi

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 597 — Bla, bla, bla
Hát nézem ezt a Veszprémet... 1db magyarral a keretben! 😕
... és még az ETOt szidják páran. Akkor ez nem túlzás a férfiaknál???
nagir
mintha 3-4 meghatározó magyar is lenne a csapatban.
NB2
Az egész sportban nincs 3-4 meghatározó magyar. Se kéziben, se kosárban, egyik nemnél se. Ez az első gond.

Lehet hogy picit túlzok - és tegyük fel van 3-4 jó ember - akkor meg ha az összes meghatázó magyart meg 1 csapatba, akkor meg jön a Dinamo Budapest effektus.
Ez akkor fog működni itthon, hogyha majd 15 meghatározó játékosunk lesz, és nem 2 vagy 3...

És nekem attól nem szimpatikusabb a Fradi, hogy éveken át elvitte a Dunaferr meg az ETO által kinevelt tehetségeket női kéziben, mert ott volt utánpótlásnevelés, Pesten meg nagyon sokáig nem..
Igor
Hat nem tudom, én valahogy az Éles, Csoknyai, Pásztor, Ivancsik, Gál Gyula fele csapatnak jobb szívvel tudtam drukkolni, ott volt Sarasevic, Dzomba, meg a két honosított kubai, mint légiós, mindkettő ezer évig játszott Veszprémben, valahogy az jobban tetszett, mint a 2-3 évente lecserélt 12 légiós...
somoskovig
Igen, ez a szabályerősítő kivétel - ez a csapat valszeg erősebb mint a jelenlegi válogatott 😛

Én is szurkoltam éveken át a Pálinger - Pigniczki - Görbicz - Kulcsár (+sokan mások)-féle ETO-nak... na ilyen csapatot se tudnál összerakni női oldalon se.

Szóval nem igazán látom reálisnak, hogy ilyen típusú magyar klubcsapatokról álmodjunk...
Igor
Ja, kellene utánpótlást nevelni, van NKA, valag pénz, aztán 10 év alatt nagyjából egyetlen európai szinten is jegyzett U23-as játékost se tudtunk produkálni.
somoskovig
Először is ki kéne pusztítani az utánpótlás nevelésből az ilyen Róth Kálmánokat! Szakmailag nem tudom és nem is szeretném megítélni, de emberileg a legalja! Csak én személy szerint ismerek egy komplett csapatra való nagyon tehetséges volt kézilabdást, aki miatt hagyta abba...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Hát nézem ezt a Veszprémet... 1db magyarral a keretben! 😕
... és még az ETOt szidják páran. Akkor ez nem túlzás a férfiaknál???
nagir
mintha 3-4 meghatározó magyar is lenne a csapatban.
NB2
Az egész sportban nincs 3-4 meghatározó magyar. Se kéziben, se kosárban, egyik nemnél se. Ez az első gond.

Lehet hogy picit túlzok - és tegyük fel van 3-4 jó ember - akkor meg ha az összes meghatázó magyart meg 1 csapatba, akkor meg jön a Dinamo Budapest effektus.
Ez akkor fog működni itthon, hogyha majd 15 meghatározó játékosunk lesz, és nem 2 vagy 3...

És nekem attól nem szimpatikusabb a Fradi, hogy éveken át elvitte a Dunaferr meg az ETO által kinevelt tehetségeket női kéziben, mert ott volt utánpótlásnevelés, Pesten meg nagyon sokáig nem..
Igor
Hat nem tudom, én valahogy az Éles, Csoknyai, Pásztor, Ivancsik, Gál Gyula fele csapatnak jobb szívvel tudtam drukkolni, ott volt Sarasevic, Dzomba, meg a két honosított kubai, mint légiós, mindkettő ezer évig játszott Veszprémben, valahogy az jobban tetszett, mint a 2-3 évente lecserélt 12 légiós...
somoskovig
Igen, ez a szabályerősítő kivétel - ez a csapat valszeg erősebb mint a jelenlegi válogatott 😛

Én is szurkoltam éveken át a Pálinger - Pigniczki - Görbicz - Kulcsár (+sokan mások)-féle ETO-nak... na ilyen csapatot se tudnál összerakni női oldalon se.

