Kézilabda

19 feliratkozó

több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Tényleg a csapatnak az 1. meccstől 100% kellett, úgy h kb. 2 meccsen volt jó kapus teljesítmény, Szlovénia és Oroszok is meglehettek volna ha kapusok hozzák magukat.
Az olimpia azért más, mert ott vannak 1-2 Trinidad és Tobagó szintű csapat, és a csoportban van 1 ilyen szintű meccs. itt meg kb. zsinórban 4-5.
Én még ezt se vártam volna el, azt hittem tovább meggyünk nehezen 0 ponttal, és max nyerünk egyet..

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 718 — Scream and scout
Az ilyen sorozatterheléses (1-2 naponta meccs) világversenyeken több edző több sportágból lenyilatkozta h a csapat max 1 hétig képes csúcsformát hozni, ezt nekünk a sorsolás után nyilvánvaló volt h az 1. csopkörre kell időzíteni. Ott jól is játszottunk rendben volt minden h utána a formagörbe mennyire meredeken esik az egyén- és csapatfüggő, de ezt sztem Mocsaiék sem várták h a védelem ilyen szinten szétessen mint tegnap.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 692 — Amerikai sportok rajongója
ha 3 meccs alatt kifingunk mit akarunk az olimpián ??? yooker
Kijutni. 😛szaba
Hat igen, ez nekem is kicsit fura. Ok sokat kivett a francia meccs, kell egy holtpont minden tornan minden csapatnak, de meg ujabb 2 pihenonap utan is arra hivatkozni, hogy kipukkadtunk a torna masodik felere az gaz kicsit. Szinte minden meccs hatalmas hofoku, utolso pillanatokban eldolo volt minden csapatnak szinte vegig, most akkor mi pukkadunk ki csak megint? Remelem a horvatok ellen jobban jatszunk majd, mert a tegnapi 2. felido szinte minden szinten nagyon gyenge volt.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
ha 3 meccs alatt kifingunk mit akarunk az olimpián ??? yooker
Kijutni. 😛
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
hát aki itt azt írja hogy jól játszottunk az nagyon el van tévedve....
se fejben se testben nem voltunk ott..
Putics + Krivo tartottak minket a 2. félidőben (teljesen egyéni megmozdulásokból lőtt gólokkal)
a védelem 0 volt !
egy rakás szar szlovén csapat ellen!
szégyen volt ez a meccs ! remélem csak kurvára elfáradt mindenki nem pedig motivációs gondok voltak mert akkor nagy a baj!
Mocsai is úgy állt a pálya szélén mint aki el akar aludni...

ha 3 meccs alatt kifingunk mit akarunk az olimpián ??? ott is sorzat terhelés lesz!!!
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
nincs cseresor? azért sztem Szőllősi, Putics, Ancsin, Nagy Kornél bőven jó...és ugye hiányzott Lékai+Iváncsik Tomi is, akik azért sokat segíthettek volna.

összességébe sztem se kell búslakodnunk, HA nekem vki az EB előtt azt mondja, h ez lesz és ien közel leszünk az elődöntőhöz biztosan kiröhögtem volna. Londonba viszont ezek után sokkal többet várok, mert láthatjuk, h képesek vagyunk rá, csak tartani kell az elért szintet.

|
több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Ez van sajnos, elfogytunk
Az egész EB nagyon gyenge szinvonalú, nem jó így szezon közben szerintem...
Fiúk így is túl teljesítettek a csoportban, kevés és nem mély a keret. Valahol várható volt a visszaesés.
A jó öreg Perez,Gál Gyuszi, és ugye Nagy Laci szintű játékosok nincsenek a posztokon, sokan gyak csere,pihenés nélkül játszottak végig. Zubai a nagy pozitívum nekem. Az alap nem rossz, de nincs utánpótlás, minőségi cseresor sajnos.
A szív vitte őket ameddig lehetett és ez a lényeg, már csak a francia meccs miatt is megérte!!!!!!!!!!
Szép volt!!!!!

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Vicces, hogy pont mostanában nyomják az ES-on állandóan ezt a francia válogatott/Karabatic ajnározós riportot. 😀

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Jaaaaj, ha a fagyi visszanyal ugye.szaba
miert ezert a kepert egesz hatralevo eleteben ugy kellett vna vedenie mint a franciak ellen?
pl ha te egyszer az eletben leuszod a 100m freet 45 alatt megigerem h allitok neked egy baszott nagy szobrot. de ha egyszer rosszabbul uszod annal akkor lebontom a picsaba. logikusnak tunik ?Fake
Nem. De te is tudod, hogy egy meccs miatt Norrishoz hasonlítani hülyeség. Nándi jó kapus, de nem elit, ennyi lett volna a mondandóm. És ha 45 alatt úszom a 100m freet, utána miattam lebonthatod a parlamentet is. [kis túlzással]. 😀szaba
vazze bacsi. nem hasonlitottak csak csinaltak rola egy kepet a meccs utan. viccbol kb. belefer gondolom foleg h nem nandi nem mikler sot megcsak nemis a gyuro csinalta rola. a tobbiben egyetertek 😀
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 830 — Nega Scott
A második félidőben szinte csak ziccerük volt, lábon agyonverték a védelmünket.Jakehomer
Ez tönnyire sajna igaz, csak azt nem magyarázza, hogy az első félidőben hogy kaptunk 14-et. Ilyéssel szerintem fasza volt a védelmünk, és labdalopások terén elég jól ment végig az egész, csak aztán Ilyés nélkül már jöttek a ziccerek, előtte meg ha eleresztettek egy lövést, az gól lett (utána is, csak akkor már jóval nehezebb dolga volt a kapusoknak).

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Jaaaaj, ha a fagyi visszanyal ugye.szaba
miert ezert a kepert egesz hatralevo eleteben ugy kellett vna vedenie mint a franciak ellen?
pl ha te egyszer az eletben leuszod a 100m freet 45 alatt megigerem h allitok neked egy baszott nagy szobrot. de ha egyszer rosszabbul uszod annal akkor lebontom a picsaba. logikusnak tunik ?Fake
Nem. De te is tudod, hogy egy meccs miatt Norrishoz hasonlítani hülyeség. Nándi jó kapus, de nem elit, ennyi lett volna a mondandóm. És ha 45 alatt úszom a 100m freet, utána miattam lebonthatod a parlamentet is. [kis túlzással]. 😀
több mint 12 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
Egyszerűen kellemetlen volt játszani ellenük, nem fekszik a védekezésünknek a Szlovénok gyors fal előtti játéka, emellett sokkal alacsonyabbak is voltak, lábbal pedig sokkal gyorsabbak, ha Laluska vagy Illyés kirakta a kezét váll magasságban az a szlovén támadó nyaka volt...

több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 830 — Nega Scott
jól játszottunk? Puticson és Krivokapicson kívül mondj még valakit légyszíves, aki a tudásának legalább 50 %-át hozta.. botrány gyengék voltunk ma szvszHurka
Császár jól szervezett, Mocsainak is voltak pillanatai az elején, utána nem játszott, Ancsin amíg benn volt jó volt, Iváncsiknak ez volt a legjobb meccse az EB-n, Szőllősi jól dolgozott. Harminc gólt lőttünk úgy, hogy az ellen kapusai jól küldték. Kilenccel több védést írnak a neten, de én többnek számoltam, de ha csak ezt számoljuk, az plusz hét. Akkor is szar lett volna az egész ha Mikler mondjuk 25%-al küldi le a meccset? Tanuljuk már meg értékelni külön-külön a teljesítményeket, ugyanezt a támadást himnuszba foglalnánk ha 25 gólt kaptunk volna.Rajna
ez szépen és jól hangzik, de basszus, hiába voltak szarok a kapusok, nem ők tehettek az összes gólról, szinte mindig teljesen kiszolgáltatottak voltak.. ha egyszer simán elmennek, aztán Putics és Krivo hoz vissza minket, akkor én nem tudok semmilyen más pozitívumot látni a meccsben, de vszeg én vagyok túl pesszimistaHurka
Oké, de akkor szeretném hallani, milyen borzalmasak voltunk a spanyolok ellen. Mikler megfogott legalább öt-hat ziccert, és a könnyű labdákból is fogott, nem mondhatni, hogy a spanyoloknak kevesebb lehetőségük lett volna gólt lőni. Elöl pedig ugye 24-ig jutottunk úgy, hogy Sierra a meccs elejét leszámítva szar volt, egy hangyányit fosabb, mint most Skofék. Tehát akkor borzalmas szarok voltunk, ismerjük el.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Jaaaaj, ha a fagyi visszanyal ugye.szaba
miert ezert a kepert egesz hatralevo eleteben ugy kellett vna vedenie mint a franciak ellen?
pl ha te egyszer az eletben leuszod a 100m freet 45 alatt megigerem h allitok neked egy baszott nagy szobrot. de ha egyszer rosszabbul uszod annal akkor lebontom a picsaba. logikusnak tunik ?
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
A második félidőben szinte csak ziccerük volt, lábon agyonverték a védelmünket.

