Kézilabda

19 feliratkozó

több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 745 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Oroszok csúnyán elkúrták ezt az utolsó meccset...
warr_b
imádkozzunk, hogy rúgják ki Martint, akkor gyorsan lecsaphatnánk rá 😀 (vágyálom, nyilván nem fogják)
Antonius
 www.nemzetisport.hu/kezilabda/noi-kezi-eb-az-oroszok-a-torna-kozben-elkoszontek-ambros-martintol-2800491

De, fogják. 😀
somoskovig
Na, van ahol vannak következmények? 😊
(az oroszok sohasem viccelnek)
warr_b
Jézus Máriám, ez az orosz elnök egy retardált idióta 😀 Már akkor is gyanítottam, amikor befenyegették az EHF-et, hogyha nem lesz BL nyolcaddöntö tavasszal a Rosztovval, akkor felülbírálják a szponzori szerződéseket 😀 És még ránk mondják, hogy Balkán 😀 😀 😀
Ez az orosz csapat eddig is többé-kevésbé erőn felül teljesített, hogy ilyen simán nyerték a meccseket, kevés híja volt hogy nem verték meg a világ egyik legjobb csapatát, a franciákat (akik a norvégokat is el fogják verni a döntőben), erre most egyetlen gyenge meccs után elzavarják.
Csak hogy érzékeltessem a mostani orosz válogatottat... Talán emlékeztek még a 2003-as VB ezüstérmes magyar csapatra, amely akkor talán a világ legjobbja volt (az más kérdés, hogy a döntöben leblokkoltak és +10ről kiszoptak a franciáktól). Képzeljétek el azt a csapatot Radulovics, a fiatal Görbicz és a legjobb védőjátékosunk, Pigniczki Kriszta nélkül. Ez az orosz csapat most így jött el erre a tornára és így is csak egyetlen szar meccse volt, ezután rúgták ki azt az edzőt, aki idáig gond nélkül elhozta őket.
Több, mint nevetséges.
De az igazán nevetséges és retardált a magyar szövetség lesz, ha ezek után villámgyorsan nem repül rá Martinra...
Antonius
Csak a két vastagítottra:

- Szerintem a norvégok behúzzák, nem látom, hogy akár a franciák is képesek lennének megállítani őket.

- Persze, ezt most muszáj volt felhozni, mi? 😀 😕


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 052 — The Mathematician
Valaki aki ért a kézilabdához el tudja nekem magyarázni hogy mi a különbség egy férfi és egy női csapat edzése között. Pl Martin miért nem igazol egy férfi csapathoz? Nyilván biológiailag más a felépítése a játékos felépítése, de edzőképzésen nem hiszem hogy van külön női vagy férfi csapatnak külön van véve az összeállítása
Heisman
Rengeteg különbség van, elsősorban a játékgyorsaság és a játékintelligencia. Ettől függetlenül nincsenek igazán női és férfi edzők, gyakori az átjárás a 2 ágazat között. Martin (és még pl Rasmussen, Hergeirsson) azért mozognak női vonalon, mert itt már bizonyítottan a világ élvonalába tartoznak és jól megfizetik őket. Egy férfi csapatnál újra bizonyítani kéne, nyilván kezdetben kevesebb pénzért. Mivel mindenki pénzből él, nem tudom őket hibáztatni, hogy a lehetőségek közül azt választják, amelyik többet fizet. Tedd a szívedre a kezed, ha neked is ajánlanának 2-3 munkalehetőséget, amelyek közül mindegyikben látsz valami fantáziát, Te is azt választanád, amelyik többet fizet.
Ettől függetlenül Martin már régóta mondogatja, hogy szeretné kipróbálni magát egy férficsapatnál, remélem nem most jön el ez az időszak
Antonius
nekem Mocsai rémlik aki mind2 nemnél top csapatot irányított

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 657
Valaki aki ért a kézilabdához el tudja nekem magyarázni hogy mi a különbség egy férfi és egy női csapat edzése között. Pl Martin miért nem igazol egy férfi csapathoz? Nyilván biológiailag más a felépítése a játékos felépítése, de edzőképzésen nem hiszem hogy van külön női vagy férfi csapatnak külön van véve az összeállítása
Heisman
Rengeteg különbség van, elsősorban a játékgyorsaság és a játékintelligencia. Ettől függetlenül nincsenek igazán női és férfi edzők, gyakori az átjárás a 2 ágazat között. Martin (és még pl Rasmussen, Hergeirsson) azért mozognak női vonalon, mert itt már bizonyítottan a világ élvonalába tartoznak és jól megfizetik őket. Egy férfi csapatnál újra bizonyítani kéne, nyilván kezdetben kevesebb pénzért. Mivel mindenki pénzből él, nem tudom őket hibáztatni, hogy a lehetőségek közül azt választják, amelyik többet fizet. Tedd a szívedre a kezed, ha neked is ajánlanának 2-3 munkalehetőséget, amelyek közül mindegyikben látsz valami fantáziát, Te is azt választanád, amelyik többet fizet.
Ettől függetlenül Martin már régóta mondogatja, hogy szeretné kipróbálni magát egy férficsapatnál, remélem nem most jön el ez az időszak