Szóval nem igazán látom reálisnak, hogy ilyen típusú magyar klubcsapatokról álmodjunk...
Igor
Ja, kellene utánpótlást nevelni, van NKA, valag pénz, aztán 10 év alatt nagyjából egyetlen európai szinten is jegyzett U23-as játékost se tudtunk produkálni.

több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
Pár éve egy hasonló veszprémi bukásnál olvastam egy cikket arról ami azt fejtegette h TAO ömlése a sportágba okozott egy olyan hatást, hogy már nem volt szüksége a klubnak Hajnal Csabára mint vezetőre, aki előtte zseniálisan allokálta előtte a rendelkezésre álló szűkebb erőforrásokat (akár játékospolitika akár edzőkiválasztás terén), így tudott akkoriban jóval szűkebb büdzséből a mostaninál nem sokkal rosszabb eredményeket elérni a Veszprém.
Ugye a pénzcsap megnyílásával már nem volt szükség a szakértelmére, viszont ugye a távozásával komolyat romlott a szervezeti kultúra, így nem tud átlépni a csapat a saját árnyékán, amire korábban az akkori szinteken képes volt.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Igen, ez a szabályerősítő kivétel - ez a csapat valszeg erősebb mint a jelenlegi válogatott 😛

Én is szurkoltam éveken át a Pálinger - Pigniczki - Görbicz - Kulcsár (+sokan mások)-féle ETO-nak... na ilyen csapatot se tudnál összerakni női oldalon se.

Szóval nem igazán látom reálisnak, hogy ilyen típusú magyar klubcsapatokról álmodjunk...
Igor
Pont ezen gondolkodtam, hogy a Pásztor, Iváncsikék, Ilyés, Mezei, Mocsai, Gál Gyula, Fazekas csoport olyan, hogy 10-20 évente születik (jut el erre a szintre) 1-2 és tökmindegy, hogy mit csinálsz? (És pont mázlink volt, hogy volt egy ilyen korosztályunk.)
Vagy ha helyet adnánk a fiataloknak és utánpótlásba menne ez az összeg, akkor azért ilyen szintű játékosaink lennének "tömegével"?! És akkor lenne egy VB 8-ba és a F4-ba/top8-ba jutásért való izgulás.
Szerintem EHF kupának is tökre örült meg szurkolt az ember 2008-ban.

Mert inkább akkor ezt választanám, mint a full külföldi kerettel BL győzelem(cél) és az olimpia meg esélytelen.
A kézilabda nem amerikai foci, hogy egy cél van. Egyszer SB-win és utána az se érdekel, ha 10 évig 1/1-es a csapat, akkor is megérte.
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
ott volt Sarasevic, Dzomba,
somoskovig
Mondjuk Saracevic 2(?), Dzomba 4, Ivo Diaz meg 6 évig volt ott - ez pont annyi mint ameddig Lunde/Löke vagy a Groot/Mork duó 😛

Carlos az egyetlen szabályterősítő kivétel itt is, aki meg nyilván egy legenda 😊

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Hát nézem ezt a Veszprémet... 1db magyarral a keretben! 😕
... és még az ETOt szidják páran. Akkor ez nem túlzás a férfiaknál???
nagir
mintha 3-4 meghatározó magyar is lenne a csapatban.
NB2
Az egész sportban nincs 3-4 meghatározó magyar. Se kéziben, se kosárban, egyik nemnél se. Ez az első gond.

Lehet hogy picit túlzok - és tegyük fel van 3-4 jó ember - akkor meg ha az összes meghatázó magyart meg 1 csapatba, akkor meg jön a Dinamo Budapest effektus.
Ez akkor fog működni itthon, hogyha majd 15 meghatározó játékosunk lesz, és nem 2 vagy 3...

És nekem attól nem szimpatikusabb a Fradi, hogy éveken át elvitte a Dunaferr meg az ETO által kinevelt tehetségeket női kéziben, mert ott volt utánpótlásnevelés, Pesten meg nagyon sokáig nem..
Igor
Hat nem tudom, én valahogy az Éles, Csoknyai, Pásztor, Ivancsik, Gál Gyula fele csapatnak jobb szívvel tudtam drukkolni, ott volt Sarasevic, Dzomba, meg a két honosított kubai, mint légiós, mindkettő ezer évig játszott Veszprémben, valahogy az jobban tetszett, mint a 2-3 évente lecserélt 12 légiós...
somoskovig
Igen, ez a szabályerősítő kivétel - ez a csapat valszeg erősebb mint a jelenlegi válogatott 😛

Én is szurkoltam éveken át a Pálinger - Pigniczki - Görbicz - Kulcsár (+sokan mások)-féle ETO-nak... na ilyen csapatot se tudnál összerakni női oldalon se.

Szóval nem igazán látom reálisnak, hogy ilyen típusú magyar klubcsapatokról álmodjunk...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Hát nézem ezt a Veszprémet... 1db magyarral a keretben! 😕
... és még az ETOt szidják páran. Akkor ez nem túlzás a férfiaknál???
nagir
mintha 3-4 meghatározó magyar is lenne a csapatban.
NB2
Az egész sportban nincs 3-4 meghatározó magyar. Se kéziben, se kosárban, egyik nemnél se. Ez az első gond.

