Kézilabda

19 feliratkozó

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem látom, hogy bármelyiküket meg tudnánk verni, de hátha....
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 041 — Lucas Scott
Ha veszítünk akkor a franciákkal játszunk, minden más esetben a norvégokkal. Lehet a franciák jobban fekszenek nekünk, mint a norvégok...
Bruce
igen alapból ők bár a norvégok most nem remekeltek ezen a tornán főleg az elején bár kezdenek belelendülni. viszont a norvégok hatalmas lélektani előnnyel vannak felettünk (2 éve vertek ránk 9et, tavaly 7 gól volt közte) míg a franciák talán kevésbé.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 454 — Sic semper tyrannis!
Ha veszítünk akkor a franciákkal játszunk, minden más esetben a norvégokkal. Lehet a franciák jobban fekszenek nekünk, mint a norvégok...
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 041 — Lucas Scott
Mi melyik ágról kapunk ellenfelet?
csebi
III-as csoport, norvég-francia-portugál asszem.
warr_b
Hat persze azon ahol legkisebb esélyünk lenne ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 912 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Mi melyik ágról kapunk ellenfelet?
csebi
III-as csoport, norvég-francia-portugál asszem.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 041 — Lucas Scott
Egyiptom csak kihúzta ikszre, és ezzel nyolc között van, szöprájz szöprájz...
warr_b
Nem gondoltad Egyiptomban, egyiptomi elnökkel, ilyen ággal nem jutnak be a 8ba, írtam is h benn lesznek, sőt simán összejöhet egy elődöntő is csak kell egy jó páros

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 041 — Lucas Scott
Mi melyik ágról kapunk ellenfelet?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 912 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Szlovénoknak mondjuk csalódás, hogy nincsenek nyolcban, főleg egy ilyen relatíve gyengébb csoportból. Kíváncsi leszek maradhat-e Vranjes.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 912 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Egyiptom csak kihúzta ikszre, és ezzel nyolc között van, szöprájz szöprájz...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 732
Valaki röviden tesák összefoglalná egy k9ca szurkolnak hogy most mitől ilyen szuper a férfi kézi csapat.(pl.Női kézi)
Mi tököm történt velük az elmúlt világ verseny óta plusz itt hogy hogy nincsenek az edzők úgy lemaradva.
Előre pacsi.
VvAlekosz
Nem vagyok nagy szaki, csak saját nézőpontom:

- Nagyon bejött ez az osztott felelősségi kör az edzői stábban.
- Gulyás mindig is híresen stabil, kemény védelmeket rakott össze, fegyelmezettséget is megkövetel.
- Nagy Laci hatalmas tapasztalatot tud átadni a fiataloknak.
- Chema sztem totál modern, egyedi támadósémát játszat, halad a korral és jól meccsel. Sokszor reagáltunk az ellenfél védekezésváltásait, pl már nem pánikolunk nyitott Def ellen.
- Mikler TOP 3 formában véd.
- Lékait nem amortizálta le a Veszprém, elég fitt állapotban van.
- Bánhidi top class beálló, sztem most világ legjobb e poszton és írtunk rá sok begyakorlott figurát.
- Máthe mindig nagy tehetség volt, de Norvégiában megtanították felelősséget vállalni. Hezitálás nélkül magára vállalja a kulcsmegoldásokat.
- Hármasban védekezésünk top5 szint a vb-n, szélről pedig Mikler sokat fog.
- Sok lerohanásgólt szerzünk, ami pl Mocsai alatt mindig neuralgikus pont volt.
- Vannak nagy lövőink: Bodó, Máthé, Ancsin

Hiányérzet:

- Egy kiemelkedő szélső kellene (sztem Varsandánt kár volt otthon hagyni), mert a meglévők hullámzóak.
- Miklert keveset merjük rotálni, rem Székely Marci bizonyít
-Emberelőnyben néha döcögünk, a kettő- kettőink sokszor megakadnak, szélre keveset játsszuk ki
- Belső posztokon kellene rotálás (Balogh nettó emberhátrány, de amúgy Lékai is sok labdát elad a sok plusszos megoldása mellett)
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Kéziben elég 6-8 játékos egy válogatotthoz, annyi nálunk is ki tud időnként termelődni. Elég, ha mondjuk a minden évjáratban meglevő 6-8 tehetségből a szokásos 2-3 helyett 4-5 növi ki magát, és máris jobb lesz a válogatott. A lengyeleknek is lett hirtelen egy nagyon jó generációjuk úgy 10 éve. A nőknél a hollandoknak. Itt mi azért nem tartunk (remélem, hogy csak még), de van egy tehetséges fiatal mag, és sikerült megtalálni hozzá azt a szövetségi stábot, akik tudnak is velük mit kezdeni. Ezt a Gulyás-Chema-Nagy Laci hármas kimondottan bejött.

Másrészt ez az idei VB speciális is, sok jó csapatból sok jó játékos nincs ott. És a mi csapatunk is olyan, hogy pl. irányító poszton nagyon rá vagyunk utalva Lékaira. Ha ő nem lenne, mi is jobban szenvednénk ennél, ahogy pl. a horvátok.

