Kézilabda

19 feliratkozó

több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 277 — a new hope (again)
Fajin meccs volt ez. Fekve néztem majdnem végig és amikor 10 perccel a vége előtt 6 volt az előnyük, akkor ültem fel, ekkor kezdtünk el feljönni, onnantól nem mertem más helyzetbe tenni magam, hátha én okoztam a feltámadást! 😀

Szép volt lányok! Hajrá a döntőben is! 😊Bruce
😀
Amúgy meg hogy lehet egy ilyen meccset fekve nézni ? 😊ender1112
Úgy hogy baszogatott egy kisgyerek és ha ültem volna, akkor beül az ölembe és minél jobban elhessegettem volna, annál jobban jött volna vissza, így a hátamon volt és legkevésbé így zavarta a kilátást 😀Bruce
Miért nem zártad be a szekrénybe? 😉ender1112
oltári nagy poén (Y)



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 054 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Fajin meccs volt ez. Fekve néztem majdnem végig és amikor 10 perccel a vége előtt 6 volt az előnyük, akkor ültem fel, ekkor kezdtünk el feljönni, onnantól nem mertem más helyzetbe tenni magam, hátha én okoztam a feltámadást! 😀

Szép volt lányok! Hajrá a döntőben is! 😊Bruce
😀
Amúgy meg hogy lehet egy ilyen meccset fekve nézni ? 😊ender1112
Úgy hogy baszogatott egy kisgyerek és ha ültem volna, akkor beül az ölembe és minél jobban elhessegettem volna, annál jobban jött volna vissza, így a hátamon volt és legkevésbé így zavarta a kilátást 😀Bruce
Miért nem zártad be a szekrénybe? 😉
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Fajin meccs volt ez. Fekve néztem majdnem végig és amikor 10 perccel a vége előtt 6 volt az előnyük, akkor ültem fel, ekkor kezdtünk el feljönni, onnantól nem mertem más helyzetbe tenni magam, hátha én okoztam a feltámadást! 😀

Szép volt lányok! Hajrá a döntőben is! 😊Bruce
😀
Amúgy meg hogy lehet egy ilyen meccset fekve nézni ? 😊ender1112
Úgy hogy baszogatott egy kisgyerek és ha ültem volna, akkor beül az ölembe és minél jobban elhessegettem volna, annál jobban jött volna vissza, így a hátamon volt és legkevésbé így zavarta a kilátást 😀
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
Fajin meccs volt ez. Fekve néztem majdnem végig és amikor 10 perccel a vége előtt 6 volt az előnyük, akkor ültem fel, ekkor kezdtünk el feljönni, onnantól nem mertem más helyzetbe tenni magam, hátha én okoztam a feltámadást! 😀

Szép volt lányok! Hajrá a döntőben is! 😊Bruce
😀
Amúgy meg hogy lehet egy ilyen meccset fekve nézni ? 😊ender1112
Lefekszel az ágyra és nézed 😉 😀 Sorry 😀
több mint 11 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 054 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Fajin meccs volt ez. Fekve néztem majdnem végig és amikor 10 perccel a vége előtt 6 volt az előnyük, akkor ültem fel, ekkor kezdtünk el feljönni, onnantól nem mertem más helyzetbe tenni magam, hátha én okoztam a feltámadást! 😀

Szép volt lányok! Hajrá a döntőben is! 😊Bruce
😀
Amúgy meg hogy lehet egy ilyen meccset fekve nézni ? 😊
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Fajin meccs volt ez. Fekve néztem majdnem végig és amikor 10 perccel a vége előtt 6 volt az előnyük, akkor ültem fel, ekkor kezdtünk el feljönni, onnantól nem mertem más helyzetbe tenni magam, hátha én okoztam a feltámadást! 😀

Szép volt lányok! Hajrá a döntőben is! 😊
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
Muszáj minden csapatnak szívbajt okozva továbbjutnia akinek drukkolok tegnap a Barca ma a Győr még a Spurs most rátehet egy lapáttal 😛 Nem baj szép volt lányok lényeg a továbbjutás.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az ilyen meccsek a szívproblémák fő okozói. 😀 Remélem a döntő és a végső siker ennél már simább lesz a csajoknak!
több mint 11 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Hát -6-nál nem gondoltam volna, bár 21-24-nél mondtam, hogy a végét 3-1-re kell nyerni és bejött 😊

Pedig előtte már elég ideges voltam, hogy megint elchokerkedik


http://insidehandoff.com/
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Szép volt csajok, a visszavágóra csak el kellene menni 😊

Szerk.: 9000 forintos jegy van még, vissza is vonom...jjncaa
Valamiből fizetni kell a norvegokat/spanyolokatToca
szerinted az Audi miért van ott a csapat neve előtt?

meg ezt ne gondold annyira hú de extra drágának, mégis csak a szekció legrangosabb kupameccsének elődöntője ez. de viszonyításul, a Kiel 4. emeleti jegyei 24 eurók, hazai meccsre 9-10ezer, csak bérlettel olcsóbb (csendben megjegyzem, ETO bérlettel se volt 9000 a jegy elődöntőre...)