Perception is reality.
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 955 — Giants fan
Egyikkel sem tudok egyetérteni, jól játszottunk szerintem, a szlovénok pedig egyáltalán nem gyengék, kb. annyi a különbség köztük meg köztünk, mint az oroszok és köztünk, ki lehet tőlük kapni. Attól, hogy legyőztük a franciákat, még nem lettünk a világ legjobb csapata.Rajna
Jól játszottunk??? Ne viccelj már, a védekezésünk egy katasztrófa volt, nem csak a kapusok miatt lett minden lövésből gól. Alaphelyzetben nem vagyunk sokkal jobbak a szlovéneknél az igaz, de ma gyengék voltak ők is, egy közepes játékkal sima győzelem lehetett volna..Szesze
A második félidőben elég sok ziccerük volt, az igaz, de egyrészt ezekből is illik kifogni egy-kettőt, másrészt az elsőben alig-alig dobtak gólt kifejezett ziccerből, ha kilencről ejtettek volna is beesett volna. Nekünk több helyzetünk volt, annyi egészen biztos, azon felül pedig már kapusteljesítmény az egész.Rajna
én az első félidőt nem láttam, de a második félidőben az egész védekezésünk egy kalap szar volt, kb az összes lövés ziccerből volt. Az, h két-három védéssel még így is győzhettünk volna meg már a szlovéneket minősíti inkább. Iváncsikról meg azzal, h ez volt a legjobb meccse az eb-n mindent elmondtunk 😊
több mint 12 éve
Sinisa New England Patriots 2 790 — Gràcies Pep!
Nem voltunk elég frissek.
Fejben nagyon nem voltak ott védekezésben.

Harsányi pihenő nélkül játsza végig a meccseket, elfáradt.
Ilyés Feri is.
Putics, Kirvo volt a legjobb ma...
... miért? Mert alig-alig játszottak eddig.Sinisa
Hanni
Köszi!
Elírtam.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Jól játszottunk majdnem végig, viszonylag jó védekezés sok labdaszerzéssel, az ellen jó kapusteljesítménye ellenére hatékony támadás. Csak hát kell pár fogott labda, akármi legyen, ha 20%-al fognak a kapusok akkor ez fölényes győzelem. Na mindegy, ez az EB már így is-úgy is emlékezetes lesz, a lényeg, hogy jussunk ki az olimpiára.Rajna
jól játszottunk? Puticson és Krivokapicson kívül mondj még valakit légyszíves, aki a tudásának legalább 50 %-át hozta.. botrány gyengék voltunk ma szvszHurka
Császár jól szervezett, Mocsainak is voltak pillanatai az elején, utána nem játszott, Ancsin amíg benn volt jó volt, Iváncsiknak ez volt a legjobb meccse az EB-n, Szőllősi jól dolgozott. Harminc gólt lőttünk úgy, hogy az ellen kapusai jól küldték. Kilenccel több védést írnak a neten, de én többnek számoltam, de ha csak ezt számoljuk, az plusz hét. Akkor is szar lett volna az egész ha Mikler mondjuk 25%-al küldi le a meccset? Tanuljuk már meg értékelni külön-külön a teljesítményeket, ugyanezt a támadást himnuszba foglalnánk ha 25 gólt kaptunk volna.Rajna
ez szépen és jól hangzik, de basszus, hiába voltak szarok a kapusok, nem ők tehettek az összes gólról, szinte mindig teljesen kiszolgáltatottak voltak.. ha egyszer simán elmennek, aztán Putics és Krivo hoz vissza minket, akkor én nem tudok semmilyen más pozitívumot látni a meccsben, de vszeg én vagyok túl pesszimista
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 830 — Nega Scott
hát ez elég gyalázatos teljesítmény volt sajnos 😕 pedig ezek a szlovénok gyengék mint a harmatSzesze
Egyikkel sem tudok egyetérteni, jól játszottunk szerintem, a szlovénok pedig egyáltalán nem gyengék, kb. annyi a különbség köztük meg köztünk, mint az oroszok és köztünk, ki lehet tőlük kapni. Attól, hogy legyőztük a franciákat, még nem lettünk a világ legjobb csapata.Rajna
Szerintem Ilyés kiállítása után a védekezésünk is nagyon szétesett. Ez a Szőllősi gyerek szimpatikus meg minden, de lábon majdnem úgy verték mint a nagy Gyulát az utolsó éveiben.

szerk: Jah, és amúgy bírom, hogy te ilyen higgadtan tudod értékelni a dolgokat egy ilyen meccs után is. 😉Schleck
Ezzel egyetértek, a végén már jöttek sorra a ziccerek, de átlagos kapusteljesítménnyel addigra már lett volna hét gól fórunk kb. És mondom, a ziccerekből is meg szokás fogni néhányat.

több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 830 — Nega Scott
hát ez elég gyalázatos teljesítmény volt sajnos 😕 pedig ezek a szlovénok gyengék mint a harmatSzesze
Egyikkel sem tudok egyetérteni, jól játszottunk szerintem, a szlovénok pedig egyáltalán nem gyengék, kb. annyi a különbség köztük meg köztünk, mint az oroszok és köztünk, ki lehet tőlük kapni. Attól, hogy legyőztük a franciákat, még nem lettünk a világ legjobb csapata.Rajna
Jól játszottunk??? Ne viccelj már, a védekezésünk egy katasztrófa volt, nem csak a kapusok miatt lett minden lövésből gól. Alaphelyzetben nem vagyunk sokkal jobbak a szlovéneknél az igaz, de ma gyengék voltak ők is, egy közepes játékkal sima győzelem lehetett volna..Szesze
A második félidőben elég sok ziccerük volt, az igaz, de egyrészt ezekből is illik kifogni egy-kettőt, másrészt az elsőben alig-alig dobtak gólt kifejezett ziccerből, ha kilencről ejtettek volna is beesett volna. Nekünk több helyzetünk volt, annyi egészen biztos, azon felül pedig már kapusteljesítmény az egész.

több mint 12 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 594 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Nem voltunk elég frissek.
Fejben nagyon nem voltak ott védekezésben.

Harsányi pihenő nélkül játsza végig a meccseket, elfáradt.
Ilyés Feri is.
Putics, Kirvo volt a legjobb ma...
... miért? Mert alig-alig játszottak eddig.Sinisa
több mint 12 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
basszus ha valaki pár évvel ezelőtt azt mondja hogy a Spanyolokkal ikszelünk a Franciákat megverjük, a szocsó Izlandtól és a Szlovénektől kikapunk komolyan kiröhögöm... erre tessék :SBuga
Izland sokkal erősebb kerettel bír nálunk, és nem is emlékszem olyanra, hogy akár megszorongattuk volna őket, nem szeretjük a stílusukat. Ez a meccs meg olyan volt, amilyen, kapusok közti orbitális különbség döntött, de most kár volna anyázni Nándiékat, hoztak nekünk ők három pontot, most elbuktak kettőt.Rajna
nem anyáztam én senkit 😊 nekem valahogy az izlandi kézilabda nem rémlett soha ilyen erősnek(nah de ez lényegtelen is), kapust se kell szidni egyszerűen jól fel lettek készítve a Szlovénok belőlük, ennyi :/

több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 830 — Nega Scott
Jól játszottunk majdnem végig, viszonylag jó védekezés sok labdaszerzéssel, az ellen jó kapusteljesítménye ellenére hatékony támadás. Csak hát kell pár fogott labda, akármi legyen, ha 20%-al fognak a kapusok akkor ez fölényes győzelem. Na mindegy, ez az EB már így is-úgy is emlékezetes lesz, a lényeg, hogy jussunk ki az olimpiára.Rajna
jól játszottunk? Puticson és Krivokapicson kívül mondj még valakit légyszíves, aki a tudásának legalább 50 %-át hozta.. botrány gyengék voltunk ma szvszHurka
Császár jól szervezett, Mocsainak is voltak pillanatai az elején, utána nem játszott, Ancsin amíg benn volt jó volt, Iváncsiknak ez volt a legjobb meccse az EB-n, Szőllősi jól dolgozott. Harminc gólt lőttünk úgy, hogy az ellen kapusai jól küldték. Kilenccel több védést írnak a neten, de én többnek számoltam, de ha csak ezt számoljuk, az plusz hét. Akkor is szar lett volna az egész ha Mikler mondjuk 25%-al küldi le a meccset? Tanuljuk már meg értékelni külön-külön a teljesítményeket, ugyanezt a támadást himnuszba foglalnánk ha 25 gólt kaptunk volna.

több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 955 — Giants fan
hát ez elég gyalázatos teljesítmény volt sajnos 😕 pedig ezek a szlovénok gyengék mint a harmatSzesze
Egyikkel sem tudok egyetérteni, jól játszottunk szerintem, a szlovénok pedig egyáltalán nem gyengék, kb. annyi a különbség köztük meg köztünk, mint az oroszok és köztünk, ki lehet tőlük kapni. Attól, hogy legyőztük a franciákat, még nem lettünk a világ legjobb csapata.Rajna
Jól játszottunk??? Ne viccelj már, a védekezésünk egy katasztrófa volt, nem csak a kapusok miatt lett minden lövésből gól. Alaphelyzetben nem vagyunk sokkal jobbak a szlovéneknél az igaz, de ma gyengék voltak ők is, egy közepes játékkal sima győzelem lehetett volna..
több mint 12 éve
Sinisa New England Patriots 2 790 — Gràcies Pep!
Nem voltunk elég frissek.
Fejben nagyon nem voltak ott védekezésben.

Gulyás pihenő nélkül játsza végig a meccseket, elfáradt.
Ilyés Feri is.
Putics, Kirvo volt a legjobb ma...
... miért? Mert alig-alig játszottak eddig.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.