Cowboys 4ever.
több mint 3 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 657
Oroszok csúnyán elkúrták ezt az utolsó meccset...
warr_b
imádkozzunk, hogy rúgják ki Martint, akkor gyorsan lecsaphatnánk rá 😀 (vágyálom, nyilván nem fogják)
Antonius
 www.nemzetisport.hu/kezilabda/noi-kezi-eb-az-oroszok-a-torna-kozben-elkoszontek-ambros-martintol-2800491

De, fogják. 😀
somoskovig
Na, van ahol vannak következmények? 😊
(az oroszok sohasem viccelnek)
warr_b
Jézus Máriám, ez az orosz elnök egy retardált idióta 😀 Már akkor is gyanítottam, amikor befenyegették az EHF-et, hogyha nem lesz BL nyolcaddöntö tavasszal a Rosztovval, akkor felülbírálják a szponzori szerződéseket 😀 És még ránk mondják, hogy Balkán 😀 😀 😀
Ez az orosz csapat eddig is többé-kevésbé erőn felül teljesített, hogy ilyen simán nyerték a meccseket, kevés híja volt hogy nem verték meg a világ egyik legjobb csapatát, a franciákat (akik a norvégokat is el fogják verni a döntőben), erre most egyetlen gyenge meccs után elzavarják.
Csak hogy érzékeltessem a mostani orosz válogatottat... Talán emlékeztek még a 2003-as VB ezüstérmes magyar csapatra, amely akkor talán a világ legjobbja volt (az más kérdés, hogy a döntöben leblokkoltak és +10ről kiszoptak a franciáktól). Képzeljétek el azt a csapatot Radulovics, a fiatal Görbicz és a legjobb védőjátékosunk, Pigniczki Kriszta nélkül. Ez az orosz csapat most így jött el erre a tornára és így is csak egyetlen szar meccse volt, ezután rúgták ki azt az edzőt, aki idáig gond nélkül elhozta őket.
Több, mint nevetséges.
De az igazán nevetséges és retardált a magyar szövetség lesz, ha ezek után villámgyorsan nem repül rá Martinra...

Cowboys 4ever.
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 21 936 — nabege2@yahoo.com
ki az a mazochista, aki nézni fogja ezt a norvég meccset? 😀
Én nagyon gondolkodom rajta, hogy inkább majd nyugodtan visszanézem az eredmény ismeretében, minek idegesítsem magam a rengeteg eladott labdán meg technikai hibán, amit ma el fogunk követni? Komolyan mondom, ha sikerülne valahogy szoros meccset játszani, az számomra felér egy győzelemmel majd.
Antonius
néha mikor reklám volt a nézett műsoromnál néztem a meccset
hát ebből csak akkor lehetett volna szoros, ha a norvégoktól kiáll egy ember
Zácsikot rossz volt nézni, mintha egy lassított felvételt néznék
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 690 — Cowboys fan
Valaki aki ért a kézilabdához el tudja nekem magyarázni hogy mi a különbség egy férfi és egy női csapat edzése között. Pl Martin miért nem igazol egy férfi csapathoz? Nyilván biológiailag más a felépítése a játékos felépítése, de edzőképzésen nem hiszem hogy van külön női vagy férfi csapatnak külön van véve az összeállítása
Heisman
Lehet ő is a női seggekre bukik, és férficsapatnál viszonylag kevés ilyen van...
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 634 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Valaki aki ért a kézilabdához el tudja nekem magyarázni hogy mi a különbség egy férfi és egy női csapat edzése között. Pl Martin miért nem igazol egy férfi csapathoz? Nyilván biológiailag más a felépítése a játékos felépítése, de edzőképzésen nem hiszem hogy van külön női vagy férfi csapatnak külön van véve az összeállítása

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 745 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Oroszok csúnyán elkúrták ezt az utolsó meccset...
warr_b
imádkozzunk, hogy rúgják ki Martint, akkor gyorsan lecsaphatnánk rá 😀 (vágyálom, nyilván nem fogják)
Antonius
 www.nemzetisport.hu/kezilabda/noi-kezi-eb-az-oroszok-a-torna-kozben-elkoszontek-ambros-martintol-2800491

De, fogják. 😀
somoskovig
Na, van ahol vannak következmények? 😊
(az oroszok sohasem viccelnek)