(egyébként a csapat honlapján azt írják, 5 és 7 ezer volt a két oldalra a belépő, meg akik ismerőseim innen mennek és nem bérletesek, azok is 7 ezerért vették meg)Deny
Te se gondold komolynak amit írtam 😀
De azért köszi a felvilágosítást tényleg azt hittem hogy a jegyekből jön ki az összes fizetés és az Audi csak a kocsikat adja hogy tudjanak mivel járni 😀

Mellesleg értem hogy ennyi de ettől még magyar pénztárcával drága, persze ennyi egy BL elődöntő engem nem zavar inkább örülök, hogy ott vagyunk , de attól még drága 😀
több mint 11 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Szép volt csajok, a visszavágóra csak el kellene menni 😊

Szerk.: 9000 forintos jegy van még, vissza is vonom...jjncaa
Valamiből fizetni kell a norvegokat/spanyolokatToca
szerinted az Audi miért van ott a csapat neve előtt?

meg ezt ne gondold annyira hú de extra drágának, mégis csak a szekció legrangosabb kupameccsének elődöntője ez. de viszonyításul, a Kiel 4. emeleti jegyei 24 eurók, hazai meccsre 9-10ezer, csak bérlettel olcsóbb (csendben megjegyzem, ETO bérlettel se volt 9000 a jegy elődöntőre...)

(egyébként a csapat honlapján azt írják, 5 és 7 ezer volt a két oldalra a belépő, meg akik ismerőseim innen mennek és nem bérletesek, azok is 7 ezerért vették meg)
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Szép volt csajok, a visszavágóra csak el kellene menni 😊

Szerk.: 9000 forintos jegy van még, vissza is vonom...jjncaa
Valamiből fizetni kell a norvegokat/spanyolokat
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Mocsai Tamással a kezdőben 0 esélyünk van, de legalább várhatóak szórakoztató jelenetek. 😀Schleck
mint pl. a múltkori game winning kínai... 😊yooker
A kivétel erősíti a szabályt, de amúgy annyira rossz nézni a mozgását, hogy az hihetetlen.

Viszont a másodikfélidő nagyon pozitív nálam. A fiatalok nagyon szépen helytálltak. Szép volt fiúk!

több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Mocsai Tamással a kezdőben 0 esélyünk van, de legalább várhatóak szórakoztató jelenetek. 😀Schleck
mint pl. a múltkori game winning kínai... 😊
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Mocsai Tamással a kezdőben 0 esélyünk van, de legalább várhatóak szórakoztató jelenetek. 😀

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 930 — No es importante
Szép volt csajok, a visszavágóra csak el kellene menni 😊

Szerk.: 9000 forintos jegy van még, vissza is vonom...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
99%ig biztos voltam benne hogy nyerünk itthon 😊
Kéne rendezni egy világversenyt, tuti érmet nyernénk....gabokocka
Hát max jó sorsolással. Világversenyne csak ritkán ad komolyabb pluszt a hazai pálya, persze ilyenkor sokat számít, de ez a meccs téttelen volt, különösen a tegnapi lett győzelem után. Négyből kellett egyet hozni, már az első összejött.Rajna
legalább tesztelhetjük fiatalokat, reméljük menni is fognak majd, mint a mérgezett egér!

|
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 832 — Nega Scott
99%ig biztos voltam benne hogy nyerünk itthon 😊
Kéne rendezni egy világversenyt, tuti érmet nyernénk....gabokocka
Hát max jó sorsolással. Világversenyne csak ritkán ad komolyabb pluszt a hazai pálya, persze ilyenkor sokat számít, de ez a meccs téttelen volt, különösen a tegnapi lett győzelem után. Négyből kellett egyet hozni, már az első összejött.

több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 820 — Keep pounding
99%ig biztos voltam benne hogy nyerünk itthon 😊
Kéne rendezni egy világversenyt, tuti érmet nyernénk....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
A második félidőben kb B csapattal nyomtuk végig. Zseniális! 😀
És Miklerből lassan klasszis lesz, Nagy Kornél pedig csak beér végre, ezek fontosabbak lennének mint a győzelem. 😊

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
végre van vér a pucánkban, ez igen!

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 599 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Óriási meccs. És ami nekem a legfontosabb, Szalafai gól!!!!!!!
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
HóHÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ Ez gyönyörű volt csak most kapcsolódtam be de érdemes volt 😀
több mint 11 éve
bogjosi New England Patriots 1 190
mekkora kínaii!!

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 142 — Tyrone Creek
Vonulj már vissza!Schleck
annyira tipikus 😀 😀 😀