Kézilabda

19 feliratkozó

több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 970 — nabege2@yahoo.com
Alakul, alakul😊
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 423
szinte komoly cserék nélkül játszik ez a Vardar, pénzük sincs, tönkrementek simán övék a hálivúúdi sztori amúgy
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 970 — nabege2@yahoo.com
Nincs védekezés, ebből fakadóan nincs kapusteljesítmény se. Támadásban is csak egy picit vagyunk gyengébbek.
Én az időt 5 perccel korábban kértem volna ki!
Bízzunk a zseniális veszprémi 2. félidőben!
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
A Vardar nem lesz olyan lúzer mint a Barca, hogy hagyjon minket felállni.....
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
Sajnos eddig sehol nem vagyunk, a Vardar minden gólj élményszámba megy, a Veszprémé meg elég nyögvenyelős sajnos.


több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Lúzerkedünk nagyon......
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Esélytelenek vagyunk egyelőre.... De a végén vezessünk 😊
több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
ez igazán szép volt de azért vannak bőven kérdőjelek...
Hogy egy Mahé úgy nézett ki a pályán mintha engem küldtek volna föl bl elődöntőt játszani az hihetetlen...
+ ha az marad a "taktika" hogy majd Nenadic egyedül megnyeri a döntőt is
az is kevés lesz hiába óriási a szív!
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez így szívás lehet holnap.... De reméljük észnél lesznek. Hajrá Veszprém!
több mint 4 éve
Atik15 Carolina Panthers LSU Tigers 195
Nenadic egy állat 😃😃
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
Szép volt Veszprém!


több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
Hat labdát vesztett eddig Lékai 15 perc alatt, vigye már végre le!
Szokol
Mahé se jobb sajnos. Sőt!
Zolika
Majd este Mane.
Stez
Ma? Ne!

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hat labdát vesztett eddig Lékai 15 perc alatt, vigye már végre le!
Szokol
Mahé se jobb sajnos. Sőt!
Zolika
Majd este Mane.

több mint 4 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 864
Hat labdát vesztett eddig Lékai 15 perc alatt, vigye már végre le!
Szokol
Mahé se jobb sajnos. Sőt!

több mint 4 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 871 — Steelers fan
Hat labdát vesztett eddig Lékai 15 perc alatt, vigye már végre le!
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
Tartok tőle, hogy Pastort ezek után kirakják, pedig nagy kár lenne érte....
dande
Én rühellem szóval menjen csak. Kurva nagy égés a szezon vége.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 788 — Keep pounding
Két ekkora terített betlit az év két legfontosabb meccsén...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 718
Remélem a Szeged laposraverése nem nyugtatja meg a veszprémieket az FF előtt, mert nagy pofáraesés jöhet, ha elhiszik, hogy mostantól ők a császárok.

A szegediek kb 6-8 héttel elszámolták a formaidőzítést, gyakorlatilag egy cserés rotációval dolgoznak, többen teljesen leültek közülük, a magyarok teljesen kiszorultak a lelátóig.

Mindettől függetlenül Pastor a nagy arcból most akkor már visszavehet.

Egyébként sosem értettem, hogy miért nem az alapszakasz győztes kezd hazai pályán. Mostanában az idegenben történő első meccs elég nagy hátránynak tűnik...
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Tartok tőle, hogy Pastort ezek után kirakják, pedig nagy kár lenne érte....
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 970 — nabege2@yahoo.com
17-17-nél átkapcsoltam, erre most totál ledöbbenés...
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hú hozhatná ezt a Veszprém a Final Fourban is.
több mint 4 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Momo is befejezi 😕

tippek a bajnoki döntőre/f4-ra?
| nyilván szegedet oda-vissza, majd a kielcét hátulról szárazon, a vardart szintúgy |

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Inkább százszor jussunk el a bl negyeddöntőig szinte csupa magyar fiatallal, mint egy ilyen kupagyőzelem...
Bálesz
Miért? Mivel adna az neked többet?

Tényleg nem értem, ha igaz, hogy Fradi ill. Pool szurkoló is vagy közben. A Poolnak is jobban tudnál szurkolni, ha csak angol fiatalokkal az angol második ligában vitézkednének?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Di stefano argentín volt, nagy laci meg szegedi.
peach
Igen. És vannak akik még ezen is tudnak fanyalogni. 😊
peterk2005
Nemtudom nagy laci milyen népszerűségnek örvend veszprémben, de már csak szegedi származása miatt is kétlem, hogy akár egy éles, akár egy pásztor szintjét megközelítené. Aztán lehet fanyalgónak nevezni a kiigazításért 😛
peach
Pásztor és Éles egy generációval korábban játszottak. Én a mai Veszprémről beszélek, abban Laci a vitathatatlan #1 hazai kedvenc. Meg Mikler .... aki meg dunaújvárosi, majd szintén szegedi. 😊

A fanyalgós megjegyzésem egyébként nem neked szólt, hanem csak arra akartam utalni, hogy a szurkolói lélekben rengeteg szintje él az "idegenlégiós" fogalomnak, hogy minek, kinek tud sajátjaként szurkolni, minek, kinek nem. Van akit nem foglalkoztat, van akinek az kell, de az elég is, hogy magyar legyen, és van akinek a Laci is "idegen" Veszprémben. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 718
Nekem teljesen egy kutya a kettő. Épp ezért röhögtem az NS szombati címlapján, amin "magyar sikerek" főcím díszelgett pár győri és siófoki idegenlégiós fotójával.
A siófoki kupagyőzelem pont annyira hagy hidegen, mint a világválogatott n+1-edik BL-sikere.

Azt is megértem, hogy ha valakinek ez így OK és örömet okoz, de nálam ez már túl van a befogadhatóság határán.
Bálesz
Már ne haragudj, de mondja ezt egy Fradi szurkoló, ahol aztán a magyarok mutatóban vannak (illetve még a fél magyar válogatottal sem értek el európai szinten semmit) és egy Pool szurkoló, ahol aktuálisan két brazil, egy holland, egy szenegáli és egy egyiptomi a húzóember és egy német zseni szervezi az egészet eggyé. 😊

Ha azon megy a hümmögés, hogy a magyar válogatott nem fejlődik, az rendben van, de mondjuk a Győr - számomra legalábbis szimpatikusan - a tehetségeinek ad lehetőséget vagy a saját vagy másik nívósabb csapatban, esetleg kölcsönnel külföldre.

A Siófok egy most összeállított, kreált keret, ahol a BL részvétel a cél. Ha a női mezőnyben két BL helyet kapna Mo., lehet, hogy a Fradi kimaradna és az aktuális EHF kupa címvédő kapna szabadkártyát.
Fast Willie
Inkább százszor jussunk el a bl negyeddöntőig szinte csupa magyar fiatallal, mint egy ilyen kupagyőzelem...
Bálesz
Ja, hát a BL negyeddöntő az oké, csak először egy előselejtező előselejtezőjén kellene túljutni.

Nem látom magam előtt, hogy magyar maggal (csapat 70%-a) melyik labdajátékban lehetne BL szinten döntő közeli eredményt elérni, maximum a vízilabda.
Fast Willie
Én nem a fociról beszélek. Ott nekem sem tetszik a légiósdömping. De nézd meg a kézis csajokat. Ott nem a 70% magyar, hanem jóval több, mégis a négyes döntőért küzdenek.
Bálesz
Ehh,közben rájöttem és elkerülte egymást a válaszunk: