Kézilabda

19 feliratkozó

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 195 — The Mathematician
Nem néztem tegnap mert bealudtam, naná, hogy nyertünk 😛
dande
én is bealudtam, a hétvégét most sikerült kipihenni 😀
kicsit sok volt a muter - nfl - muter - soccer - kézi - nfl alvás nélkül 😀
és hétfőn éjjel se tudtam rendesen kialudni magam

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem néztem tegnap mert bealudtam, naná, hogy nyertünk 😛
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 912 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Hmm, Svájc-Izland 20-18

Nem rossz beugróként.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 195 — The Mathematician
Bánhidi jó nagy beast lesz ha már nem az
Heisman
Elég komoly meccset tol.
somoskovig
pick szurkolóként nézem a BL-ben is, és nem sok mindent lehet vele kezdeni mikor nem covidból épül fel
Negritis
Legkésőbb a tavalyi eb óta világklasszis.
peach
sztem már 2 éve, de ott tudott először nem csak a BLben kitűnni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Bánhidi jó nagy beast lesz ha már nem az
Heisman
Elég komoly meccset tol.
somoskovig
pick szurkolóként nézem a BL-ben is, és nem sok mindent lehet vele kezdeni mikor nem covidból épül fel
Negritis
Legkésőbb a tavalyi eb óta világklasszis.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 195 — The Mathematician
Bánhidi jó nagy beast lesz ha már nem az
Heisman
Elég komoly meccset tol.
somoskovig
pick szurkolóként nézem a BL-ben is, és nem sok mindent lehet vele kezdeni mikor nem covidból épül fel

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 588 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
pedig van jó szélsőnk Tatabányában, csak onnan is nyilván a szarabbat vitték ki a VB-re, érthetetlen.
eaglesmcnabb
Mondjuk én nyilván haza beszélek, de kapásból balszélre vinném Varsandánt Suna helyett, irányítani meg Győri Matyi helyett Ubornyákot, oszt kész a dobogós csapat 😀
több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
pedig van jó szélsőnk Tatabányában, csak onnan is nyilván a szarabbat vitték ki a VB-re, érthetetlen.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
Szerintem a csoportunkban veretlenül fogunk zárni, aztán a középcsoportban nyernünk a brazilok és a lengyelek ellen. Így csak másodikok leszünk, ami miatt a franciák ellen játszunk a nyolcban, ahol ki is kapunk...
Bruce
Eddig még jó! 🙂
Bruce
Mondjuk a németek kikaparhatjak nekünk a csoport első helyét meg úgy is, ha kikapunk a spanyoloktól 😊

több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 454 — Sic semper tyrannis!
Szerintem a csoportunkban veretlenül fogunk zárni, aztán a középcsoportban nyernünk a brazilok és a lengyelek ellen. Így csak másodikok leszünk, ami miatt a franciák ellen játszunk a nyolcban, ahol ki is kapunk...
Bruce
Eddig még jó! 🙂
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 21 986 — nabege2@yahoo.com
Emlékeim szerint az EB-n is kifulladtak a srácok, volt egy feladott meccsünk.
Lengyeleket, brazilokat még így is ütni kell, a spanyolok ellen meg pihenünk szerintem.
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 041 — Lucas Scott
Az viszont vissza fog ütni, hogy 8 ember darálta le a meccset, bánhidi-lékai konkrétan szünet nélkül
peach
Rosta játszott Banhidi helyett mikor kiállítottak de h Lékai 5 perc pihit sem kapott az fura

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Az viszont vissza fog ütni, hogy 8 ember darálta le a meccset, bánhidi-lékai konkrétan szünet nélkül



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 588 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Nagyon szexi volt ez a csapat már az EB alatt is, de látszik az arculat továbbra is, imádom. Kapuban, lövőben, beállóban extrák vagyunk.

Már csak kellene két akár közepes szélső, mert ott rettentő halványak vagyunk, nem véletlenül nincsenek használva.

Lékai meg Lékai... amikor az ember épp a pokolba kívánja, akkor ad zseni assistot és nyeri meg a meccset.
több mint 3 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
Game on the line és gólt lövünk, jókor, szokatlan.
Bravó fiúk!
Ez nagyon kellett a 8-hoz!
empty taxi
Innentől ha verjük a brazilokat és a lengyeleket, akkor tuti bent vagyunk.

több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 912 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Hehe. Ez szép munka volt. Nem gondoltam volna hogy nyerünk.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 041 — Lucas Scott
Azon gondolkoztam, hogy nekünk szélsők helyett simán megérné plusz átlövőket vinni. Szélsők csak a helyet foglalják a pályán és labdát úgyis csak akkor látnak, amikor bemelegítenek.
Gabesz92
Annyira nem modern kézilabdát játszunk, meg ember előnyben sem megy a szel közelébe a labda

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Game on the line és gólt lövünk, jókor, szokatlan.
Bravó fiúk!
Ez nagyon kellett a 8-hoz!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 435
Ott van
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 711 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
LÉKAIIIIIII
OTT VAN BAZDMEG 😊

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
Bánhidi jó nagy beast lesz ha már nem az
Heisman
Elég komoly meccset tol.

több mint 3 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Azon gondolkoztam, hogy nekünk szélsők helyett simán megérné plusz átlövőket vinni. Szélsők csak a helyet foglalják a pályán és labdát úgyis csak akkor látnak, amikor bemelegítenek.

több mint 3 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
Szerencsétlen Sipost minden 3. támadásban annyira meghintaztatjak, csoda, hogy meg nem dobta ki a taccsot ennyi imbolygastol...

több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 711 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Bánhidi jó nagy beast lesz ha már nem az

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 435
De nem lett 😕
Csak egál

Szerkesztette: ozibozi