Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Kézilabda

18 feliratkozó

több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Akkor heja Sverige?
warr_b
Nem tök mindegy egyébént? Ha ma a svédek megverik Izlandot, akkor 8 pontjuk van és teljesen tökmindegy, mit játszanak a portugálok ellen, ergo mehet a fakó a meccsre, akiket megvernek a portugálok és ennyi. Vagy én számolok rosszul.
MC12
Igen, ez a buktató benne. Bármit játszanak a portugálokkal, csoportelsők.
warr_b
Hazai pályán 12 000 ember előtt csak nem adják le a meccset. A svédek és a portugálok közt van annyi talent gap, hogy én ezen nem aggódok, hogy nyernek-e. Az más kérdés hogy lehet szorosabb lesz, mint amúgy lenne.

Nekünk meg kell oldani a feladatunkat.
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 30 429 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Véletlenül sem egy időben kezdődnek majd a meccsek holnap, a mienk 15:30, a svéd-portugál 20:30...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 30 429 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Akkor heja Sverige?
warr_b
Nem tök mindegy egyébént? Ha ma a svédek megverik Izlandot, akkor 8 pontjuk van és teljesen tökmindegy, mit játszanak a portugálok ellen, ergo mehet a fakó a meccsre, akiket megvernek a portugálok és ennyi. Vagy én számolok rosszul.
MC12
Igen, ez a buktató benne. Bármit játszanak a portugálokkal, csoportelsők.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 323 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem semmi pali ez a Palicka 😉😁 ráadásul a cserèjènek is vokt néhány nagy vèdèse
dande2
mondjuk nem vagyok benne biztos hogy a pályán kellett volna maradnia
Negritis, a vajda
Mondjuk az izlandi meg szándékosan ráfeküdt a labdára... kicsit túl reagálta, de szerintem mèrlegeltèk honnan indult a dolog. Mindketten megkaptàk a 2 percet oszt haladjunk.
több mint 3 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 971 — Pfizer & Moderna fan
Talan a svedeket motivalja a veretlenseg.

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 035 — The Mathematician
Nem semmi pali ez a Palicka 😉😁 ráadásul a cserèjènek is vokt néhány nagy vèdèse
dande2
mondjuk nem vagyok benne biztos hogy a pályán kellett volna maradnia

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 278 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
És akkor sormintával ilyenkor kapunk ki simán a következő meccsen …
csebi
Azért Cape Verde ellen kicsit erős lenne...
warr_b
Ha azoktól kikapunk akkor haza se jöjjenek....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 413 — Do Your Job
Nagyon jó meccs




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 323 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem semmi pali ez a Palicka 😉😁 ráadásul a cserèjènek is vokt néhány nagy vèdèse
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Kegyetlen ez a svéd kapus. Abszolút top kategória. Mint anno Puljezevic a dánok ellen.
több mint 3 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 674 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Memphis Depay regisztrálva lett, akár holnap is játszhat a Valladolid ellen.
zacknorb
Átlövő lesz, vagy beállós? 😁
warr_b
hopsz, majdnem sikerült eltalálni a topicot 😀
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 035 — The Mathematician
Itt is csalnak a bírók?
zemanla
persze

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints Kennesaw State Owls 7 560
Akkor heja Sverige?
warr_b
Nem tök mindegy egyébént? Ha ma a svédek megverik Izlandot, akkor 8 pontjuk van és teljesen tökmindegy, mit játszanak a portugálok ellen, ergo mehet a fakó a meccsre, akiket megvernek a portugálok és ennyi. Vagy én számolok rosszul.
MC12
De hátha nem! Jó lenne még egy csapatsport az olimpián!
Szokol
Hát bízni lehet és jó lenne tényleg, de 20 éve nem hiszek se a női se a férfi kézisekben a csalódások és a korai szívinfarktus elkerülése miatt 😊

“Kafka nem kitalálta az abszurdot, hanem először írta le, hogy működik a modern világ”
több mint 3 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 7 420 — Steelers fan
Akkor heja Sverige?
warr_b
Nem tök mindegy egyébént? Ha ma a svédek megverik Izlandot, akkor 8 pontjuk van és teljesen tökmindegy, mit játszanak a portugálok ellen, ergo mehet a fakó a meccsre, akiket megvernek a portugálok és ennyi. Vagy én számolok rosszul.
MC12
De hátha nem! Jó lenne még egy csapatsport az olimpián!
több mint 3 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 413 — Do Your Job
Itt is csalnak a bírók?