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Oroszok csúnyán elkúrták ezt az utolsó meccset...
warr_b
imádkozzunk, hogy rúgják ki Martint, akkor gyorsan lecsaphatnánk rá 😀 (vágyálom, nyilván nem fogják)
Antonius
 www.nemzetisport.hu/kezilabda/noi-kezi-eb-az-oroszok-a-torna-kozben-elkoszontek-ambros-martintol-2800491

De, fogják. 😀

több mint 3 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 657
Oroszok csúnyán elkúrták ezt az utolsó meccset...
warr_b
imádkozzunk, hogy rúgják ki Martint, akkor gyorsan lecsaphatnánk rá 😀 (vágyálom, nyilván nem fogják)

Cowboys 4ever.
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 745 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Oroszok csúnyán elkúrták ezt az utolsó meccset...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 876 — Csodabogár
Ez a Schatzl-Zácsik-Helembai-Lakatos-Háfra-Faluvégi 6os offense ha nem is a legjobb kezilabda offense, de az egyik legszebb az tuti 😁
tüsi91
Faluvégi helyett Lukács és stimmel.
deyell
Igen, nekem Lukács és Háfra a lieblingjeim 😀
Heisman
Helembai még nem rossz, főleg annak fényében, hogy posztján (beálló) általában nem a szépségek szoktak játszani

|  www.instagram.com/p/By-KNl5HsAl/ |
deyell
Basszameg nincs esélyem, ez se zalakarosra jár nyaralni... 😕
peach
hát már lefoglalózták Helembait. amúgy az a bajom csak a kézis csajokkal, hogy melltájékon kb. 0 ami található.
petey
1. A seggre bukok
2. Volt egy irányító csajom és amellett, hogy irgalmatlan jó segge volt mellé akkora csöcsei is volatk, hogy a fejem volt a mérce... 😊
3. # gecijóvolttinédzserneklenni
peach
ezt aláírom, seggben a kézisek meg röpisek világbajnokok

több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 410
A 3 fejű nő 😊
több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 254 — a new hope (again)
Ez a Schatzl-Zácsik-Helembai-Lakatos-Háfra-Faluvégi 6os offense ha nem is a legjobb kezilabda offense, de az egyik legszebb az tuti 😁
tüsi91
Faluvégi helyett Lukács és stimmel.
deyell
Igen, nekem Lukács és Háfra a lieblingjeim 😀
Heisman
Helembai még nem rossz, főleg annak fényében, hogy posztján (beálló) általában nem a szépségek szoktak játszani

|  www.instagram.com/p/By-KNl5HsAl/ |
deyell
Basszameg nincs esélyem, ez se zalakarosra jár nyaralni... 😕
peach
hát már lefoglalózták Helembait. amúgy az a bajom csak a kézis csajokkal, hogy melltájékon kb. 0 ami található.
petey
1. A seggre bukok
2. Volt egy irányító csajom és amellett, hogy irgalmatlan jó segge volt mellé akkora csöcsei is volatk, hogy a fejem volt a mérce... 😊
3. # gecijóvolttinédzserneklenni



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 052 — The Mathematician
ki az a mazochista, aki nézni fogja ezt a norvég meccset? 😀
Én nagyon gondolkodom rajta, hogy inkább majd nyugodtan visszanézem az eredmény ismeretében, minek idegesítsem magam a rengeteg eladott labdán meg technikai hibán, amit ma el fogunk követni? Komolyan mondom, ha sikerülne valahogy szoros meccset játszani, az számomra felér egy győzelemmel majd.
Antonius
mondanám, hogy a norvégoknak teljesen mindegy, de az a baj, hogy jelen esetben talán még ez sem elég
slowmotion
én nézem, de nemtom minek

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 690 — Cowboys fan
ki az a mazochista, aki nézni fogja ezt a norvég meccset? 😀
Én nagyon gondolkodom rajta, hogy inkább majd nyugodtan visszanézem az eredmény ismeretében, minek idegesítsem magam a rengeteg eladott labdán meg technikai hibán, amit ma el fogunk követni? Komolyan mondom, ha sikerülne valahogy szoros meccset játszani, az számomra felér egy győzelemmel majd.
Antonius
mondanám, hogy a norvégoknak teljesen mindegy, de az a baj, hogy jelen esetben talán még ez sem elég
több mint 3 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 657
ki az a mazochista, aki nézni fogja ezt a norvég meccset? 😀
Én nagyon gondolkodom rajta, hogy inkább majd nyugodtan visszanézem az eredmény ismeretében, minek idegesítsem magam a rengeteg eladott labdán meg technikai hibán, amit ma el fogunk követni? Komolyan mondom, ha sikerülne valahogy szoros meccset játszani, az számomra felér egy győzelemmel majd.

