Kézilabda
18 feliratkozó
több mint 3 éve
24.hu/sport/2022/07/31/lekai-mate-tavozik-a-veszprem-kezilabdacsapatatol/kiváncsi vagyok hova megy
empty taxi
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
24.hu/sport/2022/07/31/lekai-mate-tavozik-a-veszprem-kezilabdacsapatatol/

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Nekem is, kb 50-50%-ra adnám jelenleg. De a saját karrierje szempontjából ez lesz a vízválasztó. Ha itt dobbantani tud, akkor még van (vissza?)út a csúcsra, de ha nem tud vezéregyéniség lenni legalább támadásban, akkor az Ő karrierjének itt a vége. Megjegyzem, ez az Odense az ideális csapat neki, kb a régi Fradival van egy szinten, ahol Ő volt a meghatározó játékos. Ha itt se fog menni, akkor Noémi sajnos nem versenyző típus = az élsportra alkalmatlan. A tehetsége mindig meglesz, de ehhez a játékhoz (is) kell a fej is.www.nemzetisport.hu/kezilabda/noi-kezi-hafra-noemi-daniaban-kezdi-a-kovetkezo-idenyt-hivatalos-2902535Kívánom Neki, hogy újra felépítse magát, de vannak kétségeim...
Az Odense 1. BL meccse:
1. forduló, szeptember 10-11.: Ferencváros – Odense 😊
csipkelli
nagir
Zárójelben, a Győr előtt le a kalappal, hogy egy BL csapatnak adták kölcsön, ez egy olyan szivesség, ami könnyen visszafelé is elsülhet. Tényleg csak Noni érdekét nézték.
Cowboys 4ever.
több mint 3 éve
24.hu/sport/2022/07/27/juan-carlos-pastor-szeged-szerzodes-hosszabbitas-kezilabda/

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
www.nemzetisport.hu/kezilabda/noi-kezi-hafra-noemi-daniaban-kezdi-a-kovetkezo-idenyt-hivatalos-2902535Kívánom Neki, hogy újra felépítse magát, de vannak kétségeim...
Az Odense 1. BL meccse:
1. forduló, szeptember 10-11.: Ferencváros – Odense 😊
csipkelli

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 3 éve
csipkelli
4 010
www.nemzetisport.hu/kezilabda/noi-kezi-hafra-noemi-daniaban-kezdi-a-kovetkezo-idenyt-hivatalos-2902535Az Odense 1. BL meccse:
1. forduló, szeptember 10-11.: Ferencváros – Odense 😊
több mint 3 éve
2x támadtunk a plusz kettőért, zsinórban ott elszórakoztunk 4 támadást, ott ment el
több mint 3 éve
kezd elmenni -3...
több mint 3 éve
U20 VB megint döntő!👍Ez az uccso 2 vegjatek eleg impressziv volt...
nagir
Vajon miert van hogy mikor felnottbe fordul a dolog akkor meg siman elkalapalnak minket majd ezek a csapatok?
több mint 3 éve
Megy Gyuri bám.nemzetisport.hu/kezilabda/ferfi-kezi-vb-magyarorszag-a-harmadik-kalapba-kerult-2900219Brüsszel már megint szopat minket!
Belgium mit keres a masodik kalapban?
gabokocka
warr_b
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
U20 VB megint döntő!👍

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 4 éve
m.nemzetisport.hu/kezilabda/ferfi-kezi-vb-magyarorszag-a-harmadik-kalapba-kerult-2900219Brüsszel már megint szopat minket!
Belgium mit keres a masodik kalapban?
gabokocka

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 4 éve
m.nemzetisport.hu/kezilabda/ferfi-kezi-vb-magyarorszag-a-harmadik-kalapba-kerult-2900219Különösen vicces abban a tekintben h a selejtezők során a szlovákok ellen tényleg bravúr volt h továbbmentek, viszont utána ugye az oroszok jöttek volna, de a háború miatt továbbléptették a belgákat...
Belgium mit keres a masodik kalapban?
gabokocka

