Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Kézilabda

18 feliratkozó

több mint 10 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 743 — Poloska confirmed
Generációváltás mi? Egy vicc ez a válogatott. Nem tudom mikor volt utoljára ilyen gyenge férfi válogatottunk.
több mint 10 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 7 420 — Steelers fan
Nem szenteltem nagy figyelmet a kézinek a szlovén bukta óta, de ezt a generáció váltást miért az olimpia előtt kellett meglépni?
peach
Mert már jóval korábban meg kellett volna, de nem volt töke hozzá senkinek!
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 15 976 — a new hope (again)
Nem szenteltem nagy figyelmet a kézinek a szlovén bukta óta, de ezt a generáció váltást miért az olimpia előtt kellett meglépni?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Brouwerij van de Vrij Baltimore Ravens 14 315 — Слава Україні! Героям слава! Vreugde van eeuwigheid
Ezek a norvég lányok nagyon szemrevalóak. Jól is kéziznek mondjuk, de tényleg csinosak.
tüsi91
Aranyköpésekbe vele. 😊

'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 618 — Dolphins fan
Sima volt mindkét éremcsata. A norvégok újra fényévekre vannak mindenkitől. Mondjuk ez a sport nálunk nemzeti sport (persze a téli sportok az elsők, de ez simán ott van az élmezőnyben).

Szerkesztette: danyly

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 29 078 — nabege2@yahoo.com
Ezek a norvég lányok nagyon szemrevalóak. Jól is kéziznek mondjuk, de tényleg csinosak.
tüsi91
És lehet a fele csapatnál esélyed nincs😊 És nem a külső miatt 😀
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Ezek a norvég lányok nagyon szemrevalóak. Jól is kéziznek mondjuk, de tényleg csinosak.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 618 — Dolphins fan
Ha a norvégok nyerik a vb-ét akkor még jó nem?
Vagy a franciáknak és a montenegróiaknak is 7-ben kellett volna végezni?
Csak együtt érvényes a dolog?
danyly
pontosan...
az sejthető volt, hogy a balkániak belefosnak, azzal, hogy csak az 5. helyért játszanak😕
NB2
Nagyon szép.
De a fiúknak sem lesz könnyű.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 29 078 — nabege2@yahoo.com
Ha a norvégok nyerik a vb-ét akkor még jó nem?
Vagy a franciáknak és a montenegróiaknak is 7-ben kellett volna végezni?
Csak együtt érvényes a dolog?
danyly
pontosan...
az sejthető volt, hogy a balkániak belefosnak, azzal, hogy csak az 5. helyért játszanak😕
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 618 — Dolphins fan
Ha a norvégok nyerik a vb-ét akkor még jó nem?
Vagy a franciáknak és a montenegróiaknak is 7-ben kellett volna végezni?
Csak együtt érvényes a dolog?

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
no, hát akkor ennyit az olimpiáról.
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 455 — #NoStress
Nem azért mert nem jutottunk tovább, de én utálom ezt a lebonyolítást. A legjobb 4-ben bent van a B 1-3-a, és a D 2-4-e. Románok 4 buktával simán lehetnek ezüstérmesek, az oroszok meg 1 buktával 5.ek.
(tudom, hogy mi is voltunk már az f.. jó oldalán, ffi kézisek pl😊 )
NB2
Az NFL PO-ra hasonlít, nem?
Hogya ki-ki meccseken kell jól menni...

több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 29 078 — nabege2@yahoo.com
Nem azért mert nem jutottunk tovább, de én utálom ezt a lebonyolítást. A legjobb 4-ben bent van a B 1-3-a, és a D 2-4-e. Románok 4 buktával simán lehetnek ezüstérmesek, az oroszok meg 1 buktával 5.ek.
(tudom, hogy mi is voltunk már az f.. jó oldalán, ffi kézisek pl😊 )
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 491 — Expect the Best !
omg mi meccs volt te úristen
petey
rákerestem! 😊
ha valaki nem látta érdemes megnézni!

 www.youtube.com/watch?v=67tFD250toY

tényleg epic!! 😊
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 397 — Keep pounding
Németh András...elég ennyit mondani. Tóth Timi sem bírta ki az értékelésnél, hogy burkoltan ne közölje ezt...
Am most akkor mivan, nyista olimpia?
peach
Ha a norvégok világbajnokok, tovább Monenegró és Franciaország befér az első hétbe még marad esély. De ez igen necces.

