Kézilabda

19 feliratkozó

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Inkább százszor jussunk el a bl negyeddöntőig szinte csupa magyar fiatallal, mint egy ilyen kupagyőzelem...
Bálesz
Miért? Mivel adna az neked többet?

Tényleg nem értem, ha igaz, hogy Fradi ill. Pool szurkoló is vagy közben. A Poolnak is jobban tudnál szurkolni, ha csak angol fiatalokkal az angol második ligában vitézkednének?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Di stefano argentín volt, nagy laci meg szegedi.
peach
Igen. És vannak akik még ezen is tudnak fanyalogni. 😊
peterk2005
Nemtudom nagy laci milyen népszerűségnek örvend veszprémben, de már csak szegedi származása miatt is kétlem, hogy akár egy éles, akár egy pásztor szintjét megközelítené. Aztán lehet fanyalgónak nevezni a kiigazításért 😛
peach
Pásztor és Éles egy generációval korábban játszottak. Én a mai Veszprémről beszélek, abban Laci a vitathatatlan #1 hazai kedvenc. Meg Mikler .... aki meg dunaújvárosi, majd szintén szegedi. 😊

A fanyalgós megjegyzésem egyébként nem neked szólt, hanem csak arra akartam utalni, hogy a szurkolói lélekben rengeteg szintje él az "idegenlégiós" fogalomnak, hogy minek, kinek tud sajátjaként szurkolni, minek, kinek nem. Van akit nem foglalkoztat, van akinek az kell, de az elég is, hogy magyar legyen, és van akinek a Laci is "idegen" Veszprémben. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 725
Nekem teljesen egy kutya a kettő. Épp ezért röhögtem az NS szombati címlapján, amin "magyar sikerek" főcím díszelgett pár győri és siófoki idegenlégiós fotójával.
A siófoki kupagyőzelem pont annyira hagy hidegen, mint a világválogatott n+1-edik BL-sikere.

Azt is megértem, hogy ha valakinek ez így OK és örömet okoz, de nálam ez már túl van a befogadhatóság határán.
Bálesz
Már ne haragudj, de mondja ezt egy Fradi szurkoló, ahol aztán a magyarok mutatóban vannak (illetve még a fél magyar válogatottal sem értek el európai szinten semmit) és egy Pool szurkoló, ahol aktuálisan két brazil, egy holland, egy szenegáli és egy egyiptomi a húzóember és egy német zseni szervezi az egészet eggyé. 😊

Ha azon megy a hümmögés, hogy a magyar válogatott nem fejlődik, az rendben van, de mondjuk a Győr - számomra legalábbis szimpatikusan - a tehetségeinek ad lehetőséget vagy a saját vagy másik nívósabb csapatban, esetleg kölcsönnel külföldre.

A Siófok egy most összeállított, kreált keret, ahol a BL részvétel a cél. Ha a női mezőnyben két BL helyet kapna Mo., lehet, hogy a Fradi kimaradna és az aktuális EHF kupa címvédő kapna szabadkártyát.
Fast Willie
Inkább százszor jussunk el a bl negyeddöntőig szinte csupa magyar fiatallal, mint egy ilyen kupagyőzelem...
Bálesz
Ja, hát a BL negyeddöntő az oké, csak először egy előselejtező előselejtezőjén kellene túljutni.

Nem látom magam előtt, hogy magyar maggal (csapat 70%-a) melyik labdajátékban lehetne BL szinten döntő közeli eredményt elérni, maximum a vízilabda.
Fast Willie
Én nem a fociról beszélek. Ott nekem sem tetszik a légiósdömping. De nézd meg a kézis csajokat. Ott nem a 70% magyar, hanem jóval több, mégis a négyes döntőért küzdenek.
Bálesz
Ehh,közben rájöttem és elkerülte egymást a válaszunk:
több mint 4 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 654 — Illegális gyakorló
Nekem teljesen egy kutya a kettő. Épp ezért röhögtem az NS szombati címlapján, amin "magyar sikerek" főcím díszelgett pár győri és siófoki idegenlégiós fotójával.
A siófoki kupagyőzelem pont annyira hagy hidegen, mint a világválogatott n+1-edik BL-sikere.

