Kézilabda

19 feliratkozó

több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 844 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Kezdődik. Pont erre gondoltam. Ezt bizony magasabb szintekről is szépen elkezdik tudatosítani az emberekben, h annyira nem is rossz ez a szereplés. Magyar ffi kézilabda jobban teljesít!
dawyd728
Minden épeszű ember tudja hogy kB egy osztály különbség van az elit és mi közöttünk.
Én csak az elért eredmény milyenségére utaltam ezzel a kis számisztikával.
De mégegyszer mondom leszámítva az Egyiptom elleni eredményt a többi igen is vállalható eredmény szerintem.
Sajnos a Topp csapatok ennyivel jobbak és ennek tudatában nem is panaszkodhatunk hisz a realitás pont az amit eredményben produkáltunk itt a VBn !
Rózsa Sándor (betyár)
Az a 'gond', h Rasmussen azokra készíti fel, akik ellen esélyünk van. Azok ellen, akik sokkal jobbak képes elengedni, nem rágörcsöltetni és csapágyasra hajtani a vezéreit. Férfiaknál mi volt? Ott játszottunk relatíve szoros meccset, vagy legalábbis a két csapat tudáskülönbségéhez képest szorosabbat, ahol borítékolható volt a vereség. Míg ott rosszul, ahol muszáj lett volna teljesíteni. Ebbe a norvég vereség is beleszámít valahol, amikor nekünk élet-halál, nekik szinte tét nélküli. Ezek után nem lehet kiállni és azokkal a meccsekkel példálózni, ahol kikaptunk, de azoktól más is kikap és különben is alig kaptunk csak ki. Ez a szar dagasztására jó egyedül.
dawyd728
Értem amit mondasz de vegeredményen nem változtat.
Jelen állás szerint 7-14 között vagyunk világviszonylatban valahol.Attól függ ki milyen napot fog ki már mint a rangsor.
Szóval ez a 10.hely Igen is jó jelen állapotában a Magyar férfi kézilabdának.
És hiszem azt hogy ezen egy edző nem sokat tudna javítani max azt hogy nem 10. vagyunk hanem 7.-ek. (Persze tudom az 7.hely az Olimpia selejtező de azzal nem vagyunk előrébb ha csak nem a kijutás a cél!??,hanem mondjuk az elithez való felzárkózás!Akkor sajnos a 7. hely semmit nem ér)
De ez lényegen nem változtat jelen állapotban kézilabdánknak ennyire vagyunk képesek és kész.
Persze szükség van változtatásra ezt biztos vagyok ,hogy a kezilabdánk vezetése is érzi és tudja.De ,hogy pontossan mi is lenne a megoldás azt se te se én se itt a fórumon senki nem tudja igazán.
Persze scenariokat mindannyian tudunk gyártani ezek persze lehetnek jók is ezt egy percig nem vitattom ,de ne essünk abba a hibába ,hogy jobban tudnánk mint a kézilabdánk vezetősége.Hisz ők mégis csak 100× jobban értenek ehez a sportághoz mint mi.
Szóval Igen változás kell !
De hogy pontossan ,hogy hol és mit kell változtatni azt majd jővő zenéje lesz kitalálni azoknak akik tényleg értenek hozzá.
Persze lehet ,hogy nekik ez így tökéletessen jó már mint a rendszer, mert ki tudja ,hogy milyen háttér dolgok működnek itt igazán gazdaságilag. (Kinek mi esik le a húsos fazékból)
Szóval lehet minden marad így ahogy van és nem lesz változás.
De én személy szerint ezt nagyon kétlem.
Rózsa Sándor (betyár)
Ez a csapat nincs a top8-ban. A sorsolás okozta, ha kihozzuk magunkból a maxot, akkor lehettünk volna 7. helyezettek.
Elmúlt évek alapján szerintem a világon 9-16 helyek között vagyunk stabilan. Egy kiváló sorsolással esélyünk volt 8-ba kerülni. 3 európai válogatott ellen 3 vereség. A vb-n nincs 16 európai csapat, csak 13, cserébe gyengébb csapatokkal van feltöltve a mezőny. Ez a 10. hely nem rossz, de nem is jó.