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
m.nemzetisport.hu/kezilabda/ferfi-kezi-vb-magyarorszag-a-harmadik-kalapba-kerult-2900219Belgium mit keres a masodik kalapban?
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Az FTC és a Veszprém is megkapta a BL-szabadkártyát.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Tényleg érkezik a francia-szerb.PesmalbekJaja 2023-tól kéziznek Veszprémben.Jól igazolt a Veszprém, de igazából már teljesen hidegen hagy, olyan mint bármelyik külföldi klub.Ezekkel az igazolásokkal is csak majd jövőre...
Van pénz lóvéra, illene már virítani egy nemzetközi kupát
FLZOLI
gyurczi
Ellenberger ki lesz a beálló a következő szezonban? Tudtommal mind Nilsson mind Blagotinsek távozik.
empty taxi
William von Parker, clarissimus

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
PesmalbekJaja 2023-tól kéziznek Veszprémben.Jól igazolt a Veszprém, de igazából már teljesen hidegen hagy, olyan mint bármelyik külföldi klub.Ezekkel az igazolásokkal is csak majd jövőre...
Van pénz lóvéra, illene már virítani egy nemzetközi kupát
FLZOLI
gyurczi
Ellenberger ki lesz a beálló a következő szezonban? Tudtommal mind Nilsson mind Blagotinsek távozik.
empty taxi
több mint 4 éve
sipos 😀Jaja 2023-tól kéziznek Veszprémben.Jól igazolt a Veszprém, de igazából már teljesen hidegen hagy, olyan mint bármelyik külföldi klub.Ezekkel az igazolásokkal is csak majd jövőre...
Van pénz lóvéra, illene már virítani egy nemzetközi kupát
FLZOLI
gyurczi
Ellenberger ki lesz a beálló a következő szezonban? Tudtommal mind Nilsson mind Blagotinsek távozik.
empty taxi
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Jaja 2023-tól kéziznek Veszprémben.Jól igazolt a Veszprém, de igazából már teljesen hidegen hagy, olyan mint bármelyik külföldi klub.Ezekkel az igazolásokkal is csak majd jövőre...
Van pénz lóvéra, illene már virítani egy nemzetközi kupát
FLZOLI
gyurczi
Ellenberger ki lesz a beálló a következő szezonban? Tudtommal mind Nilsson mind Blagotinsek távozik.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Jól igazolt a Veszprém, de igazából már teljesen hidegen hagy, olyan mint bármelyik külföldi klub.Ezekkel az igazolásokkal is csak majd jövőre...
Van pénz lóvéra, illene már virítani egy nemzetközi kupát
FLZOLI
Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 4 éve
Jól igazolt a Veszprém, de igazából már teljesen hidegen hagy, olyan mint bármelyik külföldi klub.Van pénz lóvéra, illene már virítani egy nemzetközi kupát
több mint 4 éve
24.hu/sport/2022/06/22/kezilabda-kizaras-hivatalos-vardar-ehf/

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Nekem az a legèrdekesebb, hogy idehozunk akárkit aki èppen vhol jó meg sztár (edzői rèszre gondolok ) aztán itt hirtelen nem megy neki aztán máshol meg igen. Lásd most Dusebajev.....A magyar kézilabda közeg mintapéldája a magyar társadalomnak is.
dande
Vranjes és Dusebajev is túl sokat beszélt arról mennyire nem működik jól a kézilabda Magyarországon aztán ez csúnyán esett azoknak akik a hugykozepes utánpótlást,nemzeti csapatot és bajnokságokat fentartotta.
Mi az a nemzet vagyunk h beszélünk róla hogy jól teljesítünk és mekkora nyomás van rajtunk,de eredmények nem jönnek,aztán még éveket nyer egy egy rendszer kifogásokkal,meg ej jó lesz az még mottóval.
Nem hülyeségből szoktak születni olyan külföldön légióskodó magyar interjúk,hogy Magyar képzés fényévekkel el van maradva egy skandináv, vagy német vagy hasonló körtől.
Egy jéghideg mit kérsz?
több mint 4 éve
telex.hu/sport/2022/06/21/kezilabda-final-four-veszprem-borsos-attila

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
A 7.5mrd gondolom HUF ami kb 18-20m euróKielce meg covid elején váltott fő szponzort ott vmi 30-40%al csökkentettek
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!