Kézilabda

19 feliratkozó

több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 797 — Cowboys fan
A legfontosabb meccsen teljes csőd...Mi a fasz történik?ennyire nem vagyunk gyengék...Csoknyai teljesen alkalmatlan
yooker
a legfontosabb meccsen is teljes csőd volt, de az nem a mai meccs, hanem az Egyiptom elleni volt

Szerkesztette: slowmotion
több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
A legfontosabb meccsen teljes csőd...Mi a fasz történik?ennyire nem vagyunk gyengék...Csoknyai teljesen alkalmatlan
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 20 934 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Közben a franciák is eléggé leszarják a meccset...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 5 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Egészen nevetséges amit sebességben (és támadásban) produkálunk. Meg ez a rengeteg csere... Mit várunk amúgy? Nem fut el mellettünk az egyik leggyorsabb válogatott mikor Argentína is szopatott?

több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 20 934 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Már 10 közte...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 689 — Vikings fan
Csoknyai mentálisan egy üveg pálesszel készült a mai bulira
Fast Willie
Miért melyik meccsre nem azzal készült ?
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 267 — a new hope (again)
Csoknyai mentálisan egy üveg pálesszel készült a mai bulira
Fast Willie
Látszik.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 748
Csoknyai mentálisan egy üveg pálesszel készült a mai bulira
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 20 934 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ez myrhol gólt sem tudom hogy sikerült megadni...
peach
A hasalósat? Én se...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 267 — a new hope (again)
Ez myrhol gólt sem tudom hogy sikerült megadni...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 20 934 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Csökkentsük le a kurva technikai hibákat
Hát nem ártana.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 20 934 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Mekkora kamu kiállítás.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 689 — Vikings fan
Dan-svéd meccsen van egy eredmény ami mindkettőnek jó. Kérdezd meg az olaszokat h ilyenkor mi szokott történni?
csebi
Nem véletlenül tippeltem x-et.
warr_b
Nehéz megmondani, hogy a Dánokat mennyire érdekli a meccs, majdnem mindegy, hogy 1. vagy 2. helyen mennek tovább.
Nem tudom hogy a Franciák vagy a Németek otthon a rosszabb ellenfél.
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 20 934 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Dan-svéd meccsen van egy eredmény ami mindkettőnek jó. Kérdezd meg az olaszokat h ilyenkor mi szokott történni?
csebi
Nem véletlenül tippeltem x-et.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 059 — Lucas Scott
Dan-svéd meccsen van egy eredmény ami mindkettőnek jó. Kérdezd meg az olaszokat h ilyenkor mi szokott történni?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 689 — Vikings fan
Nem lehet dirket 1-2-3 góllal kikapni.
Bizakodóbb lennék, ha nyerni kéne, mert arra felszívhatja magát egy gyengébb csapat is, de ez a "kapjunk ki kicsit" attitűd könnyen visszaüthet.
Mindenképpen győzelmi stratégiával kéne nekikezdeni, aztán ha ebből kijön egy szoros vereség az se rossz. De megcélozni egy 22:25-t több, mint veszélyes.
Sobri Jóska
Pláne hogy a Norvégok is mennek gondolom majd a gól különbségre ha esetleg a Dánok leszarják az utolsó meccsüket.
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 381 — #NoStress
Nem lehet dirket 1-2-3 góllal kikapni.
Bizakodóbb lennék, ha nyerni kéne, mert arra felszívhatja magát egy gyengébb csapat is, de ez a "kapjunk ki kicsit" attitűd könnyen visszaüthet.
Mindenképpen győzelmi stratégiával kéne nekikezdeni, aztán ha ebből kijön egy szoros vereség az se rossz. De megcélozni egy 22:25-t több, mint veszélyes.

több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 689 — Vikings fan
Héttel nyert végül Egyiptom... Akkor olyan nagyon nem kaphatunk ki a norvégoktól, max négy góllal. És jó lenne legalább 24 gólt dobni...
warr_b
5-tel kkikaphatunk ha 24+ dobunk
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 20 934 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Héttel nyert végül Egyiptom... Akkor olyan nagyon nem kaphatunk ki a norvégoktól, max négy góllal. És jó lenne legalább 24 gólt dobni...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 22 023 — nabege2@yahoo.com
+7 így ez megoldható
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 20 934 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Egyiptom öttel megy a félidőben...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 22 023 — nabege2@yahoo.com
Nyertek a norvégok, mivel összgólkülönbség dönt, ezért bennünket is meg akarnak szórni, ami nem jó...
Talán a 8 meglesz, aztán eldől, hogy megyünk-e az olimpiára vagy sem...
NB2
norvég - magyar
tunézia-egyiptom
12 gól az előny, jó lenne nem elbaszni
Negritis
dánok azért nagy szívességet tettek nekünk, hogy megszórták az egyiptomiakat. ahogy néztem pedig egész jól tartották magukat a fáraók úgy a 40-45. percig.
csebi
holnap 5 óra körül már okosabbak leszünk
ha Tunézia nem fexik le az egyiptomiaknak, akkor szerintem megoldjuk okosban a norvégokkal😊

(mondjuk azért lesz hiányérzetem, mert kb az egész vb-t az olimpiának rendeltük alá, nem is igazán próbáltunk itt rámenni egy jó eredményre)
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 059 — Lucas Scott
Nyertek a norvégok, mivel összgólkülönbség dönt, ezért bennünket is meg akarnak szórni, ami nem jó...
Talán a 8 meglesz, aztán eldől, hogy megyünk-e az olimpiára vagy sem...
NB2
norvég - magyar
tunézia-egyiptom
12 gól az előny, jó lenne nem elbaszni
Negritis
dánok azért nagy szívességet tettek nekünk, hogy megszórták az egyiptomiakat. ahogy néztem pedig egész jól tartották magukat a fáraók úgy a 40-45. percig.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 243 — The Mathematician
Nyertek a norvégok, mivel összgólkülönbség dönt, ezért bennünket is meg akarnak szórni, ami nem jó...
Talán a 8 meglesz, aztán eldől, hogy megyünk-e az olimpiára vagy sem...
NB2
norvég - magyar
tunézia-egyiptom
12 gól az előny, jó lenne nem elbaszni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 934 — Csodabogár
Fasz németek. Tegnapi Saints meccs itt is bejátszott..