Ééés, azért még "csak" a 8-ba jutottunk. Eddig korábban is sikerült eljutni viszonylag rendszeresen. És egyelőre egy válogatottat sikerült verni egy utolsó másodperces góllal az igazi élmezőnyből. A szint lépés az lenne, ha nem is verünk mindenkit, de 2-3-at is el tudunk kapni a legjobbak közül. És meccsben vagyunk a tornák vége felé rendszeresen.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Valaki röviden tesák összefoglalná egy k9ca szurkolnak hogy most mitől ilyen szuper a férfi kézi csapat.(pl.Női kézi)
Mi tököm történt velük az elmúlt világ verseny óta plusz itt hogy hogy nincsenek az edzők úgy lemaradva.
Előre pacsi.
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 041 — Lucas Scott
Mondtam én h 8ban leszünk
csebi
Akkor ezt biztos nem te írtad 😁 bocs ezt nem hagyhattam ki.

már csak ki kellene belőlük hozni, ami bennük van...
empty taxi
Na igen, engem is ez a része zavar.

Mondjuk csebi valszeg-et írt, te meg nem lehetetlent.. az előbbi mondjuk 60%, utóbbi meg mennyi 10-20? 😛
Igor
én úgy gondolom, hogy a BRA-POL párosból egyiket meg tudjuk előzni, ha jól időzítünk formát.
csebi
Akkor leszünk nyolcban, ha a BRA/POL páros mindkét tagját megelőzzük, plusz még a német/spanyol duóból is még egyet ugye...

A 8 db A/B csoportos csapatból kell az első v második helyen zárni.
 en.wikipedia.org/wiki/2021_World_Men's_Handball_Championship
Igor
baszki lemaradtam erről a lebonyolításról (más rémlett korábbról, mindig is ez volt?). hát akkor nem leszünk nyolcban.
csebi
Bruce
Egy jó fogadást mindig hedgelünk 😊

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 454 — Sic semper tyrannis!
Mondtam én h 8ban leszünk
csebi
Akkor ezt biztos nem te írtad 😁 bocs ezt nem hagyhattam ki.

már csak ki kellene belőlük hozni, ami bennük van...
empty taxi
Na igen, engem is ez a része zavar.

Mondjuk csebi valszeg-et írt, te meg nem lehetetlent.. az előbbi mondjuk 60%, utóbbi meg mennyi 10-20? 😛
Igor
én úgy gondolom, hogy a BRA-POL párosból egyiket meg tudjuk előzni, ha jól időzítünk formát.
csebi
Akkor leszünk nyolcban, ha a BRA/POL páros mindkét tagját megelőzzük, plusz még a német/spanyol duóból is még egyet ugye...

A 8 db A/B csoportos csapatból kell az első v második helyen zárni.
 en.wikipedia.org/wiki/2021_World_Men's_Handball_Championship
Igor
baszki lemaradtam erről a lebonyolításról (más rémlett korábbról, mindig is ez volt?). hát akkor nem leszünk nyolcban.
csebi
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 454 — Sic semper tyrannis!
Szerintem a csoportunkban veretlenül fogunk zárni, aztán a középcsoportban nyerünk a brazilok és a lengyelek ellen. Így csak másodikok leszünk, ami miatt a franciák ellen játszunk a nyolcban, ahol ki is kapunk...
Bruce
Ennyire tűpontos tippem még nem volt nagy nyilvánosság előtt. Remélem innentől már nem jön be a jóslatom.
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 912 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Szép volt fijjug.

Argentínok ütötték a horvátokat 😳


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 041 — Lucas Scott
Mondtam én h 8ban leszünk

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 912 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
A lengyel meccs is necces lesz, nemhogy a spanyol...
NB2
Spanyolok nagyon megszenvednek a friccekkel...
warr_b
Csak hozták végül, ezzel a németek jó eséllyel elszálltak.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 912 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
A lengyel meccs is necces lesz, nemhogy a spanyol...
NB2
Spanyolok nagyon megszenvednek a friccekkel...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 21 986 — nabege2@yahoo.com
A lengyel meccs is necces lesz, nemhogy a spanyol...
több mint 3 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Sima volt ez, vezetjük a csoportot, irány a döntő!

több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 912 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Sok a hiba eddig, de egyelőre belefér


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 373 — #NoStress
Nem néztem tegnap mert bealudtam, naná, hogy nyertünk 😛
dande
én is bealudtam, a hétvégét most sikerült kipihenni 😀
kicsit sok volt a muter - nfl - muter - soccer - kézi - nfl alvás nélkül 😀
és hétfőn éjjel se tudtam rendesen kialudni magam
Negritis
Látod, ha gyereked van, ez az alapállapot 😆
warr_b
Aki előrelátó, annak (többek közt) pont ezért nincs gyereke. 😉

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 195 — The Mathematician
Nem néztem tegnap mert bealudtam, naná, hogy nyertünk 😛
dande
én is bealudtam, a hétvégét most sikerült kipihenni 😀
kicsit sok volt a muter - nfl - muter - soccer - kézi - nfl alvás nélkül 😀
és hétfőn éjjel se tudtam rendesen kialudni magam
Negritis
Látod, ha gyereked van, ez az alapállapot 😆
warr_b
nincs gyerekem (sőt jelenleg bnőm sincs ) csak anyám meglátogatott 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 912 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Nem néztem tegnap mert bealudtam, naná, hogy nyertünk 😛
dande
én is bealudtam, a hétvégét most sikerült kipihenni 😀
kicsit sok volt a muter - nfl - muter - soccer - kézi - nfl alvás nélkül 😀
és hétfőn éjjel se tudtam rendesen kialudni magam
Negritis
Látod, ha gyereked van, ez az alapállapot 😆


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta