Kézilabda

19 feliratkozó

több mint 10 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
Jaj, csak ezt ne, a magyar kézilabda Mészöly Kálmánja...

 www.nemzetisport.hu/kezilabda/noi-kezi-hajdu-janos-potolhatja-bohn-kapitanyt-2259071

több mint 10 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Christian Zeitz is aláírt Veszprémbe. Folynak a tárgyalások, hogy már idén jöhessen, mert csak 1 év múlva jár le a szerződése.
😊 😊


JT Daniels fan
több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
barca nem lesz gyenge Karabatic-al, és lehet Lazarov is.... 😊

|
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley

Csak érdekességképpen, hogy már a gyerekenél is mennek érdekes dolgok. Többi a video alatt.

több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
ki megy el jobblövőből?Janek
Lekic

|
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
ki megy el jobblövőből?

több mint 10 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 454 — Sic semper tyrannis!
Na akkor hivatalos lett, hogy leigazolta a győr Bulatovic-ot. (jobbátlövő pipa)
A szélső pótlására Bódi Bernadett érkezett vissza (jobbszélső félpipa)
Jó hír hogy Tervel még marad egy évet! És visszatér Hornyák Ági is szülés után.
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Na, végre!!!!!
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Hatalmas grat a lányoknak. Csodálatos győzelem volt. Hihetetlenül megérdemelték.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Gratulálok hihetetlen egy nap a számomra is OFF Topicban leírom miért csuda jó 😀)))
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 786 — Cowboys fan
Szép volt egészen a 2. félidő 10. percéig, mikor ráültünk az eredményre, félgőzzel kezdtek menni, és volt egy-két pillanat amikor úgy gondoltam, hogy itt még bajok lesznek.

A Szegednek meg nem kellene Larholmhoz hasonló bust-ot hozni..Dodó
szerintem nem ültek rá az eredményre, egyszerűen elfogyott az energia, meg a fegyelem.
meg amikor Görbicz egy időre lement a pályáról, nem volt vezéregyéniség, volt egy hetes az elején meg egy jobbszélső gól (meg egy kapufa) hosszú ideig, aztán ennyi. Görbicz nélkül ez a csapat meghalt volna, mert fejben szétestek, hamar ellőtték a labdát, aztán amikor meg végigjátszották ziccerre, akkor elakadt a kapusban a labda, már kezdték azt hinnim hogy nem lehet gólt dobni a lárváknak.

azért sikerült, gratulálok a lányoknak, éppen időben ahhoz, hogy ne épüljön fel végleg a gátlás fala a fejekben. remélem, ez a válogatottban is lebont egy gátat a magyar lányokban, és végre elhiszik, hogy tudnak nyerni is.
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 338 — Omar's Coming Yo!
utálom a győrt,utálom görbiczet,de gratuálok nekik!Kenny
Lehet utálni Görbiczet, de továbbra is a világ egyik legjobbja, és ezt el kell ismerni. Én sem vagyok nagy fan, de basszus, ez tényleg sikersportág, amiben világszinten játszunk. A Fradi és a Győr is világszint, a Veszprém szintén (a Szeged közel van, jó csapat, de ott még kéne egy költségvetés duplázás kb. a sikerhez, kis túlzással). A válogatottban még van hova fejlődni, de szerintem 2-3 év, és ott is lesz érem valakinél.

Szóval szép volt lányok, reméljük jövőre is lesz miért izgulni.Gyurma Pappa
Abszolút igazad van.Görbicz és a Győr is világszínvonal.Mondjuk jobb lenne ha valóban Magyar csapat nyerné a BL-t,és nem olyan amiben játszik 4-5 Magyar.De hát ez van.Igy lehet eredményt elérni.

több mint 10 éve
Dodó Pittsburgh Steelers 251
Szép volt egészen a 2. félidő 10. percéig, mikor ráültünk az eredményre, félgőzzel kezdtek menni, és volt egy-két pillanat amikor úgy gondoltam, hogy itt még bajok lesznek.

A Szegednek meg nem kellene Larholmhoz hasonló bust-ot hozni..
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
szép, sajnos nem láttam 😕

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Szép volt lányok! 😊

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
utálom a győrt,utálom görbiczet,de gratuálok nekik!Kenny
Lehet utálni Görbiczet, de továbbra is a világ egyik legjobbja, és ezt el kell ismerni. Én sem vagyok nagy fan, de basszus, ez tényleg sikersportág, amiben világszinten játszunk. A Fradi és a Győr is világszint, a Veszprém szintén (a Szeged közel van, jó csapat, de ott még kéne egy költségvetés duplázás kb. a sikerhez, kis túlzással). A válogatottban még van hova fejlődni, de szerintem 2-3 év, és ott is lesz érem valakinél.

Szóval szép volt lányok, reméljük jövőre is lesz miért izgulni.

több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 338 — Omar's Coming Yo!
utálom a győrt,utálom görbiczet,de gratuálok nekik!

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 147 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
MEGVAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAANNNNNNNNN!!!!!
több mint 10 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 685 — Amerikai sportok rajongója
Edding minden rendben, szenzációs az ETO!
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 786 — Cowboys fan
na mi van, a bírók megpróbálnak meccset csinálni a 8-2-ből?
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Az idei Larvik sokkal gyengébb, mint a korábbi volt, és a Valcea is erősebb csapat. Leganger jóval maga felett játszott, míg mondjuk Amorim 2 góljánál azért tud ő többet. A Valcea ellen pont fordítva gondoltam, ott a kint meccs alapján az látszott, hogy még van bennük erő, ellenben a Győr ott nagyon jól játszott. Most úgy gondolom, hogy a Larvik most játszott jobban, és az ETO-ban van még tartalék. Reméljük jól gondolom, attól függetlenül, hogy nem vagyok egy nagy Győr fan, most már jót tenne a magyar sport egészének, egy BL győzelem.

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 688 — Vikings fan
na innen hogy teszik majd izgalmassá a győri lányok a visszavágót..? 😛davemayer
simán. Valcea ellen is sikerült.slowmotion
A Larvik szívott otthon az elődöntőben 2vel. Ljubjanában nyertek 7el a visszavágón...

Mondjuk most már nyerjék ezt meg Görbéék. Nagyon kijárna már nekik. A másik döntőst 3ból 3adszor verik el, 2× idegenben.iktriad
Azt értem, de idén már 3x lett elverve a Larvik ráadásul a Valcea szerintem egy erősebb csapat.(volt)
Persze ha olyan szarul játszanak a győriek mint a Valcea ellen sokáig akkor a norvégok eldöntik
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 147 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
na innen hogy teszik majd izgalmassá a győri lányok a visszavágót..? 😛davemayer
simán. Valcea ellen is sikerült.slowmotion
A Larvik szívott otthon az elődöntőben 2vel. Ljubjanában nyertek 7el a visszavágón...

Mondjuk most már nyerjék ezt meg Görbéék. Nagyon kijárna már nekik. A másik döntőst 3ból 3adszor verik el, 2× idegenben.
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 786 — Cowboys fan
na innen hogy teszik majd izgalmassá a győri lányok a visszavágót..? 😛davemayer
simán. Valcea ellen is sikerült.
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
na innen hogy teszik majd izgalmassá a győri lányok a visszavágót..? 😛

szép győzelem, nagy teljesítmény lehetett, remélem ezt megnyerik végre 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal