Kézilabda

19 feliratkozó

több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 635 — Egyéb témák lakó
Görbicz kétszer dönthette volna el a meccset, de egyszer sem sikerült neki. Mondjuk a két lengyel is sokat segített, hogy izgalmas legyen a vége, teszem hozzá, szerintem fordított eredménynél is így fújnak.

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Danyi fel oran at uvoltozik, hogy veletlenul se lojek el a labdat, Oftedal fogja es het masodperc mulva ellovi a faszba. xD
Stez
Csak sikerült izgalmasra csinálniuk a végét, pedig egy gól kellett az utolsó 8 percben.
Matthew99
Szegény Görbe pont a végén kezdett el sorozatban hibázgatni, más meg nem nagyon akart lőni a végén a Győrben, kivéve a végén amikor nem kellett volna... . Mindegy, szép volt csajok!
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Nem tudnak annyival vezetni, hogy a végén ne legyen labdája az x-hez az ellenfélnek 😁

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Danyi fel oran at uvoltozik, hogy veletlenul se lojek el a labdat, Oftedal fogja es het masodperc mulva ellovi a faszba. xD
Stez
Csak sikerült izgalmasra csinálniuk a végét, pedig egy gól kellett az utolsó 8 percben.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Milyen végjáték volt ez. A Győr magának tette ennyire nehézzé (feat bírók - boci a jinxért). De a lényeg, hogy megvan az 5.
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 976 — nabege2@yahoo.com
Nőknek nem szabadna sportolniuk. Ennyi ésszel mégis mit akart aki ellőtte 10 mp-cel a vége előtt???
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Danyi fel oran at uvoltozik, hogy veletlenul se lojek el a labdat, Oftedal fogja es het masodperc mulva ellovi a faszba. xD

több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Milyen szimpatikus ez a szőke cigány a kapuban...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Eddig jó, jó lenne ezzel a 4 gólos előnnyel jól sáfárkodni a 2. félidőben. Í bírók eddig inkább velünk vannak. Maradjon ez így!

Hol lehet majd nézni a meccset online ? Sajnos nem leszek tvnél 😕
Toca
Kerestem streamet, de nem nagyon láttam működőt. 😕
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
Hol lehet majd nézni a meccset online ? Sajnos nem leszek tvnél 😕
több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 766 — 49ers GM
Szép volt Sió! 😊
Bruschi85
SIÓFOK: SILJE SOLBERG – Böhme 2, JEZIC 2, Perianu, KOBETIC 6, NZE MINKO 7 (2), AOUSTIN 5. Csere: DEDU (kapus), M. González 3, Janjusevics, Elghaoui 1, Hmirova, Such. Edző: Tor Odvar Moen

Szép magyar siker, igazán büszkék lehetünk...

több mint 4 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 704 — Patriots és Kaposvári KK fan
Szép volt Sió! 😊



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 976 — nabege2@yahoo.com
Remélem a Győr ezt a mai formát átmenti holnapra is.
iktriad
A Győr mindig toronymagas esélyese a BL-nek, de mindig sikerül elchokerkednie és éppen behúznia/nem behúzni a döntőt. Néha azt érzem hátrány a hazai pálya, nagy a nyomás.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Remélem a Győr ezt a mai formát átmenti holnapra is.
több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Nagy Lacinak innen köszi mindent, Éles Józsi mellett a valaha volt legnagyobb magyar kézis fószer 😊 Jó volt nézni a játékát!

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
Kovács Anna <3

Megmutatta ma a Dunaújvárosnak, hogy mégse olyan szar. Ez az utolsó másodperces gól életem élménye volt.

több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Még 1x mondom ha X összegből többet költesz szakmai munkára, akkor kevesebbet lehet zsebre tenni és az igazság az, hogy per pill ez a lényeg, nem a hatékonyság.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
dawyd728 3 698
Mindenesetre ami pénz el van égetve hatékonyságot nem is ismerve, az után az az indok, h mondjuk egy Parrondo sokba kerülne, tetejében ő tud is magyarul, ami nem kis előny lett volna, az nálam gyenge érv. Mindegy. Sabaté sem véletlenül őszült bele. Rasmussen, ha jól tudom pl az utánpótlásért is felel. Nem csak a válogatott felkészítése és más semmi.
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Igen, de több edző, több szerződés, több papír, könnyebb kamu faszságot mögé rakni.
gabokocka
Jah, csak egy edző teljesítményét egyszerűbb számonkérni, mint egy tanácsadóét.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Igen, de több edző, több szerződés, több papír, könnyebb kamu faszságot mögé rakni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Nyilván, de szvsz egyszerűbb kamu megbízásokat adni haveri cégeknek vagy tanácsadókat felvenni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Nem tudom hogy van megoldva, de abban szinte biztos vagyok, hogy x keret edzőre, x 70%-a megy az edzőnek, 30% meg sógor koma jóbaraté. Hogy visszaosztás, kamu papírok, vagy mi van mögötte nem tudom, de tutira visznek haza olyan lovettát, amit nem kéne.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Én sem értem teljesen, hogy miért erőlteti a fidesz ezt a veszprém hc legyen a szöv kapitány is dolgot folyamatosan... mondjuk csoknyainál bárki jobb.
peach
Eggyel több sztáredzőnek kellene sztárfizut adni, gyanítom egy mellékállású szöv. kap. olcsóbb.
empty taxi
Pont ellenkezőleg, még lehetne pénzt visszacsorgatni, mosni, eltüntetni, csodálkozom, hogy nem neveznek ki legalább 6 szövkapot.
gabokocka
Szted Rasmussen visszaoszt?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Én sem értem teljesen, hogy miért erőlteti a fidesz ezt a veszprém hc legyen a szöv kapitány is dolgot folyamatosan... mondjuk csoknyainál bárki jobb.
peach
Eggyel több sztáredzőnek kellene sztárfizut adni, gyanítom egy mellékállású szöv. kap. olcsóbb.
empty taxi
Pont ellenkezőleg, még lehetne pénzt visszacsorgatni, mosni, eltüntetni, csodálkozom, hogy nem neveznek ki legalább 6 szövkapot.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 263 — a new hope (again)
Én sem értem teljesen, hogy miért erőlteti a fidesz ezt a veszprém hc legyen a szöv kapitány is dolgot folyamatosan... mondjuk csoknyainál bárki jobb.
peach
Eggyel több sztáredzőnek kellene sztárfizut adni, gyanítom egy mellékállású szöv. kap. olcsóbb.
empty taxi
Nem mintha a pénz számítana itt, ta(h)o falván...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...