Ami azt illeti nem mondom, h tudom mi a hiba, de azt látom, h a női válogatottnál sokkal jobb az alapanyag és klasszisokkal jobban is vannak menedzselve. Ilyenkor nem értem mi a hiba, amiért a férfiaknál csak egy helyben toporgás van. Vagy a férfiaknál miért gondolunk teljesen mást a kézilabdáról, mint a világ és miért kezdünk a női világelithez közeledni nem csak eredményben, hanem felfogásban is? Mitől van ez a kettősség a magyar női és férfi kézilabda között? Mert nyilván valaki kinevezte Rasmussent, valaki akkor is bizalmat szavazott neki, amikor nem jöttek az eredmények. Igaz sérülések miatt, de ez általában a külföldi edzők megítélésében nem szokta zavarni a hazai szakikat. Illetve valaki kinevezte Csoknyaiékat és a mostani páros előtt is nem egy kisiklott kísérlet volt.
dawyd728
Férfi vonalon jóval erősebb a fúrás, ennyi a különbség.

„...[A] magyar kézilabdának, az utánpótlás-nevelésnek is kiváló hagyománya és iskolája volt és van is.

 index.hu/sport/kezilabda/2019/01/27/mocsai_lajos_kezilabda-vb_ertekeles/

1az1-ben ugyan az megy mint a zselézett falábúak pöcegödrében. Ha a világon nem 10 hanem 70 válogatott venné komolyan ezt a sportágat, itt is ugyan úgy leghátul nosztalgiáznánk az olimpiai 4. aranycsapatról.

több mint 5 éve
dawyd728 3 698
Kezdődik. Pont erre gondoltam. Ezt bizony magasabb szintekről is szépen elkezdik tudatosítani az emberekben, h annyira nem is rossz ez a szereplés. Magyar ffi kézilabda jobban teljesít!
dawyd728
Minden épeszű ember tudja hogy kB egy osztály különbség van az elit és mi közöttünk.
Én csak az elért eredmény milyenségére utaltam ezzel a kis számisztikával.
De mégegyszer mondom leszámítva az Egyiptom elleni eredményt a többi igen is vállalható eredmény szerintem.
Sajnos a Topp csapatok ennyivel jobbak és ennek tudatában nem is panaszkodhatunk hisz a realitás pont az amit eredményben produkáltunk itt a VBn !
Rózsa Sándor (betyár)
Az a 'gond', h Rasmussen azokra készíti fel, akik ellen esélyünk van. Azok ellen, akik sokkal jobbak képes elengedni, nem rágörcsöltetni és csapágyasra hajtani a vezéreit. Férfiaknál mi volt? Ott játszottunk relatíve szoros meccset, vagy legalábbis a két csapat tudáskülönbségéhez képest szorosabbat, ahol borítékolható volt a vereség. Míg ott rosszul, ahol muszáj lett volna teljesíteni. Ebbe a norvég vereség is beleszámít valahol, amikor nekünk élet-halál, nekik szinte tét nélküli. Ezek után nem lehet kiállni és azokkal a meccsekkel példálózni, ahol kikaptunk, de azoktól más is kikap és különben is alig kaptunk csak ki. Ez a szar dagasztására jó egyedül.
dawyd728
Értem amit mondasz de vegeredményen nem változtat.
Jelen állás szerint 7-14 között vagyunk világviszonylatban valahol.Attól függ ki milyen napot fog ki már mint a rangsor.
Szóval ez a 10.hely Igen is jó jelen állapotában a Magyar férfi kézilabdának.
És hiszem azt hogy ezen egy edző nem sokat tudna javítani max azt hogy nem 10. vagyunk hanem 7.-ek. (Persze tudom az 7.hely az Olimpia selejtező de azzal nem vagyunk előrébb ha csak nem a kijutás a cél!??,hanem mondjuk az elithez való felzárkózás!Akkor sajnos a 7. hely semmit nem ér)
De ez lényegen nem változtat jelen állapotban kézilabdánknak ennyire vagyunk képesek és kész.
Persze szükség van változtatásra ezt biztos vagyok ,hogy a kezilabdánk vezetése is érzi és tudja.De ,hogy pontossan mi is lenne a megoldás azt se te se én se itt a fórumon senki nem tudja igazán.
Persze scenariokat mindannyian tudunk gyártani ezek persze lehetnek jók is ezt egy percig nem vitattom ,de ne essünk abba a hibába ,hogy jobban tudnánk mint a kézilabdánk vezetősége.Hisz ők mégis csak 100× jobban értenek ehez a sportághoz mint mi.
Szóval Igen változás kell !
De hogy pontossan ,hogy hol és mit kell változtatni azt majd jővő zenéje lesz kitalálni azoknak akik tényleg értenek hozzá.
Persze lehet ,hogy nekik ez így tökéletessen jó már mint a rendszer, mert ki tudja ,hogy milyen háttér dolgok működnek itt igazán gazdaságilag. (Kinek mi esik le a húsos fazékból)
Szóval lehet minden marad így ahogy van és nem lesz változás.
De én személy szerint ezt nagyon kétlem.
Rózsa Sándor (betyár)
Ez a csapat nincs a top8-ban. A sorsolás okozta, ha kihozzuk magunkból a maxot, akkor lehettünk volna 7. helyezettek.
Elmúlt évek alapján szerintem a világon 9-16 helyek között vagyunk stabilan. Egy kiváló sorsolással esélyünk volt 8-ba kerülni. 3 európai válogatott ellen 3 vereség. A vb-n nincs 16 európai csapat, csak 13, cserébe gyengébb csapatokkal van feltöltve a mezőny. Ez a 10. hely nem rossz, de nem is jó.