Azt is megértem, hogy ha valakinek ez így OK és örömet okoz, de nálam ez már túl van a befogadhatóság határán.
Bálesz
Már ne haragudj, de mondja ezt egy Fradi szurkoló, ahol aztán a magyarok mutatóban vannak (illetve még a fél magyar válogatottal sem értek el európai szinten semmit) és egy Pool szurkoló, ahol aktuálisan két brazil, egy holland, egy szenegáli és egy egyiptomi a húzóember és egy német zseni szervezi az egészet eggyé. 😊

Ha azon megy a hümmögés, hogy a magyar válogatott nem fejlődik, az rendben van, de mondjuk a Győr - számomra legalábbis szimpatikusan - a tehetségeinek ad lehetőséget vagy a saját vagy másik nívósabb csapatban, esetleg kölcsönnel külföldre.

A Siófok egy most összeállított, kreált keret, ahol a BL részvétel a cél. Ha a női mezőnyben két BL helyet kapna Mo., lehet, hogy a Fradi kimaradna és az aktuális EHF kupa címvédő kapna szabadkártyát.
Fast Willie
Inkább százszor jussunk el a bl negyeddöntőig szinte csupa magyar fiatallal, mint egy ilyen kupagyőzelem...
Bálesz
Ja, hát a BL negyeddöntő az oké, csak először egy előselejtező előselejtezőjén kellene túljutni.

Nem látom magam előtt, hogy magyar maggal (csapat 70%-a) melyik labdajátékban lehetne BL szinten döntő közeli eredményt elérni, maximum a vízilabda.
Fast Willie
Én nem a fociról beszélek. Ott nekem sem tetszik a légiósdömping. De nézd meg a kézis csajokat. Ott nem a 70% magyar, hanem jóval több, mégis a négyes döntőért küzdenek.

több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 725
Nekem teljesen egy kutya a kettő. Épp ezért röhögtem az NS szombati címlapján, amin "magyar sikerek" főcím díszelgett pár győri és siófoki idegenlégiós fotójával.
A siófoki kupagyőzelem pont annyira hagy hidegen, mint a világválogatott n+1-edik BL-sikere.

Azt is megértem, hogy ha valakinek ez így OK és örömet okoz, de nálam ez már túl van a befogadhatóság határán.
Bálesz
Már ne haragudj, de mondja ezt egy Fradi szurkoló, ahol aztán a magyarok mutatóban vannak (illetve még a fél magyar válogatottal sem értek el európai szinten semmit) és egy Pool szurkoló, ahol aktuálisan két brazil, egy holland, egy szenegáli és egy egyiptomi a húzóember és egy német zseni szervezi az egészet eggyé. 😊

Ha azon megy a hümmögés, hogy a magyar válogatott nem fejlődik, az rendben van, de mondjuk a Győr - számomra legalábbis szimpatikusan - a tehetségeinek ad lehetőséget vagy a saját vagy másik nívósabb csapatban, esetleg kölcsönnel külföldre.

A Siófok egy most összeállított, kreált keret, ahol a BL részvétel a cél. Ha a női mezőnyben két BL helyet kapna Mo., lehet, hogy a Fradi kimaradna és az aktuális EHF kupa címvédő kapna szabadkártyát.
Fast Willie
Inkább százszor jussunk el a bl negyeddöntőig szinte csupa magyar fiatallal, mint egy ilyen kupagyőzelem...
Bálesz
Ja, hát a BL negyeddöntő az oké, csak először egy előselejtező előselejtezőjén kellene túljutni.

Nem látom magam előtt, hogy magyar maggal (csapat 70%-a) melyik labdajátékban lehetne BL szinten döntő közeli eredményt elérni, maximum a vízilabda.

Szerk: nyilván a női kézilabdában kivitelezhető ez a mostani Ferencváros számára, mert abban van maximum 4-5 csapat, amivel versenyezni kell: Győr, Rosztov (korábban Vardar), Metz, Bukarest és valamelyik aktuális északi (most Vipers, előtte a Larvik vagy a Viborg/Koppenhága). A többiek számottevő erő nélkül vannak, pl. Podravka vagy Ljubljana leszállóágban etc, több helyen pénzügyi nehézségekkel pl Larvik, Zvezda, CSM.

A kötött és alacsony számú kihívó miatt persze lehet négybe jutni, de itt számomra a végső győzelem az elérendő cél.