Cowboys 4ever.
több mint 3 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 657
Ez a Schatzl-Zácsik-Helembai-Lakatos-Háfra-Faluvégi 6os offense ha nem is a legjobb kezilabda offense, de az egyik legszebb az tuti 😁
tüsi91
Faluvégi helyett Lukács és stimmel.
deyell
Igen, nekem Lukács és Háfra a lieblingjeim 😀
Heisman
Helembai még nem rossz, főleg annak fényében, hogy posztján (beálló) általában nem a szépségek szoktak játszani

|  www.instagram.com/p/By-KNl5HsAl/ |
deyell
Basszameg nincs esélyem, ez se zalakarosra jár nyaralni... 😕
peach
hát már lefoglalózták Helembait. amúgy az a bajom csak a kézis csajokkal, hogy melltájékon kb. 0 ami található.
petey
Radulovics pl kivétel volt 😆
warr_b
na igen, fiatalkorom egyik idolja 😀
petey
Az enyém Siti Eszter volt 😀 Mondjuk mellben Ő is erős volt 😀

Szerkesztette: Antonius

Cowboys 4ever.
több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 876 — Csodabogár
Ez a Schatzl-Zácsik-Helembai-Lakatos-Háfra-Faluvégi 6os offense ha nem is a legjobb kezilabda offense, de az egyik legszebb az tuti 😁
tüsi91
Faluvégi helyett Lukács és stimmel.
deyell
Igen, nekem Lukács és Háfra a lieblingjeim 😀
Heisman
Helembai még nem rossz, főleg annak fényében, hogy posztján (beálló) általában nem a szépségek szoktak játszani

|  www.instagram.com/p/By-KNl5HsAl/ |
deyell
Basszameg nincs esélyem, ez se zalakarosra jár nyaralni... 😕
peach
hát már lefoglalózták Helembait. amúgy az a bajom csak a kézis csajokkal, hogy melltájékon kb. 0 ami található.
petey
Radulovics pl kivétel volt 😆
warr_b
na igen, fiatalkorom egyik idolja 😀

több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 21 936 — nabege2@yahoo.com
a magyar csapat szégyene, hogy ez a horvát válogatott éremért játszik😕
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 745 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ez a Schatzl-Zácsik-Helembai-Lakatos-Háfra-Faluvégi 6os offense ha nem is a legjobb kezilabda offense, de az egyik legszebb az tuti 😁
tüsi91
Faluvégi helyett Lukács és stimmel.
deyell
Igen, nekem Lukács és Háfra a lieblingjeim 😀
Heisman
Helembai még nem rossz, főleg annak fényében, hogy posztján (beálló) általában nem a szépségek szoktak játszani

|  www.instagram.com/p/By-KNl5HsAl/ |
deyell
Basszameg nincs esélyem, ez se zalakarosra jár nyaralni... 😕
peach
hát már lefoglalózták Helembait. amúgy az a bajom csak a kézis csajokkal, hogy melltájékon kb. 0 ami található.
petey
Radulovics pl kivétel volt 😆


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 745 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ebbű elődöntő lesz, more!


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 876 — Csodabogár
Ez a Schatzl-Zácsik-Helembai-Lakatos-Háfra-Faluvégi 6os offense ha nem is a legjobb kezilabda offense, de az egyik legszebb az tuti 😁
tüsi91
Faluvégi helyett Lukács és stimmel.
deyell
Igen, nekem Lukács és Háfra a lieblingjeim 😀
Heisman
Helembai még nem rossz, főleg annak fényében, hogy posztján (beálló) általában nem a szépségek szoktak játszani

|  www.instagram.com/p/By-KNl5HsAl/ |
deyell
Basszameg nincs esélyem, ez se zalakarosra jár nyaralni... 😕
peach
hát már lefoglalózták Helembait. amúgy az a bajom csak a kézis csajokkal, hogy melltájékon kb. 0 ami található.

több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 876 — Csodabogár
Mekkora meccs ez a mostani is, meglepő módon elég jól állják a sarat a horvátok, pedig én számitottam arra, h ott is csajok vannak, a tét majd megnyomja őket. Kövezzetek meg, én szurkolok nekik 😀
Antonius
mi kutyánk kölykei ők is na
amúgy a magyar kispadon én nem láttam ilyen szintű szurkolást, felugrálást...csak a balsors ami amúgy is régen tép minket. ilyen kifejezéssel ültek végig..

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 052 — The Mathematician
Hollandok kicsit tönkreverték a románokat, és a fos tornakezdésük ellenére jelen állás szerint elődöntősök.
warr_b
elvileg nincs olyan forgatókönyv h odajutnak
Negritis
Jah, igaz, a horvátoktól kikaptak...
warr_b
max körbeverés lehet ugye, de ott meg baszhatják a gólkülönbséget

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!