Ami azt illeti nem mondom, h tudom mi a hiba, de azt látom, h a női válogatottnál sokkal jobb az alapanyag és klasszisokkal jobban is vannak menedzselve. Ilyenkor nem értem mi a hiba, amiért a férfiaknál csak egy helyben toporgás van. Vagy a férfiaknál miért gondolunk teljesen mást a kézilabdáról, mint a világ és miért kezdünk a női világelithez közeledni nem csak eredményben, hanem felfogásban is? Mitől van ez a kettősség a magyar női és férfi kézilabda között? Mert nyilván valaki kinevezte Rasmussent, valaki akkor is bizalmat szavazott neki, amikor nem jöttek az eredmények. Igaz sérülések miatt, de ez általában a külföldi edzők megítélésében nem szokta zavarni a hazai szakikat. Illetve valaki kinevezte Csoknyaiékat és a mostani páros előtt is nem egy kisiklott kísérlet volt.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Kezdődik. Pont erre gondoltam. Ezt bizony magasabb szintekről is szépen elkezdik tudatosítani az emberekben, h annyira nem is rossz ez a szereplés. Magyar ffi kézilabda jobban teljesít!
dawyd728
Minden épeszű ember tudja hogy kB egy osztály különbség van az elit és mi közöttünk.
Én csak az elért eredmény milyenségére utaltam ezzel a kis számisztikával.
De mégegyszer mondom leszámítva az Egyiptom elleni eredményt a többi igen is vállalható eredmény szerintem.
Sajnos a Topp csapatok ennyivel jobbak és ennek tudatában nem is panaszkodhatunk hisz a realitás pont az amit eredményben produkáltunk itt a VBn !
Rózsa Sándor (betyár)
Az a 'gond', h Rasmussen azokra készíti fel, akik ellen esélyünk van. Azok ellen, akik sokkal jobbak képes elengedni, nem rágörcsöltetni és csapágyasra hajtani a vezéreit. Férfiaknál mi volt? Ott játszottunk relatíve szoros meccset, vagy legalábbis a két csapat tudáskülönbségéhez képest szorosabbat, ahol borítékolható volt a vereség. Míg ott rosszul, ahol muszáj lett volna teljesíteni. Ebbe a norvég vereség is beleszámít valahol, amikor nekünk élet-halál, nekik szinte tét nélküli. Ezek után nem lehet kiállni és azokkal a meccsekkel példálózni, ahol kikaptunk, de azoktól más is kikap és különben is alig kaptunk csak ki. Ez a szar dagasztására jó egyedül.
dawyd728
Értem amit mondasz de vegeredményen nem változtat.
Jelen állás szerint 7-14 között vagyunk világviszonylatban valahol.Attól függ ki milyen napot fog ki már mint a rangsor.
Szóval ez a 10.hely Igen is jó jelen állapotában a Magyar férfi kézilabdának.
És hiszem azt hogy ezen egy edző nem sokat tudna javítani max azt hogy nem 10. vagyunk hanem 7.-ek. (Persze tudom az 7.hely az Olimpia selejtező de azzal nem vagyunk előrébb ha csak nem a kijutás a cél!??,hanem mondjuk az elithez való felzárkózás lenne optimálisan !Akkor sajnos a 7. hely semmit nem ér)
De ez nem változtatna semmin jelen állapotban ennyire vagyunk képesek és kész.
Persze szükség van változtatásra ezt biztos vagyok ,hogy a kezilabdánk vezetése is érzi és tudja.De ,hogy pontossan mi is lenne a megoldás azt se te se én se itt a fórumon senki nem tudja igazán.
Persze scenariokat mindannyian tudunk gyártani ezek persze lehetnek jók is ezt egy percig nem vitattom ,de ne essünk abba a hibába ,hogy jobban tudnánk mint a kézilabdánk vezetősége.Hisz ők mégis csak 100× jobban értenek ehez a sportághoz mint mi.
Szóval Igen változás kell !
De hogy pontossan ,hogy hol és mit kell változtatni azt majd jővő zenéje lesz kitalálni azoknak akik tényleg értenek hozzá.
Persze lehet ,hogy nekik ez így tökéletessen jó már mint a rendszer, mert ki tudja ,hogy milyen háttér dolgok működnek itt igazán gazdaságilag. (Kinek mi esik le a húsos fazékból)
Szóval lehet minden marad így ahogy van és nem lesz változás.
De én személy szerint ezt nagyon kétlem.
több mint 5 éve
dawyd728 3 698
Kezdődik. Pont erre gondoltam. Ezt bizony magasabb szintekről is szépen elkezdik tudatosítani az emberekben, h annyira nem is rossz ez a szereplés. Magyar ffi kézilabda jobban teljesít!
dawyd728
Minden épeszű ember tudja hogy kB egy osztály különbség van az elit és mi közöttünk.
Én csak az elért eredmény milyenségére utaltam ezzel a kis számisztikával.
