Kézilabda

19 feliratkozó

több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 044 — Lucas Scott
4 mínusz

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 721 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Ha nézem kikapunk, ha nem nézem nyerünk. Szerintem kihagyom és nézem az NB1et 😀
Feláldozom magam, nincs mit😌

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 916 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Hat mínusz


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 199 — The Mathematician
Estére ki mit tippűl tesák ?
(Mennyi az annyi gól hendi meg hasonlók)
VvAlekosz
10el szopunk

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Estére ki mit tippűl tesák ?
(Mennyi az annyi gól hendi meg hasonlók)
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
 24.hu/sport/2021/01/27/kezilabda-vb-etelmergezes-mikkel-hansen/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért reméljük a srácok néhányszor meghallgatják ezt holnap estig 😊

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Holnap a négy negyeddöntőből három 20:30-kor kezdődik, a negyedik pedig 17:30-kor. Vajon melyik párharc lehet az? 😀 😊
warr_b
Komolyan nem hiszem el, hogy egy kézi értelmeben sehonnai ember és nemzet dirigál az egész kézi világnak.... Ha meg hagyják/hagyjuk úgy kell nekik... Ennyi érdekérvényesítő képesség nincs a franciákban spanyolokban norvégokban stb stb stb.... Vagy éljük túl valahogy oszt lesz ahogy lesz....
dande
Hátha kimaradt a torna eleje táján:

 24.hu/sport/2021/01/16/kezilabda-ihf-hasszan-musztafa-korrupcio/
warr_b
Persze ezt tudom, de akkor is.... valóban ott van a kutya elásva (illetve a fáraó kincse 😛) hogy Európának így is jó, mert ettől még a pályán tudnak meghatározóak maradni, egy két apró bosszúság nem számít.... 😕
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 916 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Holnap a négy negyeddöntőből három 20:30-kor kezdődik, a negyedik pedig 17:30-kor. Vajon melyik párharc lehet az? 😀 😊
warr_b
Komolyan nem hiszem el, hogy egy kézi értelmeben sehonnai ember és nemzet dirigál az egész kézi világnak.... Ha meg hagyják/hagyjuk úgy kell nekik... Ennyi érdekérvényesítő képesség nincs a franciákban spanyolokban norvégokban stb stb stb.... Vagy éljük túl valahogy oszt lesz ahogy lesz....
dande
Hátha kimaradt a torna eleje táján:

 24.hu/sport/2021/01/16/kezilabda-ihf-hasszan-musztafa-korrupcio/


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Holnap a négy negyeddöntőből három 20:30-kor kezdődik, a negyedik pedig 17:30-kor. Vajon melyik párharc lehet az? 😀 😊
warr_b
Komolyan nem hiszem el, hogy egy kézi értelmeben sehonnai ember és nemzet dirigál az egész kézi világnak.... Ha meg hagyják/hagyjuk úgy kell nekik... Ennyi érdekérvényesítő képesség nincs a franciákban spanyolokban norvégokban stb stb stb.... Vagy éljük túl valahogy oszt lesz ahogy lesz....
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 916 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Holnap a négy negyeddöntőből három 20:30-kor kezdődik, a negyedik pedig 17:30-kor. Vajon melyik párharc lehet az? 😀 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 044 — Lucas Scott
 telex.hu/sport/2021/01/25/szlovenia-panasz-kezi-vb-egyiptom-hanyas-hasmenes

"A dánok közül is kiestek már többen gyomorrontás vagy ételmérgezés miatt."
holnap kikkel is játszanak majd az egyiptomiak? 😊
csebi
😛

Mondjuk a szlovénokról már azt cikkezték, hogy a szállodán kívülről rendeltek pizzát, ebben az esetben jó hülyék ők is...

Egyébiránt a dánoknak fél csapattal és fosvahányva is illene legyőzni az egyiptomiakat...
warr_b
kedvenc pizzarendelésem Egyiptomban vmi csirkés pizza volt, aminek olyan szinten halszaga volt, hogy nem bírtam megenni. első és utolsó papa john's pizzám.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 916 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 telex.hu/sport/2021/01/25/szlovenia-panasz-kezi-vb-egyiptom-hanyas-hasmenes

"A dánok közül is kiestek már többen gyomorrontás vagy ételmérgezés miatt."
holnap kikkel is játszanak majd az egyiptomiak? 😊
csebi
😛

Mondjuk a szlovénokról már azt cikkezték, hogy a szállodán kívülről rendeltek pizzát, ebben az esetben jó hülyék ők is...

Egyébiránt a dánoknak fél csapattal és fosvahányva is illene legyőzni az egyiptomiakat...

Szerkesztette: warr_b


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
A német/lengyel meccs után kellett volna, de nem voltam néhány napig, így jobb híján beírom most... mea culpa csebinek/másnak aki megjósolta + nyilván a csapatnak - mert nem vártam hogy nyolcba megyünk.