Lehet hogy picit túlzok - és tegyük fel van 3-4 jó ember - akkor meg ha az összes meghatázó magyart meg 1 csapatba, akkor meg jön a Dinamo Budapest effektus.
Ez akkor fog működni itthon, hogyha majd 15 meghatározó játékosunk lesz, és nem 2 vagy 3...

És nekem attól nem szimpatikusabb a Fradi, hogy éveken át elvitte a Dunaferr meg az ETO által kinevelt tehetségeket női kéziben, mert ott volt utánpótlásnevelés, Pesten meg nagyon sokáig nem..
Igor
Hat nem tudom, én valahogy az Éles, Csoknyai, Pásztor, Ivancsik, Gál Gyula fele csapatnak jobb szívvel tudtam drukkolni, ott volt Sarasevic, Dzomba, meg a két honosított kubai, mint légiós, mindkettő ezer évig játszott Veszprémben, valahogy az jobban tetszett, mint a 2-3 évente lecserélt 12 légiós...

több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Hát nézem ezt a Veszprémet... 1db magyarral a keretben! 😕
... és még az ETOt szidják páran. Akkor ez nem túlzás a férfiaknál???
nagir
mintha 3-4 meghatározó magyar is lenne a csapatban.
NB2
Az egész sportban nincs 3-4 meghatározó magyar. Se kéziben, se kosárban, egyik nemnél se. Ez az első gond.

Lehet hogy picit túlzok - és tegyük fel van 3-4 jó ember - akkor meg ha az összes meghatázó magyart meg 1 csapatba, akkor meg jön a Dinamo Budapest effektus.
Ez akkor fog működni itthon, hogyha majd 15 meghatározó játékosunk lesz, és nem 2 vagy 3...

És nekem attól nem szimpatikusabb a Fradi, hogy éveken át elvitte a Dunaferr meg az ETO által kinevelt tehetségeket női kéziben, mert ott volt utánpótlásnevelés, Pesten meg nagyon sokáig nem..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Hát nézem ezt a Veszprémet... 1db magyarral a keretben! 😕
... és még az ETOt szidják páran. Akkor ez nem túlzás a férfiaknál???
nagir
Sobri szerint ez a normális, de valahogy nekem szerethetőbb egy olyan csapat ahol van hazai is.
Soproni szurkolókkal vitatkozok folyton, pl idén a női kosárlabdában olyan csapat juthat FF-be, ahol van 4! csoki, 2 jugó és egy Pécsről átimportált 36 éves Fegyverneky. Persze szurkol a csapatnak, de nem lehet mögötte akkora szív, mintha 3-4 meghatározó magyar is lenne a csapatban.
Hasonlóság a veszprémi kézi és a soproni kosár között, hogy mind a kettő a hatalom által dotált, kirakat csapat.
NB2
ez a csapat csupa magyarral a BL csoportkör utolsó helyeiért lenne harcban, biztos szeretnéd akkor is ha 20 gólokkal kapna ki minden meccsen..hagyjuk már..oda se kapcsolnád a tv-t
de szerethető lenne...persze, az
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 054 — The Mathematician
Sosem nyer semmit ez a hulladék Veszprém amíg világ a világ. Choker bohócok.
Hanni
hát de ott van a veszprémi szív 😀
jah a veszprém bárhonnan szív

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 634 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Meg a Kisvardaban is több magyar van mint a Veszprémben. Sőt a Lipcsében is több van a bundásban.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 571 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Sosem nyer semmit ez a hulladék Veszprém amíg világ a világ. Choker bohócok.
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 21 936 — nabege2@yahoo.com
Hát nézem ezt a Veszprémet... 1db magyarral a keretben! 😕
... és még az ETOt szidják páran. Akkor ez nem túlzás a férfiaknál???
nagir
Sobri szerint ez a normális, de valahogy nekem szerethetőbb egy olyan csapat ahol van hazai is.
Soproni szurkolókkal vitatkozok folyton, pl idén a női kosárlabdában olyan csapat juthat FF-be, ahol van 4! csoki, 2 jugó és egy Pécsről átimportált 36 éves Fegyverneky. Persze szurkol a csapatnak, de nem lehet mögötte akkora szív, mintha 3-4 meghatározó magyar is lenne a csapatban.
Hasonlóság a veszprémi kézi és a soproni kosár között, hogy mind a kettő a hatalom által dotált, kirakat csapat.
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 011 — Lucas Scott
az FF lúzere a Veszprém
-6-ról felállnak +4-re, ahelyett, hogy nyomták volna tovább a gázt, behúzták a kéziféket, Lékai eladott 2 labdát és zutty
simán nyerhető meccs lett volna
NB2
Ráadásul egy szavunk nem lehet a bírókra. Én a második félidőtol láttam de nem volt egy olyan döntésük amit számon kérhetünk és a kétes szitukban rendre javunkra ítéltek.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.