De mégegyszer mondom leszámítva az Egyiptom elleni eredményt a többi igen is vállalható eredmény szerintem.
Sajnos a Topp csapatok ennyivel jobbak és ennek tudatában nem is panaszkodhatunk hisz a realitás pont az amit eredményben produkáltunk itt a VBn !
Rózsa Sándor (betyár)
Az a 'gond', h Rasmussen azokra készíti fel, akik ellen esélyünk van. Azok ellen, akik sokkal jobbak képes elengedni, nem rágörcsöltetni és csapágyasra hajtani a vezéreit. Férfiaknál mi volt? Ott játszottunk relatíve szoros meccset, vagy legalábbis a két csapat tudáskülönbségéhez képest szorosabbat, ahol borítékolható volt a vereség. Míg ott rosszul, ahol muszáj lett volna teljesíteni. Ebbe a norvég vereség is beleszámít valahol, amikor nekünk élet-halál, nekik szinte tét nélküli. Ezek után nem lehet kiállni és azokkal a meccsekkel példálózni, ahol kikaptunk, de azoktól más is kikap és különben is alig kaptunk csak ki. Ez a szar dagasztására jó egyedül.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Kezdődik. Pont erre gondoltam. Ezt bizony magasabb szintekről is szépen elkezdik tudatosítani az emberekben, h annyira nem is rossz ez a szereplés. Magyar ffi kézilabda jobban teljesít!
dawyd728
Minden épeszű ember tudja hogy kB egy osztály különbség van az elit és mi közöttünk.
Én csak az elért eredmény milyenségére utaltam ezzel a kis számisztikával.
De mégegyszer mondom leszámítva az Egyiptom elleni eredményt a többi igen is vállalható eredmény szerintem.
Sajnos a Topp csapatok ennyivel jobbak és ennek tudatában nem is panaszkodhatunk hisz a realitás pont az amit eredményben produkáltunk itt a VBn !
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Na így már annyira nem is gáz kikapni 3 a Dánoktól (Farnciaország 8 kapott ki ) ,Norvégiától meg 9 (Németország 6 kapott ki )
Lehet magyarázni de a számok nem hazudnak !
Persze ettől még Egyiptomot Igen is verni kellet volna.
Rózsa Sándor (betyár)
akkor a te logikád szerint 5-el vernénk a franciákat?
gordon
Semmi ilyet nem állítottam.
De nyugodtan gondolj bele azt amit akarsz.
Részemről lezártam ezt a témát
több mint 5 éve
dawyd728 3 698
Kezdődik. Pont erre gondoltam. Ezt bizony magasabb szintekről is szépen elkezdik tudatosítani az emberekben, h annyira nem is rossz ez a szereplés. Magyar ffi kézilabda jobban teljesít!
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Na így már annyira nem is gáz kikapni 3 a Dánoktól (Farnciaország 8 kapott ki ) ,Norvégiától meg 9 (Németország 6 kapott ki )
Lehet magyarázni de a számok nem hazudnak !
Persze ettől még Egyiptomot Igen is verni kellet volna.
Rózsa Sándor (betyár)
akkor a te logikád szerint 5-el vernénk a franciákat?
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Na így már annyira nem is gáz kikapni 3 a Dánoktól (Farnciaország 8 kapott ki ) ,Norvégiától meg 9 (Németország 6 kapott ki )
Lehet magyarázni de a számok nem hazudnak !
Persze ettől még Egyiptomot Igen is verni kellet volna.
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
Na akkor kikaptunk a VB döntős csapatoktól és Svédországtól. Már látom a döntéshozók magyarázatait.
dawyd728
Szemét skandinávok.
warr_b
állítsuk meg Brüsszelt a skandinávokat!
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 20 899 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Na akkor kikaptunk a VB döntős csapatoktól és Svédországtól. Már látom a döntéshozók magyarázatait.
dawyd728
Szemét skandinávok.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 5 éve
dawyd728 3 698
Na akkor kikaptunk a VB döntős csapatoktól és Svédországtól. Már látom a döntéshozók magyarázatait.
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 976 — nabege2@yahoo.com
De surmók voltak a végén a norvégok😊
szépen megverték amúgy a németeket, akik nem kaptak szerencsére hazai pályát a bíróktól
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Igazából az olimpián reális esélyünk akkor lesz részt venni, ha ez a 10. hely pótselejtezőt ér. Akkor a VB-ről legjobb nem kijutóval meg két nem európaival nyomnánk egy 4es tornat amiről kijut két csapat. Minden más esetben a 4es tornán meg kéne előzni egy most előttünk végző európai csapatot, ami maximálisan irreális elvárás.