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints Kennesaw State Owls 7 560
Akkor heja Sverige?
warr_b
Nem tök mindegy egyébént? Ha ma a svédek megverik Izlandot, akkor 8 pontjuk van és teljesen tökmindegy, mit játszanak a portugálok ellen, ergo mehet a fakó a meccsre, akiket megvernek a portugálok és ennyi. Vagy én számolok rosszul.

“Kafka nem kitalálta az abszurdot, hanem először írta le, hogy működik a modern világ”
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 035 — The Mathematician
Memphis Depay regisztrálva lett, akár holnap is játszhat a Valladolid ellen.
zacknorb
Átlövő lesz, vagy beállós? 😁
warr_b
szélső

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 30 429 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Memphis Depay regisztrálva lett, akár holnap is játszhat a Valladolid ellen.
zacknorb
Átlövő lesz, vagy beállós? 😁


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 3 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 674 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Memphis Depay regisztrálva lett, akár holnap is játszhat a Valladolid ellen.
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 30 429 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Akkor heja Sverige?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 30 429 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
És akkor sormintával ilyenkor kapunk ki simán a következő meccsen …
csebi
Azért Cape Verde ellen kicsit erős lenne...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline

Negritis, a vajda
amúgy ennek mi értelme van?
peach
Szerintem semmi. Egyszerűen az egyéb (politikai) szempontok addig nyomták le a színvonalat, hogy az ott is ragadt. Már egy kézimeccsre is ilyen tud csak kijönni. (A bíráskodás mondjuk kritizálható volt, ez tény, de te sem erre utaltál és én sem.)

A fiúknak gratulálok. Nem vagyunk a szűk élvonalban, így értékelni kell, hogy egy-egy elit csapatot elkapunk (nem csak ezen a VB-n). Kár, hogy ez a szűk élvonalon kívüliség azzal jár, hogy sajnos el isbukunk nyerhető meccset/meccseket, de ez van. Ma sikerült egy nyerhetőt nyerni, csak így tovább.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
És akkor sormintával ilyenkor kapunk ki simán a következő meccsen …

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 035 — The Mathematician
Nyertes meccs után talán szabad megjegyezni, hogy:

- Bodót ziccerben hátulról lökik nyújtott kézzel, ami hetes és kettőperces kiállítás,
- a brazil koma a hatoson belülre becsúszik a lövő Ancsin alá egy belemenés eljátszása miatt, akkor az büntető,
- Sipos két kiállítása is kérdőjeles,
- a mezt húzva, hátulról lerántják a földre Lékait, az akár piros lap is.

Érthetetlen volt a mai fújás, nagyon egyoldalúra sikeredett.
Szokol
mondjuk Sipos esetében én instant pirossal nyitnék
továbbra se értem hogy mi a faszt keres a pályán

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 7 420 — Steelers fan
Nyertes meccs után talán szabad megjegyezni, hogy:

- Bodót ziccerben hátulról lökik nyújtott kézzel, ami hetes és kettőperces kiállítás,
- a brazil koma a hatoson belülre becsúszik a lövő Ancsin alá egy belemenés eljátszása miatt, akkor az büntető,
- Sipos két kiállítása is kérdőjeles,
- a mezt húzva, hátulról lerántják a földre Lékait, az akár piros lap is.

Érthetetlen volt a mai fújás, nagyon egyoldalúra sikeredett.