Férfi kéziben, kosárban vagy fociban kizártnak tartom, hogy magyarokkal el lehet érni bármit

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 4 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Di stefano argentín volt, nagy laci meg szegedi.
peach
Igen. És vannak akik még ezen is tudnak fanyalogni. 😊
peterk2005
Nemtudom nagy laci milyen népszerűségnek örvend veszprémben, de már csak szegedi származása miatt is kétlem, hogy akár egy éles, akár egy pásztor szintjét megközelítené. Aztán lehet fanyalgónak nevezni a kiigazításért 😛
peach
Éles-Charlie-Iváncsik G.-Pásztor-fogat után valahol Gál Gyuszi körül

több mint 4 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 654 — Illegális gyakorló
Nekem teljesen egy kutya a kettő. Épp ezért röhögtem az NS szombati címlapján, amin "magyar sikerek" főcím díszelgett pár győri és siófoki idegenlégiós fotójával.
A siófoki kupagyőzelem pont annyira hagy hidegen, mint a világválogatott n+1-edik BL-sikere.

Azt is megértem, hogy ha valakinek ez így OK és örömet okoz, de nálam ez már túl van a befogadhatóság határán.
Bálesz
Már ne haragudj, de mondja ezt egy Fradi szurkoló, ahol aztán a magyarok mutatóban vannak (illetve még a fél magyar válogatottal sem értek el európai szinten semmit) és egy Pool szurkoló, ahol aktuálisan két brazil, egy holland, egy szenegáli és egy egyiptomi a húzóember és egy német zseni szervezi az egészet eggyé. 😊

Ha azon megy a hümmögés, hogy a magyar válogatott nem fejlődik, az rendben van, de mondjuk a Győr - számomra legalábbis szimpatikusan - a tehetségeinek ad lehetőséget vagy a saját vagy másik nívósabb csapatban, esetleg kölcsönnel külföldre.

A Siófok egy most összeállított, kreált keret, ahol a BL részvétel a cél. Ha a női mezőnyben két BL helyet kapna Mo., lehet, hogy a Fradi kimaradna és az aktuális EHF kupa címvédő kapna szabadkártyát.
Fast Willie
Inkább százszor jussunk el a bl negyeddöntőig szinte csupa magyar fiatallal, mint egy ilyen kupagyőzelem...

több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 725
Pedig a Siófok csak egy görbe tükröt mutat. Ebben a rendszerben, ami ma kiépült az ő modelljük a legköltséghatékonyabb. Eredményt akarsz elérni a lehető legkevesebb rafordítással, (min. Fradi szintre kerülni), akkor ahhoz a magyarokat csak minimális számban foglalkoztatsz, mivel 'mi' túl vagyunk árazva ehhez.

Én igazán annak tudnék lelkesedni, ha ennyi pénz, ami ma a kézilabdába ömlik, az az utánpótlásba (7-8 éves korig bezárólag), a játék tudományos hátterére, a teljesítmény diagnosztikára stb. menne és a topcsapataink úgy műkődnének, mint a skandinávok. Max 2-3 légiós, sok 23 alatti és 30 feletti játékos, akik kötődnek a klubhoz, fizetésekben az állam nem vállal szerepet. Ha f4-ra nincs esély az se gond, de EHF kupában minden csapatunk esélyes legyen a győzelemre. Ugye ez a legjobb mérőszáma az adott ország kézilabda erejének.

Helyette van ez, amit ma látsz.
dawyd728
Német férfi kézilabda-csapatok zöme csinálja ezt, látszik is, hogy nincs esélyük BL győzelemre, cserébe van 6-8 csapat, aki még a nagyokat is megszorongathatja egy kieséses rendszerben. A szurkolók elfogadják.

Skandinávoknál sem fenékig tejfel a helyzet, látszik, hogy egy Larvik milyen pénzügyi helyzetbe jutott minden közpénz nélkül. Valószínűleg a dánok képesek tartósan megcsinálni, amit írsz, nálunk - a kultúrát (vezetői, szövetségi, edzői és szurkolói), hozzáállást, szocializációt ismerve - kizártnak tartom.

A Siófoknál szerintem azt mondták, hogy van 2-3 évük Fradi szintre fejlődni, nyomassunk a Balaton-hype-ra építve egy BL közeli csapatot, amihez valljuk be kicsi a merítési lehetőség magyarokból. Illetve a Fradi-Győr levetett embereiből még egy Jan Pytlick sem préselne ki teljesítményt. Szóval légiósokkal haladnak.

A magyar tehetségek nem tudom, hogy hová lesznek, up. szinten egész jó eredmények vannak a csajoknál, aztán felnőtt szinten Tóvízi, Háfra és Klujber kivételével kb semmi, hármuk közül is csak Háfra BL-szintű jelenleg.

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Di stefano argentín volt, nagy laci meg szegedi.
peach
Igen. És vannak akik még ezen is tudnak fanyalogni. 😊
peterk2005
Nemtudom nagy laci milyen népszerűségnek örvend veszprémben, de már csak szegedi származása miatt is kétlem, hogy akár egy éles, akár egy pásztor szintjét megközelítené. Aztán lehet fanyalgónak nevezni a kiigazításért 😛



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
dawyd728 3 698
Pedig a Siófok csak egy görbe tükröt mutat. Ebben a rendszerben, ami ma kiépült az ő modelljük a legköltséghatékonyabb. Eredményt akarsz elérni a lehető legkevesebb rafordítással, (min. Fradi szintre kerülni), akkor ahhoz a magyarokat csak minimális számban foglalkoztatsz, mivel 'mi' túl vagyunk árazva ehhez.

Én igazán annak tudnék lelkesedni, ha ennyi pénz, ami ma a kézilabdába ömlik, az az utánpótlásba (7-8 éves korig bezárólag), a játék tudományos hátterére, a teljesítmény diagnosztikára stb. menne és a topcsapataink úgy műkődnének, mint a skandinávok. Max 2-3 légiós, sok 23 alatti és 30 feletti játékos, akik kötődnek a klubhoz, fizetésekben az állam nem vállal szerepet. Ha f4-ra nincs esély az se gond, de EHF kupában minden csapatunk esélyes legyen a győzelemre. Ugye ez a legjobb mérőszáma az adott ország kézilabda erejének.

Helyette van ez, amit ma látsz.
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 725
Nekem teljesen egy kutya a kettő. Épp ezért röhögtem az NS szombati címlapján, amin "magyar sikerek" főcím díszelgett pár győri és siófoki idegenlégiós fotójával.
A siófoki kupagyőzelem pont annyira hagy hidegen, mint a világválogatott n+1-edik BL-sikere.

Azt is megértem, hogy ha valakinek ez így OK és örömet okoz, de nálam ez már túl van a befogadhatóság határán.
Bálesz
Már ne haragudj, de mondja ezt egy Fradi szurkoló, ahol aztán a magyarok mutatóban vannak (illetve még a fél magyar válogatottal sem értek el európai szinten semmit) és egy Pool szurkoló, ahol aktuálisan két brazil, egy holland, egy szenegáli és egy egyiptomi a húzóember és egy német zseni szervezi az egészet eggyé. 😊

Ha azon megy a hümmögés, hogy a magyar válogatott nem fejlődik, az rendben van, de mondjuk a Győr - számomra legalábbis szimpatikusan - a tehetségeinek ad lehetőséget vagy a saját vagy másik nívósabb csapatban, esetleg kölcsönnel külföldre.

A Siófok egy most összeállított, kreált keret, ahol a BL részvétel a cél. Ha a női mezőnyben két BL helyet kapna Mo., lehet, hogy a Fradi kimaradna és az aktuális EHF kupa címvédő kapna szabadkártyát.
több mint 4 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 654 — Illegális gyakorló
Nekem teljesen egy kutya a kettő. Épp ezért röhögtem az NS szombati címlapján, amin "magyar sikerek" főcím díszelgett pár győri és siófoki idegenlégiós fotójával.
A siófoki kupagyőzelem pont annyira hagy hidegen, mint a világválogatott n+1-edik BL-sikere.

Azt is megértem, hogy ha valakinek ez így OK és örömet okoz, de nálam ez már túl van a befogadhatóság határán.

több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 977 — nabege2@yahoo.com
Nekem amúgy a Győr még a pont elmegy kategória, a Siófok aki kevésbé szimpatikus és totál hidegen hagyott a szombati kupagyőzelme.
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Di stefano argentín volt, nagy laci meg szegedi.
peach
Igen. És vannak akik még ezen is tudnak fanyalogni. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Di stefano argentín volt, nagy laci meg szegedi.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szurkolnak a csapatnak, de szerintem fontos a helyi kötődés vagy legalább a "hazai". CR nyerhetett egy csomó trófeát a Realnak, a szurkolók akkor is Iker Casillasért, Raulért, Hierroért vagy Butraguenoért lesznek oda. Mert spanyolok, ha meg már gyerekkorában is abban a csapatban volt, akkor már egyenesen félisten lesz😊 Értelek és nem mondom, hogy nincs igazad, de személy szerint én annak örülök ha vannak hazaiak is.
NB2
Ez megvan a kéziben is. Győrben soha senki nem lesz Görbitz, játsszon akármilyen jól is, Veszprémben meg Nagy Laci. De ha éppen nincs a Realban Di Stefano vagy Butrageno, akkor a szurkolók attól még nem fanyalognak, hanem boldogok és imádják Hugo Sanchez-t, Beckhamet vagy Zidane-t.

Szóval csak a fanyalgást nem értem, abból is azt, amelyik úgy fanyalog, hogy a győzelem így nem is igazi, hogy alig van a csapatban magyar. Ha azon fanyalogna, hogy sajnos a magyar kézilabda lejenleg nem tud elég elit játékost kitermelni, azt értem, azon én is fanyalgok, de ez nem gátol, hogy ne tudjak teljes szívből, negatív érzések nélkül örülni, ha a Győr, a Fradi, a Veszprém vagy a Szeged nyer. És ha az a kérdés, hogy inkább akarok-e egy BL középmezőnyben elkaristoló Szegedet, amelyikben főként magyarok vannak, vagy egy 4-es döntőért versenyben levő Szegedet, amelyikben mutatóban van magyar, akkor nem kérdés, hogy utóbbi. Mert a klub sportban a klub sikereknek szorítok.

(Az más kérdés, hogy utánpótlás szempontból persze jó, és örülök, ha van magyar csapat amelyik játszatja a hazai tehetségeket, teret adni nekik a fejlődéshez. De az ne egy olyan csapat legyen, amelyiknek megvan az anyagi háttere ahhoz, hogy az elitben küzdhessen. Az utánpótlás nevelés folyhat olyan csapatban, amelyiknek a final fourhoz nincs pénze.)

A TAO üggyel meg úgy vagyok, hogy nem akarok demagóg lenni, hogy ebből mennyi csípőműtétre vagy rendelő felújításra is futhatná. Mert futhatná, csak döntés kérdése. De ezt hagyjuk. Ha meg hagyjuk, akkor ez legalább eredményt hozott, látszatja van. Sokkal jobb annál, mint ami a fociban megy Felcsúton, ami egyenlő a totális értelmetlenséggel. Az tényleg semmi más, mint ablakon kiszórt (illetve valakiknek a zsebébe ilyen módon vándorló) pénz.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 454 — Sic semper tyrannis!
Gratulálok a Győrnek és a Siófoknak is!

Jövőre 3 csapat lehet a BL-ben! 😊

Amire kíváncsi vagyok az az, hogy ugye a TAO pénzek bevándorlása a kézilabdába is egészen érdekes dolgokat alakított ki. Igaz, hogy a Fradi és a Győr már régóta ott van, de most egy TAO-s csapat jutott fel a kisebbik kupa csúcsára. És kérdéses, hogy mennyire saját sportszakmai siker ez vagy ennek a temérdek állami pénznek a hozománya?

Mindenesetre a juniorok és az utánpótlás kezd erősödni mindenképpen és ez jó. Ha így haladunk lesznek meghatározó magyarok a Győrben is és a Siófokban is illetve a férfi mezőnyben is remélhetőleg elindul valami.

Mondjuk az EU-ban inkább a foci miatt morcoskodtak a TAO pénzek felhasználása ellen, a kisebb sportágakról nem nagyon szólt a fáma, de így hogy már európa trónjára ért két csapatunk is (még a Veszprém is odaérhet), így lehet hogy a kézilabdát is előveszik...
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 977 — nabege2@yahoo.com
Mondjuk ez a győri kupagyőzelem sem sokkal magyarabb, mint a tegnapi siófoki. Jó, itt legalább volt néhány magyar, de a két csapat teljes keretéből nem jönne ki egy kezdőnyi hazai játékos...
Bálesz
Én meg nem értem, hogy 2019-ben hogyan lehet ezen a dolgon még mindig rugózni?

A Rosztov Don pont annyira orosz, amennyire az ETO magyar. Vagy a Vardar macedón. A klub kézilabda a sportág show-ja, és biznisze. Nem világbajnokság nemzeteknek. Érdekel, hogy az Anaheim-ben mennyi kanadai, orosz vagy svéd hokizik? Biztos, hogy nem. Vagy a Barcelona-ban hány spanyol rúgja a bőrt? Ha éppen jó a spanyol foci akkor több, ha éppen nem olyan jó, akkor a kezdőben se nagyon lesz egy se. Ez így megy. Ha a magyar kézi jobb lesz, a Győrben ill. Veszprémben is több lesz a magyar. Ha meg nem, akkor nem. Ettől még a győri női kézi egy eladható "hungarikum", ami a helyieket szórakoztatja, és közben bevételt, turizmust, stb. is élénkít. Ahogy a barcenonai foci is. Szórakoztatja a helyieket és "eladja" a várost a világban. Pl. hoz annyi látogatót a városba, mint a Sagrada Família.

(A női utánpótlásunk egyébként most egészen ígéretes, sok szakértő - nem csak magyarok - szerint 2-3 éven belül a felnőtt női csapat odaérhet a legelejére is világversenyeken. Ha így lesz, lesz belőlük Győrben is jópár.)
peterk2005
Szurkolnak a csapatnak, de szerintem fontos a helyi kötődés vagy legalább a "hazai". CR nyerhetett egy csomó trófeát a Realnak, a szurkolók akkor is Iker Casillasért, Raulért, Hierroért vagy Butraguenoért lesznek oda. Mert spanyolok, ha meg már gyerekkorában is abban a csapatban volt, akkor már egyenesen félisten lesz😊 Értelek és nem mondom, hogy nincs igazad, de személy szerint én annak örülök ha vannak hazaiak is.
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mondjuk ez a győri kupagyőzelem sem sokkal magyarabb, mint a tegnapi siófoki. Jó, itt legalább volt néhány magyar, de a két csapat teljes keretéből nem jönne ki egy kezdőnyi hazai játékos...
Bálesz
Én meg nem értem, hogy 2019-ben hogyan lehet ezen a dolgon még mindig rugózni?

A Rosztov Don pont annyira orosz, amennyire az ETO magyar. Vagy a Vardar macedón. A klub kézilabda a sportág show-ja, és biznisze. Nem világbajnokság nemzeteknek. Érdekel, hogy az Anaheim-ben mennyi kanadai, orosz vagy svéd hokizik? Biztos, hogy nem. Vagy a Barcelona-ban hány spanyol rúgja a bőrt? Ha éppen jó a spanyol foci akkor több, ha éppen nem olyan jó, akkor a kezdőben se nagyon lesz egy se. Ez így megy. Ha a magyar kézi jobb lesz, a Győrben ill. Veszprémben is több lesz a magyar. Ha meg nem, akkor nem. Ettől még a győri női kézi egy eladható "hungarikum", ami a helyieket szórakoztatja, és közben bevételt, turizmust, stb. is élénkít. Ahogy a barcenonai foci is. Szórakoztatja a helyieket és "eladja" a várost a világban. Pl. hoz annyi látogatót a városba, mint a Sagrada Família.

(A női utánpótlásunk egyébként most egészen ígéretes, sok szakértő - nem csak magyarok - szerint 2-3 éven belül a felnőtt női csapat odaérhet a legelejére is világversenyeken. Ha így lesz, lesz belőlük Győrben is jópár.)