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 766 — 49ers GM
Egyébként benne van h ez a 10. hely is elég lesz az olimpiai selejtezőhöz. 3 feltételnek kell teljesülnie:
1. A Dánia, Franciaország, Németország, Norvégia, Spanyolország, Horvátország, Svédorszég hetesből legyen vki a következő EB-győztes. Ez sima liba.
2. Egyiptom legyen a következő Afrikabajnok. Tunézia talán egy hajszállal jobb csapat, de tényleg talán. Davisszel közölni kell h ha nincs meg az Afrika Kupa, akkor Veszprémből is repül 😀
3. Brazília legyen Dél-Amerika bajnoka. Ez hasonlóan szoros lesz brazil-argentin vonalon, mint Afrikában az Egyiptom-Tunézia.
empty taxi
Sőt, ha ezek nem jönnek össze, akkor még az európai póthelyekre is pályázhatunk:
"Az Európa-bajnok (vagy ha a világbajnok nyeri az Eb-t, akkor az Eb-2.) egyenes ágon kijut Tokióba, míg rajta kívül további két olyan válogatott utazhat a 2020 áprilisában sorra kerülő selejtezőre, amely korábban nem szerzett kvalifikációs helyet a vb-ről. Ha mondjuk ugyanaz a hét ország végez az Eb-n is az első hét helyen, mint amelyek a vb-n, akkor akár egy 8. és 9. hely is jó lehet. "