Innentől már ajándék a dolog (azért ne kapjunk ki 15-tel), és igazából a jövő a fontosabb továbbra is jól kéne építkezni.. meglátjuk.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 044 — Lucas Scott
 telex.hu/sport/2021/01/25/szlovenia-panasz-kezi-vb-egyiptom-hanyas-hasmenes

"A dánok közül is kiestek már többen gyomorrontás vagy ételmérgezés miatt."
holnap kikkel is játszanak majd az egyiptomiak? 😊

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 916 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Azért mondjuk az is kemény, hogy se a dánok, se a horvátok nem játszottak még eddig a tornán európai ellenféllel.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 916 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Egyiptom csak kihúzta ikszre, és ezzel nyolc között van, szöprájz szöprájz...
warr_b
Nem gondoltad Egyiptomban, egyiptomi elnökkel, ilyen ággal nem jutnak be a 8ba, írtam is h benn lesznek, sőt simán összejöhet egy elődöntő is csak kell egy jó páros
csebi
Hát a dánok ellen kiváncsi leszek mit fundálnak ki, megfosatják őket is, mint a szlovéneket? 😀
warr_b
csak a megfelelő kofta kell ...

amúgy ez a lebonyolítás megér egy misét, hogy a tegnapi csapatok egy nappal többet pihenhetnek. nehéz lett volna elkészíteni úgy, hogy a negyeddöntőben azok találkoznak egymással, akik egy napon játszották a meccseiket ...
csebi
Ez mondjuk kb az összes EB-n, VB-n így van a házigazda javára. Mindig van aki kicsit többet pihen.

Argentín-katari vége elég kemény volt, eggyel csak behúzták a sejkek...

Kiváncsi leszek a dánok is lelazázzák-e a horvátok ellen, szerintem nem...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 21 993 — nabege2@yahoo.com
Tudtam, hogy lesz egy meccs, amit totál feladunk.
Nekem ez amúgy nem tetszik, hogy ennyire beletojtunk.
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 044 — Lucas Scott
Egyiptom csak kihúzta ikszre, és ezzel nyolc között van, szöprájz szöprájz...
warr_b
Nem gondoltad Egyiptomban, egyiptomi elnökkel, ilyen ággal nem jutnak be a 8ba, írtam is h benn lesznek, sőt simán összejöhet egy elődöntő is csak kell egy jó páros
csebi
Hát a dánok ellen kiváncsi leszek mit fundálnak ki, megfosatják őket is, mint a szlovéneket? 😀
warr_b
csak a megfelelő kofta kell ...

amúgy ez a lebonyolítás megér egy misét, hogy a tegnapi csapatok egy nappal többet pihenhetnek. nehéz lett volna elkészíteni úgy, hogy a negyeddöntőben azok találkoznak egymással, akik egy napon játszották a meccseiket ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 916 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Bekezdtünk 😀

Közben az argentínok szépen fű alatt még nyolcba mennek a végén 😮


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 916 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Egyiptom csak kihúzta ikszre, és ezzel nyolc között van, szöprájz szöprájz...
warr_b
Nem gondoltad Egyiptomban, egyiptomi elnökkel, ilyen ággal nem jutnak be a 8ba, írtam is h benn lesznek, sőt simán összejöhet egy elődöntő is csak kell egy jó páros
csebi
Hát a dánok ellen kiváncsi leszek mit fundálnak ki, megfosatják őket is, mint a szlovéneket? 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 319
Kell a pihenés és lássuk mit tudnak a fiatalok a spanyolok ellen. Egyszer meg úgyis játszunk velük remélhetőleg.
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 916 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Bánhidi, Mikler, Lékai és Pedro maradt ki.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én is a norvégoktól tartok jobban. Nem szeretjük a rohanós stílusukat. A nőknél és férfiaknál is meg szokott ezzel gyűlni a bajunk. És szerintem folyamatosan javuló a játékuk is. Első meccset lepihenték, azóta csak nyernek.

Szerintem nagyobb esélyünk lenne döntőbe jutni, ha túljutnánk a nyolcaddöntőn, mint a nyolcaddöntőben nyerni.

- Bánhidi top class beálló, sztem most világ legjobb e poszton és írtunk rá sok begyakorlott figurát.
Willie Parker
Bánhidi engem kiidegel. 😊 Miközben tényleg abszolút világklasszis, egyszerűen a hajam kihullik attól, hogy olyan, mint Gál Gyula volt: minél nagyobb helyzetben van, annál nagyobb eséllyel rontja el. 😊

Világos, hogy hatalmas darab, a karja is egy emelőgép, nem kifejezetten alkalmas trükközgetésre, leolvasná a kapus. Valószínűleg tudatosan úgy építették fel őt, hogy a legjobb esélye akkor van, ha azonnal eldobja. De ettől nem lesz kevésbé frusztráló amikor két méterről ajtó-ablaknál telibedurrantja a kapust. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
Azért ha lehet, a norvégokat inkább megúsznám, ez a rohanós tempó nekünk rohadtul nem fekszik a villanypóznáinkal 3-as védőben... Valószínűleg a franciáktól is kikapnánk, de ott el tudom képzelni, hogy lehet keresnivalónk.