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 940
Mondjuk ez a győri kupagyőzelem sem sokkal magyarabb, mint a tegnapi siófoki. Jó, itt legalább volt néhány magyar, de a két csapat teljes keretéből nem jönne ki egy kezdőnyi hazai játékos...
Bálesz
Hát azért van különbség. A Győrben mindig van 3-4 magyar aki hozzá is tesz, a Siófokban kb senki😊
Viszont amit yooker mond abban is van valami. Nem tudom mikor unják meg a szponzorok és a szurkolók is ezt. FF-ig esélye sincs senkinek. Mindent elmond a győri kézicsapatról, hogy úgy nyerte, hogy idén senkitől nem kaptak ki!
Annyit megtehetne az EHF, hogy nem Pesten van a döntő, hanem máshol, sokat lendítene a sportágon. (Kölnből is elhozhatnák a ffi FF-et)
NB2
amugy penugyi szempontbol jo az ff de sztem igazsagtalan.
ZoliMP
Mit jelent ebben a relációban az, hogy "igazságtalan"?
Mi lenne az igazságos?
Sobri Jóska
mint a fociban egy meccses donto ugy h nincs elotte 1 nappal elodonto ahol az egyik csapat kevesebbet tud pihenni.

de mint irtam.ez a 4es marhasag tobb zset hoz.
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
Mondjuk ez a győri kupagyőzelem sem sokkal magyarabb, mint a tegnapi siófoki. Jó, itt legalább volt néhány magyar, de a két csapat teljes keretéből nem jönne ki egy kezdőnyi hazai játékos...
Bálesz
Hát azért van különbség. A Győrben mindig van 3-4 magyar aki hozzá is tesz, a Siófokban kb senki😊
Viszont amit yooker mond abban is van valami. Nem tudom mikor unják meg a szponzorok és a szurkolók is ezt. FF-ig esélye sincs senkinek. Mindent elmond a győri kézicsapatról, hogy úgy nyerte, hogy idén senkitől nem kaptak ki!
Annyit megtehetne az EHF, hogy nem Pesten van a döntő, hanem máshol, sokat lendítene a sportágon. (Kölnből is elhozhatnák a ffi FF-et)
NB2
amugy penugyi szempontbol jo az ff de sztem igazsagtalan.
ZoliMP
Mit jelent ebben a relációban az, hogy "igazságtalan"?
Mi lenne az igazságos?

több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 940
Mondjuk ez a győri kupagyőzelem sem sokkal magyarabb, mint a tegnapi siófoki. Jó, itt legalább volt néhány magyar, de a két csapat teljes keretéből nem jönne ki egy kezdőnyi hazai játékos...
Bálesz
Hát azért van különbség. A Győrben mindig van 3-4 magyar aki hozzá is tesz, a Siófokban kb senki😊
Viszont amit yooker mond abban is van valami. Nem tudom mikor unják meg a szponzorok és a szurkolók is ezt. FF-ig esélye sincs senkinek. Mindent elmond a győri kézicsapatról, hogy úgy nyerte, hogy idén senkitől nem kaptak ki!
Annyit megtehetne az EHF, hogy nem Pesten van a döntő, hanem máshol, sokat lendítene a sportágon. (Kölnből is elhozhatnák a ffi FF-et)
NB2
amugy penugyi szempontbol jo az ff de sztem igazsagtalan.
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 977 — nabege2@yahoo.com
Mondjuk ez a győri kupagyőzelem sem sokkal magyarabb, mint a tegnapi siófoki. Jó, itt legalább volt néhány magyar, de a két csapat teljes keretéből nem jönne ki egy kezdőnyi hazai játékos...
Bálesz
Hát azért van különbség. A Győrben mindig van 3-4 magyar aki hozzá is tesz, a Siófokban kb senki😊
Viszont amit yooker mond abban is van valami. Nem tudom mikor unják meg a szponzorok és a szurkolók is ezt. FF-ig esélye sincs senkinek. Mindent elmond a győri kézicsapatról, hogy úgy nyerte, hogy idén senkitől nem kaptak ki!
Annyit megtehetne az EHF, hogy nem Pesten van a döntő, hanem máshol, sokat lendítene a sportágon. (Kölnből is elhozhatnák a ffi FF-et)
több mint 4 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 654 — Illegális gyakorló
Mondjuk ez a győri kupagyőzelem sem sokkal magyarabb, mint a tegnapi siófoki. Jó, itt legalább volt néhány magyar, de a két csapat teljes keretéből nem jönne ki egy kezdőnyi hazai játékos...

több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
őszintén szólva egyre kevésbé tud lelkesíteni ez a Győri siker is...
világsztárok a kezdőben , padon garmadával !4 között jön max de inkább csak a döntőben olyan kaliber aki hozzá mérhető !egyszerűen nincs értéke igazán !de lehet bennem van a hiba fene tudja...