több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 430
Nehéz egy szar csapatnak drukkolni.
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
Nem hiszem, hogy egy torna rendszerű olimpiai selejtezőt ez a csapat sikeresen meg tud vívni még csak a közvetlen riválisokkal szemben sem.
Ez a csapat szerintem perpll oda-vissza vágós kvalikat tud csak hozni.
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
És akkor kb. kikkel selejtezünk?
És közülük hány jut ki a selejtezőről?

több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Egyébként benne van h ez a 10. hely is elég lesz az olimpiai selejtezőhöz. 3 feltételnek kell teljesülnie:
1. A Dánia, Franciaország, Németország, Norvégia, Spanyolország, Horvátország, Svédorszég hetesből legyen vki a következő EB-győztes. Ez sima liba.
2. Egyiptom legyen a következő Afrikabajnok. Tunézia talán egy hajszállal jobb csapat, de tényleg talán. Davisszel közölni kell h ha nincs meg az Afrika Kupa, akkor Veszprémből is repül 😀
3. Brazília legyen Dél-Amerika bajnoka. Ez hasonlóan szoros lesz brazil-argentin vonalon, mint Afrikában az Egyiptom-Tunézia.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 176 — The Mathematician
Bárki lett volna a szöv.kap., ebben a csapatban ennyi volt. Lehettünk volna nyolcadikok is, tizenhatodikok is, kijöhetett volna jobban a lépés, ahogy rosszabbul is, de jelenleg a magyar válogatott edzőtől függetlenül nincs a világ 7 legjobb csapata között. Ez szerintem ténykérdés.
Sobri Jóska
Ez igaz. Viszont a sorsolásnak köszönhetően nem is kellett a legjobb 7 csapat közé kerülni. Az egyiptomi, bahreini, argentín, tunéziai, chilei meg az osztrák csapatot kellett volna megelőzni. Ez azért ezzel a kerettel is jogos elvárást volt.
gabokocka
az argentín meccset nem a keret bukta el hanem a vezetőség
egyiptomi szintén
szóval nem nem ennyi volt benne ...

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Bárki lett volna a szöv.kap., ebben a csapatban ennyi volt. Lehettünk volna nyolcadikok is, tizenhatodikok is, kijöhetett volna jobban a lépés, ahogy rosszabbul is, de jelenleg a magyar válogatott edzőtől függetlenül nincs a világ 7 legjobb csapata között. Ez szerintem ténykérdés.
Sobri Jóska
Ez igaz. Viszont a sorsolásnak köszönhetően nem is kellett a legjobb 7 csapat közé kerülni. Az egyiptomi, bahreini, argentín, tunéziai, chilei meg az osztrák csapatot kellett volna megelőzni. Ez azért ezzel a kerettel is jogos elvárást volt.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
Bárki lett volna a szöv.kap., ebben a csapatban ennyi volt. Lehettünk volna nyolcadikok is, tizenhatodikok is, kijöhetett volna jobban a lépés, ahogy rosszabbul is, de jelenleg a magyar válogatott edzőtől függetlenül nincs a világ 7 legjobb csapata között. Ez szerintem ténykérdés.

több mint 5 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 590
Pedig de szerettem volna ha tévedek, de nem. Csoknyai kinevezésének pillanatában elbuktunk. Egy helyi hue jackson az ember magabiztos ostobasággal felvértezve. Fingja nincs a mai kézilabdáról, sajnos ezt a vb bizonyította. Taktikailag gyakorlatilag lemeccselte aki szembe jött, újítani nem tudott, a keret fele biodíszletnek ment ki, a kulcsembereket csapágyasra hajtotta mire elérkeztünk eddig a meccsig stb... A srácokat sajnálom, küzdöttek becsülettel, de ha nem jön segítség a padról akkor az manapság ennyire elég. A szövetség nyomott egy leeskens 2.0-t és élnézve a ner ténykedését a férfi kézilabda sem számíthat sok jóra 😕
peach
Csoknyai egy dolog, de a díszdoktor, a sport alfája meg omegája tekintetes uraság Mocsai sem bír eltakarodni pedig már 5 éve is 10zel volt lemaradva! Házikedvencként meg még évekig rombolni fog!

0 lerohanás, 0 széljáték, 2-3 ember támadás-védekezés cseréje mindezt 2019ben.
VanillaSky
Ezzel nagyjából mindent elmondtál, de kihagytad az elképzeléstelen támadójátékot, a rendszertelen védekezést és a fogalmatlan pánik játékvezetést.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 176 — The Mathematician
szegedi szurkolóként alig várom h Csoki átvegye a csapatot végre

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 263 — a new hope (again)
Amúgy most felteszem a naív kérdést, Vranjest a válogatottól miért kellett elzavarni? Pont az első normális eredmény után? Oké, hogy Veszprémből repült, de attól ebben a pozíciójában hagyhatták volna dolgozni...
gabokocka
Kérdezd kocsis mátét. Amúgy maga vranjes is azt nyilatkozta, hogy hiba volt elvállalni a két posztot egyszerre.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...