Mindenesetre ha vmi csoda folytán ez még összejönne, kibaszottul remélem, hogy Németh Andrást kibaszák a gecibe és nem vele futnánk neki annak a tornának.
gabokocka
nem akarom elkiabálni, de még a végén bejön az összes...
slowmotion
Innentől a norvég aranyra nagy pénzben mernék fogadni, de sztem a franciák lesznek a nyolcadikak, azzal fogjuk elbukni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
omg mi meccs volt te úristen

több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Németh András...elég ennyit mondani. Tóth Timi sem bírta ki az értékelésnél, hogy burkoltan ne közölje ezt...
Am most akkor mivan, nyista olimpia?
peach
Ha a norvégok világbajnokok, tovább Monenegró és Franciaország befér az első hétbe még marad esély. De ez igen necces.

Mindenesetre ha vmi csoda folytán ez még összejönne, kibaszottul remélem, hogy Németh Andrást kibaszák a gecibe és nem vele futnánk neki annak a tornának.
gabokocka
nem akarom elkiabálni, de még a végén bejön az összes...
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 618 — Dolphins fan
Jók voltak a lengyelek, de a ruszkik is sok hibával játszottak. Mondjuk szélső játék az nem nagyon volt.
Holland-lengyel elődöntő.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 29 078 — nabege2@yahoo.com
lecummantom magam, lengyelek a ruszkikat is legyőzték...
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 15 976 — a new hope (again)
Igor
Radulovics szvsz olyan szintet képviselt amit nemhogy magyarnak, másnak se nagyon sikerült megugrania.
Am nálam a világklasszis a top 5-10 játékost jelenti



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
Németh András a női kézilabda Egervári Sanyija sajnos, ezt már a kinevezésekor is sejteni lehetett...
somoskovig
meg egyből eltakarították Kicsit(Siti Bea)

Szerkesztette: petey

több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 29 078 — nabege2@yahoo.com
Tomori fél év, Görbe 2 hónap
hát a Győrnek reszeltek...
több mint 10 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 570 — Chiefs GM
Németh András a női kézilabda Egervári Sanyija sajnos, ezt már a kinevezésekor is sejteni lehetett...

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Btw nem tom feltűnt-e vkinek h sikerült olyan kerettel kimenni erre a VB-re, amiben Tomorin és Szekeresen kívül nem volt értékelhető 3-as védő.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
Németh mellett elhaladt a kor sajnos.
Való igaz kell úgy új kapitány (valszeg külföldről).
Ami így sz@r dolog, mert rég volt ennyire erős rosterünk és pl. Görbiczben nincs még egy olimpiai ciklus Rio után.
empty taxi
Hát ja, kikaptál egy olyan lengyel csapattól, amelyiknél minden poszton jobb vagy....
gabokocka
Átlövöben nem feltétlen.. de igen, hozni kellett volna.
Igor
Tomori világklasszis. A lengyeleknél ki az?
peach
és Tomori cseréje is jobb, mint a lengyel kezdő?
slowmotion
ugye nem Planétára gondolunk itt? mert akkor megvan a válasz. nem tudom miért kell erőltetni.
mondjuk tegnap Mayer Szabi is 2x a kapusba vágta ziccerben amit máskor bedob. ezenkívül a szélsőink a padon is maradhattak volna.

Triscsuk nem nemzetközi szint támadásban. Évikét is lassan el kell felejteni a kapuban. Ha Blanka befért, akkor Janurik is megérne egy próbát.

Klivinyi?